• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@isis_mokos Moni většinou se schází v rozmezí 13-15h. Já třeba bydlím 15km od Plzně, tak dojíždím, Terka s Kačkou a Věrkou jsou z Plzně dvě ze Slovan a jedna z Lochotína a Jíťa taky bydlí mimo Plzeň.

No jo, bolesti bříška, to je věc, Laura už tu pupeční kýlu má taky a já taky doufám, že se ztratí. Dávala jsi na to Maxímu něco na zatlačení? Nám dr. doporučila zalepit knoflíkem nebo smotkem z obvazu, ale kdyžjsem viděla, jaký jí ta áplast dělá fleky, tak se mi nechce pokračovat. Na bolesti taky zkoužíme všechno možný, zatím nejvíc zabírá kočárek, ale bohužel v nočních hodinách, takže jezdím na prochajdy v čase 23-1h v noci. Na čem máte tu autosedačku zavěšenou?
Já zatím v noci Lauru kojím okolo 24h a pak mezi 3-4h podle toho jak se probudí, pokud tedy spí. Ten 4hodinový interval by se mi líbil, ale nevím nevím, jak by ta naše hladová princezna tu dobu zvládla :slight_smile: někdy dokonce vyžaduje kojo i po 2h. A to zvládl Maxík bez problémů přechod na ty 4h a tu večerní pauzu?Mě se o spánku od 8 večer do 4 ráno, se mi asi může jen zdát :frowning2: Lauře bude 8 týdnů příští čtvrtek, takže jsem za každou radu vděčná.
18. led 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, tak dneska máme asi blbej den, v noci jedl v 11, pak kolem 4, pak v 8, a od ty doby si trochu cucnul v poledne, pak ve 2 a před chvílí blinkal. Skoro celej den spinká, ted ho tu nosí ségra. Pořád ho pozoruju a jestli se pořádne nenají, tak budu mít strach, že se odvodňuje a určitě poženu Jirku na pohotovost večer nebo v noci. Možná je to dozvuk toho pondělního očkování, nevím, ale moc se mi to nelíbí. Jonáš sice vypadá spokojeně, ale já ne
18. led 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Káťo, mně Pečenková ale říkala, že jako reakce na očko může být nechutenství cca dva dny..
18. led 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isis_mokos Musim říct, že Ája už taky jí po víc než třech hodinách, ale nevykla si pít z obou prsů, tak pořád dávám obě. V noci to docela ujde, kojím kolem 21.hod a pak někdy mezi 2 - 4 a pak až kolem 7, takže pokud jdu spát s ní, tak mám druhej den energie na rozdávání. Na příkrmy jsem zvědavá, snad jí bude chutnat :slight_smile:
To si od tebe pak ráda vezmu nějaký recepty..
18. led 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka no já to taky četla. Ted jedl v pet a v sedm zase blinkal. Ale pořád je spokojenej, teplotu nemá, tak ho hlídam a uvidíme
18. led 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Tak držim pěsti..
18. led 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Tery, tak jsem nakonec volala dneska raáno, v noci zase blinkal a ráno po jídle zase (asi dve hodiny po), tak jestli máme přijet, prej to vypadá na reflux a mam si koupit nutriton. Já si myslela, že reflux je bud od narození enbo neni, no budu jeste googlit, a máme se v pondělí objednat na převážení, tak jsem zvědavá na Pečenkovou
19. led 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka to jste dobrý, violka jí přes den furt po dvou hodinách, nevim jak ty intervaly prodloužit
19. led 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo kačí snad to bude dobrý...držim palce!
19. led 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo To je mi teda ale fakt líto, Káťo. Já jsem taky všude četla, že reflux je právě na začátku, než dozraje ta trubice. No od pondělka budu online, tak určitě dej vědět jak jste dopadli. Snad tě Pečenková nějak nerozhodí. Jinak teda je fakt, že při refluxu doporučují ředit MM tím UM, aby bylo hustší a šlo hůř blinkat...Budu na vás moc myslet!
19. led 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Jituš ono to přišlo ze dne na den samo. Prostě v době kdy jsem už tahala pomalu prso z výstřihu si hrála pod hrazdou a vůbec jí to nezajímalo :slight_smile: A dneska trhla rekord - spinkala 7 hodin, a to jsem jí musela budit, protože jsem už měla prsa jak kameny.
19. led 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isis_mokos Ahojky,taky tě vítám..:slight_smile: Já jsem z Bolevce,kousek od Boleváku, ale na Doubravku to mám celkem blízko,sednu na třicítku a zachvíli jsem tam, Jinak jsem si říkala, že až bude hezky, tak se můžeme všichni sejít u Boleváku, je to tam moc krásný na prochajdu....no teda to nevim jak bysme 4 hodinový intervaly daly, malá baští tak po 2-3 hodinách, v noci se teda budí tak kolem 2 rano a pak třeba až v 5 nebo 6...ale přes den by baštila pořád :slight_smile:

@kkouzlo Tak to teda doufám, že Jonýsek bude v pořádku, možná to bude po tom očkování, no mě příjde, že malá ted taky jí nějak málo,ale asi si prostě víc vytáhne, nakojí se za pár minut a pak i ublinkává nebo škytá z přejezení,tak snad má dost.
Jinak holky já už bych si tak moc přála jaro, mě už ta zima leze krkem...zlobí nám topení, tak buď v noci mrzneme nebo je nám hrozný vedro, fakt hrůza...už chci sluníčko, teplíčko a světlo dlouho do večera, hlavně teď moc nejezdíme ani na prochajdy, třeba jenom na chvilku,v tom sněhu se nedá jezdit, no a malá je doma děsně protivná...jo a náušničky pořád v pohodě, žádné hnisání apod. tak snad to vydrží..:slight_smile:
19. led 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Jíťo já taky žasnu, jak mají holky vzorná mimi.Laura si prostě jede kojo co 3h a někdy dokonce i zkracuje. A podle její chutí k jídlu, kojím z jednoho nebo obou prsů.
@kkouzlo Kači taky vám moc držím palce, protože kamarádky malá ho má od 2 měsíce, teď je jí 2,5roku a trvá to stále. U prvního záchvatu, jsem byla a bylo to děsný. Přála bych vám, aby to byla třeba jen dočasná nevolnost.
@1terezicka Tery krásně si to u rodičů užijte. Jo a těch 7h spánku ti nahlas závidím :slight_smile:

Jinak Laura má za sebou první hlídání. Musela jsem včera povolat tchýní(taťku máme ceůý týdem v práci), protože mezi našima hafanama byla rvačka a jednomu zustala rána v tlamě, která zhnisala a hnis se mu začal rozšiřovat i do oka. Tchýně byla bez sebe štěstím, že může hlídat, Laura byla prý taky vzorná, jen já jsem byla na nervy a nejraději bych jí volala každých 5min.-asi mám závislost!!!
19. led 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Věruš s tím papáním to máme stejně co 2-3h a to noční papání máme taky podobné, jen když jsme venku, tak vydrží spinkat a nepapat třeba 4h. Ve čtvrtek jdeme k dr. na převážení a na kontrolu, tak jsem zvědavá, jestli budu muset Lauru v jídle omezovat nebo ne. Jo a na to jaro a prochajdu u boleváku se taky moooc těším:wink:
19. led 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Jo s tím hlídáním to znám, já jsem taky uplně nesvá, když nejsem s malou,jako by mi chyběl kus mě, nemůžu se na nic soustředit....no já jsem na Marušce závislá a ona začíná být pěkně závislá na mě...:slight_smile: no když sme na prochajdě, tak taky vydrží třeba i dýl,ale jinak je to přes den fakt pomalu každý dvě hodiny, přitom dřív jedla po třech hodinách a v pohodě, to až teď začala jíst častěji...no tak jsem zvědavá,co vám řekne dr. a kolik malá už váží....:slight_smile:
19. led 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Věruško máme sice závislost, ale krásnou, já doufám, že tahle závislost, nám vydrží hoooodně dlouho!!!!!!!!!! Já z toho vážení mám docela hrůzu, při pomyšlení, že bych jí měla už teď dávat nějaké stravovací omezení, je mi ouzko. Míra malou neviděl 3 dny, tak jsem mu poslala MMsku a on odepsal, že je Laurinka jeho malej buřtík, tak se bojím už teď.
19. led 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87
@zusoka holky to my jsme asi jediný hubeňouří :slight_smile: jdem ve středu na t převáží tak doufám že přibírá, neodhadnu vůbec kolik toho sní, fakt je že víc jak deset minut nejí nikdy, v noci se budí jen dvakrát ale přes den po těch dvou hodinách no...prsa ale teda nějak exta nalitý nemam skoro ani v noci
20. led 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 @kkouzlo @isis_mokos Holky jak vidíte to zítřejší kočárkování? Já můžu zítra nebo v út.
20. led 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka zuzko tak nám to asi nakonec nevyjde, kamil potřebuje auto, tak se do plzně nedostanem :(
20. led 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem si pobrečela...sundala jsem na chvíli violce tu peřinku a dala jí na deku a ona se během deseti minut otočila o 360 stupňů, normálně furt z boku na záda a takhle cestovala..ach jo, ta peřinka jí tak omezuje, v ní jen leží na zádíčkách a nehejbe se, ty dva měsíce budou dlouhý, snad to pak už bude dobrý...
20. led 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Tak to klapne jindy :slight_smile:
20. led 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak dnesak jeste jonas neblinkal, máme ten nutriton, ale nedávam ho pokaždy, asi to už bude dobrý, snad, ale zítra budu volat doktorce, tak uvidíme. Každopádně ven ted chvíli asi ne, protože mě i napadlo, jestli to nebyla nějaká viroza nebo nachlazení, protoze i hovínka má takový řidší a občas bez tech nitek.
JInak v noci se budil jenom jednou, takže moje prsa trpí, už jsem i odstříkávala ručně, no hrůza, a pořád jsem slyšela, ze jsem hysterka, ze se o něj moc bojim, že jsem zblba z internetu a druhy at si nepořizuju, no Jirka nastestí mlčel, jinak by nákou schytal...
@zusoka @1terezicka @agent008
20. led 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo třeba to fakt je viroza, teď to vude řádí...tak snad už to bude dobrý :slight_smile: a to vyblinká všechno nebo jen ublinkává?
20. led 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo A kdo se do tebe takhle pustil? Hlavně že je líp! A o hysterii nejde, je to prostá zodpovědnost a tak to má být..
20. led 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Chuděrka teda, ta pak bude řádit až jí to sundají..
20. led 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo To je super, že je Jonáškovi líp. On je každej chytrej/vyprdni se na ně/, kdybys to zas brala na lehkou váhu, tak všichni řeknou, že jsi krkavčí matka, takže si nevybereš. Já jsem zas smutná, protože naši se sem tenhle víkend nedostali tak mi volala mamča ať pošlu nějakou fotku Laury. A za chvilku telefon, že je pěkně vypaseňoučká a čím jí prý krmím.Tak se začínám smiřovat s tím, že ve čtvrtek nám dr. naordinuje tu dietku. Já jsem ale ráda, že Laura papá a že jí MM stačí. Tak to kočárkování necháme na jindy, hlavně ať je Jonda fit,to je teď nejdůležitější!!!!

@agent008 Jíťo to je krásný, že i přes to peřinkové omezení je Violka taková šikulka a nezakrňuje. Tak jí jedině zkus častěji přebalovat :wink: ať si ten pohyb holky užijete. Já taky doufám, že ta kyčle bude na kontrole v únoru lepší
20. led 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka @zusoka no právě že mamka s tatim, sme u nich byli. Ted teda trochu ublink, ale spíš gelovy, takže to byl ten blbej nutriton, ani to nehce jíst. ted spinká.
Zuzko, to už mě taky napadlo, že se zase přejídá....no uvidíme
@agent008 Jíto, to Violka dožene, já měla taky peřinku a jsem nepoznamenaná :wink: ono jí to pak půjde o to rychlejc, jak bude nadšená, že se může hýbat
20. led 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka zuzi a co máte vlastně s tou kyčlí? promiň nějak mi to uniklo...
20. led 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Jíťo na pravé straně má Laura omezenou hybnost kloubu, je tužší, takže musíme při přebalování procvičovat a přidávat plínu, aby ta nožička byla víc otevřená do strany. Ale je mi to stejně divný, když v porodnici to prý bylo vše OK.A tu peřinku jsi Violce musela koupit nobo to máte od dr půjčené?
20. led 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka jé to mě moc mrzí, snad to bude za chvíli dobrý, já s ní taky cvičim, jednu nožičku jakoby stčí víc dovnitř, tak jí protahuju na druhou stranu...máme to na poukaz, takže jsme nic neplatili...
20. led 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek