• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
autor
tak to já asi taky půjdu do CA :slight_smile: aspoň mam tipy, až to budu potřebovat. V pondělí jdu k doktorce, tak už jsem lehce nervozni, aby nam neřekla něco ošklivýho. Čekáme taky první, a nás se zadařilo hned druhý měsíc po vysazení HA, docela mě to zaskočilo, protože jsem počítala, že tak v létě se podaří :slight_smile: ale už jsiem se s tim zžila a jsme rádi :slight_smile:
14. dub 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Na to pondělí ti budu moc držet pěsti, jestli budeš mít čas, určitě dej vědět, jak rostete, protože nic špatnýho neuslyšíš :slight_smile: třeba dostaneš už i první fotečku z ultrazvuku!
Já vysadila HA v říjnu, listopad a prosinec jsme dávali "pozor" a v lednu už jsme si řekli, že není na co čekat a bum, byl to docela šok když to klaplo hned, a to jsem se obávala, že po 14ti letech užívání HA bude trvat, než se dá cyklus dohromady..většina takový štěstí nemá.
14. dub 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezicka tak si mela pravdu, rosteme :slight_smile: 11. tyden a 35 mm :slight_smile: fotku uz mam druhou, na ty prvni byla tečka :D
kdyz sem si spočítala, že v práci budu tak do konce srpna, tak mi to přijde strasne brzo, se mi nebude chtít...
16. dub 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo No moc gratuluju! Tak to vás taky čeká brzy screening v prvním trimestru, vid? Tak hlavně ať je ti dál dobře :slight_smile:
16. dub 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezicka jojo, 2. kvetna v Černicích, a doufam, že táta půjde taky
16. dub 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo No to by měl, jinak tam budeš bulet sama :grinning:
Jinak jsem zjistila, že pojišťovna MVČR ti z těch uhrazených 1.000,- Kč za screening proplatí 800,- Kč. Bohužel jsem doklad už někam "zašila", ale jestli jsi pojištěná taky u nich, tak těhotným přispívají i třeba na předporodní kurzy, chůvičky, odsávačky atd. Tuším že ale i další pojišťovny zavedly nějaké příspěvky...
17. dub 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky,můžu se k vám přidat? Jsem z Plzně a TP mám 11.10.2012....také čekáme první miminko....Jinak chtěla jsem se zeptat, nevíte náhodou o nějakým cvičení pro těhulky v Plzni?Nemám nikoho v mém okolí, kdo by taky čekal mimi, tak hledám nějakýho parťáka na cvičení a na řešení problémů a tak...:slight_smile:
17. dub 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Ahoj, já chodim zatím pořád ještě do fitka na masarykáči - je to výhradně dámský fitness a mají tam dobrý stroje na zahřátí. Netahám železa ale vyloženě se věnuju tý aerobní činnosti na orbitreku nebo stepperu. Dělám to už léta, tak jsem s tím nechtěla přestávat. Jinak v JaA cvičí každou středu gravid jogu, ale tuším že tam chtějí, abys byla alespoň v 16 týdnu. Stejně tak i tveret, ale tam je to drahý jako blázen, no a na tom masarykáči mají cvičení pro těhotné, využívají hlavně ty velké míče a lehčí činky, žádná zátěž v podstatě. Když tak se koukni na http://kdesportovat.fitweb.cz/cviceni-pro-tehotne-plzen-t96-r29.html nebo http://www.studiojaa.cz/gravidjoga-joga-pro-tehotne.html. Do toho studia JaA začnu chodit za dva týdny, tak pokud bys tam chtěla vyzkoušet, určitě dej vědět a můžeme chodit společně:slight_smile:
17. dub 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezicka @werka87 holky me vcera doktora prave rikala, ze cvicit az tak od 17.tydne. Jinak ja zatim cvicim tim,ze delam v praci do vecera, ted jeste taky, takze ani nevim jak bych to stihala....
ale taky chci zacit enkam chodit, myslela sem na nakou jogu
do Profitsportu jsem taky driv chodila, ale to sem prestala nekdy v lete, tak ted uz posilku urcite ne :slight_smile:
17. dub 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, na cviceni nemam moc casu, chodim do prace, ale vyzkousela jsem super tehotenske thajske masaze na namesti...znate salonsamui.cz? je to vyborny relax a neboli me tak zada...
17. dub 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Tak to možná teda taky počkám do toho 17 tydne, to nás stejně čeká návštěva paní doktorky,tak se jí můžu zeptat, co by bylo vhodné. Mě lákalo ještě plavání, ale mám strach, že bych chytila nějakou infekci, nemáte s plaváním zkušenosti? Na masáže chodím (ale ne na thajské), nemůžu si to vynachválit, moc mi to pomáhá na bolavá záda....ještě jsem koukala, že na Lochotíně na bazénu je nějaké cvičení pro těhotné, tak se tam můžu zajít zeptat. No, to že ste celý den v práci fakt obdivuju, já jsem dopoledne ve škole, takže pokud nejdu na brigádu, mám odpoledne čas na cvíčo.Já bych v práci asi nevydržela, mám teď nějaký spaví období, pořád sem unavena a spim :slight_smile: Nevíte jak je to s krevními testy? zitra to bude 14 dní, co mi je dělali, nevíte kdy budou výsledky? nebo kdyby bylo něco špatně, ozvali by se?nikdo mi neřekl, zda si mám zavolat, akorád mě objednali za měsíc...doufám, že bude vše ok.
18. dub 2012 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Ahoj, výsledky trvaly kolem 14 dnů. Kdyby bylo něco špatně, tak by Ti určitě volali :wink:
18. dub 2012 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samui Ahoj, už když jsem Tě viděla loni na Beremese, tak jsem si říkala, jestli má Tvoje přezdívka něco s tím thajským masážním salonem na náměstí...A koukám, že má :grinning:
18. dub 2012 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. dub 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak 14 dni uteklo a nikdo nevolal...tak snad vysledky dopadly dobre.....a co bříško, už vám začalo růst?Mě příšlo, že pořád nic, a najednou, pomalu ze dne na den roste jako z vody....:slight_smile: Už jsem si musela pořídit lacláče aby mě to nemačkalo na pupík....:slight_smile: Jinak teď dost často trpím bolestmi hlavy a unavou, tak se bojím, že mám anémii....tak budu muset začít dlabat více potravim s železem.... :sunglasses:
20. dub 2012 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Ahoj, no s těmi bolestmi hlavy může souviset i nedostatek hořčíku...
Jinak dnes jsem 15+0 a včera popré jsem měla vzedmuté bříško hned ráno, večer bylo už docela velké. Sehnala jsem si v HM v Olympii džínový legíny s tím pásem a jsou naprosto bezvadný, navíc i dobře vypadají. Stály 499,-Kč a hodlám si pořídit ještě aspoň dvoje, jsem z nich fakt nadšená :slight_smile: Jinak ale ta další těhu móda nic moc....
20. dub 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj maminy :slight_smile: mam takovej trošku zvláštní dotaz :slight_smile: máme doma jorkšíráka, kterej je navyklej spát s náma v posteli a hlavně leze kde chce, takže i skáče na břicho...to se ho teď snažíme odnaučit, ale moc to zatim nejde...od přístího tejdne ho chceme úplně vykázat z ložnice, to už budem přestěhovaný, tak to půjde, ale stejně to problém neřeší...nemuseli jste taky něco podobnýho řešit?
22. dub 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@twininky já se právě docela bojim, když si hraje, je docela dost akční. Je trošku rozmazlenej, a byl místo miminka, je jako první dítě, celkově se trochu bojim jak ponese, že nebude středem pozornosti :grinning:
22. dub 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Tak to já mám podobný problém, ale s kocourem, taky je pěkně rozmazlenej a zvyklej spát s námi v posteli. Docela se bojím reakce, už teď jako by něco tušil,je pořád protivnej a vyžaduje si pozornost.Jinak naše psí slečna je naštěstí zvyklá spát jinde, ale vždy, když příjdu, tak na mě skáče, tak se jí to snažim taky odnaučit. :slight_smile:
22. dub 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo KOUKÁM, ŽE MÁME NAPROSTO STEJNEJ PROBLÉM, ALE ÚPLNĚ NA VLAS STEJNEJ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Tak ta hlava bude asi opravdu z nedostatku hořčíku, začala sem ho brát a je to lepší, tak díky za radu... :wink: no mě příjde, že je to břiško den ode dne větší....ale ani se nedivím, pořád bych jen něco jedla..:slight_smile: za chvíli budu jako malej vorváněk :slight_smile: no já si koupila dvoje lacláče v sekáči, jinak mě zatím nic nezaujmulo z těhotenský mody.....ale zkusim se taky podívat do toho HM, tam jsem nebyla....
25. dub 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Ahoj, tak to jsem ráda. Já ho teď taky začala užívat víc pravidelně, protože mívám trošku křeče v břišních svalech, ale spíš někde nahoře pod prsama. Na kontrolu jdu až příští středu, tak jsem už strašně natěšená, protože jsem tu prďolku naposledy viděla na UTZ před třema nedělema a přijde mi to jako strašně dlouhá doba. Dnes 15+5 a sleduju si jako blázen, jestli už náhodou neucítím nějaký pohyb...ale zatím to jsou spíš jen střeva :grinning:
Jinak jaký sekáče jsi stačila obejít? Já vím o dvou na slovanech, ale tam nic moc :frowning2:
25. dub 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka No byla jsem ve Frontu, to je v Kolarovce, kousek od Sadů, ale tam nic moc neměli. Ale sehnala jsem je, jak je penny na lochotině, tak dole jak je takový to "podloubí" tak je krámek S.T.O.P., nevim jestli znáš, mají tam teda hlavně oblečky pro miminka, pak kočárky, vaničky, a občas pár těhotenských kousků....tak se tam zkus podívat,když nenajdeš nic pro sebe tak pro miminko určitě :wink: jo tak to jsme na tom podobně, já jdu příští čtvrtek na kontrolu, a taky se už nemůžu dočkat....naposledy jsem byla před třema týdnama, no jsem zvědavá jestli už nám řeknou, co by to mohlo být, minule se nám nechtělo ukázat...:slight_smile: No pohyby taky sleduju, občas mi příjde, že je cítím, ale taky nevim zda to nejsou jenom střeva :grinning: A taky už máš pořádný chuťe na cokoliv?nebo tím trpim jenom já :slight_smile: nejhorší to je večer, to člověk neví, co by sežral..:slight_smile:
25. dub 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Tak děkuju za tip! Jinak ty chutě - ani mi nemluv, poslední týden žeru strašně a nemůžu být bez sladkostí, takže ručička na váze se pohned asi nekompromisně nahoru :grinning: teď si ujíždím na nanukách, hlavně na tom mrožovi s příchutí lesních plodů, jako to je úlet :grinning:
25. dub 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Tak jsem si dneska taky koupila mrože, si mi udělala na něj chutě a byl výborný :slight_smile: ja ujíždim na jahodách, utopencích a opečených buřtíkách a to jsem léta před tím než jsem otěhotněla maso nejedla, tak teď si to vynahrazuju :slight_smile: no já jsem zvědavá kolik mi naváží doktorka na prohlídce...:slight_smile: Jo a gumový medvidci, ty bych taky mohla jíst po kilech....
26. dub 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Ahoj, jsem si vzpomněla, že tě čeká teď někdy ten screening a koukám, že už pozítří :slight_smile: Držim pěsti. Necháte si říct pohlaví?
1. kvě 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka jdeme tam dokonce uz zitra, 2. kvetna, a pokud se správně otočí, tak chceme pohlaví určitě vědět :slight_smile: mamsice kvůli stěhování omezenej přístup na internet, ale dam pak někdy vědět, jak všechno dopadlo :slight_smile:)
my sme ted v jednom kole se zařizováním, že ani nestíham sledovat diskuzi a koníka obecně....už aby to bylo za námi
1. kvě 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem truhlík, mám dneska pořád pondělí :slight_smile: Tak si připravte kouzelný hnízdečko a až to půjde, dej určitě vědět!
1. kvě 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak sme byli dneska u pani doktorky a rosteme jako z vody, vsechno je v poradku...ale nechtelo se nam ukazat, tak pohlavi zatim nevime, ale rikala pani doktorka, ze to mozna bude kluk, bud tam mel pupecni snuru, nebo pindika...:slight_smile: a jak ste dopadly vy na prohlidkach? mejte se krasne.... :sunglasses:
3. kvě 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek