• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
autor
@1terezicka jj poprvý, a bylo to strašný. No uvidíme dneska, mám tu stříkačku, ale tu taky už moc nechce, no třeba už dneska bude jídlo dobrý, ale asi stejně zavolám Pečenkový, že se stavíme na zvážení, podle mě jí málo
13. únor 2013 v 07:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka zuzko my ji taky bohužel nemáme
13. únor 2013 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo káťo my máme aventovou a malá z ní krásně pije, musí trochu tahat, neteče to samo
13. únor 2013 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@agent008 no trochu jsem hledala, a dojdu ji dneska koupit, mě přijde právě, že z tý co máme, to teče moc. Snad je budou mít tady v lékárně. Díky :slight_smile:
13. únor 2013 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo v devětsilu je maj, pracuje tam mamka a přinesla mi ji odtamtud
13. únor 2013 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@agent008 tam se chystam a snad se jonas naji. ja chytla prujem, tak si zacinam myslet, žese už nerozkojim uplně, nemůžu nic sníst...
13. únor 2013 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo No ty si to vyžíráš teda.
13. únor 2013 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@1terezicka to se zvládne :slight_smile: koupim flašku, piškoty, a vydržíme to :slight_smile: ale musím říct, že se malej krásně rozprděl, a nemáme už problémy s bříškem :slight_smile: uvědomila jsem si to až dneska, že už prdíky vůbec neřeším a mastičky nepoužívám :D
13. únor 2013 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Kači jí dávám Lauře pít čajík taky z lahvičky od aventu a v pohodě. Za začátku teda vůbec nevěděla, co s tím má dělat, ale asi za 2 dny na to postupně přišla :slight_smile: Bříško zatím mažu při přebalování stále a kapičky taky dávám, ale pomaličku ubíráme :slight_smile: Doufám, že se ti brzy uleví, už toho bylo na tebe dost.

Holky už se na šumavu docela těšíme(je tam prý nádherně sluníčko), jen doufám, že maličká přestane prskat a pokašlávat ať můžeme odjet. A spinkání přežijeme spolu, tu chvilku, to zvládneme. Alespoň se k ní budu moct mačkat :slight_smile: , když není moc chovací typ
13. únor 2013 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@agent008 Jíťo tak je rozhodnuto, na to nastřelaní půjdeme taky na Mírák. Nevíš za jak dlouho po očkování se může jít na ty naušničky?
13. únor 2013 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka super, moc doporučuju :slight_smile:..myslim že tak po deseti dnech, máš na paní číslo?
13. únor 2013 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@zusoka Zuzko, Jonáš taky neni chovací, jedině na ruce nebo tygříka když pláče, jinak kolíbku nebo nějaký mazlení neee. Ležet na přebalováku a smát se na nás, kopat to jo, ale chovat ne :D asi potřebuje svůj prostor...
Šumavu závidím, taky bych chtěla někam vypadnout, pořád jsem tu sama, už mi to leze na mozek, zvlášt posledních pár dní...
Aventka je doma, večer to zkusím znova, snad úspěšně :slight_smile:
13. únor 2013 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka Alespoň 10 dní, Zuzanko
13. únor 2013 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Aventka je určitě super. A jdete k tý dr. na převážení nebo se na to vyprdnete?
13. únor 2013 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@1terezicka zatim na to prdim, zkusim to dneska a uvidíme, co zítra
13. únor 2013 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@agent008 Jíťo děkuji, už jsem s paní mluvila, mám se prý ještě domluvit s naší dr., protože některý dětský dr. chce dokonce před píchnutím naušniček 2 dávky hexy.
13. únor 2013 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Káťo to je přesný, rozbalená na přebalováku je ve svém živlu,mrská a kroutí se jak posolená žížalka, usmívá se, kope ale klasika chování jí vůbec nic neříká a já bych jí tak chtěla dachmat a šmudlat. Prostě už odmačka máme samostatné dětičky s vlastním názorem. Někdy mě to ale mrzí, jindy jsem zas šťastná, že si hodně vystačí sama-dá se alespoň doma něco udělat,dokonce mám někdy pocit, že jí svou přítomností to hraní narušuju, třeba dneska si hrála a v ohrádce s hračkama co tam má pověšené, smála se na ně povídala jim a jen jsem se objevila nad ní, tak začala dělat jako by nic-žárlila jsem tygříka a hada a zrcátko.A u usínání chce být zásadně sama! Držím palce, aby jsi s aventkou uspěla,Laura zas nechce jiný dudan než avent.Taky je prý dobrá lahvička z DM myslím že je to MAM,kdyby náhodou :slight_smile:
13. únor 2013 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zusoka lahvičku z DM jsem zkoušela včera, ted aventka, taky nic moc, a hlad prostě má, tak snad na to brzy přijde, ze stříkačky to nejde, protože když mu dám do pusy prst, tak nepřestane brečet. K večeru další pokus. Už zjistil, že z toho něco teče, ale moc se mu to nelíbilo. Práve, že dudlíka nechce vůbec, takže to je možná těžší.
Naše usínání - zapnu kolotoč a jdem spát do ložnice a on je v obýváku :grinning: většinou se nerozpláče, občas přijdu, popovídam a zase kolotoč a usne
13. únor 2013 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Lauře trvalo asi 2 dny, než přišla na to, co s tím jazykem dělat, aby z toho fakt něco teklo, tak vydržte. Teď hltá čajík stejně jako mlíko z prsa. Nejlepší by bylo, kdyby to mohla Laura Jonáškovi vysvětlit nebo ukázat :grinning:.K usínání taky pouštím kolotoč a nebo uspávací ovečku. Někdy se ozve z ložnice křik(ne za samoty) to je znamení, že už to dohrálo, tak opět pustím a je klid :slight_smile:
13. únor 2013 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zusoka tak už :( zkusila sem to znova, a vypil 30, vic jsem nerozdělávala, tak snad to bude dobrý, a nebude mít bolení bříška nebo něco takovýho. Na noc mu zkkusím dát víc, jestli bude spinkat
13. únor 2013 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kkouzlo Parááááááda, to je ale šikovnej Jonášek, já jsem věděla, že až přijde na to co s tou flaškou má dělat, tak bude vyhráno. Určitě to bude jen lepší, může se ti večer stát, že zas nebude vědět, jak tahat, ale to se spraví, tak to bylo u nás a teď už přesně ví jak tahat flašku a jak prso.
13. únor 2013 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka Bohužel cestovní postýlku taky nemám, ale mám v plánu si jí někdy pořídit, určitě se bude hodit. Jinak s tím spaním, poslední dobou sem si nějak zvykla spát s malou v posteli :sweat_smile: a když jsem jí zkoušela dát spící do postýlky hned se vzbudila a kňourala, no nevim jak jí to naučim, budu to zkoušet o víkendu, kdy mi nebude tolik vadit, že se nevyspim :slight_smile: no a nechám jí tam vyvztekat a snad si na to zvykne,ale já už sem si taky na to docela zvykla že se tulí ke mně, bude mi to chybět :slight_smile:
13. únor 2013 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@werka87 Věrko díky, mamča už jí v Rudě od někoho sehnala, tak je to fain. Právě že já malou vůbec do postele spát neberu, je po ranním kojení po té 6 ráno, se spolu ještě chvilku povalujeme než vstáváme.Nechci nás právě proto zvykat na společné spaní, aby si některá z nás moc nezvykla.
13. únor 2013 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@agent008 Jíto, jaký um dáváš nakonec Violce? já tu mám krabici babylove, ale tu tak vypotřebuju na to, naučit ho z flašky, kolikrát to vyleju, že si nevezme, a nějak envím, co koupit pak. Přemýšlela jsem o tom, že by mi ségra přivezla z Nemecka, no nevím... Nutrilon se mi zdá drahej, to se mi moc nechce, tak jestli sunar...
14. únor 2013 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo káťo, já měla bebu, ale je strašně drahá, tak jsme zkusili právě to dmácký babylove a je supr, malý chutná a přijde mi i snad chutově lepší než ta beba, akorát ta krabice vydrží tak na tři až čtyři dny..takže fakt pálka, scháním někoho kdo jezdí do německa že by mi to tam nakoupil, vyjde to levnějš...jo a včera měla zas zelený kakání, tak jsem volala doktorce a prý je to tim přechodem z mm na um a když má stolici pravidelnou tak mam bejt v klidu :slight_smile:
14. únor 2013 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@agent008 a krabice jinyho vyjde na dyl? já koukala, v nemecku je nejaka bebivita nebo tak nejak, a stoji tam po prepočtu kolem stovky, že zajet někam na kraj, by se vyplatilo a nakoupit hafu. Protože to babylove je často vyprodaný, to tady píšou holky často. Z toho kakání mam taky strach, aby neměl problém, aby mu tu um sedlo, no uvidíme za pár dní, zatím spíš kojim, a občas něco sní, ted 60 a spí, ale je to boj zatim :D a to věčný vyvařování lahvičky, no hrůza práce...
14. únor 2013 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ne to ne, je to většinou po 600 g, ale vyjde to právě třeba o stovku levněji...já mam tři lahvičky a vyvařuju jednou denně, tak držim palce!
14. únor 2013 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, tak ten krém od Altermedu WINTER BABY obsahuje VODU! No docela mě to nasr... Takže ho raději budeme používat jen když budou plusové teploty. Na mínusy jsem si teď skákla koupit NIVEA BABY Wind und Winter. Takže pozor na to :unamused:
14. únor 2013 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Tak my jsme - já i Maxí - pořád nemocný. Rozjelo se to :frowning2: . Maxí už začíná odkalávat, já se pomalu taky odstávám z toho suchýho chrchlání. Měl několik dní horečku, teď už to snad klesá. Já jsem bez horečky, ale je mi blbě. No, protože nám včera vypli výtah, tak jsme, i přes nemoc, vyrazili k našim - snaží se mi pomáhat, abych si taky odfrkla a mohla se dát do kupy, ale je to náročný i tak.

UM dávám Nutrilon, i když je to děs s tou cenou a zaujali jste mě - kouknu do DMka, jak to vychází. Lahvičky používám Avent, ale měla jsem jednu od , tušim, MaM, ta mi přišla, že měla skvělý tvar savičky.

A s polohou na bříšku - Maxí měl jedno období, kdy v leže na břiše furt řval - podle mě, protože chtěl udělat další krok, ale to mu nešlo ... pochopila jsem, že si tim musí projít a přestala jsem ho hned obracet, je to pro ně děsná dřina, ale jiná cesta není. Tak držim palečky všem :slight_smile: . Mějte se :wink:
14. únor 2013 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@isis_mokos Mončo, at se z toho brzy dostanete!! Koukám, že to řádí všude.
lahvičku MAM z dmka mam taky, ale malej vzal na milost zatim jenom aventku, ale ta je mala, tak pak zkusit zase tu MAM. A pořád ještě doufám, že se rozkojím, vypadá to nadějně...
14. únor 2013 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek