• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@twininky Ten kočárek má fakt zajímavou konstrukci, dokonce vypadá, že by se dal i houpat. Ty na něj máš nějaký dobrý recenze nebo sis ho vybrala podle svých parametrů?
17. kvě 2012 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že debatíte o kočárkách, já budu mít tenhle Concord Fusion
18. kvě 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, ten má možnost nasadit sporťák i proti směru jízdy, pěknej :slight_smile:
18. kvě 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak budoucí dědeček zabodoval a máme favorita. Má všechno co bychom od kočáru čekali a nejsou na něj v podstatě stížnosti. Má navíc fakt bohatý příslušenství.
Více na http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Inglesina-System-Otutto-stojan-na-vanicku-podvozek-Otutto-2012
18. kvě 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka pročetla jsem si recenze a zkušenosti mamin a taky se mi jich pár ozvalo a že mohou jen doporučit, a taky mě vesměs všechny varovaly abych si nekupovala kočár s malými koly, jinak já jsem absolutně nevěděla kterej kočárek bych měla vybrat a tenhle mi byl od všech doporučen, takže proto sem ho zvolila a mě se teda taky líbí moc, a věřím jim, že je opravdu dobrej :slight_smile: :wink:
18. kvě 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
1terezicka a v kolik kam jdes teda na to dalsi cviceni? ze bych se zkusila přidat když práce dovolí :slight_smile:

já na ty kočáry kouknu zejtra, až přijdem z apetit festivalu, sem zvědavá, co vyberu, a jak moc se to bude lišit od představ :grinning:
18. kvě 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Nakonec to pro mě bude nejschůdnější příští středu od 18:00 hod zase v tom studiu JaA u myší díry. Když budeš už během pondělka vědět jestli ti to klapne, tak mi dej vědět a já tam zamluvim dvě místa :slight_smile:
18. kvě 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky Nu já doufám, že ty malý kolečka snad nebudou tak strašný, když je jich rovnou šest :slight_smile: Času je teda pořád dost, čímž se ale zvyšuje i pravděpodobnost, že kočárek nakonec bude úplně jinej :slight_smile:
18. kvě 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezicka stredu takhle pozde vim hned, to pujdu rovnou z prace :grinning: takže to pujde

@twininky holky, malý kolečka ne!!! sestřenka na první dítě vybírala podle vzhledu, a měla malý kolečka, naprosto na nic, na vsi u babi kočár skoro neopužitelnej, naše babi pořád nadávala, že se dá jezdit jedině po silnici, takže mě klade na srdce, že jedině velký nafukovací kola :slight_smile: a já se tim budu řídit, už hledam, sem doma bez chlapa, tak mam klid :slight_smile:
18. kvě 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
tak mam dva favority, teď budu dlouho zkoumat diskuze a recenze:
http://www.moje-miminko.cz/kocarky-coletto-giovanni-sediva-2270.html
http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Cam-Cortina-X3-Tris-AIR-2012
mam na to ještě pár měsíců :slight_smile: kéž by se někdo rozhod, koupit nam kočár a já nemusela koukat i na cenu :grinning:
18. kvě 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1terezicka @kkouzlo No přesně tak já vím, proto si nechávám radit a mutsy je jasnej favorit... :wink: my bydlíme taky na vsi, takže ať se s tim dá jezdit :wink:
18. kvě 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte recht, holky. Malý kolečka jsou na prd, už to mám několikrát potvrzeno..
19. kvě 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak máme po velkym UTZ ve fakultce na Lochotíne. Kočička je v pořádku celá celičká :slight_smile:
Samotné vyšetření trvalo cca 20 minut, ukázala nám kávový zrno, tak to tak snad zůstane.
Už nám neměřili vůbec CRL, ale obvod hlavičky a tu stehenní kůstku, proklepli srdíčko, komplet hlavu, omrkli žaludek, močák, pupečník, placentu a pak spočítali prstíky na rukou.
No a podle těch všech naměřených hodnot odpovídáme nově 19+0 namísto původních 19+3 co odopovídala dle CRL. Má už celých 280 gramů.
Fotka nebyla :frowning2:

Moc držím pěsti na vaše UTZ a dejte vědět!

PS: Na tom Lochotíně asi čas objednání nehraje roli. My byli objednaní na 8:00 a vzali nás v 9:20, mraky lidí. Sestřička se tvářila že bych jí dala korunu a doktor se teda po pár minutkách trošku rozpovídal. Ale chápu je, ty pondělní rána nemá rád nikdo :slight_smile:
21. kvě 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka nejelpší UTz dělají v Plzni na genetice na Slovanech..já chodila jen tam..nikde jinde sjem na UTZ nebyla..vždy jsme dostla 5 krásných foteček..a vždy nás vzali na dobu kdy jsme byli objednaný...chování naprosto špičkové...doporučuji..
21. kvě 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha..tak se omlouvám, koukám, že genetiku už znáte...
přeji vám všem krásné a pohodové těhulkování, co nejkrásnější porod a předevší zdravé dětičky :slight_smile:
21. kvě 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, děkuji :slight_smile: Po dnešní zkušenosti jsem rozhodnutá, že na ten další větší ultrazvuk půjdu opět do Černic, tam jsme právě také dostali podstatně více informací, super 3D fotky a navíc nás vzali včas.
Máte krásnou holčičku!
21. kvě 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Tak to je skvělý, že je malá v pořádku a krásně roste....:slight_smile: Mě to čeká za 10 dní a už se nemůžu dočkat...snad bude všechno taky v pořádku a už nám poví, zda chlapeček či holčička... :wink:
21. kvě 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezicka zitra to cviceni? mam si tam zavolat, nebo jsi to zarizovala?
22. kvě 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Ahoj, máme zamluveno :slight_smile: včera jsem ti to zapomněla napsat. Je to zítra od těch 18:00, já tam budu nějak kolem 17:50. Určitě tě poznám :slight_smile:
22. kvě 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezicka super :slight_smile: jeste se mrknu kde to je presne, a dorazim :slight_smile:
22. kvě 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka
@kkouzlo
Holky já bych tak chodila s Váma :confounded: a štve mě, že nemůžu
23. kvě 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka tak holt naplanujem nejakou kavarnu, zmrzku nebo neco, a budem si porovnavat bricha :grinning:
23. kvě 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo
Jasně to bude super :wink:
23. kvě 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka No ono asi ani není moc čeho litovat, to cvičení je fakt hrozný lážo plážo, v podstatě většinu času ležíš, prodýcháváš a zvedáš různě nohy :slight_smile: To se doma i při nařízenym klidu namůžeš podstatně víc, takže fakt líp využijem čas, když si někde dáme tu zmrzku :wink:
23. kvě 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka
Jé to mám radost. Tak to už se na tu zmrzku moc těším určitě to bude bezva :wink:
23. kvě 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka @zusoka a dalsi: tak klidne neco naplanujte, ja se snad uz casove dokazu prizpusobit, at si v praci zvykaj ze tu nebudu 12h denne :grinning: za par mesicu tu nebudu vubec :slight_smile:
to cviceni je opravdu nuda, ale asi tam chodit budu, abych vypadla mezi lidi a kdo vi, treba to nekdy ocenim...
24. kvě 2012 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo @1terezicka
Já s Váma půjdu a moc ráda. Jediné omezení co mám, jsou vycházky 13-19 jinak mi to je naprosto jedno. Já se Vám pracujícím přizpůsobím :wink: Holky já bych tak chodila do práce až by se ze mě kouřilo :slight_smile: no jo no, co by člověk pro toho prcka ale nevydržel, že? Hoďte do placu den a hodinu a hurá na to. Taky jsem objevila, že je na Slovanech nějaké mateřské centrum a zatím se mi moc líbí a prý je to tam fain, tak se po narození mrňousků můžeme scházet tam, jestli budou mít volno, co říkáte?
24. kvě 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka @1terezicka o mateřskym centru zatim nevim, ani jsem jeste nehledala, ale vim o kavárně ve Dvořáku s velkym dětskym koutkem :slight_smile:
mě by časově vyhovovalo kdykoli po 4 hodině, a místo je mi jedno, slovany, centrum....
dneska sem si vzala dovču, abych si odpočinula, tak sem zvědava :grinning: uklidim, vyperu a budu unavená jak celej den za počítačem v práci...
25. kvě 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo @1terezicka
To info o centru je pro nás asi potřebné až v budoucnosti :slight_smile: Jinak ta káva by šla klidně i v tom Dvořáku buď v Cross Cafe nebo v té kavárně s dětským koutkem v 1.patře Ťa 16h mi přijde super :wink: Moc to s tou aktivitou nepřeháněj :wink: odpočinek je taky důležitý
25. kvě 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka ono bydlet na staveništi taky neni nic moc :grinning: nedodělaný věci tě nutí uklízet a je to už nekonečný :frowning2:
ted sem byla nakoupit, šla si do Tescomy pro konvici na indukci, dlouho sem se rozmýšlela, jestli ji chci, a ted ji nemaji :grinning: tak asi budu muset vybrat neco na netu, aby bylo poštovný zdarma a objednat :slight_smile:
25. kvě 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek