• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@zusoka
@kkouzlo
@1terezicka furt čekáme :( teď jsme byli na houbách, chození v lese z kopce do kopce ale s naší malou to očividně ani nehne :( ach jo...už vidim, jak půjdu v úterý zas na kontrolu a pak na to vyvolání...asi s tim nic nezmůžu, ale pěkně mě to štve :slight_smile:
29. zář 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Teri musíte přece popořadě :slight_smile: Jíťa má přednost :grinning:
Ale jsem ráda, že jste s Káťou OK.Já jsem včera umyla okna v celém baráku a byl to tedy záhul, pak jsem se ještě večer tak rozčílila na hafany, že mě tak bolel podbřišek-fuj fuj fuj!Dneska dávám relax a zítra budu vařit a péct, aby měl taťka v pondělí co papkat. 15.10. ve 32tt nás čeká první monitor, tak jsem na to zvědavá.
@agent008 Jitulko moc na tebe myslím. A houby rostou?
@kkouzlo Kači mě první monitor čeká ve 32tt, no nevim podle čeho se to určuje, ale vzpoměla jsem si, že ty ho máš mít asi až ve 39tt,nebo ne? Pevné nervy a trpěliovost při šití :slight_smile:
29. zář 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka díky zuzi :slight_smile: jojo, rostou :slight_smile: ale je i dost houbařů v lese, tak se musí někam kde neni tak dobrej přístup :slight_smile: jen odpočívej, na okna ses mohla vyprdnout nebo zaúkolovat manžela :slight_smile:
29. zář 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka no Zuzko, okna!!! To se přece nesmí, já je nečistila ani jednou, že by se mi mohlo něco stát - neni to můj výmysl, ale nebráním se pomoci :grinning: jojo, na ten monitor jdu vážně až takle pozdě, ale třeba mi na kontrole v úterý řekně něco jinýho...
Jinak houby rostou i u nás, dokonce sem riskla smaženici, a malýmu evidentně nevadí vůbec nic :slight_smile: akorát pořád tvrdne, tak uvidíme, co z toho bude :slight_smile:
Jinak tedy holky, jestli ty písmenka dodělám, tak vám to pak vyfotím, protože já antitalent na šití a všechno kolem, bez trpělivosti, u toho sedím celej den :grinning: dneska mám opravdu klidový režim :slight_smile:
@agent008 houby nepomáhaj, byla sem v lese 4 hodiny, a malýho to ještě uspalo :grinning:
29. zář 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Teda Zuzi ty zlobíš, mytí oken si máš nechat až jako poslední šanci na vyvolání porodu. Tak teď pěkně nožky nahoru a odpočívat :slight_smile:
@agent008 Asi taky ještě vyrazíme do lesa. Minulý týden jsme nasbírali hromadu, jedla jsem je snad na všechny způsoby :grinning:
Jinak do úterka času dost a je tu pořád ten úplněk....myslím na tebe :wink:
29. zář 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo To vyfoť, se nechám ráda inspirovat :slight_smile:
29. zář 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 @kkouzlo Jé tu smaženici nebo řízečky bych si taky dala, děláte mi chutě. Okna jsem musela umejt. 2měsíce nám dělají před barákem chodníky a zatrubnění(ve čtvrtek byla činnost dokončena) a vážně už to bylo děsný. Ale mám to hotové a už na ně nemusím sáhnout. Proč se nesmí v těhu čistit okna? Já jsem tedy jen slyšela, že to urychluje porod, ale u nás to včera vypadalo, že malá odpočívala, tak jsem se do nich pustila. Víc v bříšku vyváděla až večer, když jsem se rozčílila na hafany. To nevím, jestli mě podporovala nebo se zastávala psů.
29. zář 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka @agent008 Manžílek maká tenhle týden v práci a příští týdenzas okolo baráku a při blbém počasí v podkroví a ještě jsem mu naplánovala přemalovat jednu zeď v chodbě, takže by se asi na okna nevrhnul :slight_smile: Když vás houbařky čtu, tak asi příští týden taky vyrazíme,mňam :wink:
29. zář 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka neměla by ses moc nikam natahovat, je to nebezpečný, nevim sice proč, ale řiká se to :slight_smile:
30. zář 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 už budu hodná-slibuju :wink:
30. zář 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak jaká byla noc při úplňku? Já spala jak batole, bez jedinýho WC :slight_smile:
@kkouzlo Jak dopadlo tvoje tvoření?
@agent008 Držím pěsti na zítřejší monitor!
1. říj 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Tery, a on byl uplněk dneska? já myslela, že už dřív, bylo pořád jasno každou noc :grinning:
moje tvoření je stále ve vývinu, chybí mi Š, a pak vymyslet, jak pověsit na dveře :grinning: no mám ještě čas.
Včera jsme narvali kufr auta věcma pro Jonáška, tak to dneska musím přetřídit, uklidit, dozabalit si tašku, mam to tady jak po bouři :frowning2: a k tomu to hnusný počasí....
@zusoka nevymyslíme ještě nějaké setkání?
@agent008 dneska by to šlo :wink: malá určitě tuší, že se jí to blíží ať chce nebo ne, tak si to naplánovala na dnešek :slight_smile:
1. říj 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Tak ty budeš mít dneska hodně napilno :slight_smile: To počasí přitom vyloženě vyzývá k nohám nahoře a nějaký knížce. Nu, já sedím v kanceláři a čekám od 9hod na klienta - teď mi poslal sms, že je nemocnej. To bych vraždila! Se mi fakt ráno nechtělo vstávat. A to tu musim ještě něco písemně vyplodit, přitom mozek mám už fakt jak houbu.

Holky, já bych nějaký setkání taky ještě brala..
1. říj 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka už si myslim, že to dneska všechno nestihnu :grinning: právě, že se mi moc nechce. Postahovala sem si Vyprávěj, tak u toho moc neudělam, a navíc se musí ještě něco vyprat, a kdoví, kdy to uschne...
1. říj 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka
@kkouzlo děkuju :slight_smile: no už by se mohla konečně rozhoupat, ale spíš už tomu nevěřim :slight_smile:...asi holt to vyvolání no, nedá se nic dělat...no já chodim každou noc co hodinu a půl čůrat takže pro mě to byla rozběhaná noc jako každá jiná :slight_smile:, jinak kamarádka v sobotu ráno porodila holčičku, jmenuje se Anika - je to indický jméno, tak mám z toho radost, je na locháči a prej je tam moc spokojená, psala že je tam profi a milej personál :slight_smile:
1. říj 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@agent008 to ráda slyšim s tím locháčem...aspoň o něco klidnější :slight_smile:
1. říj 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@agent008 Tak máte holky ještě dnešek a jinak samo držíme palce zítra na kontrole :slight_smile:
@1terezicka @kkouzlo Pro setkání taky hlasuju, ale tenhle týden nestíhám. Čeká nás zařizování refinancu v bance, katastr, nějací doktoři, pár návstěv, jdeme oba reklamovat mobil atd. je toho mooooc. Pokud by vám nevadil příští týden, to můžu od středy. V pondělí a úterý tu budu mít na návštěvě rodiče.Mamča se vrátí z dovči, tak nás chce překonrolovat :slight_smile:
Kači už se těším na fotky písmenek, ty jsi ale šikulka. Já přemýšlela o těch nalepovacích, ale třeba si to ještě rozmyslím a něco spáchám taky sama :wink: Docela by se mi hodilo, kdyby bylo už podkroví hotové, mám už vymyšlené barevné vymalování a výzdobu, tak se na to hned vrhla. Upustila jsem od obrázků postaviček. Nechce se mi malé podsouvat nějaké postavičky, ať si sama vybere, co se jí bude líbit nejvíc jestli Disney nebo česká klasika.
1. říj 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, tak se zase hlásím,máme 10 dní do TP a já už bych táááák rodila, všechno mi bolí, kyčle, břicho, celej spodek, nemůžu už pořádně ani chodit a celou noc chodim čůrat jak koroptev...:slight_smile: no a malá ne a ne ven...zkoušela jsem vanu, sex a nic, nemáte nějakýho tipa abych jí trošku popohnala?:slight_smile:
Dneska chci absolvovat ještě pořádnou prochajdu...ale ty poslední dny jsou fakt děsný teda....taky vás tak všechno bolí?už si fakt připadám jak hypochondr...:slight_smile:
1. říj 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka
@1terezicka já bych byla taky spíš taky pro příští tejden, dáme si kafe na počest Jíty miminka :slight_smile: a hlasuju asi hned pro tu středu nebo čtvrtek, pátek u mě bývá všelijaký...
Zuzi, já mam taky nápady, ale pokojík neni ještě pořád úplně hotovej, já chci nakreslit ten strom, barvičky už mam doma, a pokud si neublížim u těch písmen, tak bych možná zkusila i lístečky, jinak budou ze zbytků tapet. No Jiřík si musí pospíšit, už se mu to blíží, ale je fakt, že základní bílá už na zdi je :slight_smile: postavičky dělat nehci, protože, přesně jako ty, nevíme, co se mu bude líbit....na to bude čas za rok dva :slight_smile:
1. říj 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 já snad vyzkoušela úplně všechny rady a nic, takže za mě nic nefunguje :slight_smile: jsou to spíš povídačky a nebo si tam ta naše malá hoví a zuby nehty se tam snaží udržet :slight_smile: :slight_smile: řiká se že pomáhá rychlá chůze do kopce, skákání ze schodů, červený víno, velkej úklid, mytí oken, úplněk, bouřka, sex.... :slight_smile: já už taky melu z posledního :slight_smile: takže tě úplně chápu :slight_smile:
1. říj 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 na "vypuzení" miminka je teď odbornice @agent008 :slight_smile: ale malá se drží jako klíště :slight_smile: já jsem zatím v pohodě, mam ještě měsíc, ale myslela jsem si, že to bude už horší, zatim jsem docela v pohodě, akorát záda bolí a bolí, děsim se porodu, prej člověku můžou jít bolesti nějak do zad...radši to nestuduju, protože to by bylo šílený :frowning2:
1. říj 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo no jen abych tady ještě nestrašila v dárkovym balení :slight_smile:
1. říj 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
holky, máte v tašce do porodnice vlastní dudlík? a nějaký bonbony/sušenky/čokoládu? čtu různý seznamy, a nějak nevím, jestli mam všechno, nebo naopak moc věcí :grinning:
1. říj 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 No to si tady můžete fakt s Jíťou notovat :slight_smile: Já to mám dneska za 16dní to TP a taky už chodim jak kačka blátotlačka, bolí mě pravá kyčel a tlačí celej spodek. S čůráním ale musim zaklepat - zatím max. 1x v noci.
Držím teda pěsti, ať babský rady pomůžou a podaří se vám jí popohnat :slight_smile:
@zusoka, @kkouzlo - klidně příští středu - 10.10. je zrovna takový hezký datum, tak po kapučínku a dortíčku možná pojedu :grinning:
1. říj 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Dudáka neberu, ale hroznovej cukr, mp3 a časák jsem tam ještě vmáčkla. Mám megacestovní tašku, není těžká, ale je fakt plná :slight_smile: Jsem si tu tašku naplnila dle seznamu co je ke stažení na stránkách porodky - http://gpk.fnplzen.cz/sites/default/files/users/gpk/Co_s_sebou_do_porodnice.pdf - navíc tam mám akorát vlhčený ubrousky, kloboučky na kojení a ten bepanthen.
1. říj 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka podle toho seznamu jsem udělala základ, a teď přibaluju :grinning: kloboučky nemám ani kouupený, ubrousky mam, ale nevim, jeslti je vzít.... já mam knížku :slight_smile: nenáročnou
1. říj 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo ty vlhčený ubrousky jsou prej super, kamarádka co rodila mi je moc doporučovala abych si je přibalila :slight_smile: a já dudlík sebou mam pro sichr, ale spíš ho používat nechci...
1. říj 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Ty vlhčený ubrousky fakt čerstvý rodičky doporučujou, ty se neztratí. Koupila jsem si v Rossmannovi ještě i vlhčenej toaleťák - zn. Alouette a je psanej "sensitive". Nevím jak na tom budu, ale při nejhoršim když mě střihnou, tak tam mám ten Lactacyd. Jo a teď nevim kdo to tady psal, ale prej se hodí kuchyňský utěrky na utírání intim partií po sprše, že jinak je ručník okamžitě od krve. Tak ty mám v tašce teda taky :slight_smile:
1. říj 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka lactacyd mam, a ty utěrky tam hodim taky pro jistotu, toaleťák mám normal, to už měnit nebudu :slight_smile: DÍKY za tipy:slight_smile:
1. říj 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 No teda to tě obdivuju, doufám, že nebudu taky přenášet...představa, že se budu takhle trápit třeba ještě 14 dní...no to ne..:slight_smile: jo a děkuju za tipy, zkusim to, ale obávám se, že asi opravdu nic nepomůže, asi to nezáleží na nás...:slight_smile:

@kkouzlo No je fakt, že mojí mámu bolely záda a byly to porodní bolesti, tak bacha na to...ale mě taky pořád pobolíbají záda a nic... :wink:

@1terezicka Teda to ti to čůrání závidim, já chodim v noci snad každou hodinu, se vůbec nevyspim...:slight_smile: kéž by něco zabralo a už byla venku..:slight_smile: jo ty kyčle jsou hrozný, zvlášť v noci, nevim jak si lehout....no myslim si, že je ten konec schválně tak nepohodlnej, aspoň se budeme těšit na porod..:slight_smile:
1. říj 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek