• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
Ahoj, tak super zprávy :slight_smile: v kolikátým jsi, Werko?
my byli na prohlídce včera a máme předběžně potvrzeno to co v tom 13tt, takže holčička :slight_smile: Má se k světu, je docela živá, ale nevím pořád jestli ty pohyby jsou fakt pohyby :slight_smile: Jo a dvě kila nahoře za poslední čtyři týdny :grinning: to jsou ty nanuky!
3. kvě 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, tak my byli u doktora na genetice včera, 14.tyden a asi to bude kluk, ale na 100procent to řekne až příste :slight_smile: pořád je mi dobře, tak sem ráda :slight_smile: chutě ani nemam, spíš sem porád v práci, tak na nic nemam čas... už se těšim až začnu chodit na nějaký to cvičení, ikdyž jsem jeste ani nezjištovala co a kam
3. kvě 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Je já vám závidím, že už víte, co to bude, nebo aspoň přibližně....to naše malý kdykoliv jsme na ultrazvuku tak spí a má zkřížené nožky, aby náhodou něco nešlo vidět...:slight_smile: nás napíná....Hlavně že ti naši prckové jsou zdraví..no ja mám za měsíc 2,5 kg nahoře... :wink: no leze to pěkně, se za chvíli do ničeho nevejdu :slight_smile: No já jsem teď 17+2 tt...31.5. jdeme na nějakej větší ultrazvuk, tak už nám snad řeknou, co to je...:slight_smile: jo taky si pořád říkám, že bych šla někam cvičit....chci zkusit jít aspoň do bazénu...s těma pohybama taky nevim, někdy to cítím, většinou když jsem v klidu a sedím a někdy třeba celý den nic....
7. kvě 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak dneska ráno pohyby potvrzeny (17+3). Probudila jsem se a pohladila bříško a zjišťuju, že mám na levý straně u pupíku nějakou trvdou bouli, tak vyděšeně odkopnu peřinu a ta boule se hejbá !!!! Ranní tělocvik asi :grinning: Každopádně to vypadalo dost strašidelně, ale jsem z toho celý dopoledne úplně paf.
Tak přeju krásnej den a ať jsou ty naše mimča zdravý a čilý :slight_smile:
7. kvě 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je hezký..:slight_smile: já pořád nic, i když občas cítím nějaké to šťouchnutí,ale že bych malé nahmatala, tak to ještě ne...navíc ty pohyby jsou takový nepravidelný, občas to cítím, pak zase ne....no těším se až do mě bude kopat pořád, aspoň si budu jistá, že je vše v pořádku :slight_smile: Jinak byla jsem včera v bazénu si zaplavat a bylo to fajn, krásně jsem se odreagovala a trochu i zasportovala...
9. kvě 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky já taky pořád žádný pohyby necejtim, asi to bude trvat než mi prokopne ten můj špek :grinning: :grinning:
9. kvě 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo taky si říkám, že tu mojí, pracně vypěstovanou tukovou vrstvu jen tak neprokopne :grinning: Snad se brzy dočkáme :slight_smile:
9. kvě 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werka87 no já čekám každým dnem, ale zase mám angelsounds tak to mě uklidňuje :slight_smile:
9. kvě 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 A byla jsi plavat na Slovanech? Já pořád o tom plavání taky přemýšlím. Příští týden chci zkusit tu gravidjogu, ale to plavání mi přijde lepší..
9. kvě 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka JJ na Slovanech....dala jsem si deset bazenů a pak jsem zalezla do relaxačního bazénku do výřivky :slight_smile: Ale bylo tam docela dost lidí, přemýšlim, že příště pujdu do bazénu na Lochotín, mám to blíž, ale zase tam není výřivka....mně to plavání příjde fakt dobrý, člověk se u toho moc nenadře a je to zároveň i takový relax...ale tu gravidjogu bych taky chtěla někdy zkusit...nebo třeba nějaký cvičení na míčích....
9. kvě 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky Jé, to se máš. To na klidu taky dost přidá, když mimi slyšíš.
Četla jsem, že snad jde slyšet srdíčko miminka normálně přes břicho i uchem už v tom 18tt, ale tatínek když si ho zkoušel poslechnout, tak se smál, že slyší jenom střeva, tak nevim :slight_smile:
10. kvě 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka no poslouchám každý den ráno asi minutu, už to mám jako rituál, ale máš pravdu sem pak klidná celý den a i když se mi třeba něco nezdá tak ho zapnu a poslechnu srdíčko, zní to jak rajská hudba :grinning: :grinning:
A koukám že už víš že budeš mít holčičku, teda to závidím a už takhle brzy ti to potvrdili :wink: Já byla minulý týden,ale prckek tam pořád dával nohy, no tip od Dr. je taky holčička ale hodně malej tip, čekám do 31.5. jestli mě to potvrdí :grinning:, od začátku si nic jinýho nepřeju.. :grinning: A už máte jméno vybrané??? :wink:
10. kvě 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky No to je super, na příští těhotenství si ho taky pořídím.Krásnej rituál máte..
Já jen doufám, že s tou holčičkou se nám nesekli, na poslední prohlídce říkala doktorka, že to taky tipuje na holčičku, ale úplnou jistotu asi budemem mít až na velkym UTZ, tam jdu 21.května. No a pro holčičku jsem měla vymyšlený jméno Apolena nebo Laura, ale přítel z toho nebyl dvakrát nadšen a vyargumentoval si nějaký klasický jméno, takže to bude Alenka po mojí mamce. No a kdyby se přece jen ještě objevil ten pindík, tak to bude Vojta po tátovi :slight_smile: Tak ti budu držet na toho 31. pěsti, ať vidíte taky kávový zrno..no ale hlavně ať jsou ty prckové zdravý!!!
10. kvě 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1terezicka no já taky si říkám že když vykoukne pindík tak se z toho nezbláznim :grinning: jé ty se máš, ty jdeš o 10 dní dřív- závidím :slight_smile: Já nejdřív chtěla Klaudinku nebo Kristýnku ale to se mýmu taky nelíbilo, tak to asi bude Monička a kluk jednoznačně Michal :grinning:
Jasně, hlavně ať je to zdravý, přesně tak a tobě držím na toho 21.5. ať se ti ta holčička potvrdí 100% ale u tebe věřím že jo... přece jen u tebe byl ten odhad větší :wink:
11. kvě 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky máte docela hezký jména, to já si vybojovala jenom Johanku, a to proto, že si Jirka nepřipouští, že to může být holka, prostě to bude Adam. Já teda chci Tadeáše, ale to mi neprojde... ale oba doufáme, že to bude opravdu zdravej kluk, já bych šílela z holčičky, když vidim růžovou barvu a Hello Kitty tak mam osipky, neni to nic pro nás, a vim, že bych toho spoustu dostala, protože podle babiček musí mít holčička všechno růžový...
11. kvě 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo :grinning: no hello kitty jí taky nikdy nenavlíknu a růžová je asi nejmíň oblíbená barva, tak doufám, že se příbuzenstvo s tou růžovou taky nezblázní. Adam je moc pěkný jméno a Tadík teda taky. Tak držim pěsti ať je to ten kluk!
11. kvě 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu taky na UTZ 31.5...:slight_smile: Tak snad se už dozvíme, jestli holčička nebo chlapeček...jinak máte moc hezký jména. Já chtěla Kubíka (po taťkovi),ale manžel nechce aby se jmenoval po něm....tak si prosadil Robina, nejdřív se mi to moc nelíbilo, protože jsem nevěděla jak mu říkat zdrobněle...no asi Robík :slight_smile: no už jsem si na to celkem zvykla a přistoupila na to.A holčička by byla Maruška po babi....
11. kvě 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werka87 no já mám 31.5. narozeniny a očekávám že to bude pro mě dárek až mi Dr. řekně že je to zdravá holčička, budu nejšťastnější ve svým životě :wink: ale samo že budu ráda i kdyby to byl ten pindík :wink:
Robík je taky moc hezký jméno, a Maruška je klasika, takže já myslim, že taky super :wink:
11. kvě 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo @1terezicka holky to já jestli budu mít tu holčičku, tak já nakoupím růžový snad úplně všechno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@twininky aspon vím kam s tim, když něco růžovýho dostanu :D
dneska plánuju najít nějaký to cvičení, ideálně někde na Slovanech nebo poblíž, tak snad bude výběr, bazén mam hned u baráku, ale na plavání moc nejsem...dam vědět co sem objevila
12. kvě 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky chodíte někam v Plzni na ultrazvuk, nebo vám ho dělá jen váš gynekolog? Nevíte, kde dělají placený ultrazvuk bez doporučení? Díky
12. kvě 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo No jasně, všechno růžový beru :wink: :slight_smile:
12. kvě 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@diableria Mně ho dělá moje doktorka, ale na na tom screeningu v prvním semestru jsem byla na gentice v černicích a tam se mě rovnou ptali, jestli k nim budu chtít přijít i na ten velký UTZ ve 20...takže určitě když si tam zavoláš, tak tě bez problémů objednají a podle mě v tom 20tt bys to tam mohla mít i proplacený pojišťovnou. Moje doktorka má jen takovej ten malej UTZ a objednala mě na velkej do fakultky na Lochotíně..V těch černicích mají super UTZ a určitě ti dají i parádní 3D fotky :slight_smile:
12. kvě 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Já ten bazén tady u nás taky pořád zvažuju, jenom mě děsí to množství lidí..ještě mě napadlo zajít do toho bazénu na Chodskym, ale tam to vždycky nějak smrdělo močí :-d jinak v Kotelně na Slovanech jsem objevila tohle: http://www.kotelnaslovany.cz/index.php/zdravotnicviceni, je to i pro těhule.
12. kvě 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Moc děkuju! Nemáš náhodou kontakt - telefon nebo i adresu?
12. kvě 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@diableria já byla taky v těch Černicích a rovnou mi dali termín i v tom 20t. Ale moje doktorka mi na oba dva psala doporučení, tak nevím. Ten první jsem taky samozrejmě platila, 3D fotku jsme dostali, a teď na ten druhý prý už nebudu platit nic :slight_smile:
12. kvě 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka
@kkouzlo Děkuji! Už jsem si to našla :slight_smile:
12. kvě 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka hele tak v tu kotelnu jsem doufala, mam jí ob barák, a už dřív jsem tam chodila na HEAT, akorát to zdravotní cvičení zatím neprobíhá, jdu hledat dál a ozvu se... :slight_smile:
12. kvě 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zatím jsem objevila:
http://www.jogapetra.cz/joga-pro-tehotne/ ale je to jen pro 6 maminek, tak mám pocit, že to bude dost obsazený
http://www.tehulka.cz/cz/uvod/#menu10 tohle se mi líbí, ale neobjevila jsem časy cvičení
http://www.cviceni-plzen.cz/cviceni-pro-tehotne/ tam jsem taky chodila, ale čas je dost brzy, už od 4
http://www.yogafriends.cz/sluzby/ na Roudné
12. kvě 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo a ještě tohle http://www.studiojaa.cz/gravidjoga-joga-pro-tehotne.html Tak je toho na výběr docela dost :slight_smile: Mám takovou informaci "jedna pani povídala", že v tom Božkově to cvičení vede paní, která je fakt hodně prdlá a alternativní, že prej jí jen málokdo vydejchá, hlavně teda tatínkové když jdou na hodinu pro partnery, asi je hodně na přírodno a o všem mluví dost otevřeně :grinning: Ještě si to ověřim a dám vědět, jestli je to fakt ono..
12. kvě 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek