• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
autor
@1terezicka přes oblečení? :slight_smile: to jsem ještě neslyšela, ani nikde neviděla. No, všechno je jednou poprvé
5. únor 2013 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Přesně :slight_smile: ještě mi říkal, že právě tu druhou plenku můžu furt točit, že přes to oblečení se neušpiní :grinning:
5. únor 2013 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Kači držím palce, aby byl Jonášek brzo fit :wink: Jo a do těch Mariánek bych jela taky hned, taky jsem tam chodila na střední tak si uděláme výlet třeba vláčkem až budou prckové větší, co ty na to?
5. únor 2013 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@agent008 Jíťo posílám odkaz na ty pěnové puzzle
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=54101638&tab=4 nebo http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=56499490&tab=2
a takhle vypadá ta hrazdička z boku tam asi taky něco je pověšené, ale to foto lepší nemám je to trošku na té druhé fotce hrazdička je tam v pozadí
5. únor 2013 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka děkuju moc zuzko, nakonec jsem před chvílí našla jednu hrazdičku za stovku od paní z plzně, tak se nezlob že si ji nevemu, ale moc díky i za ten odkaz :slight_smile:
5. únor 2013 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Jedeme se tam na tři dny v dubnu zrelaxovat, já, máma a Maruška, dámská jízda, do Konstantinek...máma tam právě byla nedávno a strašně si to chválila, dokonce nám připraví na pokoj dětskou postýlku, pak tam máme v cenně dvě hodiny v nějakým welnessu, prej tam jsou různý bazénky a výřivky a smí tam i děti, no a pak dvě hoďky v solný jeskyni a tam taky malá smí...no a kdybysme chtěli něco navíc tak se to musí připlatit, ale i tak na tři dny 1500 kč to není tak hrozný s polopenzi a teda budeme připlácet 250 Kč a budeme mít plnou penzi...tak se těším jak si od chlapů odpočinem, jen nevim jestli do toho dubna nějak smrsknu to vytahaný břicho :grinning:

@isis_mokos Jinak nevadí že to kočárkování odložíme?Já toho zítra budu mít dost, a ještě se mi ozvala kámoška, že se přijde podívat na malou,ale jsem na to zvědavá, to už říká, co se malá narodila a ještě jí neviděla..:slight_smile: Jinak tu kuchyň bysme pak mohly probrat a ty máš na to třeba nějaký program?Že bych to pořádně změřila a zkusily bysme něco vymyslet...:slight_smile:

Jinak malá zase blinkala ale po jídle, asi se holt vždycky přejí, je to takový ublinknutí. A měřila jsem ji teplotu a měla 37, 2 je to zvýšené nebo normální?asi jsem už paranoidní....
5. únor 2013 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@agent008 v pohodě
5. únor 2013 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka ty Terezko já nevím, teď při každým přiložení tak pláče, že nevím, už mě napadá všechno možný, slabé mlíčko, málo mlíčka-vzala jsem si už i homeo, jen mě mate, že to trvá už zhruba 3-4dny, do teď mi nepřišlo, že by řvala hlady, ale teď už vážně nevím :frowning2:
5. únor 2013 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@werka87 ta teplota je v pohodě. Když se měří prdelkou, tak se odečítá půl stupně.
S kuchyní, program doma nemám, ale asi by měl jít nějaký stáhnout. Já vše kreslím ráda ručně - s perspektivou, takže je to krásně vidět - naše koupelna vypadá přesně jako můj výkres - spíše vykreslenej vymazlenej obrázek :slight_smile:

@werka87 @kkouzlo tak to mě mrzí, že to zítra nevyjde, ale hlavně ať jsme všichni zdraví! A těším se až vám všem bude dobře a pokecáme s kočárky :slight_smile: Jonáškovi posílám náruč jemnosti.

@zusoka koupelna i kuchyň - super. Doma jsem předělala úplně půdorys bytu a to máme panelák, tak se těšim :slight_smile:
5. únor 2013 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@isis_mokos Moni to bylo asi pro Terezku, ne?
5. únor 2013 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka Nebo ještě tam paní psala, že to může dělat kvůli refluxu, takže by měla mít při kojení hlavičku výš než tělo, protože jí to může trochu pálit nebo bolet v jícnu.
Hele mně to Ája dělala několik týdnů, četla jsem si o tom všechno a většinou to dělají mimča, protože je rozčiluje, že to chvílema neteče. Malá normálně kolikrát dala ručičku v pěst a mlátila mě do toho prsa :grinning: ale bylo to prostě první dvě minuty pohoda, pak se začala vrtět, odtrhávat i s tou bradavkou, pak se odpojila, do toho prsa narážela pusou, jakoby nemohla tu bradavku uchopit, jako kdyby jí to klouzalo nebo co a pak začala tou pěstičkou. A pak za pár týdnů z ničeho nic zase všecho ok.
5. únor 2013 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka JO a ještě jsem si vzpomněla, jak jsem jí tu hlavičku držela u toho prsa normálně násilím, což ve finále bylo ještě horší a vyřešila jsem to potom kojením vleže. To docela šlo...
5. únor 2013 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka Terezko tak to vypadá dost podobně, mě zas Laura má tendence škrábat a nebo jakoby ždímat to prso. Jen je mi dovný, že začala až teď ve 2 měsících, tak snad se to usadí a nepřicházím o mlíko.Teď by se šikla ta váha na 2desetinná místa, abych měla přehled, jak přibírá.Ta normální digi mi přijde hodně orientační. Uvidíme co bude dál
5. únor 2013 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka chjo, je Vás na mě moc Zuzi :grinning:
6. únor 2013 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka Chi, taky do mě Maxí bušil pěstičkou ... jak do automatu, co z něj nechce vypadnout čokoláda :grinning:

Koupelnu i kuchyň... super! :grinning:
6. únor 2013 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@isis_mokos to neva,hlavní je, že se domluvíme :sweat_smile:
6. únor 2013 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@isis_mokos Nebo kakao :grinning: Já se pořád rozhoduju u tý kuchyně mezi trošku rustikální (bílá, porcelánový dřez, porcelánový úchytky, jako selský styl) nebo úplnou modernou (čistá stěna se všemi spotřebiči vestavnými). Jsem v tomhle trochu schizofrenní. Budu si vystřihávat co mě zajímá, udělám si takový moodboard a pak ti to ukážu i s výměrama budoucí kuchyně a koupelny :wink: Zkusim najít obrázky i nějakých kachliček, podlah a tak..
6. únor 2013 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zusoka Já jí sehnala tady na MK za 830,- Kč. I na aukru jí mají, tu z porodnice..nebo váhu Bravo, ta je prý taky dobrá.
6. únor 2013 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky abych toho neměla málo, tak k té rozvrtané puse se mi dnes přidal i nějaký chcíp.V noci u kojení mě začalo bolet v krku,a ráno mě už bolel celej člověk.Hned jsem volala dr. co bych mohla, aby to maličké nevadilo a fakt toho moc není. Míru jsem vyslala do lékárny a modlím se, aby to neskočilo i na Lauru.Snad jsem to podchytila brzo a tak to bude brzo pryč.
6. únor 2013 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka No teda ty si taky užíváš..tak ať se přes víkend vykurýruješ. Miminko by to snad nemělo chytit, když jí pořád kojíš. Ale může to pak chytnout od taťky když ho nakazíš :slight_smile: takže žádný šmajchlování!!!!!
6. únor 2013 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
hlásím všechny výsledky v pořádku..huráá :slight_smile:, oddechla jsem si...
6. únor 2013 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
6. únor 2013 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo káťo jak vy? už je malýmu líp?
7. únor 2013 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@agent008 Moc gratuluju.Kačka je s Jonáškem v nemocnici, tak na ně musíme moc myslet a držet palečky, aby byl Jonášek brzo zdravej.
7. únor 2013 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka
@kkouzlo Kačí je v nemocnici! Béééék! :frowning2: Posílám Jonáškovi náruč jemnosti a Kačí hodně odvahy. Ať je Jonáškovi brzo líp :o*.
7. únor 2013 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka těším se na rozptýlení. :wink:

@agent008 Blaho-přeju k testům!
7. únor 2013 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
No snad už mají nějaký výsledky, je mi jich hrozně líto..
7. únor 2013 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda holky to je strašný, co se to teď děje, nejdřív Violka a teď Jonášek, držim jim palce ať jsou v pořádku....nás čeká dneska očkování, tak snad to proběhne v pohodě, ale teď v tom chřipkovym období mám strach, ale malá vypadá zdravě, tak snad ji nic nebude. akorád, že posledních pár dní v noci strašně jí a budí se třeba třikrát za noc...asi zase roste...

@agent008 To je skvělý, že výsledky dopadly dobře..:slight_smile:
8. únor 2013 v 07:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@isis_mokos @agent008 @zusoka @werka87 @1terezicka holky, tak hlásím, že nás pustili domů, Jonáš má pozitivní rotaviry, takže bude mít asi 14 dní infekční hovínka, ale ven může, akorát odložíme očkování. Dobrý je, že mi Pečenková ani očkování na rotaviry nenabízela.
Ve středu jsme šli na kontrolu, nezdála se jí fontanela, tak nás poslala sanitou na lochotín, z lochotína na bory na infekční - ani v jedný sanite neměli dětskou sedačku, tak jsem malýho držela v pytli z kočáru, jako super :( kočár schovanej u doktorky. měl taky kanylu jako Violka a kapačky, aby se zavodnil, hlídala sem každý prdnutí, a už je to dobrý. Akorát asi do toho začíná spurt, a víc pláče, tak uvidíme doma, jestli se to uklidní. některý sestřičky byly na pěst, návštěvy zakázaný. Nikdy sem tolik nebrečela, a to mu málem tu kanylu dávali do hlavičky, protože do ruky jim to pořád nešlo, je samá modřina.
Nejdřív jsem ho nesměla kojit, tak jsem přetíkala, teď mám pro změnu náběh na zánět jednoho prsa, snad to vysaje...
Snad už to bude dobrý, jsem ráda, že to Pečenková nepodcenila.
Děkuju za podporující smsky a držím palce, ať je u všech všechno v pořádku!!
A normálně tam byl dvouletý!!! chlapeček bez maminky, pořád plakal a volal jí, to bylo strašný
8. únor 2013 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Rotaviry? Ježiš chuďátko..a to se fakt divim, že ti to dr. nenabízela. No hlavně, že se všechno podchytilo včas! Kde to mohl vzít, brouček?
Kačenko, muselo to bejt peklo, hlavně teď odpočívejte co to půjde, čerpejte síly a držim pěsti na to kojení, záněty teda žádnej med, ale Jonášek tě toho určitě zbaví. Užijte si co možná nejklidnější víkend..
Uff, hlavně že jste v pořádku!
8. únor 2013 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek