• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@1terezicka @kkouzlo Jé tak to já jsem byla na kyčlích ve 12.10 a byla jsem čtvrtá, takže to byl pak fofr. Já jsem takovej cvok, že chodím většinou všude s obr předstihem
1. únor 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Já jsem z Lovosic - od Ústí nad Labem :sunglasses: . Cesta do Plzně komplikovaná :grinning: .
S kyčlema přeju hodně zdaru :-*
1. únor 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Kačí, až přijedeš, uvidíš, že to mám asi hooodně stejně :sweat_smile:
1. únor 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isis_mokos Takže obě jsme náplavy :slight_smile: no kdo by se nám divil, že utíkáme ze severu..
1. únor 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Ty si chudáčku s těma zubama užiješ, vůbec ti to nezávidim, hlavně aby to už bylo dobrý.

@isis_mokos no malá už tu rýmu má lepší i když dneska v noci zase chrápala a nemohla dýchat,ale už to není taková ta tekoucí rýma,ale spíš suchá, tak si myslim, že už to snad brzy bude dobrý...no kdyby bylo pěkně tak bych někdy příští týden se mohla vypravit na Doubravku a projely bysme se společně :slight_smile:
2. únor 2013 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo a jinak dneska je to přesně rok, co jsem zjistila, že mám v bříšku miminko :slight_smile: 2.2. 2012 a k doktorce jsem sla 22.2.2012- samě dvojky :slight_smile: a taky je to rok, co nekouřim, tak snad už se k tomu nikdy nevrátím....
2. únor 2013 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@werka87 Jé dvojitá, vlastně trojitá, gratulace!
A na vycházku už se těším.

Krásný víkend holky! Můj muž se učí na doktorský státnice, tak mám o Maxího pečovat hlavně já, ale včera měly "pololetní prázdniny" a byl to krásnej den ve třech :slight_smile: .

Ještě mě napadlo. Maxí se narodil přesně 9 měsíců od početí - jestli víte, zda jste to taky tak měly. Zajímám se o těhotenství a porody vůbec a tohle je moc zajímavý, že to tak třeba je běžně! Děkuju za info - sbírám taková "data a materiály".
2. únor 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Já mám náš kus severu moc ráda - České středohoří, Porta Bohemica, můj rodný kopec Lovoš, Říp ... všechny ty krásné kopce a řeky. A tady to mám taky ráda... ale moc to tu neznám, kolem, tak bych třeba byla moc ráda i za tipy na výlety do přírody :slight_smile:
2. únor 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isis_mokos No mně se malá narodila přesně devět měsíců od dne poslední menstruace...5.1 byla naposled a 5. 10 se narodila :slight_smile: kdy sme jí počaly, to bohužel nevim..:slight_smile:
2. únor 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky zlatý, konečně se ozývám....včera odpoledne nás pustili z nemocnice....z tý krve zjistili že má vyšší jaterní hodnoty,takže nás hned ve čtvrtek ráno hnala doktorka na ambulanci na lochotín, řikala že si udělaj vyšetření a vidí to tak na celý odpoledne tam bejt, tak jsme jeli do nemocnice a tam se doktoři zděsili, že prý má ty hodnoty desekrát vyšší než je norma,játra má zvětšený, tak nás hned hospitalizovali na oddělení kojenců a batolat, holky já se musela držet abych se nesesypala....no, prošly jsme x vyšetření pře ekg, sono břicha a hlavy, neurologii, píchání do prstíků kvůli hladině cukru až po mmg svalů. moč jsem chytala několikrát, měla zavedenou kanylu a krev jí brali každej druhej den....bylo podezření že má nějakou metabolickou poruchu - to bysme museli do prahy na léčení, nebo že má žloutenku typu B, taky hrozili že jí udělaj biopsii jater...řeknu vám že takovej strach jsem v životě nezažila, x nocí jsem nespala, dívala se jak spinká brečela a modlila se aby to bylo dobrý....díkybohu včera vyšly negativní ty metab poruchy, žloutenka vyšla hraniční a ty jaterní hodnoty rapidně klesly....od toho čtvrtka co nás tam přijali jsem jí dokrmovala UM, zistila jsem že si ode mě vypila jen 70 ml, takže to možná všechno bylo tím že strádala a měla málo mlíka - no bylo by to nejlepší zapřičinění teda, holky ale jak já si vyčítam že sem jí nechala hladovět, připadal jsem si tam jako ta nejhorší matka..ona si ale vůbec neřekla že má ještě hlad, vypadala spokojeně, smála se na nás, tak nevim jestli je to takovej flegmatik po tátovi že jí to nevadilo nebo co....ještě si budu volat příští týden na definitivní výsledky ale prý by to mělo bejt v pořádku....mlíko mi ubejvá, už nekojim, jen odstříkam co mi tam zbejvá a co nastřádam tak jí dam z flašky, za chvíli nebudu mít fakt žádný, včera byl stav 30 ml z obou....hlavně ale že je v pořádku, spokojená a zdravá, opravdu díkybohu za to.....teď tu krásně spinká, mě tu stojí veškerá práce a jsem vyřízená ale jinak už dobrý :slight_smile: :slight_smile:....jo a kdyby bylo nějaký kočárkování v týdnu tak půjdem moc rády, já po tý osmidenní izolaci potřebuju fakt někam vypadnout a popovídat...doufám že vy všchny a mimča ok a zdraví, nestíham číst dozadu...budu se na vás moc těšit! :slight_smile:
2. únor 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@agent008 Ahoj Jitu. Derou se mi slzy do očí z toho, co jsi/ jste všechno přestáli - jsem moc ráda, že je Vám už daleko líp! Neumím si ani představit, jak moc vyčerpávající to bylo a jaký jsi měla strach. Určitě si nic nevyčítej, dělala jsi to nejlepší, co jsi mohla a jste v pořádku. Přeju hooodně klidné a radostné dny :hearts:.
2. únor 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 No já ti už včera chtěla psát včera sms, ale pak jsem si říkala, že máte určitě jen problémy s internetem...a nakonec teda takovej mazec. Musíš být strašně vyčerpaná! Vůbec si nedokážu představit jak vám muselo být, ale hlavní je, že jste to zvládli a jste už doma.
V úterý vás moc ráda uvidim a budu vám strašně moc držet pěsti ať už je to fakt ok.
No mám z toho fakt husinu :frowning2:
2. únor 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Ahojky, no to je strašný, to já bych to asi neustála...ste holky moc statečný, že jste to takhle zvládly. Hlavně aby všechno bylo už v pořádku, moc vám držim palce. Ale teď už bude určitě všechno dobrý, no je jedno, jestli bude malá na UM, hlavně že bude zdravá a spokojená..:slight_smile: No to je škoda, že to nedala najevo, že by nějak strádala, kdo to má pak poznat, taky se pořád děsím toho, že malej mlíčko nestačí...ale hlavně že se na to včas přišlo a teď už to bude jenom dobrý...posílám Violce pusinku, si musela chudinka v tý nemocnici "užívat" :frowning2:
3. únor 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@agent008 Ahoj Jíto, seš ohromně silná, žes to takhle zvládla, doma už vám bude líp a půjde to dobře :slight_smile: to s tíms vým mlíčkem si nevyčítej, ty si nemohla poznat, že má hlad, když neplakala, a UM nevadí, já se na to už taky připravuju, protože malej je jedlík.
Na kočárky se chystáme v úterý - rozhodne počasí, ale vypadá to OK, tak tě rádi uvidíme
3. únor 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@isis_mokos ahoj, hlásím rýmu, ale nic jiného, tak radši nechám rozhodnutí na tobě, jestli ten zítřek ano, či ne. Pokud jo, tak mi dej asi do IP vědět adresu a já si naplánuju cestu :grinning:
3. únor 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isis_mokos No tak u nás to bylo 1.3.2012 poslední MS, 29.3.2012 měla být další a NIC početí bylo 15.3.2012 a Laura se narodila 29.11.2012
3. únor 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Taky mám slzy na krajíčku.No já jsem si myslela, že se něco děje, když jsi se tu tak dlouho neukázala. Jste holky šikovný a statečný a moc vás obdivuju jak jste to zvládly. Hlavně aby byla Violka v pořádku!!! Neboj ona to všechno dožene s tím UM a ty si vůbec nic nevyčítej, ta nemocnice ti tak na laktaci moc nepřidala.Snad se za náma v úterý na kočárkování dostanete.
3. únor 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Terezko držím vám palečky na těch kyčlích.

A neposuneme to úterní kočárkování na 14h abys to stihla z těch kyčlí?
3. únor 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@isis_mokos
@kkouzlo kdybyste se náhodou chtěly třeba někdy projet po Doubravce s kočárkama, (nebo jestli zítra se pak projedete) dejte vědět, bych přijela...teda pokud to nevadí...kousek tam pracuje manžel, tak bych pak mohla za ním do práce..:slight_smile: my teda máme pořád rýmičku, ale dneska jsme taky byly venku, došly sme pěšky na náměstí :slight_smile:
Jinak šla bych s váma i v úterý, ale ještě uvidím, ale bylo by to asi jen na chvíli....
3. únor 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 teda takovej kus, až na náměstí? :grinning:
Věrko, za sebe, já nemám problém na tu Doubravku dojet častějc, opravdu je to chvilka, nebo kamkoliv jinam, zítra jak se vyjádří Monika (snad si se svojí sklerozou na jména nepletu jméno). A kdyby ti to v úterý nevyšlo (i to máš daleko), tak se můžem sejít někde ve městě klidně v týdnu - já se snažím chodit ven denně, tak je mi jedno kde se procházím :slight_smile: a nebýt na to sama je lepší :slight_smile:
3. únor 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Děkuju moc. Já na ty kyčle půjde co nejdříve, takže bych teoreticky mohla kolem té jedné být naproti u Dvořáka :slight_smile:
Včera jsme byly s holkama drandit s kočárkama a obsadily jednu nekuřáckou hospůdku u řeky, jsme tři a máme miminka ob dva měsíce, takže jedno srpňátko, říjňátko a prosinčátko a jako rozdíly jsou fakt velký, hlavně oproti tomu šestitýdennímu jsme normálně obři..
@kkouzlo My chodíme taky každej den a většinou samy, to jsme teda trubky, že se nesejdem častěji :slight_smile: ale ono to chce občas si prostě vyčistit vyhlavu a být sám, viď?
3. únor 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Taky jsem pro častější společné jízdy. Já tu mám max. 3 trasy a to je docela otrava jeudit to dokola.
3. únor 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka No tak to je mi jasný, mně nestačí už ani Slovany, Hradiště, Výsluní, centrum...asi budu jezdit někam dál trolejbusem a najdu si nový někde na Doubravce nebo Lochotíně :slight_smile:
3. únor 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo Jitu, tak zítra je to ok. Dopoledne něco mám, ale odpoledne jsem tady pro Vás :slight_smile:. Tak co třeba ve dvě? Případně jinak, jak se ti to hodí, nebo jak to vyjde. Adresu písnu do IP.
@werka87 Jestli zítra vemem i kočárkování nevím (on Maxí má ty zuby a tak je trochu nevypočitatelnej a pak ho kočárek štve, protože už ho to prostě nebaví v něm ležet). Ale budu ráda, když mi napíšeš do IP telefon a můžeme se operativně dohodnout. A když to nevyjde zítra, tak třeba ve středu :slight_smile:.

@1terezicka Doubravku Ti schvaluju :grinning: .
3. únor 2013 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Zuzanko, jak jste na tom vůbec s tim spaním? Je to už lepší?
Koupila jsem si knížku A dost! Francouzské děti nedělají scény a je to super i ohledně spinkání, pravidelnosti stravování, trpělivost a nevztekání. Na to, že to je zase od americký autorky, je to docela dobrý čtení a dává to smysl :slight_smile: Skoro nikde neni v knihkupectvích -vydali to v listopadu a je pořád vyprodaná, ale mně se podařilo objednat si jí do Olympie do toho knikupectví vedle CCC. Na netu se dá sehnat taky, s poštovnym vyjde stejně na nějakých 300,- Kč.
3. únor 2013 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 Věrko a co se ve středu sejít někde ve městě? třeba v Sadech nebo u náměstí, dole pod Plazou by se dalo dobře projit :slight_smile: orientačně někdy po 1
4. únor 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Já jdu ve středu na 10 do školy pro potvrzení ještě za loňský rok, no pak bych se stavila asi u babi tam bych malou nakrmila a pak bych mohla, ale nevim jestli to stihnu v 1, ve škole jsou všechny mé bývalé učitelky zvědavé na Marušku, tak to budu muset oběhnout a všude jí ukázat :grinning: no ale kdyžtak mi napiš číslo a domluvíme se...tak ve 2 si myslím, že bych to mohla stihnout, kdyžtak ti do IP napíšu svoje číslo.
4. únor 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Terezko nerada bych to zakřikla, ale jak si Laura zvykla na pravidelnost, kojo po 3h, tak je to docela v pohodě. Někdy se to posune a to, když si protáhne spinkání venku, včera spala venku třeba od 13h do 17.30 a to byl pak forf,koupání, papání a od 19.30 se snažím, jí pravidelně ukládat do postýlky v ložnici. Tam pak usíná mezi 19.30-21h a budí se mezi 1-3 podle toho kdy usne a dál si zas drží 6,9,12 ... Zkouším to i s čajíčkem,ale nějak to nezabírá, ale čajík jí tedy chutná moc.Už se k nám do ložnice dokonce vrátil Míra, prý si v podkroví bez nás připadal jako na hambě :slight_smile: Tak ty procházky s kočárkama ještě domluvíme třeba na každý týden, co ty na to? Pokud tedy budeme v dosahu a bude pěkně.

:frowning2: K mé nevoli už se mi holky MS dostavila přesně po 28dnech, takže tvrzení , že kojící mamky mají od MS ještě klid, na mě fakt nefunguje :frowning2:
4. únor 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Ty jo, no já pořád nic, ale ani mi to nechybí :slight_smile: mohla by dorazit až těsně před tím až budeme chtít další miminko...:slight_smile: jinak mě malá čajík nechce vůbec pít, ze začátku ho pila, dávala jsem jí ho už někdy v měsící, no pak sem přestala a teď to zkouším a vůbec ho nechce..:frowning2: co dáváte za čajdu? Já mám fenyklový od hipp a na dobrou noc a nechce ani jeden..:frowning2:

Jinak teď koukám na vysoký školy a mám nutkání do toho jít dálkově, ale bohužel ty obory co by mě zajímaly jsou v Českých Budějovicích a jezdí se tam max. dvakrát měsíčně na pátek a sobotu, tak to by se snad nějak dalo....ale nevim jestli budu míít čas na učení, když už teď pomalu nic nestíhám ale zase si říkám, že když ne teď tak pak už se nedokopu nikdy :slight_smile: Marušce už bude rok až bych nastoupila tak už by to mělo být v pohodě, mohly bysme jezdit všichni i s taťkou a dělat si výlet...ještě skouknu pořádně tady jestli něco není,ale tady jsem našla třeba Ergoterapii, to by mě bavilo,ale není to dálkově a na denní studium s malou nemůžu....
4. únor 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Zuzko, to je teda pravidelnost :slight_smile: já to teda ten minulý měsíc přešla dobře, takže to beru spíš ještě jako očistky či co, protože 2 dny za MS nepovažuju :grinning:

@werka87 Věrko, já taky koukám na školy, nebo aspon nějaký kurzy, protože mi přijde, že doma strašně zahálím.
Jinak ohledně tý středy ti napíšu IP, ať tu holky nezahrnujeme, mě je ten čas vlastně jedno, se projdu po Plaze a tam můžu i nakrmit :slight_smile:
4. únor 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek