• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
Jó s těma bolestma zad teď psala jedna holčina tady, že byla v porodnici kvůli špatným jaterním testům hospitalizovaná asi dva dny před termínem porodu a ten druhej den se probudila a bolela jí záda a myslela si, že je to tou nemocniční postelí, tak se furt přetáčela z jednoho boku na druhej a najedou jí prdla voda a byla otevřená na pět prstů :grinning: do konce porodu jí nebolelo břicho ani jednou, jen pořád ty záda, ale spíš jako kdyby je měla namožený. Že by šla rodit klidně hned zas :slight_smile:
1. říj 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlásím kontrolu: na porod se nechystám, CS 2, příští středu zase kontrola a monitor :slight_smile: už dopoledne, takže odpoledne kafí stíhám :slight_smile:
2. říj 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a ještě jsem se ptala, proč jsem nedostala žádný prenatal box - prý zavezou, tak je rozdají, občas vyjde na maminky, které jsou těhotné už delší dobu. Já je tam vídala od tý doby, co jsem těhotná :grinning: takže na mě prostě zapomněli. Ale hned mi upozorňovala, že v porodnici dostanu další. A nebo si o něj mam napsat na nějakou webovku...
2. říj 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo No tak paráda nebo? :slight_smile: těžko říct, jestli chceme slyšet, že se nic nechystá nebo naopak že jo :grinning:
Takže monitor nakonec bude alespoň o týden dřív, to je dobře. Příští středu se budu těšit!
@zusoka Kávička tedy zase nějak kolem té 16hod?
2. říj 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Jak jste dopadly, holky?
2. říj 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka
@1terezicka
@kkouzlo tak v pátek ráno nástup na vyvolání :slight_smile: bojim bojim, ale už aby to bylo za mnou :slight_smile: jinak vše ok, prý mam cesty hodně připravené tak by to mělo jít dobře...doufám :slight_smile: :slight_smile: tak jsem už chtěla rodit a teď když mám stanovenej datum, tak bych to zas nejradši odložila...ale néé, těšim se už moc, jen ten strach přebývá :slight_smile:
2. říj 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Jíťo, i kdyby se malá do pátku do těch krásně připravenejch cest nevydala dobrovolně, tak to všichni tři zvládnete s přehledem i za použití donucovacích prostředků :slight_smile:
První z nás si užiješ ten překrásnej pocit, až ti bříško vydá to krásný tajemství a určitě ta bolest neni tak strašná, to by přece nikdo děti nechtěl! Pořád na vás myslim a v pátek budu strašně mačkat pěsti :wink:
Hlavně ať tam máte super personál v těch Rokycanech a pořádně se rozkojíš.
2. říj 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@agent008 Jíťo, já už ti noremálně závidím,...já chtěla dneska slyšet, že se něco děje, a ono nic :grinning: do pátku se malá může vyklubat sama :slight_smile:
2. říj 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@agent008 Jitulko budu vám s prďolkou držet palečky aby vše dopadlo dobře :slight_smile:
2. říj 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo @1terezicka Holky teď jsem vás dočetla a mám radost, že se zatím držíte a jste OK.
S tou středou souhlasím, a čas je mi jedno, jen mě napadlo, že by to šlo třeba třeba trošku dřív, když jste už na mateřský, ale jinak mi ta 16h vůbec neva :wink: Zatím stíhám vše co je na tenhle týden v plánu, jen mám pocit, že se manžílek bude chtít vyhnout tomu malování chodby :confounded: (to bude asi ještě boj) Jinak už jsem si i sepsala, co musím ještě dokoupit lékárna, drogerie atd.... Taky jsem včera narazila na super vlhčené ubrousky(toaleťák), doporučila mi je kamarádka, která rodila v květnu. Je to prý super na hojení po porodu a k tomu si ještě pořídila gel z dubové kůry a je to prý zázrak na hojení, přidávám foto-jsou to tyhle.Jinak k těm kloboučkům mi říkala, že je v porodnici ve FN doporučují a že je to opravdu dobrá věc, tak už jsem je taky pořídila.
Dneska mi mužíček u truhláře vyzvedl nástavec na přebalovací pult a poličkovou komodu k pultu, tak teď už jen zajet
do Ikey pro Malm komodu a princeznička má výbavu skoro komplet.
2. říj 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zusoka @1terezicka mě je ten čas vlastně celkem jedno, můžeme i dřív. V 10 mam kontrolu, ta se může protáhnout, ale zase ne tak dlouho :slight_smile:
3. říj 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo @1terezicka já ještě do 25.10 můžu od 13h a pak už nástup na MD. A říkáte třeba 14h?
3. říj 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka
@kkouzlo Předběžně bych taky v těch 14hod mohla. Já se akorát budu muset objednávat na příští týden na kontrolu a monitor už do porodnice, tak snad mi to nevyjde zrovna na tu středu odpolko. Zítra jdu naposledy ke svý gyndařce, tak budu mít víc info.
3. říj 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka @zusoka tak se domluvíme na tu druhou, a podle potřeb upravíme :slight_smile: času dost
3. říj 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka @kkouzlo Souhlasím, budu počítat s tou středou 14 a uvidíte jak to vyjde s časem.
3. říj 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka
@kkouzlo
@zusoka děkuju moc holky :slight_smile: manžel je celej šťastnej žeto bude až v pátek a stihne se ještě koukat na viktorku s atleticem :slight_smile: fakt mě pobavil :slight_smile: já jdu ještě dneska na jabka, zejtra mu něco uvařim a pak šup rodit :slight_smile: :slight_smile:
3. říj 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Já ti dneska zrovna tak zááááávidim! Všechno mě bolí a tlačí, v noci mě pálila žáha jako nikdy až jsem musela zbodnout 3 rennie a spala asi 2 hodinky. Posíčkuju už druhej den v kuse a zítra mi na kontrole určitě řekne to samý co minule.
Jako ten konec je fakt za trest :slight_smile: Ale jinak bylo to první těhulení krásný, to se musí nechat!
3. říj 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka no jo terezko, ta konečná fáze je už strašná, úplně tě chápu :slight_smile: ale za chvíli už budeš taky držet ten váš uzlíček štěstí, přeju ti, aby se mu chtělo z bříška dřív než našemu zlobidlu :slight_smile: já už jsem ze zítřka staršně nervozní, v noci jsem skoro nespala...jak na kontrole?
4. říj 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 No myslim na tebe od rána :slight_smile: zítra už si jí pochováte, prdelku.
My asi taky nakonec budeme přenášet, holt ty slečny se tam musí zkrášlovat, 270 dnů jim na to nestačí :grinning:
Od minula se nic nezměnilo, CS 4, hlavička naléhá, máme k dnešku váhový odhad 2900 g +/- 400g a na monitoru se mi rozškytala, tak to byla docela prča. A doktorka mi říkala, že když máme tak pěknej monitor, tlak a moč, tak že příští čtvrtek můžu přijít ještě k ní, místo do porodky, tak jsem ráda.
V kolik jdeš zítra na to vyvolání? To budu normálně nervózní i já :slight_smile:
4. říj 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka
@kkouzlo Holky, tak příští středu určitě taky můžu, takže předběžně v těch 14 hod se tam na vás budu těšit. Zapijeme Jitušky miminko :wink:
4. říj 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka tak to je fajn :slight_smile: jdu už na sedmou...asi se sem dostanu nejdřív až se vrátim z porodnice, tak jestli chcete můžu některý z vás napsat na mobil, jak jsme dopadly :slight_smile: doufám, že to bude už zítra, taky se to může protáhnout až do soboty :(
4. říj 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@agent008 budu na vás holky zítra/pro jistotu i v sobotu myslet :slight_smile: Jíťo, budeš to mít za sebou a bude dobře :slight_smile: Jenom aby si malá neřekla, že dneska večer a v noci by to šlo, a tatínek neměl po fotbale :wink: myslim, že tobě by to ani nevadilo :slight_smile: ale už vidím Jiříka, jak mě veze do porodky, když zrovna hraje sparta :grinning: číslo ti písnu do zprávy a když budeš chtít, budem určitě rády za nějaký zprávy o vás :slight_smile:
4. říj 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo jojo, díky moc :slight_smile: napíšu ti :slight_smile: no to mu nemůžu udělat, těší se na to jak malej kluk :slight_smile: :slight_smile: snad malá do rána vydrží :slight_smile:
@1terezicka
@zusoka
@kkouzlo tak se loučím holky a ozvu se snad už jako novopečená mamina :slight_smile: :slight_smile: papa, opatrujte se!
4. říj 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Posílám taky číslo do IP a moc držím pěsti!
4. říj 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Nevím, jestli to ještě budeš číst, ale taky písnu do IP. Jinak Vám držím všechny palce co mám ať to všechno zvládnete co možná nejlépe a nejrychleji a hlavně ať jste obě v naprostém pořádku :wink: Zítra budu celý den jako na trní
4. říj 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka @zusoka myslim na Jíťu...dostanu hlad, a jelikož jsem u našich objevím čínskou polívku....takže se cpu éčkama a koukam na ano šéfe - ten by mi dal :grinning:
5. říj 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo No pěkně :grinning: já na ní taky celej den myslim, jsem zvědavá na popis porodu!
Vy jste s Jonáškem ok?
@zusoka Copak ta vaše kontrola? Neměla jsi nějakou včera?
Já už jsem možná zmatená :slight_smile:
5. říj 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka my jsme s malym pořád až podezřele ok, až si říkam, že je to divný....už mi teda trošku občas tlačí spodek, jako bych měla moc malý kalhotky a zařezávaly se, nebo jak to popsat :grinning: ale jinak nic, ani mi znova nebolely ty vazy. Ted sem trhala asi hodku u dědy jabka, je tam celá rodina, dědovi bylo 80, a nikoho nenapadne mu pomoct... třeba se něco hejblo, ale asi ne....
5. říj 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka ale ty už se asi na malou taky těšíš, co, kort jestli zlobí jako poslední dobou
5. říj 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo To jsou teda ostudy.
No jsem na to zvědavá. Nás nakonec ještě s Jonáškem předběhnete :wink:
Zahlídla jsem z auta Jiříkovo ségru a už je to bříško docela znát :slight_smile: Budou mít asi macíka!
5. říj 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek