• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
Ahoj holky můžu se k vám přidat i když mám termín až začátkem prosince?
12. kvě 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka no jasně :slight_smile: vítej
13. kvě 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka tak jestli je to pravda, tak Božkov neee, protože já na ty alternativní věci vůbec nejsem :slight_smile: rodit jedině v nemocnici a žádná biomatka.
ten tvůj odkaz je dobrej, od šesti mi přijde tak akorát, sice vůbec nevim kde to je, ale už se asi budu muset rozmyslet, co zkusit, je mi jedno, jestli gravidjogu nebo nejaky jiny cvičení, hlavně se k něčemu dokopat :slight_smile: pak mi jeste doporučovali bazen na Lochotíne, ale to mi přijde dost daleko na dojíždění....
13. kvě 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo
Děkuji, jsem ráda, že mě přijmete mezi sebe :slight_smile: Je fain, že tahle skupinka funguje. Taky čekáme našeho prvního drobečka, tedy vlastně druhého, o toho prvního jsme v listopadu přišli :frowning2: Snad to tentokrát bude OK. Jinak nejsem přímo z Plzně, ale bydlím 10km od Slovan. Na Slovanech mám skoro 1/2 rodiny a moc se mi tam líbí. Já mám rizikové, takže to s cvičením asi nevytrhnu, ale nějaké těhu plančo by bylo myslím OK.
13. kvě 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. kvě 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo No já na to právě taky vůbec nejsem. To JaA studio je u ¨"myší díry", je to tam takový zastrčený, ale byla jsem tam párkrát na powerjoze a docela to tam žije. Asi to půjdu rovnou tento týden vyzkoušet a dám vědět.
13. kvě 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka
Ahoj, ještě jednou díky za přijetí do kolektivu :wink:
14. kvě 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Ahojky...:slight_smile:
14. kvě 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co jak se máte? už ste vyzkoušeli nějaké to cvičení? já zatím jenom to plavání...jinak za posledních pár dnů mi nějak narostlo pupendo, dokonce mě už nějaká paní pustila si sednout v tramvaji :slight_smile: A jak ste na tom vy?Já si chvílema připadám jako hrošík... :slight_smile:
14. kvě 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Ahoooj, no ty se ale máš s tím břiškem :slight_smile: já ho mám zatím takový divně špičatý dole, žádná paráda, spíš vypadám, že jsem se přežrala.. Nemůžu se dočkat velkýho UTZ příští pondělí a nahoře mám další kilo, prostě pohoda :slight_smile: Ve středu jdu zkusit to gravid jogu do JaA, tak potom sdělim dojmy.
14. kvě 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezicka dej určitě vědět, tuten týden budu v práci tak do sedmi osmi, ale pak už bych šla taky :slight_smile:
14. kvě 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87
Ahoj díky za přivítání :wink:
14. kvě 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka No já už na váhu raději ani nelezu, to já vypadám taky jako přežraná, ale včera po obědě už bylo pěkně kulaté..pomalu jak v 9. měsíci..:slight_smile: No tak pak dej vědět jak dopadne UTZ, já jdu až 31. 5 a nemůžu se dočkat....ještě že teď mám 2 týdny zkoušek tak na to nebudu myslet a rychle to uteče...no a konečně tam nepůjdu sama, ale vytáhla jsem tatínka, aby se taky mrknul...myslíte, že mu dají sestřičky razítko do práce?nebo si bude muset vzít dovolenou? a jaké máte zkušenosti s chlapama u ultrazvuku? :wink:
15. kvě 2012 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werka87 No jako doprovodu člena rodiny na lék. vyšetření by mu teoreticky měli dát volno, ale znáš to, každej zaměstnavatel si vykládá zákoník práce po svym.
Já tam taťku beru taky, byl se mnou už na tom prvním screeningu a byl skvělej, takže nemůžu než doporučit :slight_smile:
Jinak držim pěsti ke zkouškám! To musí být síla učit se v těhotenství :slight_smile: vidím u sebe, jak mi pořád utíkají myšlenky. Někdy mám pocit, že jsem přišla o půlku mozku :grinning:
15. kvě 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werka87 a ty jsi vdaná?? jestli jo, tak manželovi musí dát volno na doprovod rodinného příslušníka k lékaři :wink:
jééé taky zkoušky?? Ani mi nemluv, já mám taky zkouškové, a teda to učení je fakt hrozně těžké, zrovna v pátek píšem test na kterej už šrotim od včera a další zkoušky čekají a o ještě mě chybí 2 ZK ze zim. semestru protože sem do školy nechodila a ležela sem doma s mimi :pensive:
15. kvě 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Jo děkuju, no uvidíme, ale asi u něj v práci nebude s tímhle žádný problém...no já ho na 1. screening nepřemluvila,pořád se vymlouval na něco a pak řekl, že mu bude stačit fotka...no a teď jsem ho konečně přesvědčila ať jde semnou, tak jsem na něj zvědavá :slight_smile: Já se na to učení taky nemůžu soustředit, je to hrozný a po zkouškovýn mi začne absolutorium, takže to bude ještě horší....no naštěstí pak už konec a klid...:slight_smile: ale příjde mi, že se vůbec nestresuju, jsem hrozně v klidu a místo abych řešila zkoušky, tak přemýšlím nad miminkem....:slight_smile:
15. kvě 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky jj jsem vdaná ( 2 měsíce :slight_smile: ), tak snad to bude v pohodě:slight_smile:....no uplně s tebou soucítím, to učení je hrozný, zvlášť když teď člověk myslí na jiné věci, ale hlavně se nestresovat, já si říkám, že na prvním místě je děťátko a pak až někde škola....ale poslední dobou se opravdu nemůžu na nic soustředit..:slight_smile: někdy už si připadám jako blázen, kterej má hlavu v oblacích...:slight_smile: A co studuješ?
15. kvě 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werka87 tak to je vpoho, tak to Ti manžu pustí, jo a gratulace k novomanželství :wink: , já studuju učitelství pro MŠ a ty??? :wink:
15. kvě 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky Děkuju:slight_smile: To je pěkný obor, a to bys pak chtěla pracovat, nebo už pracuješ v MŠ? Já studuju VOŠ zdravotní, obor sociální práce....zrovna teď mám každý pátek praxi ve školce pro děti s vadami řeči....takže si užívám dětičky, ale nevím zda bych na to měla trpělivost každý den...:slight_smile: někdy ty prckové dají člověku pěkně zabrat.... :wink:
15. kvě 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werka87 né bohužel nepracuju ale po mateřské o tom hodně uvažuju, ještě mě teda chybí rok školy, takže to bude asi náročný, ale co snad se to nějak zvládne, jj asi je to na zvyku, mě taky dycky přijde praxe dost náročná, ale kolegyňky co už učitelky dělají, tak jsou docela vpohodě :slight_smile:
No ty sociální práce taky zajímavý, ale jak říkáš, někdy asi opravdu náročný, a co budeš tedy dělat po škole a samozřejmě po mateřské ? :slight_smile:
15. kvě 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevim co budu dělat, asi budu doufat, že se pro mě někde najde nějaké pracovní místo...ale asi bych chtěla pracovat s mentálně postiženými dětmi, to mě láká nejvíc, ale uvidíme co bude :slight_smile:
16. kvě 2012 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem dneska to cvičení v JaA nestihla, ale patrně to zvládnu zítra od těch 15.hod, tak dám echo.
Jinak teda holčička se činí, začínají být vidět pohyby i pouhým okem, ráno je vždycky natlačená skoro nad pupíkem a mně konečně vyskočilo bříško :slight_smile:
Za chvíli budeme mít skoro všechny půlku těhotenství za sebou, toto letí!!!!!!
Koukaly jste už po kočárech? Já si vždycky nějakej vyhlídnu a pak zjistím, že na něj nejsou moc dobrý recenze...to se mi stalo asi už u 10 typů. Chtěla bych čtyřkolovou trojkombinaci a samosebou za ní nechci dávat 20 tisíc. Nemáte nějakej typ nebo kladný zkušenosti známých?
16. kvě 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Ju ty se máš, já teda na svým břuchu nic nepozoruji..:slight_smile: ale pohyby cítím čímdál častěji....zrovna včera jsem koukala na nějaký kočáry a taky jsem se chtěla zeptat, na dobry tip...no to to letí :wink:
17. kvě 2012 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ach jo holky já ty pohyby pořád nic moc teda :frowning2: , kočárek už tedy vybranej mám a bude to mutsy urban rider ve fialové barvě :wink:
17. kvě 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky Nebuj za pár týdnů si pohybů užiješ až až...:slight_smile: U každého je to individuální....já zatím cítím takový šimrání a zvláštní pocit kolem pupíku, tak snad to pohyby jsou....Koukám na ten tvůj kočárek a vypadá pěkně :slight_smile: Mě by se líbila světle zelená barva kočárku, budeme mít i dětský pokoj zelený, bude to malá žabička:slight_smile: Kdy budete tak zařizovat pokojík?
17. kvě 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werka87 jj zelenej mají taky :wink: ale není úplně světle zelená, jjéjej pokojík, u nás to nevím,my zatím jsme v podnájmu 2KK, ale protože stavíme a jestli to letos stihneme, tak budem zařizovat asi až na podzim...no škoda, ale i tak to snad zvládnem, jinak holky zařizují už pomalu teď, když mají kde :wink:
dívej tady je v zelené :wink:
17. kvě 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezicka na to cviceni sem zvědavá :slight_smile: já pohyby zatim necítim, ale asi se pak leknu :grinning: a pak budu nutit Jiříka aby si sáhnul :slight_smile:
hele s těma kočárama mi to přijde těžký, nějakej si vyberu a pak se mi přestane líbit. zatim okukuju venku, ale o víkendu si plánuju sednout a pořádně to prohledat na netu. Vím, že si trojkombinaci, nafukovací kola, černá barva, max s zeleným nebo modrým detailem, bezpečná sedačka a rozumná cena. A taky, protože bude v zimě malej zabalenej, tak velkou korbičku, aby se tam v klidu vešel :slight_smile:
17. kvě 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky No je krásnej :slight_smile: A koukám, že se to dá všelijak kombinovat,pokud to dobře chápu, tak se dá na ten podvozek nasadit jak korbička tak sporťák že jo?no moc hezkej :slight_smile:
17. kvě 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 hele když se na netu podíváš na mutsy, tak zkoukni recenze který sou výborný, a pak těch variant je hrozně moc, koupíš podvozek a na něj už dáš hlubokou korbu nebo sporťák a nebo autosedačku, jde na něj i dvojsporťák,kdybys měla třeba dvojčata, košík na nákup se dá dokoupit, nánožník na sporťák, vozítko pro sruhýho prcka, atd. hrozně moc věcí
http://www.mutsy.nl/products/urban_rider/options :wink:
17. kvě 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo No tak cvíčo bylo lážo plážo doslova. Bylo nás pět :slight_smile: a všechny maminy byly už v pokročilém stavu, takže funěly i v pozici stromu. To nás taky čeká :slight_smile: Příště zkusím masarykáč. Jak jsem zvyklá dávat si do těla celý léta a pupík mi zatím nepřekáží, tak bych chtěla něco víc aktivnějšího, takže zkusím tam to jejich cvičení pro těhotný a dám zase vědět. Ale jinak tahle hodina jogy pro mě byla fakt relaxační, takže určitě doporučuju, obzvlášť když jde člověk cvičit navečer tak ho to určitě nijak nerozpumpuje :slight_smile:

Jinak s těma kočárama..já právě taky chci nějakou univerzální barvu, pro případ, že by se nám třeba v budoucnu ještě jednou zadařilo na chlapečka. Jediná z kamarádek, která má už miminko, mi chváila CASUALPLAY S4, má ho v černý barvě, ale nemá možnost nasadit sporťák i v protisměru jízdy, což bych chtěla. Sice dělají teď nějakou vylepšenou verzi S4 reverse, ale extra dokupuješ nánožník, tašku, autosedačkou, adaptéř a fusak, což už se cenově šplhá někam výrazně přes 20tisíc. Sice ten kočár chtějí zadotovat naši, ale mně to přijde zbytečně moc. Uričtě existují i levnější a přesto kvalitní, bezpečný a skladný vozítka, akorát nemám v okolí nikoho, kdo má už zkušenosti..
17. kvě 2012 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek