• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@zusoka
@kkouzlo Já v tom termínu taky můžu, takže můžeme doladit konkrétnější datum a čas. No a teda samosebou nám to může ještě narušit to podivný počasí, ale snad ne. Už se na vás moc těšim! :slight_smile:
28. pro 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo @1terezicka Mě by nejvíc vyhovovala středa-pátek ale jinak se vám podřídíme a taky se těšíme.Jen doufám, že to počasí bude OK aby nám to klaplo.Jo a představte si, dneska ráno hledám Lauru v postýlce a našla jsem jí v půlce postýlky pod dekou a ještě ležela napříč. Tak asi budu muset natáhnout mantinel, ale to jí zas neuvidím.
29. pro 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka @1terezicka mantinel jsem nandala někdy v měsíci, protože maličkej začal taky cestovat :grinning: a akorát u hlavy jsem ho zakroutila opačně, abych na něj viděla.
Tak co ta středa? :slight_smile: Třeba?
29. pro 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo
@zusoka Středa ok :slight_smile: Já zrovna koukám na tu naší princeznu, jak se pod hrazdičkou přetáčí z boku na bok, aby obsáhla všechny hračky :grinning: dnes mě v noci vzbudily rány do monitoru, tak kouknu do postýlky a ona namísto hlavičky měla nožičky a kopala do něj. A už se přetočila ze zad na bříško, koukala sama jak vyvoraná myš :slight_smile:

Jinak spánek posední tři dny fakt špatný, asi jsem to zakřikla. Trápí jí prdíky, takže jsme co dvě hodiny vzhůru a já už padám na ústa..snad se to zlepší, zvykla jsem si na těch pět hodin a nevim co bych dala za to, aby to tak zůstalo, protože přes den si už vůbec neodpočinu.

A ještě jsme trhly rekord v přibírání, tento týden to máme za 300. Ale víc ublinkává, asi jí taky přejídám.
29. pro 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já bych taky možná mohla ve středu, ale teď posledních pár dní máme asi zase spurt a mléčnou krizi, nebo co to je, vždycky jsem v noci odstříkávala, když malá spala a dala jsem třeba stovku nebo dvě a ted sem ráda že dám 60ml a to odstříkávám snad hodinu, a přes den neodstříkám vůbec nic...malá se teď budí i v noci na jídlo, ale asi to nejhorší máme za sebou, dneska už spala dýl...jinak mléko jí snad stačí a vytáhne si co potřebuje, někdy i ublinkává...ale nevim jak s tím odstříkáním, potřebuju to vždycky na pátky, když jdu na brigádu, a na mrazák sem si taky nic nedala..:frowning2:doufám, že se to zase zlepší, že je to třeba jen na pár dní, nemáte s tím náhodou zkušenosti?už jsem zoufalá,ale zase si říkám, že musim být v klidu, jinak to bude ještě horší,
30. pro 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka @werka87 holky u nás asi ted pár dní taky spurt a navíc prdíky nebo co. Začne řvát a prostě řve a řve, nic mu není, je třeba hned po jídle, ale řve. A taky se začal pouštět u jídla a znova už nehcce, nebo když mu měním prso, tak se k druhýmu už nechytne a řve, občas si připadám jak jeho hračka :frowning2:
Terko máš něco na ty prdíky? My doted nic, tak nevím co, zatím nahřívám, nosím, natřásám, líbí se mu bejt nahatej a kopat si, mam tu ten fenyklovej čaj a kojící, ale je to fakt hnus, ale přinejhoršim si zejtra dam...
Věrko, já neodstříkávám vůbec, tak ti neporadím.. Bude fajn, když ti ta středa vyjde :slight_smile:
30. pro 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Káťo, to je fakt asi kombinace spurtu a prdíků. Na prdíky mám Flatulin gel, je super, ale dá se sehnat už jen na netu, v kamenný lékárně už ho nikde nemají. Jinak jsme dávali probiotický kapky, ale po těch akorát pořád srajdila, a to i několikrát denně a fakt hodně, tak jsem je vysadila, protože se tim fakt i dost odvodnila. Švagrový zabral baby calm, tak to zkuste, za to nic nedáš.
Jinak tím Flatulinem mažu skoro každý přebalování - kolem pupíčku ve směru hodinových ručiček než se to vstřebá a když nezabere, tak polohuju na tygříka nebo bříško a dost pomáhá i opřít si jí o pokračený kolena, takže je jakoby v polosedě, to se vždycky vyprdí.
@werka87 Věrko, já už taky neodstříkávám, ale budu muset teď nastřádat nějakých 300ml na konec ledna, kdy mám fakt dlouhý soudní stání v Praze, takže jsem na sebe taky zvědavá...
30. pro 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka tygříka a bříško už taky zvládáme, tak ještě udělám útok na lékárny až to půjde :slight_smile:
@zusoka @werka87 ve středu kolej 1 nebo 2?
31. pro 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Kači nám taky na prdíky pomáhá Baby Calm asi 150,- máme doma i Probiotické kapky Bio Gaia, ty jsou docela drahé 649,-, ale proplatila nám je pojišťovna, tak s nima šetříme-ty jsou tedy fakt super. Taky jsem dostala z DM plátěný pytlík s pecička, vždycky jí ho nahřeju a to je taky spokojená a prý je fain i mazání z lékárny-jmenuje se to Pupík, ale to vyzkoušené nemám. Ale jak popisuješ ty Jonáškovo stavy, tak mi to přijde, jestli nejde o koliku-to často hltavě pijou,více ublinkávají, když si říhne přestane plakat, ale brzy zas začne znova.
31. pro 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka @werka87 @kkouzlo Ta středa je OK, za mě klidně okolo té 1. Kojo budu časovat na 12 aby nám pricezna vydržela chvilku spinkat a sraz zas u Galerie Dvořák?
31. pro 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo A já si furt říkám co ta kolej??? :grinning: mateřská demence, jsem si myslela, že jedete někam vlakem.

Můžu taky klidně už kolem té 1hod u Dvořáka..
31. pro 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
v tu středu bych to snad taky mohla stihnout :slight_smile: těším se na vás :slight_smile: malá se hodně zklidnila, už jí skoro nenosím na uspávání, moje záda jásaj :slight_smile:
31. pro 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1terezicka Terezko ten nedostatek spánku je fakt někdy děsnej. Vždycky když se Lauře podaří spinkat 4h tak jásám a raduju se a další den pak zas stejné 4h ponocuje a to jsem pak vyřízená.Snažím se už si i s ní jít lehnout přes den,sice si vyčítám, že ležím místo toho abych udělala něco doma,ale ono se to opravdu nezblázní. Nejde to vždyžky, ale někdy si chrupnu opravdu taky. Když se nevyspíš v noci, tak to zkus taky tak dohnat přes den!!!
31. pro 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka No zpočátku mě Vojtí musel přes den do postele fakt dostalova zahnat, protože jsem chtěla všechno stihnout, ale podvolila jsem se a udělala jsem dobře. Teď už to nejde, malá si dává přes den párkrát doslova dvacet, takže nemám šanci, ale hlavně to spaní je zase dobrý, takže je už líp..
31. pro 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka No jo spánek jako na houpačce, někdy je ho dostatek a jindy obr nedostatek.Mě tedy do té postele taky nejvíc honí Míra, samotnou mě to většinou moc nenapadne, protože je potřeba udělat tohle a tamto atd...
31. pro 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka @agent008 @kkouzlo @werka87 Už se na vás moc těšíme a doufám, že nám bude počasí přát aby kočárkování opravdu klaplo
31. pro 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásného Silvestra i rok 2013 Vám všem
31. pro 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka kolika asi ne, kaká denně několikrát a dobře :slight_smile: půjdu koupit polštářek a nějaký kapky, uvidíme. Včera to bylo třeba dobrý :slight_smile:
taky budu počítat s tou jednou hodinou :slight_smile:
@1terezicka Terko já ti nechtěla způsobit újmu tím, že po sobě nečtu, co napíšu.... promiň :wink:
31. pro 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo :grinning: já jedu teď normálně jen na půl mozku
31. pro 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak ještě jednou šťastnej Novej rok, ať je přinejmenším tak skvělej jako ten letošní. A že letošní byl naprosto báječnej, když nám nadělil zdravý, krásný miminka :slight_smile:
31. pro 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Mám velikou radost, pravidelné úterní vážení ukázalo opět o 300 g víc, takže máme 5.24 kg :slight_smile:
A ta moje cácorka mi dělá pěkný naschvály. Mám jí půl hodiny na přebalováku, povídám básničky, říkadla, zpívám, ona se usmívá, občas udělá "grrrrrrr" a "agu", a pak jí šoupnu do lehátka kde visí taková divná plastová kočička a ona jí začne regulerně povídat a vískat radostí. Docela na ten kus plastu žárlim :grinning:
1. led 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Tery a kde se vážíte, ty máš váhu doma? K dr. jdeme až 15.1 a osobní váha není tak přesná, docela by mě zajímalo, kolik už ta naše beruška váží.

Taky vám všem přeju krásný Nový rok
1. led 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Zuzko já mam doma osobní digitální, a odpovídá teda přesně tomu, co navážíme u doktorky, ted 5.8 :grinning:
1. led 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky taky vám přeju šťastný nový rok...:slight_smile: Já jsem teda silvestra prospala, teď máme asi vážně nějaký spurt, malá by jedla pořád i v noci...ale mlíčko se mi zase spustilo a dokonce snad ještě víc jak předtím...:slight_smile: tak to byla asi fakt jenom nějaká chvilková krize....jinak zítra bych teda mohla, pokud teda nebudu spát, nevim jaká bude noc, nechcete mi někdo dát kdyžtak číslo, že bych vám napsala, kdybych třeba nestíhala?jinak teda budu počítat v 1 u galerie Dvořák?a kde přesně?Ale můj křiklavě zelenej kočár asi nepřehlídnete... :grinning:
1. led 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Mám půjčenou od kamarádky tu co byla v porodce. Ale kvalitní digitální bude fungovat stejně, jak píše @kkouzlo.

@werka87 S těma kočárama bude asi líp když se sejdeme před hlavním vchodem u crosscafé. Budeme docela gang :grinning:

@agent008 Budeme se moc těšit!
1. led 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka tak tedy u crossu v 1, snad budu stíhat, potřebuju nákup a taky na pojištovnu, ale nevim jestli tam můžu s kočárkem :frowning2: zítra paaa. Kdyby mi to náhodou nevyšlo, pošlu ti zprávu
1. led 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka noo, ta váha je obyčejná tesco váha :grinning:
1. led 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Ok. Jinak s kočárkem se dostat kamkoliv je docela problém, ani tramvaje s nízkou podlahou nejezdí tak jak mají. Pěkně mě s tím s...u.
1. led 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1terezicka Terezko moc děkuju, ve Dvořáku v lékárně ho prý mívají, ale momentálně prý není ani na skladě u dodavatele tak ho asi budu muset objednat, jinak ho asi neseženeme :frowning2: Nechápu, proč tak potřebnou věc nemají
2. led 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek