• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
autor
@zusoka tak to kolečko mě nenapadlo, nicméně doporučení už mam doma, můžu si vybrat jestli Lochotín nebo Sv.Jiří, tak nevim. prý mi ukážou cviky na doma. neni to ani tak kvůli tý hlavičce, ale že se kroutí na jednu stranu - jako luk. Snad to bude dobrý, protože jestli ho to bude trápit a bolet, tak to už brečet budu...
19. pro 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
naše skore v 6 týdnech - 5200g a 59 cm, akorát musíme na rehabilitace a po novym roce kontrola kyčlí. a 14.ledna první očkování, tak jsem na to zvědavá :(
19. pro 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Budu na vás moc myslet. Sama jsem zvědavá, jak to bude s náma. Včera jsem doslova řvala v autě za volantem celou cestu od dr. domů, pak jsem zas dostala strach o mlíko, tak jsem se musela uklidnit. Jonášek je pěknej macík :slight_smile: Kači kolikrát denně asi kojíš? Já se snažím dodržovat ty 3hodiny, ale když čtu jak Jonášek roste, říkám si, jestli jí trošku nešidím.
19. pro 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Zuzi, 8 - 9 denně,pořád si to píšu jako v porodnici, protože sem schopná zapomenout, kdy jedl naposled. Hlad určitě nemá. Včera jsem mu dala dřív, protože řval (a já blbá myslela, ze hlady), a pak dvakrát blinkal, tak sem si pěkně nadávala. Občas to testuju, že mu strčim prst do pusy :grinning: V noci má rozestupy delší, a přes den občas i po 2,5, ale dřív ne, to by nedopadlo dobře :frowning2: a pokaždý jí z obou, ale necelých 10 minuty, většinou tak 7 a 7, prostě míň :slight_smile: a určitě mu to stačí... prostě je jenom velikej, nebuj, on spíš vypadá tak na 3 měsíce, včera si to v práci zase mysleli :grinning:
20. pro 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@agent008 Jíto, já ted hledala, kdy jdete s malýma na očkování, a jsem vyděšená... vaše maličká je starší a my jdem ještě o den dřív než vy... holt úděl, že splňujeme váhu, ach jo, už teď je mi ho líto, ale zařekla sem se, že brečet nebudu
20. pro 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo no naše dr řikala že to dává radši trochu dýl, aby mimčo už bylo větší alíp to sneslo...ty jo, my někdy jíme i po tý hodině :(
20. pro 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevim jestli se sem ještě do pondělí dostanu, tak vám všem přeji krásné Vánoce plné pohody, ať si je pořádně užijete s dětičkama :slight_smile:
22. pro 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky moc všem přeju krásný vánoce, hlavně v klidu a pohodě prožitý a do novýho roku kupu zdraví pro vás a naše všechny miminka :slight_smile: těším se na setkání v lednu! :slight_smile:
22. pro 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem zpět, děda s babi nás rozmazlovali neskutečně, malá pase koně jako divá, brouká, žbrblá, chytá hračky, papá po dvou a půl hodinách a spí v noci 5 hodin v kuse. Máme my to ale štěstí!!!
Po Novém roce se budu na vás moc těšit!!!

Takže ještě jednou vám všem krásné svátky s novými rodinami, ať jste všichni zdraví a spokojení.
23. pro 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Zuzanko, to bude v pohodě po pár rehabilitacích, vždyť tu predilekci má každý druhý miminko. Laurinka je krásná, zdravá, šťastná holčička! :slight_smile: Jinak s tím strachem o mlíko - ty první dva týdny jsem byla tak vystresovaná, že kdyby bylo možný o mlíko přijít tak snadno, už bychom byly dávno na sunaru...takže jestli se ti chce bulet, tak se prostě vybul, jestli se ti chce kčičet, tak se prostě vykřič a nedus v sobě nic. Okolí to pochopí a hlavně po šestinedělí bude líp!
23. pro 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Zuzko pomáhá vám nějak ten upravený "věnec" pod hlavičku? Začla jsem nad tím přemýšlet, protože malej je občas vzorně otočenej a pak ho za den ani neotočím, protože vyvádí. Že bych teda zkusila koupit...
@1terezicka teda, já už chci taky takový aktivní mimčo :slight_smile:
23. pro 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, přeju vám všem krásné první Vánoce s vašima holčičkama!! Myslim, že na ně nikdo z nás nezapomene :slight_smile: Po Novém roce se těším na setkání :slight_smile:
23. pro 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Všem Vám přejeme:
Večer plný překvapení, pocit, který jindy není, dobré jídlo do bříška, bohatého ježíška. Tohle všechno na Vánoce, hodně zdraví v Novém roce.
23. pro 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo Kači ten věneček opravdu není špatnej, sice se malá někdy pěkně vzteká, jak nemůže hnout hlavičkou na tu svojí stranu, ale stejně jí to není nic platné.

@1terezicka Terezko dnes už jsem to opravdu nevydržela a v noci jsem řvala s nalou. Za 2dny jsem spala 3h a už jsem byla úplně KO. Ona plakala a já taky. Přes den je zlatá poctivě papá po 3h, ale ty noci jsou někdy fakt šílený.Přes den spát s malou mi nejde a v noci nemám šanci.Buď ráda, že je Ajá v pohodě a je to tak šikovná holčička, to je skvělé!!!
23. pro 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Vždyť my museli hned po porodu doma otáčet režim, spala ve dne, v noci bděla, takže na radu MUDr. jsem jí už v tom jednu týdnu prdla dulíka a nechala jí prostě plakat. Naštěstí jak byla mini, tak jí to plakání unavilo během snad deseti minut. Pak ještě asi dvě takový noci a režim se nám úspěšně obrátil.
23. pro 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Ještě teda doplnim, že kolem toho třetího týdne byl ten spurt a to bylo docela peklo ve dne i v noci. Spala jsem dva dny snad dohromady jen dvě hodiny, byla jsem na odstřel.
23. pro 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak si užíváte svátky? Já pořád žeru!
Jinak nej dárek do Ježíška - manduca. Ája jí miluje, tak mám velikou radost, protože i po bytě se s ní v tom pohybuju a mám obě ruce volný, takže třeba i něco málo můžu udělat.
Jinak holčička pěkně papá, za týden nám přibrala 300g, takže jsme konečně pokořili hranici 5 kg.

Venku se dělá docela pěkně, tak patrně vyrazíme svižnou chůzí na delší prochnu spálit nějaký kalorie. Protože až se vrátíme, tak zase zabořim čumák do cukroví a salátu :grinning:
27. pro 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka ahoj :slight_smile: já teda žeru taky, ale počasí u našich na procházky moc není, pořád fouká děsnej vítr :(
gratuluju k 5 kilům, já čekám každým dnem kilo šestý, a s každym vážením si řikám, že máme tlustý dítě...
jinak jdu vygooglit, jak vypadá manduca, protože do toho haipa vaku jsem Jonáška ani nedala (a asi nedám), tak ho budu prodávat.. my dostali dva balíky jednorázovejch plen :grinning:
27. pro 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka @kkouzlo Ahoj mamky, já si užívám v podobě péče. Taťka si vždy odpoledne vezme malou a pošle mě do hajan,což je bezva.Přes den moc spát neumím, ale když je člověk unavenej tak i tak usne. V úterý jsem ve 22h zadělala na vánočku a vyndavala jsem jí před 1 v noci. Míra jí ještě horkou zakrojil a jak já jsem mu záviděla, že taky nemůžu. Jinak žraní si moc neužívám, nemám skoro vůbec hlad, do jídla se nutím asi stejně jako před porodem a navíc není moc času. Vím že musím, aby bylo mlíka dost a bylo výživné.
Moc se těším na to kočárkování, jak to vidíte holky s termínem?
Jinak dnes je nám na den měsíc a v sobotu je to na datum. Taťka jde zítra zapíjet malou, tak jsem na průběh mooooooooc zvědavá. To bude nepoužitelnej celý víkend a od 31.12 je zas týden v práci.
27. pro 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka @1terezicka Zuzko koukej jíst! Já to dělala tak, že tu chvíli, než jsem se najedla, tak malej prostě brečel :frowning2: a víš určitě, že by ti vánočka vadila? já jím i čerstvý pečivo, ne teplý teda.
Holky, mě je termín celkem jedno, po Silvestru, možná i na něj, budem v Plzni, musím i na ty kyčle, takže se vám přizpůsobím. Počasí má bejt celkem ucházející a Laura už bude na to veliká :slight_smile:
27. pro 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo jednorázovky? to je dobrej vtip :grinning: No a ten babyvak je fakt na miminko tak do čtyři kil :grinning:
27. pro 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Jen se donuť, o kvalitu mlíka ani nejde, spíš o množství, to závisí jak na pití, tak na jídle.
Je dobře, že odpočíváš, bez toho to prostě nejde.

Holky, my jdeme akorát toho 7.1. a na očkování, tak předtím kdykoliv a potom dle reakce :slight_smile:
27. pro 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka my jdeme na očkování 14.
27. pro 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Teda musim se opravit - ten babyvak je na to přední nošení na miminko fakt tak do čtyři kil, pak se tam dá mimi nosit ještě na jinej způsob když je těžší a větší, tady je video http://haipa-daipa.com/product/baby-vak-bio/#v1
Já ho ještě nezavrhla, ale ta manduca je prostě vymakanější a hlavně Alenka v tom babyvaku byla spokojená jen asi dvakrát, jinak mi v něm brečela, byla tam fakt zvláštně zkroucená a nedařilo se mi jí dostat do nějaký normální polohy.
27. pro 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jo já taky pořád jen žeru, od tý doby,co kojim, jim snad pořád a nejvíc sladké, cukroví jsem pomalu zblajzla ještě před štědrým dnem..:slight_smile: Jinak taky přemýšlím o nějakým šátku na malou, že bych zvládla i něco doma udělat, pač ona chce pořád nosit a jednou rukou toho moc neudělám a navíc se docela pronese...no kolik váží nevim,ale přes 6 kilo bude mít určitě...jinak k Vánocům dostala hrací deku a strašně se jí líbí, ale stejně pořád vyžaduje pozornost...jo a začala se nám otáčet na bříško, i když vždycky se celá otočí,ale ruce jí zůstanou na jedný straně a chudinka neví,jak tu jednu ruku pod sebou prostrčit...:slight_smile: a začala se smát nahlas,jednou na mě,ale jinak se chichotá,když kouká do zrcadla, fakt nevim co ji na tom příjde tak vtipného :slight_smile:
27. pro 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 Věrko, malá je krásně šikovná :slight_smile:
27. pro 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Terko, já tohle viděla, ale nějak se na to necítím ho chudáka takhle tahat, uvidíme časem...
27. pro 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo No šikovná je jak na co, sice se přetáčí,ale když jí dám na bříško aby zvedala hlavičku, tak se u toho vzteká a musim jí pořádně přemlouvat...jo dělá jenom to co chce a co jí baví potvůrka jedna :slight_smile: a před paní doktorkou taky dělá že hlavu zvedat neumí, tak jsem zvědavá teď na kontrolu, jak se předvede.
27. pro 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1terezicka @kkouzlo Holky slibuju, že se budu snažit polepšit se s tím jídlem.Před chvilkou jsem taťku vypravila na tu oslavu, tak jsem moooc zvědavá kdy a v jakém stavu se nám vrátí :grinning: . Já i Laura se na Vás už moc těšíme a jestli můžeme, tak hlasujeme pro termín od 2.-6.1. Ten další týden 8.1. máme zubaře a 10.1 jdu na gyndu a taky přijedou naši, takže by to bylo dost náročné na čas. Včera byl Lauře měsíc na den narození a v sobotu to bude na datum, to tak neskutečně rychle utíká, že to není ani možné. Už se začala přetáčet na bok :slight_smile:
@werka87 Věruš neboj, určitě se paní doktorce ukáže v celé kráse, jaká je holčička šikovná.
28. pro 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka já půjdu v tom týdnu akorát s malým ve čtvrtek na kyčle, jinak nic v plánu nemám, nebo jsem to zapomněla :grinning:
Laura je fakt šikovná, že se přetáčí :slight_smile: Jonáš drží hlavičku když chce, ale jinak je to línej chlap :slight_smile: @1terezicka
28. pro 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek