• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@kkouzlo Kači děkuji za zeptání, zatím to ujde. Zkusila jsem si dát ráno suchej rohlík tak uvidím, co to se mnou udělá dát si něco jiného než geranátové jablko. Jinak se nic významného neděje, ale jsem na tom stejně jako ty teorie a nic víc, to vždy jedna paní povídala. A jak je tobě, Jonda zatím dnešní termín nerespektuje?
29. říj 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka nerespektuje :slight_smile: podle většiny to bude ve čtvrtek, ale pochybuju.... pořád nic. tak snad u tebe to bude taky NIC.
dneksa mi tu jedna mamka nalákala na tenhle recept http://www.mamincinyrecepty.cz/mazance-zaviny-buchty/estonsky-kringel tak snad to zvládnu, to kynutý mě extra nebaví, ale na tohle mám od pohledu chuť :grinning:
29. říj 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Já to znám, už jsem to dělala a je to moc mňam. Na tu skořici jsem stejně ještě přidávala rozinky a fakt dobrý! Jeden jsem dělala s ořechama a druhej s tou skořicí a za chvilku se po tom zaprášilo :wink: No jedině ti můžu poradit, že okud se nechceš dělat s kynutým těstem, tak si kup těsto na české buchty z prášku. Takhle to řeší moje teta :slight_smile: Držím ti moc palce a jsem zvědavá, co ti řeknou zítra v té FN.
29. říj 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka žádný kupovaný! to já si ho zadělám :slight_smile: ale poloviční dávku jenom, to nám bude stačit....
29. říj 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo já bych to taky nekupovala :wink: to byl jen nápad, není to ono. A chceš to péct dneska?
29. říj 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka asi jo, oběd mam uvařenej, a nemam co dělat, tak až poklidím (trochu), tak se do toho pustím, aby měl Jirka až přijede a k snídani
29. říj 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Mně hlenová zátka odešla tušim v pondělí a v pátek jsem porodila...ale bylo to fakt takový malý množství narůžovělého hlenu...No a průjem sem teda neměla,ale já trpěla fakt velkou zácpou celé těhotenství a je fakt, že pár dní před porodem jsem byla normálně na záchodě, ještě jsem si říkala, konečně po dlouhý době se pěkně vyprázdnim...:slight_smile:
No ale snad malá ještě pár dní vydrží...:slight_smile:
29. říj 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka zuzi mně odešla taky brzy, a víš jak to se mnou nakonec bylo, tak se neboj, fakt to nic nemusí znamenat...
29. říj 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Mně teda odešla až v porodnici - narůžovělý hlen, ale množství teda neodhanu, páč mi postupně pořád odtíkala i ta plodová voda...někomu odejde i tři týdny před porodem.
29. říj 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka @werka87 @agent008 No asi to vypadá, že to mohlo být ono.Byl to hlen s trochou krve, tak uvidíme. Už jsem raději dnes objednala porodnické vložky, dokoupím ještě zbytek seznamu a budeme čekat. Ale od včera se nějak víc sleduju, to mi byl čert dlužnej a ještě tenhle týden nejdu na kontrolu, protože u mého dr. mění okna a malujou. Necháme se překvapit, co s námi bude. Každopádně vám moc děkuju za rady
29. říj 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Kači tak pak napiš, jak se ti to pobedlo a jestli to Jiříkovi chutnalo
29. říj 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka mam zaděláno.... Hele Jiřík to sežere i kdyby to byla jenom posypaná placka :grinning: on kynutý miluje, takže toho se nebojím, spíš jak to zamotám :slight_smile:
už si jedla neco jinyho nez rohlik? nebo furt blby
29. říj 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka terko dáváš malý plenku mezi nožky kvůli kyčlím? mně ekli v porodce a´t ji preventivně dávám, ale nikdo kolem mě ji nedával, tak nevím...
29. říj 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Určitě se ti ta buchtička povedla :slight_smile: Ještě to dneska neriskuju a jím fakt jen suché rohlíky a piju černý čaj nebo colu.Před chvilkou jsem si dala i vývar tak uvidím, zatím to vypadá, že je to granátové jablko opravdu zázrak a zabralo
29. říj 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zusoka povedlo se, Jirka je spokojenej :slight_smile: zmínila sem se mu, že mě bolí záda, a hned prej, nerodíme? sem mu řekla, ze porod může začít i bolestí zad, tak je ted vyjukanej. Ale uvidíme zejtra po kontrole :slight_smile: na dnešní noc to opravdu nevypadá...
ale tobě je líp, tak u vás snad taky ne :slight_smile:
29. říj 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 No mně nikdo nic neříkal, takže nedávám. Ve čtvrtek jdeme na kontrolu ve 14ti dnech k pediatričce a na kyčle jdeme až 23.11., tak uvidíme :slight_smile: Jsem zvědavá, jak malá přibírá, přijde mi zase že je pořád hladová. Dneska si řve o prso co hodinu a půl :frowning2:
29. říj 2012 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Jé, kéž by :slight_smile:
29. říj 2012 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 My dáváme jednu plenku navíc kvůli kyčlím, vyšetření jí vyšlo hraniční tak nám to doporučily....na kontrolu jdeme v listopadu, tak snad to pak bude už dobrý...

@1terezicka Naše malá je teď taky pořád hladová, každou hodinu a půl, dokonce i v noci, tak nevim jestli to nemůže být ten růstový sprut...ale takhle mě za chvíli sní otesánek jeden..:slight_smile:
30. říj 2012 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Jsem věděla, že jsi šikulka :wink: A co dnes na kontrole ve FN?Moc na tebe od rána myslím.
30. říj 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Tak šup sem s novinkama z kontroly :slight_smile:
30. říj 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Když já mám zase pocit, že mám málo mlíčka...to kojení je fakt věda. Jsem zvědavá na čtvrteční vážení, snad přibírá. Včera jsem o těch spurtech četla, začínají už třeba ve 3.týdnu a trvají týden. To bude mazec :grinning:
30. říj 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka @1terezicka holky, tak kontrola taková zvláštní. Nic se neděje, ve zprávě jsem si přečetla, že mi dělala hamiltona, ale ani mi to neřekla. Ptala jsem se, jelsti mi řekne váhovej odhad, že by se to hodilo takle na konci, tak prej příště, tedy v pátek, že jsou dneska ve skluzu. Ale to mě sakra nezajímá. Celkově sem měla pocit, že to je docela odfláklý a ještě za poplatek 30 korun, což sem taky nečekala.. Při ozvech sem se v pohodě obula, tak prej sem moc pohyblivá, fakt envim co si myslet. Snad už tam v pátek nebudu muset....
docela holkam závidim uz starosti s holčičkama, sice to bude náročný, ale to už je tohle taky :grinning:
30. říj 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Kači nebyla jsi u Dr. Bornové? Ta je takhle děsně ochotná a milá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad Hamilton pomůže a páteční kontrola už nebude nutná, protože Jonda bude na světě. No a hlavně, vždyť má Jiřík naplánovanou tu oslavičku :grinning:
30. říj 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka nene, nějaká Pašková. Ze prý ráno na ambulanci rodili, tak ted mají málo času...
Já si teda myslim, ze hamilton nepomůze, protoze mi ho dělala i ve středu jeste moje doktorka...a nic. Myslim ze i Jiřík uz chápe, že tu sobotu stihnout nemusi :grinning: ale přežije to, kdyz budu vařit a péct
30. říj 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Tak to je hukot rodit na ambulanci.Stejně ti budu držet palce a doufat, že se Jonášek umoudří a přece jen dá na tvé prosby :slight_smile: Náš taťka jde z pátka na sobotu taky slavit, prý nemá natrénováno, tak to musí dohnat :grinning: Jen mě tak krásně prosil, jestli pro něj přijedu, tak jsem říkala, že jedině v sobotu dopoledne v noci, že mě nikam nedostane.
30. říj 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo To si dělá srandu, že ti o tom HH neřekla! V týhle době nechápu takovej přístup lékaře, do prčic, vždyť to je dost zásadní zásah. No snad ti ten druhej pomůže a Jonýsek do pátku spatří světlo světla, moc ti to přeju.
Jako mně to na tý ambulanci stačilo ve 20tt na tom UTZ a jsem ráda, že malá vylezla v sobotu a já se tý úterní kontrole tam vyhnula.
30. říj 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka no kdybych si neprošla tu zprávu, tak to nevím, zase akorát řekla, tak tomu zkusíme pomoct.
No ta umbulance je dost strašná. Vůbec se mi nelíbilo, že tam my (budoucí matky) čekáme s kdekym kdo přijde a ve finále má ještě přednost. Takle tam mávala náká "paní" papírem, že je v hmotné nouzi, tak nic platit nebude a byla venku první :grinning:
Právě když jsem viděla to vybavení na UTZ, tak si říkám, tu váhu mi říct musí, dkyž bude malýho kontrolovat, ale, takovej divnej přístup....
@zusoka jen at tatka trénuje, já mam akorát pořád strach z toho metanolu, nevíš co přelejou do originálních flašek, který pak vidíš na baru, takže Jiříkovi trochu domlouvám....
30. říj 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dnes v noci nám začal houkat monitor. Fakt hnusnej pocit. Ale malá dýchala, akorát tedy asi udělala delší pauzičku a monitor už začal pípat. Já zase myslela, že jí mám v posteli (kdykoliv se v noci probudim, tak jsem přesvědčená, že jí mám někde v posteli a bojim se pohnout, abych jí nezalehla), tak mi trvalo asi 5 vteřin než mi došlo že leží v postýlce a možná nedýchá, ale dýchala a ani jí to houkání neprobudilo. No nicméně už jsem skoro vůbec nemohla spát, a to dneska spinkala od 1 do 6. A já oči jak baterky.
@kkouzlo No to mě tam tak štvalo, proto jsem se i zajímala jak to je, když začneš rodit přes den a přijdeš tam do čekárny plný lidí navíc v tomhle období nakaženejch všim možnym..mají to tam prostě nedomyšlený. A s tím váhovym odhadem by mě to taky nasr..., jim to nezabere víc než minutu sebrat délku stehenní kosti a obvod hlavičky.
@zusoka Zuzi, jak ti je? Už dobrý?
30. říj 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka @kkouzlo Vždyť si tu zdravotní péči přeci,,JEN,, platíme, tak co by někdo z nich dělal nebo nám jako pacientům řekl něco navíc :slight_smile:

Jinak děkuji moc za zeptání, dnes už je to docela OK, ale stejně už od té neděle sleduju každý pohyb.
30. říj 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka @1terezicka Terko,a ukázali ti v porodnici co dělat, kdyby malá opravdu nedejchala? TOho já se hrozně bojim, obrázky mi k tomu asi stačit nebudou.... hlavně že je v pořádku!!
radši ani nechci vedet, co by bylo, když pojedu na příjem porodky přes den, to bych tam možná porodila taky :grinning: s jejich přístupem. Dneska v noci jsem si říkala, že se už něco deje, bolelo me v podbrišku, občas píchlo, ale přešlo to...a ted nic. takze to vidim na další den čekání :slight_smile:
31. říj 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek