• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
autor
@zusoka @1tereicka já taky zatím nezkoumala, co jíst/nejíst po porodu a při kojení. Mamka jedla normálně, tak snad to taky půjde...přípradné problémy se budou muset řešit za provozu :slight_smile:
26. zář 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, ozývám se po delší době, jak se máte? co dělají prckové?Já sem dneska byla na druhým monitoru a zatím to na porod nevypadá,změřili mi pánev a nic neříkali, tak asi dobrý..:slight_smile: Jinak teď mám takový období plný starostí, mámu mám v nemocnici a tátovi teď zjistili tak vysoký cukr, že ho hned nechali na nemocenský a musí si třikrát denně píchat inzulín.Se divim, že z toho nerodim..ale věřim, že vše bude ok.Dneska jsem ještě šla na houby a nějak jsem to přehnala, bolí mě celej spodek a nemůžu skoro chodit....No koukám, že tu řešíte jídlo, no to taky nevim, co budu jíst, sice naši bydlí o patro níž,ale vždycky pro všechny vařim já, tak jsem zvědavá kdo to za mě vezme...no manžel neumí udělat ani míchaný vajíčka, to vám docela závidím ty vaše chlapy..:slight_smile:
26. zář 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 To je mi fakt líto, Věrko. Přeju, aby rodiče byli co nejdřív v pořádku a mohli se těšit na vnoučátko a ty ať se netrápíš.
Takže vaše maličká se ještě ven taky nechystá, to jsme na tom podobně. Se jí divim, když má takovej krásnej pokojíček :slight_smile:
26. zář 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Terezko děkuju, já doufám, že to bude dobrý, dneska jdu s tátou na sono břicha, tak snad to dopadne dobře. No někdy si říkám, že bych měla teď hlavně myslet na sebe a na malou, ale to nejde, stejně mám o ně strrach....
No doktorka říkala,že zatím to nevypadá, že je docela ještě vysoko, no komu by se ven chtělo, přece jenom v bříšku se mají nejlíp...:slight_smile: Uvidíme příští týden, ale docela bych už rodila..:slight_smile: Jinak mám dotaz, registrovala si se do fakultky do porodnice?na jejich stránkách píšou, že registrace být nemusí, tak nevim, snad mě pak nevyhodí až tam přijedu :slight_smile:
27. zář 2012 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 @1terezicka na Lochotín registrace být nemusí :slight_smile:
Věrko bojuj, Maruška možná ví, co tě trápí, tak ještě počká :wink:
27. zář 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@agent008 Jíto, užžžž? :slight_smile:
27. zář 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo nee :( myslim, že budu muset nakonec na to vyvolání, veškerý metody u mě selhaly takže budu holt čekat... :slight_smile: ale už mě to fakt hrooozně nebaví :slight_smile:
27. zář 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Věrko držím taky palce i pěsti ať jsou rodiče co možná nejdřív fit, aby ses mohla v klidu věnovat myšlenkám na
maličkou. Vy musíte být taky hlavně fit.
27. zář 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Myslím na tebe a moc. Neboj určitě se malá na konec umoudří a půjde k vám sama bez přemlouvání doktorů :wink:
27. zář 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@agent008 Téda Jíťo, já taky myslela, že UŽ :slight_smile: Vy to asi neděláte dobře :grinning:
@werka87 To je jasný, že v takových chvílích člověk nedokáže myslet sám na sebe. Ať dopadnete dneska dobře.
@zusoka Jakpak ta kontrola?

Jsem po monitoru a KO, holčička sestoupila a prý krásně naléhá hlavičkou, čípek pořád drží, ale to údajně nic neznamená, že mi může klidně prasknout voda třeba až vylezu před ordinaci :slight_smile: No jinak mi doktorka říkala, že si myslí, že se ještě příští čtvrtek uvidíme, ale kdyby ne, tak že je všechno ok a holčička nijak nestrádá. Kontrakce mám slaboučký a sama mi říkala, že když vidí vždycky ve filmu jak začínaj ženský rodit a válej se v křeči, tak se musí smát, že to pak vyvolává mezi ženskejma zbytečnou paniku z porodu a leckterý si pak ještě přisaděj. Mě docela taky uklidnila :slight_smile:

Holky tak všem na ty kontroly tfuj tfuj tfuj!
27. zář 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Jonáškovi do bříška vše nej k svátku :slight_smile:
27. zář 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka možná se už Al chce ven :slight_smile: kéž by se chtělo Jonášovi :slight_smile: gratulace mu vyřídím, ale byla bych radši, kdyby se umoudřil, a vykašlal se na způsobování bolestí :grinning: ani nevím, jsou to asi malý křece v bříšku, dost nepravidelně, pak se to změní v jinou bolest, ale pořád se něco děje. A přijdu si taková otlačená, tak snad mi to doktorka v úterý vysvětlí...
jak ti to doktorka říkala, že některý filmy přehání, vzpomněla sem si na Jak porodit a nezbláznit se.... tam jedna pordila dítě tim, že kejchla :grinning:
27. zář 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju, dnešek dopadl docela dobře, mámu pustili z nemocnice, tátovo sono břicha krom lehce zvětšených jater taky dobře, akorád musí dát ten cukr do normálu a to bude asi trvat dlouho, přidali mu inzulín na noc..no a jako bonus babi byla dneska na kontrole na onkologii (prodělala rakovinu prsu) a pan doktor ji ujistil, že pravnučky se dožije a že je naprosto zdravá..:slight_smile: Takže vlastně úspěšný den, sem moc ráda, že to takhle všechno dopadlo... :slight_smile:
Tak doufám, že u vás taky všechno v pohodě...a už se nám to blíží.. :wink: už se tý naší prdelky nemůžu dočkat.... hlavně ať jsou ti naši prckové zdraví...
27. zář 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo :grinning: porodit kejchnutím, to bych brala!
No můžu říct, že po dnešní ruční prohlídce od doktorky mě chytli docela solidlí poslové. Hlavně teda po těch 20 minutách monitoru na zádech jsem se skoro nezvedla, chytla mě nejspíš křeč do kříže, že jsem se nemohla pak ani ohnout pro boty.
Tak pošli Jonáškovi nějakou laskonku nebo tak něco, aby šel spokojenej spinkat a chvilku tě nečutal.
Už se nám to holt blíží, za chvíli budeme trajdat s kočárkama po Homolce :wink: a na to se fakt těšim!
27. zář 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 To je SUPER zpráva! Tak teď se pěkně rozmazluj až do porodu :wink: ať máš síly.
27. zář 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Albertovi mají zlevněný věci pro mimi - ten velkej šampon a gel s dávkovačem od johnsonś za 79,- a třeba taky ten kojící instant HIPP natal za 69,-. Nevím teď jestli jsem o tom už psala, ale zrovna tenhle instantní nápoj má suprově rozjíždět laktaci a ženský si ho berou už do porodky. Jinak jsem tam viděla v akci i třeba krabičky na dudlíky od NUK asi za 28,- a různý kousátka, odsávačky na nudle...
27. zář 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Teri kontrola dnes docela obstojná. Sice mám čípek opět o 3mm kratší, v braní léků pokračujeme, ale malá už má 1550g a 39cm, takže prý pokud by se to rozjelo, už o ní nemusím mít strach. Zvládla by příchod na svět naprosto v pořádku. Celý dnešní ultrazvuk na nás pěkně vyplazovala jazyk a kopala mě do žeber, doktor se děsně smál a říkal, že to bude pěkné číslo... 15.10. mě čeká první monitor a nástup na MD mám 25.10. až neskutečně rychle to letí
Držím vám s maličkou moc palečky, docela mě překvapilo, že už je připravená na příchod na svět, holky držte se :wink:

@kkouzlo Ode mě taky ještě jednou Jonáškovi do bříška vše nej k svátku.Doufám, že jsi mu poslala dnes nějakou ňaminku na oslavu
27. zář 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka To zní dobře, mám z vás radost :slight_smile:
27. zář 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Moc děkujeme. Takovou radost, jako po dnešní kontrole, už jsem dlouho neměla. Ale docela se obávám, co to naše mrně bude za drakouše, nejdřív vystrkuje zadek, pak nám ukazuje, že máme držet pusu a teď vyplazuje jazyk. To to pěkně začíná :grinning:
27. zář 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Cítíš se už s tím chcípem lépe?
27. zář 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Už jsem zdráva, řekla bych.

Dnešní noc mi dala zabrat. Probudily mě bolesti břicha, kříže a kyčle, začala jsem být fakt nervózní, protože to nijak neustávalo, k tomu mi začalo být z té nervozity špatně od žaludku a už jsem fakt skoro budila Vojtíška, že pojedem. A pak jsem si lehla na druhej bok a bylo po všem :grinning: začínám být solidní hysterka!
28. zář 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1terezickaTo je fain, že ti líp. Své asi ovlivňuje i ta informace od tvé dr., že už je malá přichystaná na cestu :slight_smile: Hlavně se holky moc opatrujte
28. zář 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka @kkouzlo @werka87 @agent008 Holky chtěla bych se zeptat, jestli k fusaku Emitex 3v1 pořizujete i http://www.babylife.cz/babylife/eshop/6-1-Fusaky-a-zimni-pytle/0/5/6126-Fusak-zavinovaci-do-kocarku-Cocoon-Emitex-Klasik-zimni-Bezovy-svetle-zluty
Mě osobně se to zdá trošku zbytečné, sice autem budeme jezdit docela dost, ale myslím, že fusak 3v1 bude stačit, co myslíte vy?
28. zář 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka zatím jsem nepořídila, přijde mi to trošku zbytečné, ale uvidíme za provozu... mam jenom ten fusak :slight_smile:
28. zář 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Díky, já si taky myslím, že nebude potřeba
28. zář 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Podobnej mám půjčenej do autosedačky, ale do toho teplýho kočárkovýho fusaku už nic víc taky nemám..
28. zář 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka já mam taky jen ten fusák a myslim že bude stačit :slight_smile:
28. zář 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka @agent008 Holky díky moc,pořád jsem váhala koupit nebo ne a myslím, že už to nebude nutný :wink:
29. zář 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@agent008 dneska zase nic?
@1terezicka Tery, dnešní noc lepší?
Holky, já už se děsně nudim, dneska jsem začala šít písmenka do pokojíčku, sem zvědavá, jak to dopadne :grinning:
29. zář 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Ahoj Káťo, no dneska pohodička, až mě to štve :grinning: nechci na ní spěchat, ale vůbec by mi nevadilo, kdyby už. Jsem jak na trní. Co ty, vše ok?
Ta Jíťa už možná, vid? :slight_smile:
Našla jsem tady MK album od andelkaprdelka, jmenuje se tvořím, tvoříš, tvoříme a jsou tam krásný věci. Zvažuju, že vyrazim do přírody nasbírat nějaký větvičky a začnu taky tvořit :slight_smile:
Hodně štěstí s těma písmenkama!
29. zář 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek