• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@kkouzlo @1terezicka Já už jsem taky jako na trní, kdy UŽ.... ale taťka je na tom o mnoho hůř, ten by nejraději jel do porodnice hned, když řeknu, že mě někde tlačí, bolí nebo píchá :slight_smile: on je chudák úplně na nervy nedočkavostí. Já už začínám nesnášet dotazy typu,, tak co, už?´´ nebo,,ty jsi ještě celá, vždyť už jsi měla porodit, ne?´´ Asi začnu všem tvrdit, že mi dr.přepočítal termín porodu a bude to až po Vánocích :slight_smile:
A co vaše poklady, vše v pořádku?
25. lis 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Tatka to nakonec zvládne :wink: Jiřík to řešil pivem a playstationem, když jsem byla v porodnici. Laura bude do konce listopadu venku a v prosinci má být cellkem teplo, tak se bude dát chodit ven :slight_smile: Jirka před termínem o porodu nechtěl ani slyšet, vůbec si nepřipouštěl, že by to bylo dřív, no nakonec nebylo :grinning:
25. lis 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Kéž bys měla pravdu Kači
25. lis 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka no Zuzko, víš, jak sem si plánovala já :grinning: ale třeba u jiných mi to jde líp :slight_smile: já ti opravdu přeju, ať už to máš za sebou :slight_smile: budou zase jiný starosti :wink:
25. lis 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka zuzko taky ti moc držím palce at už máš maličkou brzo u sebe, hlavně ať jste obě zdravý :slight_smile:
26. lis 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mam pocit, že nám začínaj růst zoubky, myslíte že to je možný takhle brzo? violka strašně slintá a furt si strká ruce do pusy, sotva jsme se zbavily bolení bříška tak máme zas večer bolení zoubků :( taky se mi míň nalejvaj prsa, už dva dny, furt se děsim aby jí to stačilo, homeopatika jsem už dobrala a nic, nevíte ještě nějakej recept na laktaci? snažim se hodně pít, dávám si teplou sprchu, odstříkávám často...
26. lis 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 @kkouzlo Moc moc moc vám holky děkuju, ale začínám z toho mít fakt vítr, už aby to bylo za mnou :wink: Navíc teď přišla tchýně s návrhem, co bych řekla tomu, kdyby šla s náma k porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je nápad, co? Tak až přijde na věc určitě nebudu informovat nikoho jiného než manžela, aby na mě náhodou nečekalo v porodnici překvápko. Tchýně to tam má totiž blíž než já.
26. lis 2012 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka tchýně? Divnej nápad!! Babičky se maj nervovat doma a ne v porodnici. A hlavně, co se zeptat, jestli by ti to bylo vůbec příjemny? Já bych tam kromě Jirky snesla akorát svojí mamku (kdyby Jirka nemoh), sama bych se tam zbláznila :grinning: Zuzi neboj se, já už se pak těšila, a doufala, že to přijde, takže se to určitě otočí :wink:
27. lis 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@agent008 Jíťo, já ti neporadím, sem pozadu. Ale na zoubky se mi zdá podle toho co jsem četla brzo, ale třeba máte doma rychlíka ;) já jdu dneska do lékárny pro ty homeopatika, protože malej ted jí víc a mě se prsa nestihnou ani nalejt, takže se bojim, aby neměl hlad a taky radši koupim naký to umělý mlíko, jistota je jistota.
27. lis 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Asi jsem Tery rozmluvou s tebou JOnáše nějak popudila a u jídla neusíná a sosá skoro celou dobu :grinning: nebo má jenom větší hlad... :slight_smile: a nebo začal "poklidný" spurt :grinning:
27. lis 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo No tak to ta naše teď zase začala chrápat už po třech minutách :slight_smile: a furt kouká co kolem lítá. Dnes jsem kojila opět téměř hodinu s přestávkama na buzení, přebalování, odříhávání..
27. lis 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jak pak se máte?My docela dobře,ale občas mi malá řve,tak nevim,taky mi příjde,že mi to mlíčko nějak ubývá,tak asi zkusím ty homeopatika, co píšete...:slight_smile: Jinak asi jsme přežili další spurt, přes den chtěla jíst pořád,ale naštěstí v noci spinkala v klidu. Jo a taky mi malá začala děsně slintat a strká si pomalu celou ruku do pusiny, myslím, že zuby to nebudou,asi to je normální. No a příští týden jdeme na první očkování, tak jsem na to zvědavá. A co vy,jak to zvládáte?
No Zuzko teda tchýni u porodu to bych fakt nechtěla, i když mám super tchýni, tak stejně ne..:slight_smile: Hlavně aby to všechno dopadlo dobře a už si měla tu svoji princeznu u sebe.
@kkouzlo Jo a gratuluju k zasnoubení..:slight_smile: Teda fakt originální žádost..:slight_smile: a an kdy plánujete svatbu?
27. lis 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 @1terezicka @kkouzlo Nápad je to od tchýně opravdu blbej a proto nic podobného jako její přítomnost u porodu v plánu fakt nemáme :wink: Chtěla by tedy prý sedět alespoň na chodbě a čekat a to jsem taky zavrhla, já jí vůbec nemusím a ještě myslet v bolestech na to, že čeká někde vedle-hrozná představa.
27. lis 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka @werka87 holky, tak mě se dneska poprvé povedlo vyjet s kočárem před polednem, tak jsem odevzdala přihlášení na vítání občánků (Tery, prý opravdu asi duben). Nevim, jestli my nemáme spurt ted, jí častějc, ale ne každou hodinu, občas pláče, ale jinak je pořád hodnej :slight_smile: čekám, kdy to přijde :grinning: jsem ráda, že tak jednou za tejden přijede mamka, že tu nejsem celý dny sama, vyžehlí a tak. Sice bych to stíhala, ale jsem ráda, že můžu odpočívat. Nevím co budu dělat, jestli se fakt zkazí to počasí, jak píšou.
Tyjo, Věrko, vy už jdete na očkování, to uteklo nějak rychle...njn, jste o měsíc starší :slight_smile:
@zusoka Zuzko, u nás byla do porodu jednou na 10 minut a ted chodí obden :grinning: nosí jídlo a sem tam něco pro malýho, ale já si s ní nemám co říkat, a už mě to pomalu obtěžuje :frowning2: Jirka si s našima rozumí skvěle, ale ona je taková nekomunikativní, hodná, ale jednou za tejden by stačilo :grinning:
Holky, svatbu asi 31. srpna, ale musíme to jeste propočítat, včera jsme začli, a ty ceny jsou teda vysoky :grinning: takže podle toho to bude taky vypadat. A taky se musím zamyslet nad tím, jestli stihnu do tý doby trochu zhubnout :grinning:
28. lis 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87
@kkouzlo No holky s těma spurtama je to fakt na pytel, asi ho zase má, protože se pořád vzteká, pije co hodinu a půl. Ale je to teda podstatně lepší než v těch 3 týdnech, protože to mě zastihlo naprosto nepřipravenou :grinning: Zítra jdeme na kontrolu k mudr. a v sobotu malý bude už 7 týdnů. Letí to strašně.
@zusoka No s tím čekáním tchýně na chodbě by se mi to taky nelíbilo, by určitě pořád klepala, jestli už :grinning:
28. lis 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak @zusoka je maminkou :slight_smile: Laurinka se narodila dnes v 6:12,. 50cm a 3120g.
29. lis 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak u nás spurt jak vyšitej. Dnešní noc - spánek cca 3 hodiny. O půlnoci začala strašně vyvádět, to bylo půl hodiny poté, co se nadlábla, takže jsem jí musela nechat ještě půl hodiny bulet, aby jí zase nebolelo bříško. No řeknu vám, že ta když spustí, tak prostě nepřestane! Jsme si říkali, že jí třeba vyschne v hrdle, ale ono ne :grinning: řvala dokud jsem jí to prso zase nevrazila pak se málem tim mlíkem utopila..
@agent008 Jíťo, s těma zoubkama to klidně může být možný, stává se, že nějakym dětičkám začínají růst podstatně dřív..
@werka Ty homeopatika jsou fakt dobrý, ale užívala jsem je jen tři dny. Prsa zareagovaly teda hned ten den po pár hodinách, ale v lékárně mě upozorňovali, že se mají brát max. týden, jinak to může mít opačný efekt..
29. lis 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@1terezicka Terko, my dneska krmili po hodině od sesti do jedny :grinning: pak spal teda tři hodiny v kuse. Jako děs běs. Vůbec jsem enveděla co dělat, bylo mi ho líto, a stačilo mu jíst třeba 10 minut, pak usnul a do hodiny znova
29. lis 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tak Zuzka už je maminkou :slight_smile: To je super zpráva...no já si dneska užívám asi zánět prsu, v noci mi začalo prso bolet a jsem děsně unavená a motá se mi hlava, snažim se odsávat a pak malou co nejčastěji přikládat ale teď mi tu ztropila děsnou scenu a vubec z prsu nechtěla,tak nevim jestli to neteklo,no dostala z flasky a je teď spokojená....no doufám že to brzy přejdem už sem vyslala tátu pro tvaroh a budu si ho na sebe patlat,tak uvidíme.
29. lis 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Nejhorší je, že to trvá nekonečnej tejden :frowning2: mně je jí taky líto a jsem totálně vyřízená.
29. lis 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Tvaroh určitě zabere, uvidíš :wink:
29. lis 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 taky si to prso hodně masíruj, já měla náběh na zánět, 39 horečku a půlku zatvrdlou a pomohlo to hodně masírovat a odstříkávat...věrko ty ještě studuješ? já dělam poslední rok na pajdě a nějak se k tomu zatim nemůžu dokopat, malá je furt přednější :slight_smile:
29. lis 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky jsme už s laurinkou komplet co :slight_smile: to bude chtít nějaký předvánoční srazík :slight_smile: škoda ale že nám zrušili ten jinej svět, těšila jsem se jak tam budu s malou chodit...
29. lis 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Jj, musíme dát nějakýho hromadnýho spicha :wink:
29. lis 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka @agent008 já jsem taky pro :slight_smile: termín ale nechám na přespolních, přece jenom doprava kočárku je složitější než se jenom dostat z bytovky
30. lis 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Děkuju za rady, už je to mnohem lepší :slight_smile: Naštěstí už nestuduju, školu jsem dokončila v červnu,takže jsem to měla akorád...teď bych se k tomu asi taky nedokopala, krom toho, že jednou týdně jdu na brigádu na hoďku a pul ,a na nákup, tak se plně věnuju Marušce, takže tě naprosto chápu...ale říkala jsem si,že třeba příští rok bych zkusila něco dálkově studovat..Jo taky jsem pro nějakej kočárkovej sraz, když už sme všichni...kdyby bylo hezky tak třeba juknout se na ty vánoční trhy.
30. lis 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo Jsem tě viděla pelášit s kočárkem u zastávky v Liliový :slight_smile: nechtěla jsem ale troubit...máte se?
30. lis 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Jooo byla jsem vyzvednout fotky a jednu velkou do ložnice :grinning: kromě toho, že dneska jíme po dvou hodinách je hodnej :slight_smile: dokonce jsem si dneska přišla odpočatá. Teď pomalu plánuju cestu do města do sekáčů, abych pomalu a jistě začla hromadit větší velikosti - dneska jsem zkusmo vážila - 4,3 kila. Co vy? Jak jíte? Už zase dobře? :slight_smile:
30. lis 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo U nás je to taky dobrý, spurt trval nějaký tři dny, z prsou mi jde nějak víc mlíka, přitom se ani nenalejvaj, malá má taky přes čtyři kila, takže spokojenost. A už měří 57, takže taky sháníme větší oblečky. Koupila jsem v tom sekáči nad Žumberou krásnej zimní kabátek od George, jak novej. Mají tam toho spoustu pro kluky a všechno fakt tak velikost 68 a víc, tak to zkus, je tam nájezd na kočárky, takže se tam dostaneš i s malym :wink: V neděli bychom mohly dát třeba výjezd, jestli se vám to hodí..
30. lis 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@1terezicka No ty sekáče začnu od pondělka asi objíždět, holt tramvají do města a pak pěšo, snad nenarazim na náky blbý důchodce. Ale bodíčka pomalu dochází, zvlášt když se počůrá všude při přebalování :slight_smile: ostatních věcí je dost.
S tou nedělí ještě nevím, jedeme dneska k našim a podle počasí tam možná zůstaneme až do neděle, to se rozhodnem někdy odpoledne. Pokud ne v neděli, tak klidně někdy v týdnu, mě je jedno kdy, nemám nic v pllánu, akorát asi ve středu přijde Jirkovo mamka a v pondělí moje, ale ta neni problém, ta by mi spíš pomohla s tima sekáčema a oblečkama :slight_smile:
takže bych to viděla tak, že dam echo, kdy přijedem a podle toho se domluvíme :slight_smile:
1. pro 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek