• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
autor
ahoj holky, tak dnešní očkování bylo zatím v poho, malej plakal asi 20 vteřin, tak to jsem byla ráda, teď budu čekat na reakci. A mám si rozmyslet, jestli Prevenar 13, Synflorix a nebo nic, no nevím... Dávaly ste něco vy?
taky se jí moc nelíbila Jonáškovo váha, že prý když při odchodu z poro měl 3,5, tak ted má moc, a asi mi nevěří, že ho něčím nedokrmuju. A to mě poslední dva dni přijde, že má pořád hlad :grinning: jí co 2 hodiny i v noci.
@werka87 Věrko, to zvládnete!! A nebo ani nechoď do ordinace :wink: budete mít doma fešandu a Jonáš si jí pak namluví :grinning:
@zusoka Zuzi, tak mi přijde, že ty mastičky nám pomáhají, pozoruješ taky něco?
14. led 2013 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@werka87 A jdete k tý Losmannový na Mírák? Já budu malou právě taky někdy teď objednávat.
Jinak teda držim moc pěsti, ale nemělo by to prdelku snad moc bolet :wink:
14. led 2013 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo My dávali ten Synflorix. Tak držim pěsti, ať jste bez horečky. Kolik teda má, brouček? Už přes 6kg, vidˇ? :grinning: A jsem ráda, že ten flatulin zabírá..
14. led 2013 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@1terezicka jj, 6,14. No já jsem si zatím něco přečetla, tak bud taky ten Synflorix a nebo nic, to musím probrat s Jiříkem, ale on o tom nic neví a řekne mi, at dělám co myslím.
14. led 2013 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Ty jo, tak Jonášek je pěknej kus chlapa :grinning: naše malá měla ve 2 měsícíh 5,5kg, ale teď už mi příjde že tolik nepřibírá...no mě se dr taky pořád ptá jestli jenom kojím, asi máme pěkně výživný mlíčko, jinak my dávaly taky ten synflorix, tak hlavně ať to proběhne bez reakce....

@1terezicka jj jdeme k tý Losmannový, tak jsem na to zvědavá, no já fakt váhala pořád jestli jo nebo ne, říkala jsem si, že bysme jí to nenechaly a až vyroste tak se může rozhodnout sama,ale pak sem si říkala, že pak by nám to akorád vyčetla, protože v dospělosti jí to bude bolet, takhle si to nebude pamatovat...no a tak sem ji objednala...tak doufám že to dopadne dobře a nebude to mít třeba křivé, to by nás pak asi moc nepochválila :slight_smile:
14. led 2013 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky máte miminka taky takové cestovatele? Že už téměř pravidelně leží napříč postýlky jsem si zvykla, ale dneska jsem Lauru našla na opačném konci postýlky a když spustil ten monitor dechu poplach, tak by se ve mě krve nedořezal! Naše princezna by potřebovala tu desku v délce 120cm :slight_smile:

@kkouzlo Držím palce aby se už reakce nedostavila.Přece nenecháš Jondu o hladu, Laura chce taky posledních pár dní kojo častěji, tak jsem zvědavá, jaká bude váha za14dní, třeba nám dr. doporučí první dietku v Laury životě.Taky se jí zdálo, že za týden 400g je moc.
Mažu zatím jen tim Flatulinem a mám taky pocit, že je to lepší.Doufám, že to vydrží i dál mažu po každém přebalování, ale každopádně noční procházka nás neminula ani včera ani v sobotu.

@werka87 Budu na vás moc myslet s těma naušničkama-Maruška to určitě zvládne.Já mám v plánu na naušničky vzít sebou taky taťku,asi nebudu tak statečná, abych ustála ten pláč.
14. led 2013 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zusoka Zuzko,jakmile se malej začal točit napříč, tak jsem se lekla, že bude monitor houkat, a pod nohy jsem složila velkou larisu, takže má tu postýlku jakoby přepůlenou něčím, co neodkopne. A už se asi dva týdny ani neotočil, asi ho to přestalo bavit :grinning:
Já taky zatím mažu Flatulin, a dneska prděl jedna radost při prvním kojení :slight_smile:
Jinak reakce na hexu asi žádná, vpich nemá rudej, teplotu jsem nezjistila, akorát při jednom jídle blinkal, ale to občas dělá i tak, tak to nepřipisuju tomu očkování, ale při tom blinkání začal plakat a zrudnul a asi se už i dusil,no byl vedle mě naštěstí Jirka, protože já vůbec nevěděla co... @1terezicka
15. led 2013 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo No brrr s tim dušením. Jako malá se občas při kojení zakucká jak prdlá a nemůže popadnout dech, to je taky otřesný.
Je to šikulka, že neměl reakci. Budete pak dávat současně i ten Synflorix? Já si myslim, že Ája měla reakci spíš na ten Synflorix, ale prd poznám, když to měla naráz.
15. led 2013 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@1terezicka Jj, dáme ten Synflorix (nebo nic). Já se právě Pečenkový ptala,že bych to chtěla kvůli reakcím očkovat mimo tu druhou hexu, a koukala na mě dost divně, že proč ho rozrušovat jehlou nadvakrát a tak, a že a ty vakcíny reakce nejsou. No nevím. Jdeme tam 11. unora, současně s tříměsíční prohlídkou, tak to do tý doby musím nastudovat.

Právě mi z práce nainstalovali pracovní PC, tak jsem na sebe zvědavá, jak to budu stíhat a jak to půjde, když nepůjde, tak skončím, to moc dobře vědí :slight_smile: nic lámat přes koleno nebudu
15. led 2013 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Taky budu muset zakročit(ale bude to těžký Laura nevydrží chvilku v klidu, je samá ruka, samá noha), protože ten monitor dechu mě tím řvaním zachvilku připraví o mlíko, já jsem vždycky strachy šílená.Já zatím tu práci z domova odložila,protože by momentálně nebylo kdy dělat a navíc nás nějak začalo zlobit připojení netu z domova, tak to musím nějak pořešit.
15. led 2013 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo No já taky z domova dělám, občas musim do kanclu nebo k soudu a dá se to jenom díky tomu, že Vojtí má čas mi malou pohlídat. Jinak si to nedokážu představit..
15. led 2013 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@1terezicka tak jako ty bych to asi nezvládala, já právě nebudu muset nikam, vsechno online, max do práce do bohemky a tam můzu i s kočárem :slight_smile: a můžu si to udělat i o víkendu
15. led 2013 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo @1terezicka Holky co ta kočárkovaná tenhle týden, jak to vidíte?
15. led 2013 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo No hlavně taky abys na to měla klid :slight_smile: Jakmile se do něčeho pustim, tak je mimčo nejakčnější .. Murphyho zákony samozřejmě :slight_smile:
@zusoka Já bych mohla jedině o víkendu..
15. led 2013 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@zusoka já zase o víkendu nemůžu
15. led 2013 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka Mě je to tenhle týden úplně jedno, já můžu klidně i o víkendu. Taky vždycky když se do něčeho pustím, v domění, že Laura vydrží chvilku spinkat, tak šup a je vzhůru a to třeba zrovna uprostřed kynutých knedlíků :slight_smile: proto zatím tu práci na doma odkládám.Míra malou sice pohlídá, ale nepřebalí, k tomu ho stále nemůžu přemluvit, takže na mě pořád křičí mámo prosíme mlíkárnu s donáškou nebo nadílka v plíně.
15. led 2013 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kkouzlo mě to tenhle týden je jedno
15. led 2013 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak máme naušničky, nakonec to bylo docela dobrý, chudinka řvala nejvíc z toho, že jí Kuba držel, jinak to píchnutí asi ani necítila, a jakmile to měla hotový vzala jsem si jí do náruče a hned přestala brečet, jenom si tak jako stěžovala :slight_smile: a pak už se i smála, očkování bylo horší...takže doporučuju, byly sme na tom Míráku a fakt pěkný, dají vám i vybrat barvičku.... :wink:
15. led 2013 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@zusoka tak čtvrtek, pokud nebude moc mrznout?
15. led 2013 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@werka87 No tak to je paráda, tak já po tý druhý várce očkování taky vyrazim.
15. led 2013 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka No myslim, že paní říkala, že stačí 1. dávka hexy....tak to pak bude Alenka taky fešanda :slight_smile:
15. led 2013 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak máme tu peřinku na další dva měsíce, ach jo...zítra očkování, snad pochodíme líp než dnes
15. led 2013 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@agent008 Jíťo já jsem taky zvědavá, jak to s náma bude vypadat za 6 týdnů. Jestli ty kyčle budou o něco lepší. Ale zas to musíme brát tak, že je lepší řešit to teď, když o tom skoro neví, než aby pak bylo pozdě.
15. led 2013 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Klíďo
nebo jak jste na to holky v pondělí?@1terezicka
15. led 2013 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zusoka @1terezicka já klidně to pondělí
16. led 2013 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@agent008 A nějakej posun tam aspoň byl? Přesně jak píše @zusoka, hlavně že se to řeší teď.

Včera jsem byla vrátit kamarádce váhu a ta mi řekla, že její dr. malou nijak nekontroluje krom váhy a měření a tak si koupila nějakou knížku o motorickym vývoji a našla tam nějaký nesrovnalosti. Když šla na kontrolu s malou, tak to řekla dr. a ta jí odbyla s tím, že ten den je tam kvůli očkování a ať přijde za měsíc. Tak ona se zatím objednala k nějaký rehabilitační sestře a ta jí řekla, že přišli 10minut po 12 :frowning2: Má problémy s držením hlavičky a páteří vůbec. Ta dr. jí nezkoušela ani jak pase koníčky.
16. led 2013 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo
@zusoka Holky, my nakonec dostaly od taťky povolenku a odjíždíme v sobotu na pár dní k našim se nechat rozmazlovat :slight_smile: Ale nějak od čtvrtka budeme určitě zase v Plzni.
16. led 2013 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@werka87 To jo, ale my mezitim chceme ještě zkusit vaničkování v tom hobitu na borech, tak právě nevim jestli s čerstvě nastřelenýma náušnicema je to úplně nejlepší nápad..
16. led 2013 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@1terezicka Terko a už jsi do Hobitu volala? já včera psala na Lochotín, a zatím bez odpovědi. Právě nevím, co bude lepší.
16. led 2013 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka Na to se mě ptala jestli chodíme do bazenu, tak myslim, že říkala týden po nastřelení ne...taky chceme chodit na lochotín na to plavání kojenců,ale říkala sem si, že až bude větší teplo...jinak když moje máma viděla jak to Maruška zvládla, asi si tam nechá taky nastřelit náušnice, ona nemá propíchlí uši a sehnat pro ní náušnice aby byl jenom s takovym tim skřipcem je docela mazec,akorád ve speciálkách v bižuterii, no tak jsem zvědavá jestli si "na starý kolena" dodá odvahu...:slight_smile:
16. led 2013 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek