• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@kkouzlo Ty jo,tak za chvíli tu bude další drobeček..:slight_smile: Tak moc držim palce, ať to všechno probíhá v pořádku....a neboj všechno bude dobrý a za chvíli už budeš mít Jonáška u sebe..:slight_smile: Budu na vás myslet.
7. lis 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 NO zrovna jsem převařila vodu a vytáhla sunar, stojí na kuchyňský lince jak vykřičník a mně je zase do breku, protože jí ho nechci dát. Já už fakt nemůžu, dneska se mi dokonce začala odtrhávat od prsa..i když vidim, že mlíko teče. Nějak si přestávám věřit a děsim se toho pátečního vážení, protože dr. by mi jinak nakázala příkrm. A já nevim jestli věřit dr. nebo laktační poradkyni. Každopádně selskej rozum u mě teď nefunguje. Zkusim to ještě vydržet do pátku a sunar zase schovám. Je to sakra náročný :slight_smile:
7. lis 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Držim moc pěsti :slight_smile: dej vědět...
7. lis 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka To mi taky dělala,že se odtrhavala, mi přišlo,že jí vadí,že to tolik neteče...no než sunar bych zkusila,jestli se ti podaří něco odstříkat a tim jí dorazit po kojení. Je to dost náročný, ani se nedivim, že to tolik maminek vzdá a jdou na UM.No a uvidiš jak dopadne vážení, budu držet palce.
8. lis 2012 ve 02:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka @werka87 @kkouzlo Jsem zpět od Dr., dnes tam byla super sestřička, vysvětlila mi krásně co která křivka na tom monitoru znamená, co mám dělat když mi bude teď a při první době porodní na omdlení atd. byla skvělá, jen škoda, že tam je jen na záskok. Jinak jsem dnes měla vyšší tlak, tak mám být opatrná a snažit se nepozčilovat :slight_smile: , CS 4-5 čípek se opět zkrátil a to za 14dní o 7mm, kontrakce na monitoru zatím nejsou, ale prý uvidíme příště. Malá má 2600g a 44-45cm, mám prý na poslední měsíc těhulení menší bříško, takže se tam princeznička nějak nemůže složit, proto mě prý všechno tlačí a hlavně mě neskutečně moc bolí žebra(nejlíp mi je ve stoje).Dr zatím odhaduje, že by porod mohl být před termínem, pokud se to zkracování čípku nezastaví.
Mamky přeju vám hodně sil do toho kojení, když vás čtu, tak mi to připadá opravdu jako věda, asi se začnu bát :confounded:
Moc moc myslím na Kači a těším se na zprávu, že už je Jonda na světě.
8. lis 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zusoka Super zprávy, Zuzanko!
@werka87 Tak nechci nic zakřiknout, ale asi jsme to zvládly :slight_smile: nejspíš je už spurt za námi, ale byl to teda fakt mazec. Už je to zase to zlatý miminko :slight_smile:
8. lis 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Vy jste ale holky šikovný a statečný!!! Teď psala Káťa, že už má po tabletce bolesti,tak snad bude Jonášek brzo na světě. A jak u soudu, hotovo :wink:
8. lis 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Teda tak jsem zvědavá, kdy ta princezna bude chtít jít nakonec ven :slight_smile: Hlavně,že je všechno v pořádku.

@1terezicka To je super, určitě už je to za váma a teď už bude jenom dobře..:slight_smile:
8. lis 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Na to jsem taky moc zvědavá :slight_smile: Abych na konec nerodila až na Vánoce :slight_smile: Každopádně taťka už se nemůže dočkat, ten by mě nejraději do porodnice nahnal hned :grinning:
8. lis 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co nevíte něco o káťe? snad už to má za sebou...
9. lis 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Kači psala, že se malej narodí dnes, ale možná císařem, protože je dost velikej, tak jí držme palce. Hlavně ať jsou oba OK!!!
9. lis 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@agent008 Ještě ne, ale dnes to bude buď normál nebo císař....Jonášek je velkej
9. lis 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak co holky, už něco víte? Už je Jonášek na světě? :slight_smile:
10. lis 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87@1terezicka @agent008 Zatím se Kači neozvala, tak doufám, že jsou s Jonáškem v pořádku
10. lis 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Jonášek se narodil včera císařem - prý jsou oba v pořádku :slight_smile:
10. lis 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zusoka Jj psala, ale já byla bez netu. Jonášek je kus chlapíka :slight_smile: Už se na ně moc těšim!
12. lis 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Určitě se u rodičů máte jako v bavlnce :slight_smile: Taky se na ně moc těším a doufám, že Kači ten císař a jizvu zvládá dobře. Jakntu tak koukám na ten náš klubík, tak s normálním porodem bez problémů, máš zkušenost jen ty, tak uvidíme jak to bude u nás.Už se nemůžu dočkat, až to bude za mnou, ale přiznávám trochu strach, jenže už si připadám jako boxovací pytel.Kdyby to přišlo tak do 14ti dnů, tak bych se vůbec nezlobila.V pátek jdem na další monitor a uvidíme, co dr.
12. lis 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Máme se krásně, jsem odpočinutá a hlavně Ája dělá neuvěřitelný pokroky..první vědomý úsměvy, broukání, zjišťuje jak umí křičet a zkouší intenzitu :grinning: fakt krásný období. Po tom minulym týdnu v pekle je tohle fakt ráj :slight_smile:
Já věřim, že do těch 14 dnů to přijde, bude to akundrát v tom 38tt. Dají ti v pátek vědět nějaký váhový odhad? Držim pěstičky :slight_smile:
12. lis 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka To je skvělé, že si to tak užíváte a jakou máte šikulku :wink: skoro ti to závidím.Já se na tu váhu určitě zeptám(jestli nezapomenu)většinou mi to řekne pokaždé.Taťka si vede tabulku a když jsem to u dr řekla, smál se a že prý tedy musíme měřit poctivě :slight_smile: Krásně si to holky u babi a dědy užívejte!!!Zítra si jedu pro monitor dechu a pak už budem mít vážně všechno. Taky jsem si koupila maliník a lněné semínko a už jen čekáme, taťka je snad víc nedočkavej než já :grinning:
13. lis 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, nečtu předchozí přízpěvky....to až časem, slibuju. Jsme chvíli doma, tak se najed a spí, tak jenom v rychlosti koukám co se děje. Sem děsně unavená, ale to je hlavně tou jizvou. Az budu mít chvilku, tak napíšu jaký to bylo (teda nic moc) a jsem ráda, že jsem doma. Hned zítra jdem k doktorce, tak snad to bude dobrý, ale bude tu mamka, tak to dobrý bude :slight_smile: @1terezicka @zusoka @agent008 @theera @werka87
14. lis 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo je dobře že už jste doma, ted už bude všechno jen lepší, přeju ti aby se ti to rychle zahojilo :slight_smile:
14. lis 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Tak to je fajn, že už ste doma...moc gratuluju k Jonáškovi, a hlavně ať se jizva dobře hojí, jo doma je doma :slight_smile: Tak to nějak zvládněte a pak dej vědět.. :wink:
14. lis 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Teď jsem koukala na ty Jonáškovo míry, tak to sme měli skoro stejně veliký miminka :slight_smile: akorád naše šla o týden dřív, to si nedokážu představit, kdyby šla dýl, co by to bylo za hrošíka..:slight_smile:
14. lis 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Káťo, ještě jednou velikánská gratulace :wink: hezky se sžívejte a ať se co nejrychleji zahojíš..
14. lis 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky díky :slight_smile:
holky, přidala jsem vám fotky (ano tolik :D ostatní budem dávat někam na rajče nebo tak, tak vám časem třeba dám heslo, tady jsme s vystavováním skončili, prohlídnete si nás naživo :slight_smile:
15. lis 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo Kači já vás taky vítám doma a přeju vám oběma hlavně hodně zdravíčko a tobě rychlé hojení a nabrání sil :wink: Teď už zbývám jen já, tak uvidíme, co na příchod na svět naše princezna.Opatrujte se
15. lis 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1terezicka @kkouzlo @werka87 @agent008 @theera Holky jsem doma od dr a dnes nic moc. Dr. konstatoval, že mám syndrom dolní duté žíly - nesmím ležet na zádech a na levém boku, dlouho stát atd... . Malá měla dnes nějaký divoký monitor(sestřiška nejdřív jásala, jak je krásný a pak najednou všechno špatně a rychle pro dr.), pokud se to nebude lepšit, bude muset prdelka ven, tak snad to bude příště OK.Je to prý taky tím, že u mě nemá brouček místo. Odhad váhy dnes 2700g a 45cm-já už jsem měsíc nepřibrala ani kg,což mě nevadí :slight_smile: , ale díky tomu nemá místo pro růst a pohyb.
Já už bych tak moc chtěla patřit mezi vás štastné maminy, a zatím jsem jen šťasná, ale vyděšená mamina čekatelka :frowning2: Užívejte si ty Vaše drobečky !!!!
16. lis 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Zuzko to zvládnete :slight_smile: se mnou měli na pokoji ještě menší miminka a šli domů taky po třech dnech :slight_smile: po novym roce uděláme novoroční kočárkovou vyjíždku :wink:
16. lis 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Zuzanko, za týden za dva bude vaše láska venku zdravá a natěšená na milující rodiče..hoď kopýtka na stůl a už se jen těš na ten kolotoč :slight_smile:
16. lis 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka No tak váhu máte pěknou,já měla 2,4 kg když jsem se narodila..:slight_smile: to bude určitě všechno v pořádku a brzy už budeš mít vaší princeznu u sebe, zatim pořádně načerpej sílu a hlavně buď v klidu, dobře to dopadne:slight_smile:
16. lis 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek