• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@werka87 Já zubaře taky nemusím, ale včera jsem se tam doslova těšila,že mi pomuže a hned jak začal pracovat, tak mě to těšení přešlo.S kyčlema držím palce určitě to bude OK. A chlap s těžkou nemocí na 6 je fakt katastrofa, hlavně vydržet to hekání :grinning:
29. led 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trhla jsem rekord, odstříkala jsem růčo 30 :grinning: , tak asi ta stimulace k něčemu fakt je. A navíc jedu zase od odpoledne ten ricinus, tak mi držte pěsti, ať těch 150 do příštího úterka dám.
29. led 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka díky, já zatím nikam nepůjdu, možná je to normální, ale trochu mě to vyděsilo, když doteď žádný problém... ale je fkat, že malý rychle roste, je těžší...
vyděsila si mě, že se skoro nevejdete do autosedačky...kolik Maruška už měří? malýho poutá Jirka, tak nemám přehled, ale doufala jsem, že aspon do pul roku by nám mohla vydržet :slight_smile:
@1terezicka nebyla jsem u Pečenkový, ale právě u specializovaný doktorky u Sv. Jiří, tak snad ví, co dělají, a asi to opravdu nebude tak akutní, když si dávají na čas...

jinak holky, o těch nemocích u chlapa - když byl Jiřík nastydlej, odjela jsem k našim, abysme to nechytli. Teď tady kašlu, smrkam já, jsem pořád unavená, tak říkam asi včera v 6, že bych si šla lehnout, že přes den se zpotit nemůžu, že mě malej nenechá. A co já? Já jsem z práce taky utahanej, a zajdi si doktoru - doktor 30km daleko, malýho asi potáhnu autobusem, a stejně na nahclazení nic nedostanu. Prostě to mám zvládnout, jsem s tim přece počítala, dkyž jsme se rozhodli pro miminko... no počítala jsem, že pochopí, že jsem unavená a nemocná...
30. led 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky - vítání občánků :sweat_smile: . Přišli jsme na poslední chvíli. Byli jsme tam největší a nejstarší - ostatní tak do 3. měsíců. Navíc měl Maxí včera trápení, tak byl nenaloženej a když začali hlasitě hrát, tak se rozplakal. Taky tam bylo děsný vedro - všichni se potili, to mu nepřidalo na spokojenosti. Tak jsem si stoupla na kraj, kolíbala ho a šlo to, ale sednout jsem si nemohla :slight_smile: . Dostali jsem fotoalbum, fakt krásný a přání. A já si myslela, jak se mu tam bude líbit - zase něco nového, ale toho nového bylo asi moc - kravál, fůra cizích lidí a cizí prostředí.
30. led 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Káťo, kočárek máme uvnitř 32x80cm. Už je nám malej i na šířku, Maxí má ručičky nahňácaný, jak ty kombinézy zabíraj ještě místo. Je to Firkon, delší verze - cha :slight_smile: . Včera mi švagrová řekla, že je to ještě dlouhej kus cesty, než se Maxí sám posadí, tak to je fakt blbý -musím zkouknout tu sportovní verzi, jestli by to nějak nešlo a doufat!
30. led 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Jj, unavenej chlap z práce, to bych už rozdávala facky :slight_smile: Oni to prostě nepochopí, myslí si ,že se doma jenom flákáme..
30. led 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isis_mokos Takže zase tak o moc nepřijdeme :slight_smile:
30. led 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka No, ani o moc ne - já ani nevím, kam jsem se to podepsala, jak jsem měla jiný starosti :grinning:
30. led 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo s tou rehabilitací - to je fakt děs!!! Copak je tak málo rehab.sester? Když vidí ty termíny, že nějaký další nevezmou... myslim si, že je to o penězích (trochu mi to připomíná školky - jak je zrušili, když bylo málo dětí a teď jsou pořadníky, ani dítě vzít nemusí a že by zas nějaké otevřeli?) Prostě to stojí stát prachy. A jak zrušili úplně porodný - taky dobrý ... ale kolik stál teď novej systém "S karet" pro všechny, co dostávají něco od státu (taky Vás to čeká, až půjdete žádat o rodičák) - něco jako karta z banky, kam posílaj peníze, ale paradoxně i rovnou sami na úřadech radí nechat si peníze z té s karty rovnou přeposílat na svůj účet. Nechápu - takže podle mě ukázkový příklad toho, jak si někdo chtěl nahrabat. Už by se vážně měli stydět a probrat. .. . pardon, jsem se rozčílila.

Ale. Chtěla jsem - Káťo, moc ráda Ti ukážu pár cviků, co máme dělat my - cvičíme je už od samého začátku - je to základ a jsou na zpevnění svalů krku a ramenních pletenců - prostě to, co taky potřebujete. Jak je Jonášek starý? Zavolám třeba i naší rehabce, jak je to známá, tak se přeptám, zda je to ok, jestli chceš? Ona říká, že pár týdnů je v tomhle věku jako pár let u dospělých. Taky ti můžu ukázat naše látkovky a tak :wink: Tak jsi zvána :sunglasses: !

A s Jirkou - no, to měl zrovna asi "náladu", že neviděl, jak potřebuješ pomoct. My se taky doma někdy neshodnem. Manžel učí, tak to zní jako lážo plážo, ale dali mu dost hodin, tak chodí domu kolem 5 odpo a po večerech dělá přípravy a o víkendu maká na nějakým projektu, takže někdy oba máme pocit, že ten druhý nechápe to vytížení. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Navíc, jak by ti asi doktor pomohl? Řekl by, že máš být doma a v klidu :grinning:
30. led 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@isis_mokos no mě pěkně naštvali...hele, Jonáškovi bude 9.února 3 měsíce, a moc ráda využiju tvojí nabídku :slight_smile: teda látkovek budeš mít asi víc než já, já zatim využívám klasický čtverce, dokud nemá velkou prdel :grinning: ani mi to skládání a praní nevadí....
30. led 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo To máš teda dost podobnýho chlapa jako já :slight_smile: Před pár dny měla malá zase náladu, že pořád řvala, uklidňuje jí když jí někdo nosí a já už byla vážně utahaná za celý den, do toho ta rýma a bylo mi zle i od žaludku, tak říkám chlapovi zda by jí chvíli nenosil, že mi není dobře, tak na mě vyjel, že jemu taky není dobře a že je utahanej z práce...no tak sem se sebrala, šla s malou do našeho pokoje a uspala...druhej den se mi omlouval, že byl na mě protivnej, prej když je nemocnej tak je protivnej :grinning: no ale u počítače sedět mohl, jako já nechápu, oni když jsou nemocný tak nezvládnou nic ani chvíli malou pochovat, já jsem nemocná, musim malou tahat celý den, ještě uvařit a uklidit a kdybych náhodou byla protivná to by bylo řečí...bych je opravdu někdy nakopala někam :grinning:

Jinak kyčle dopadly výborně, už tam nemusíme a máme to v pořádku :slight_smile: a v noci mi odešla odsávačka mlíka, takže sem dneska sehnala v bazarku fungl novou za 490 kč, mám z ní radost, sice jí už asi moc nevyužiju, ale třeba bude někdy ještě děťatko...navíc je k ní 5 kelímku, tak můžu něco zamrazit :slight_smile:
Nevíte prosím jak dlouho mlíčko vydrží v mrazáku? Jo a malá se teď krásně vykajdila po dvou dnech...takže dnešní den naprosto úspěšný :grinning: Tak a´t vám to taky dneska všechno krásně vychází...
30. led 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 Věrko, právě že normálně se takhle nechová...asi je taky přetaženej, jenže oni si od práce odpočinou aspoň o víkendu, ale co my :grinning: s tím nošením....Jiřík teda nosí, ale nikdy nevydrží tak dlouho jako já, že ho bolí už ruce...položí, Jonáš začne plakat a jedem znova....
A ke kyčlím - super!! taky doufám, že to budem mít dobrý
30. led 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Určitě to budete mít taky dobrý...jo Kuba taky nevydrží dlouho nosit, to začne jak ho bolí záda, ruce, no je z toho vždycky celej zničenej:slight_smile:...vždycky se musim smát, on chlap jako hora a skuhrá když jí nosí pět minut, já jí nosim skoro celý den :grinning:
30. led 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werka87 Super s těma kyčlema :slight_smile: a mlíčko vydrží v mrazáku 3 měsíce..A Ája dnes kakala po čtyřech dnech, taky jsem měla radost jak blázen :grinning:
30. led 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87
@kkouzlo tak to je fakt hustý, jak jsou si ty chlapi podobní :grinning: . Ten můj taky hned skuhrá - když byly Maxímu ani ne dva měsíce, tak dokonce si prý tak hnul záda, že chodil na rehabilitace. Já s malým celý den, ztrhaný záda a musela jsem vydržet ... a čas chodit na rehabilitace jsem opravdu neměla :sunglasses: . A to dlouhý roky posiloval, kdežto já se svalama fakt nic moc ... teda teď už to možná není pravda :grinning:

@kkouzlo Super, tak přijď na návštěvu - můžu skoro pořád, jsem totiž na dovolené :grinning: . Ne, vážně už se těšim :wink:
30. led 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@isis_mokos tak až nebudu kolem sebe prskat bacily, tak se domluvíme. O víkendu budu u našich, tak budou pečovat o malýho i o mě, takže se vyležim konečně, a pak už to snad bude lepší. Nerada bych vám zavirovala domácnost :grinning:
naštěstí je to na Doubravku třicítkou fakt kousíček, to jsem ani nevěděla, holt tu Plzeň pořád neznam... Domluvíme se na konkrétní datum :slight_smile:
31. led 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isis_mokos :grinning: jj ten můj zase každý ráno posiluje s čínkou a machruje, že tam má asi 15 kilo...no ale vlastní dítě neunese :slight_smile: To je něco s nima....se člověk fakt musí smát :slight_smile:
31. led 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak další čištění kanálků a hnisu v zubu je za mnou-uffffffff dostala jsem dnes dovnitř i nějakou léčivou vložku, ale zatím to jen bolí :cry: mělo byto vydržet do 20 a pak by mi to měl zavřít, a pokud to bude bolet stále, tak zas zpátky a celé znova-já se zblázním. O víkendu k nám přijedou naši, tak se Míra rozhodl spát v práci, že nemusí mít všechno :slight_smile: a já na ně s Laurou budu sama :confounded: snad to přežijeme všichni v pohodě. Včera abych přišla na jiné myšlenky, tak jsem dělala slaný dort dědečkovi k dnešním narozeninám, prý se mi povedl, a já jsem alespoň na chvilku zapoměla na tu bolest.
Jinak mějte hezký víkend.

@kkouzlo @1terezicka Holky jak by se vám líbilo kočárkování v úterý? Tedy podle stavu Kači a podle počasí.
31. led 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka holky, já snad už budu OK, dneska vozila Jonáše budoucí tchýně - byla tu podruhý tenhle týden, a já se nahřívala :slight_smile: takže úterý klidně. Já plánuju stejně max tak procházky :grinning: ale má se trochu ochladit asi

Zuzko, opakuju se, ale seš statečná!! Já si pamatuju jak mi vyřezávali osmičky, ale pod narkozou, a i tak to bolelo, tady bych se plazila už bolestí po zdi
31. led 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Jé, tak snad ti už jenom zavřou a nebudeš to muset podstupovat znovu.
Úterý bych mohla..
31. led 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo @1terezicka Holky porod byl oproti tomu zubu fakt slabej odvar.Jo tak narkozu bych taky brala,místo 2h bolesti sladké 2h spánku by se šiklo.Po tomto týdnu vím, co všechno vydržím:wink:. A k tomu kočárkování bych to viděla na 13h v úterý u Dvořáka, ale uvidíme jaké budou ještě okolnosti, souhlas?
Kači hlavně se v rámci možností vylež a užívej si péče u rodičů, já zas budu pečovat o rodiče.
31. led 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Jíťo a jak dopadla Violce krev, doufám, že je vše OK - dlouho ses nám neozvala.
31. led 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka @agent008 taky jsem si dneska v noci říkala, že Jíta dlouho mlčí, jestli se nic neděje...
moje hodinka nespavosti mezi 4 - 5 byla tentokrát věnována modrýmu koníku :grinning:
1. únor 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka "zuby, pohroma huby" :angry: J. Cimrman :wink: . Držim palce, ať už tě to netrápí.
A s rodiči - to chápu, to může být náročné. Já jsem ze severu, takže naši sem jezdí vždycky nárazově na několik dní (bydlí teda u ségry - juchůů!), ale když se tu všichni hemží, tak mi jde hlava kolem. Na druhou stranu, teď se to ustálilo tak, že přijdou, když je malý po obědě, mně oběd přinesou a jdou s ním ven - takže mám pár hodin JEN pro sebe a ještě uvařený oběd- juchůůů! To je obrovská úleva a pomoc ...ale už tu v podstatě dva měsíce nebyli :frowning2: .

No, za 14 dní nás čeká velké dobrodrůžo - budou nám předělávat výtah, je to asi na 5. týdnů a my bydlíme v 8. patře :sweat_smile: . Takže se asi nějak odsunem k našim, možná i k manželovo rodičům chvíli, co moje psychika vydrží a zbytek té doby ... no, to bude, to nevim.

@kkouzlo Když by ti bylo dobře, tak co třeba v pondělí?

@werka87 A co bacili u Vás? Jak je Marušce? :hearts:
1. únor 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@isis_mokos hele pondělí klidně :slight_smile: já s tím budu počítat, a kdybych měla pocit, že na vás ještě něco prsknu, tak se domluvíme na jindy :slight_smile:
jinak výtah, pro mě je každá cesta ven dobrodružství :grinning: výtah sice novej, ale kočárem projedu taktak, mam dřevěnej klín za držení dveří, pak si položim prkna, vyjedu schody, uklidím prkna, a pak jsem venku :grinning: a důchodci s tu tak nuděj, že mi to prkno pořád a pořád přivazujou :D
1. únor 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isis_mokos A odkud ze severu? Já jsem původně z Chomutova..naši mají ale chalupu v Jáchymově, tak na důchod půjdou spíš tam. I ta cesta do Plzně je z toho Jáchymova daleko lepší než ze severu.
1. únor 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Důchodci když chtěj, tak dokážou mít takový energie, že valim oči :grinning:
1. únor 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dnes kontrola kyčí - přijdu tam, nikde ani noha, na dveřích nápis, že 28.1 a 1.2 se neordinuje, takže příští úterý pro velký úspěch půjdeme zase a vzhledem k tomu, jaký byl nával minule, tak teď to bude třikrát takový, takže s tou procházkou vám zavolám jestli vás ještě někde zastihnu. Oni tam jsou jenom od 12.30 - 13.30, ale nepředpokládám, že když přijdu v půl 1, tak že budu v 1 vyřízená..
1. únor 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Tery já tam přišla až ve čtvrt na 2 a ani jsem nestihla malyho vyslíct :D měla jsem to bez čekání
1. únor 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo No tak já si to naplánuju na co nejpozději :slight_smile:
1. únor 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek