• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
autor
HOlky, jak často koupete svoje holčičky? Já malýho obden, vůbec nepoužívám mýdlo a něco takovýho, ale mamka právě říkala, proč nekoupu denně - mě to přijde zbytečný. Sice se mu ve vodě líbí, včera byl dokonce prvně ve velký vaně. Ale každý den nevím, bez Jirky to nějak nezvládám koupat. Nevim, od kdy začít zvykat na nějaký režim, pyžamko jsem mu začala dávat je to tak týden, jinak spal v tom, co měl přes den, a denně jsem ho převlíkala
6. led 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo V šestinedělí jsem koupala jednou za tři dny, jen čistá voda. Po šestinedělí koupu obden, opět jen čistá voda, ničím ani nemažu, vlásky myju šamponem od johnsonś. A režim máme takovej, že koupačka je kolem sedmý a pak hned overálek na spaní, nakojit a zkouším dávat do postýlky. To ale nevychází :slight_smile: takže pro velký úspěch znovu kojení kolem desátý a pak postýlka. Do tý doby je pod hrazdičou s náma v obýváku.
Jinak samosebou když se posere až mezi lopatkama, tak jí spláchnu sprchou ve dřezu :slight_smile:
6. led 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1terezicka @kkouzlo No a já bych myslela, že když prdí, tak je bříško ok.Snažím se ale být statečná i když je to nadlidský výkon
6. led 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Ale jestli sebou u toho mele a kope nožičkama a je navíc rudá ve tváři, tak to je ono.Ty prdíky je totiž bolí, Ája taky nejvíc zakřičela vždycky přímo při tom uprdnutí. Je to děs, ale ono to fakt přejde kolem toho třetího měsíce. Ty kapky by měly leccos vyřešit.
6. led 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Jo a to koupání máme jednou za 2dny jen čistou vodou. Jednou měla Laura tak suché nožičky, že mi dr. řekla raději namazat Bepanthenem a jinak taky nic.
6. led 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1terezicka Terezko mě mate to, že ona sebou mele skoro pořád. Ruce a nohy má v klidu snad jen ve spánku, ale je fakt, že rudá byla
6. led 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka To zrudnutí je podstatný a víc jako přitahujou nožičky k bříšku. A taky ten pláč je fakt až hysterickej, až přeskakuje hlásek. Jestli aspoň něco z toho pozoruješ, tak to jsou prdíky jak vyšitý. U nás to začalo kolem 4týdne a trvalo tak do 11týdne, přechodně se to zlepšilo při podání těch probiotickejch kapek, ale nejvíc za mě teda pomohl ten espumisan pro děti. Dávala jsem jí ho normálně lžičkou šest kapek, je to sladký, tak to vždycky slízla bez problémů..
6. led 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1terezicka Tak to asi fakt bude ono, ten řev byl šílenej a přitom jí kapičky dávám preventivně každý den, ale ty bio gaia šetřím,používáme sab simplex a to tedy prdí jak o život,e asi jí i tak stejně to bříško zlobí
6. led 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Zuzko, já si to myslela taky :slight_smile: ale evidentně to tak není, i při prdění řve jako tur. Ale nám to teď přestalo s těma kapkama, tak se těším na ty mastičky
7. led 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Terko, co v tejdnu, pokud bude počasí, ven s kočárem? Já mam chuť se tak jako tak vydat k vám na homolku to okouknout, ještě jsem tam nebyla nikdy :grinning:
7. led 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Moc ráda, akorát dnes to očkování, tak zítra očekávám nějakou teplotku a ve čtvrtek odpoledne musim do kanceláře, takže ideálně středa nějak po obědě nebo pátek kdykoliv. Mám na Homolce už najetou pěknou trasu :wink:
7. led 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka tak uvidíme podle vaší reakce :wink: já zase ve středu asi čekám Jirkovo mamku - vždycky řekne, že přijde v týdnu a ne kdy :grinning: a to chodí 1x za 14 dní ted. A pak si stěžuje,že malýho nevidí, že rychle roste - bydlí v Plzni :D snad nedorazí
7. led 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Ok, snad nám vyjde i to počásko.
7. led 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, sice nejsem z Plzeňska, ale taky mám doma listopadového klučíka. :slight_smile: Narazila jsem náhodou na vaši diskuzi a našla zde pár užitečných postřehů, takže díky a doufám, že neva, když si vás občas počtu.
Jinak prdiky nás trápí taky, někdy víc, někdy míň. Trošku pomáhá espumisan, nošení na tygříka nebo v kolíbce. Hodně nám ale pomáhá gymball! Krásně se na něm vyprdí a někdy i vykaká. A jako bonus si procvičí pasení koníků. :wink:
A ještě k těm mimi oblečkům, tesco má ty hadříky fakt malé! Zato kik :slight_smile: pořád máme 50 i když už drobek měří 57cm!
7. led 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Taky už se na ně těším, ale zatím na objednávku žádná reakce, tak počkám do zítra a zkusím tam zavolat
7. led 2013 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka @kkouzlo Holky ráda bych šla s váma, ale nevím nevím. Zítra jdeme k zubaři, ve středu zatím o ničem nevím,ve čtvrtek jdu na gyndu a v pátek kyčle a taťka má tenhle týden volno, tak to asi nezvládneme ale co se domluvit třeba na příští týden? Šla by s náma některá z vás ven?
7. led 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wahu Vítej a klidně se k nám přidej, užitečných poznatků není nikdy dost :slight_smile:
7. led 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zusoka Příští týden taky není problém, půjdu ráda :slight_smile:
7. led 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wahu Ahoj :slight_smile: na míči jsem zpočátku ukolíbávala, ale teď jsem našla nějaký stránky, kde přesně byly cviky s miminkem na posilování svalíků, tak ho ještě asi vytáhnu..
7. led 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já ho vždycky položím na míč na bříško a prdíme a paseme :slight_smile:
U toho si různě polohujeme nožičky. Pasení na míči ho baví, na rovné podložce nezájem a řev.
7. led 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@wahu ahoj -) tak ten míč určitě vyzkouším, akorát tady do něj kopu zbytečně :grinning:
@zusoka Zuzi, klidně příští týdne :slight_smile:
7. led 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1terezicka @kkouzlo Tak platí, budeme se těšit
7. led 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak Ája má teď 38,3 a dali jsme čípek Nurofen, jenže ona se během tří minutek samozřejmě vykakala. No a ni se jí nedivim, já bych kakala asi taky :grinning: Teď hajá v postýlce, je taková odevzdaná a mně je jí strašně líto, prdelky. Snad to bude zítra ok.
7. led 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem z tý naší projížďky chtěla jít ještě na úřad udělat pas,ale to už jsem nestihla,malá se mi v tramvaji začala kroutit, tak sme sjeli do Plazy a tam se nabaštila a přebalila, jinak v Plaze mají krásnou přebalovací vyhřívanou místnost s židličkama, takže se tam dá v klidu kojit.....no takže pas je odložen na příští týden....
Zítra nás čeká to očkování, už od pondělí se mi zdají z toho noční můry, chjo, asi fakt nejsem normální...no snad to proběhne v klidu jako minule a já to snad taky vydržim..:slight_smile: Jinak nechtěly byste někdy zase na projížďku,ale třeba na náměstí, já to mám na ty Slovany docela z ruky, a než mi pak jede dvojka nízkopodlažní, pak ještě jednička, tak to mám na dlouho, bydlím až skoro na konečný v Bolevci....no malá teď přes den pořád jí,ale v noci naštěstí spinká,ale každý večer děsná scéna než usne, většinou až u mě v náručí, nebo když si jí dám do postele. Jinak prdíky ty už nás asi ani netrápí,, Maruška prdí ukázkově, ale děsně nahlas, tuhle jsme byly na návštěvě a prdíkovala tak nahlas, že si snad mysleli že jsem to byla já :grinning:

@wahu Ahojky, no to mi nenapadlo, míč, to bych mohla zkusit, a to používáš normálně velký míč, nebo nějaký speciální? někde ho mám vyfouklej, tak že bych to zkusila, mě totiž pást na podložce moc nechce, děsně se u toho vzteká,ale když jí mám třeba na sobě tak v pohodě, možná že by ten míč měl úspěch :slight_smile:
8. led 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1erezicka Terko, snad jste přečkali noc bez většich teplot a čípek nemáš až na stropě :wink: jak jste dopadli?Jinak jsem včera bloudila po homolce, jsem netušila, jak je to veliky....
@werka87 já se na ten pas taky chystám, asi zítra, když už pojedu do města kvůli botám :slight_smile:
jinak jsem už říkala, že bysme se mohli sejít jinde, že to máš právě daleko. A mě teda lákají i ty rybníky na konečný, až se tam někdy rozhodnu vydat, tak mi můžeš dělat průvodce :grinning: až bude lepší počasí kvůli krmení :frowning2:
můžem se dohodnout i jindy, protože mě teda ježdění sama s kočárem přijde jako nuda...
8. led 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Ano, používáme obyč velký míč (75cm). Ondra se nám právě taky na normální podložce vztekal. Na míči ho to docela baví, má totiž dobrej rozhled z toho "kopečku".
S večerním usínáním taky občas bojujem, někdy ho musím doslova ukojit! A stane se, že ukojím i sebe.
8. led 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Čípek se stačil rozpustit, drželi jsme jí ho v dírce :grinning: No a dnes přes den měla jen lehce zvýšenou teplotu, max. 37,6 a od nějakých pěti odpoledne je bez teploty. Kočička milovaná pořád spinká. Jsem ráda, že máme tu double vakcínu za sebou a příště už "jen" ta hexa. Podle mě ta reakce byla hlavně na ten synflorix.
8. led 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo
@werka87 Budu držet pěsti na to očko a ty rybníky bych taky klidně dala :slight_smile:
Jinak procházka zítra ještě nevim, dopo musim do toho kanclu a ve čtyři jdu na rolletic (jsem zapomněla :slight_smile: ), tak to mám takový nahuštěný, copak ten pátek, ten by ti vyhovoval, Káťo?
8. led 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka tery, jak jsem předpokládala, tak stejně zejtra přijde návštěva,tak nevim nevim, aspon to nebudeš mít tak napěchovaný :wink: pátek můžu, jedem k našim totiž až v sobotu.
Terko, tak budu doufat, že my třeba budem bez reakce, ikdyž tolik štěstí :grinning:
8. led 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak jsem nás dneska objednala na focení na březen, jako rodinku :slight_smile:
8. led 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek