• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
autor
@zusoka @1terezicka @agent008 ....ikdyž Jíti se to už asi netýká :slight_smile: dneska jsem byla ve městě a u vjetnamců v Maxihitu (na Pražský) jsem objevila kojicí podprsenky za 45 Kč. Normální barvy, bílá, černá a asi ňáká jako tělová, tak jsem jednu zkusila koupit bez zkoušení, a myslim, že to půjde...obyč, žádná babkovská krajka...akorát možná budu muset pro jinou velikost, uvidíme, až se malej narodí
20. zář 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo To je super cena i zpráva, ale má to cenu kupovat teď? Vždať nevíme jak to dopadne po porodu a jak se nám hrudník naleje. Není lepší to kupovat až po porodu a na tu dobu v porodnici koupit tu lambádu jak psala Terka?
20. zář 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka pro lambádu jsem tam šla původně :grinning: a tak sem zkusila koupit navíc ještě tohle :grinning: těch pár korun litovat nebudu
20. zář 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo No to je jasný, není to tolik peněz :grinning: a lambádu mají taky?
20. zář 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka mají, ale nějaký malý, tu v Kiku
20. zář 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Díky za info
20. zář 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka zkoumala jsem, jak je to s vítáním občánků na Slovanech, a trošku mi překvapilo, že když se budem chtít zúčastnit, musíme se přihlásit http://umo2.plzen.eu/urad-mestskeho-obvodu/vyveska-informaci/vitani-obcanku.aspx
20. zář 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo
@zusoka
No za takový peníze se to asi vyplatí vzít, byť jen na zkoušku. Já právě cítím, že se mi rozšířil o dost hrudník, jak je to tam všechno teď vytlačený pod žebrama, takže si myslím, že i obvod budu řešit třeba týden po porodu jinej. Ty košíčky stejně asi zůstanou max. C, tak tu Pražskou zkusim a vezmu si jednu. Díky za tip! :slight_smile:

Jinak s tím vítáním občánků - já ani nevim jestli o to stojím, Vojtí teda určitě ne a prďouskovi to bude šumák :slight_smile:

Dneska jsem zrovna pokukovala u doktorky po prenatálním boxu - já ho strašně chci :grinning:, ale zatím mi ho teda nenabídla. Jakpak to máte u vašich gyndařů s takovýma dárečkama?

Jinak dnešní monitor zase super, děloha už je pěkně aktivní, CS pořád 2, doktorka mě vnitřně prohmátla a říkala, že hlavička se dá ještě posunout nahoru, takže zatím se nic nechystá. Jsem si představila, jak ta malá asi koukala, když jí někdo najednou začal tlačit na temeno :grinning:
20. zář 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka K dnešní kontrole gratuluje, super info, že jste v pořádku. Určitě by malá nejraději paní doktorce taky poklepala na hlavu. Jestli je jako naše malá, tak určitě. Včera když jsem šla z toho DMka, když se paní prodavačka divila, že jsem těhotná, tak začala v bříšku vyvádět, jako by jí chtěla říct ,,já jsem přece tady´´ kopala mě do žeber a do boků-no hrůza :slight_smile: Až jsem jí venku musela říct, že kope do mě a ne do té prodavačky :grinning: Na ty podprdy v Pražské taky určitě kouknu, za kukačku a za ty peníze to fakt stojí :wink:
Prenatalbox jsem dostala už po prvním ultrazvuku a vyplnění těhu průkajdy, takže už ho máme dost dlouho doma.
@kkouzlo Dnes mi volala sestra od gyndaře, že cukrovka je ukázková a vše je v naprostém pořádku. Spadl mi jeden balvan ze srdce.
20. zář 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Tak gratulace k výsledkům a ať už jsou ukázkový i ty další kontroly :slight_smile:
20. zář 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Jéééééé děkuju, budeme se snažit,slibuju
20. zář 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Tery, já zatím žádnej boxík nedostala, a to je tam vidím každou kontrolu, nevím komu je dává, asi nejsem vyvolená :grinning: jinak jsem koukala do průkazky, a CS mam 1 už docela dlouho...
s tím vítáním uvidíme, já jak se nudím, tak hledám snad úplně všechno :slight_smile: zatím je na to rozhodně dooost času. Ikdyž teď malej tak tlačí na spodek, že si řikam, že to dlouho trvat nemůže...
@zusoka holky, jestli půjdete do tý Pražský, tak musíte hledat - v dolní řadě, nejsou nijak vidět, je to taková trošku hrabárna, nejsou hezky srovnaný
a Zuzi, gratuluju :slight_smile:
20. zář 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak poslední dva dny mám regulérně posly a občas to teda docela dost bolí. No u porodu budu asi čumět, až přijdou ty pravý kontrakce! Jinak miminko mělo v pátek nějakou lenivou, tak jsem o ní skoro vůbec nevěděla a teda taky jsem večer skoro mazala na Locháč, aby mě zkontrolovali...a jak to asi vycítila, tak pak rozjela hroznou show a už je zase vše ok, ale vystrašilo mě to dost. Jinak na tý jedný diskuzi říjňátek 2012 se už rodí o sto šest. Ve čtvrtek porodila jedna, co měla termín na den stejně jako já, a to byla ráno na monitoru a kontrole a nic se nechystalo :grinning:
@agent008 A Jíťa poslední den do termínu :slight_smile: tak možná už malou prošťouchli, když se neozvala..
22. zář 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka kéž by :slight_smile: snažíme se, ale furt nic :slight_smile: :slight_smile: občas mam pocit, že už vůbec rodit nebudu, jak už dlouho čekáme a nic se neděje.. :slight_smile:
22. zář 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 :slight_smile: myslim na tebe, ať už je miminko venku. Ty poslední týdny se fakt tááááááhnou :grinning:
22. zář 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Moc moc na tebe myslím a držím vám všechny palečky
23. zář 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@agent008 ještě malej zbývá pár hodin :slight_smile: anebo si jenom vybrala hezčí datum ;)
@1terezicka o tý druhý diskuzi ani nevím, ale asi si jí najdu. malej teď naštěstí je v klidu, žádný bolesti, jenom klasika, tak si říkám, co mě asi čeká v následujících dnech, dneska mě mamka uklidňovala, že se mnou měla bolesti asi jenom dvě hodiny a pak mě vyprdla :slight_smile: já jdu na kontrolu za týden, a trochu doufám, že mi doktorka řekne, že se něco chystá...
23. zář 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem trošku v šoku, teď mi psal kamarád, že už je strejda - jeho bráchy manželka měla rodit 2.listopadu, což je muj druhej termín... už se to fakt blíží!!
24. zář 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc díky za podporu! :slight_smile: stále nic..zítra kontrola, tak uvidíme...snad už brzy..:slight_smile:
24. zář 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Se rodí jak o život :slight_smile:
Kéž bychom měly porody jako naše maminky, u nás to bylo taky šup šup a prej to skoro nebolelo.
Jinak mě přepadla nějaká viróza, tak od včera huhlám, neslyšim, nic necejtim, ale teplota se drží na 35,6 :slight_smile: o spánku se nedá vůbec mluvit. V tomhle jsem jak chlapi - rýmička je fakt strašná :grinning: a ty bylinkový čaje mi už teda lezou krkem!

Koukala jsem na dokument, který celkem nedávno běžel na ČT2, jmenuje se to "Orgasmický porod" - je to americký, tak jsem to brala dost s nadsázkou, nicméně URČITOU logiku to má, tak když se budete nudit - http://www.youtube.com/watch?v=86KhFGqkBrM - ale doporučuju spíš si to pouštět bez zvuku, některý to hekání je dost nesnesitelný :grinning:
24. zář 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Teri hlavně se brzy uzdrav,chcíp je fakt děsnej i když nejsi těhu natož teď.
Koukala jsem na kousek toho dokumentu........
Jé proboha jen ne takovej porod jako měla moje maminka.Já jsem se narodila koncem pánevním a prý to byl horor.Nepřekonalo to prý ani to, když mě měla mamča už v náručí. Tak hlavně rodit jinak než ona!!!!
24. zář 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Jé, tak to bych ti samosebou nepřála! Vy jste měli teda oba s manželem ten příchod na svět krušnej, vid? O to lepší ho bude mít ten váš andílek :slight_smile:
24. zář 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Tak to máš naprosto pravdu. Manža bojoval od 27tt a já jsem se narodila obráceně a ještě s omotanou pupeční šňůrou kolem krku. Proto doufám, že ta naše princezna bude mít příchod na svět podstatně lehčí(a doufám taky trošku sobecky kvůli sobě :slight_smile: )
24. zář 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka To víš, že bude :slight_smile: Kdypak máte tu kontrolu?
24. zář 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka 27.9. a doufám, že už čípek ve zkracování nepokračuje. Zas mě přepadají myšlenky a pocity, jak to zvládnu, jestli budu dobrá mamka a tak podobně..... To jsou někdy stavy, nevím nevím
24. zář 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka budeš dobrá máma, a my všechny budem:slight_smile: já taky občas stresuju, hlavně jestli mam všechno koupený, a že nemam nový věci, jestli ho o něco neochuzuju...Jirkovo ségra totiž pořizuje novou kolíbku, novou postýlku, prostě všechno budou mít nový a nejlepší, tak si řikam, jak na mě asi kouká budoucí tchýně :grinning: oblečky od mojí mamky za pětikačku ze sekáče....
@1terezicka Tery, tak zkus nakrájet cibuli, na to cukr a zahřát to/ochladit,a tu šťávu z toho sníst...pomáhá to, ale mě to teda nejede...
24. zář 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Terko, ten dokument si pustím, už jsem o něm slyšela, ale nejdřív se na to musím připravit...

JO a holky, nemám dudlíky :grinning: mamka mi teď volala, že MUSIM koupit a vzít si je už do porodnice
24. zář 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Kači moc děkuji za povzbuzení.Ty stavy jsou někdy fakt záhul. Věcičky a výbavu neřeš, já to mám stejně, taky kupujeme onošené hadříky, vždyť to není žádná ostuda. Stejně z toho mimísek za chvilku vyroste a pokud není mamka šmudla, tak to nemají šanci ani zničit.Já na tom nevidím nic špatného. Nové věci které máme, bych spočítala na prstech :wink: Pokud má někdo peněz dostatek, tak ať si to klidně koupí nové, pak to do nich můžeme za pár korun pořídit my :grinning: No ne?
@1terezicka Ta cibule je fakt dobrá, to má Kačka pravdu, já to jen znám s medem, ale taky mi to zrovna 2x nešmakuje. Asi jako ta glukoza při těhu testech :wink: Musíš se brzy zotavit ať stihneme ještě nějaký sedánek než budete rodit a běhat okolo mimísků
24. zář 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Dudlíky taky nemám, máme jen jeden, který jsem dostala jako dárek, a je 6+ takže v začátcích k ničemu. Jedna známá mi doporučovala koupit dudlík od stejné značku, jako mám lahvičky na krmení, ale nevím proč :cry:
24. zář 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka @agent008 @kkouzlo Holky mám blbou otázku jakou velikost oblečení pro mimi máte připravenou do porodnice 56 nebo 62? Já totiž zjišťuju, že hadříků máme hoooooooooodně, ale 56 máme asi 3x a nic vhodného do porodnice a 62 asi taky 3.
24. zář 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek