• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@isis_mokos Moni taky držím palce, aby se vás ten chcíp brzo pustil.
14. únor 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@isis_mokos Ať jste co nejdřív v pořádku.
@kkouzlo No paráda :slight_smile:
15. únor 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, tak na mě vlezl taky nějaký další bacil, z ničeho nic, jako kdybych dostala facku, najednou mě bolí v krku, hlava, a jsem děsně unavená. Jinak už skoro týden jsem se nevyspala, malá se mi pořád budila a měla hlad, vždycky vydržela spát tak do půlnoci a pak každou hodinu jedla, tak sem jí zkusila předevčírem dát kaši, dala jsem jen půlku pro začátek a v noci se stejně vzbudila, tak včera dostala celou dávku 120 ml, no a chrněla, že sem jí musela v 1 ráno sama vzbudit, protože mi málem praskly prsa, no a pak ve 4 ráno sem ještě musela odsávat, jinak bych zase měla zánět, no takže dnešní noc úspěšná, tak snad to bylo tou kaší a dneska mi zase bude spát.jinak zkusili sme i brokolici a já jsem si říkala, že to jíst nebude že smrdí a chutnala jí víc jak ta mrkev,já mám doma prostě otesánka,když slyším, jak děti neumí jíst ze lžíce, a nechtějí papat,Maruška je úplný opak.:slight_smile: no tak se mějte krásně, a ať se vám bacily vyhnou, a pokud už vás přepadly, tak ať brzy odejdou :slight_smile:
17. únor 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@1terezicka to je přesně ta, nad kterou uvažuju :slight_smile: cena super, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne...

@werka87 Věrko, ty nemoci jsou hnus :( my se doma střídáme, vždycky jeden nachcípanej, akorát Jirka leží a já mám stejně smůlu. Zkus zázvorovej čaj, taky ho ted piju.
Maruška má opravdu dobrej apetit, bud ráda ;) na tu kaši se vyloženě těším, protože teď kojím každou chvíli, snad už to brzy skončí
17. únor 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hlásím úspěšný návrat z víkendu na Šumavě. Bylo to fain, babi s dědou jsou z Laury úplně naměko. a mě trošku voraz pomohl. V pátek sice Laura za celý den spala celkem 3,5h a ani věčer se jí moc usnout nechtělo,ale na konec se zadařilo, usnula ve 22h a spinkala do 3.50 a pak už její klasika po 3h. No a sobotu zas pro změnu byla vzhůru max. 3,5h a jinak spinkala, jako když jí do vody hodí. Dnešek už byl normál, asi ta změna prostředí a horský vzduch, dělá svoje.
Fuj fuj fuj zítra mě zas čeká zubař a špatně mi je už teď. Snad už bude konec. Všem vám přeju hodně rychlé uzdravení!!!!
Tou bebivitou krmí na Rudě spousta kamarádek a všechny to moc chválí, tak to fakt zkuste :wink:
17. únor 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka je dobře, že sis odpočala :slight_smile: já mam to štěstí, že jsou naši blízlo, když tam jsme, tak jenom kojim, ostatní obstarají :slight_smile:

my začínáme řešit, že musíme dodělat jonýsovo pokojík,páč usíná sám u kolotoče, ale my musíme z obýváku pryč, vypnout telku a spát, tak v 8, max 8.30 večer,my mu překážíme, takže by se přesunul a začla bych používat chůvičky. A objevil novou zábavu - za obě ruce chytit špricli v postýlce a ležet skoro až na břiše, tak mu pomáhám se přetáčet, za chvíli to zvládne :slight_smile: kolikrát řve a stačí otočit na břško a je klid.
Ve čtvrtek jdeme na očkování a jídlo už je taky lepší, dostává UM jenom 1 denně a ani by možná nemusel, i intervaly se už zase prodlužujou :slight_smile: jinak začínám mít absták po kontaktu, tak bysme mohli příští týden vyrazit ven, to už Jonáš může :slight_smile:
18. únor 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc vám všem děkuju za podporu. Maxímu už je daleko líp, ale já furt krákám s bolavým krkem jak havran a chrchlám. Jak jsem psala - jsme u našich, ale Maxí mě docela vyžaduje a prostě to není, jako nemocná bezdětná :grinning: . Pár nocí to bylo na palici a taky sem už někdy podrážděná, až mě to samotnou mrzí, jak někdy reaguju :confounded: . Naštěstí mám pusu a umím se omluvit :slight_smile: .
S tou bebevitou, či co, bych se ráda přidala.
Mějte se zdravě :wink: Moni
18. únor 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Vy jste dnes nebyli? My byli u dr. na očkování a měla jsem pocit, že tě vidím z okna, ale musela jsem ještě čekat v čekárně na případnou reakci. Tak ještě že jsem se za "tebou" nerozeběhla :grinning: na to jsem jako přeborník, neustále někoho oslovuju jakože ho znám a ouha :slight_smile:
Hele u nás s tou TV to samý, strašně bych si přála aby Ája měla vlastní pokojíček, kde bude mít okno a klid :wink:

Tak tu prochnu bychom dát ve středu třeba?
@agent008, @zusoka, @isis_mokos, @werka87
18. únor 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Terko, jdeme 21.2., trošku se toho začínám bát, možná zajdu k Pečenkový už zítra, protože mi přijde (nebo blbnu a hysterčim), že má Jonášek tu fontanelu zase trochu vyšší, ikdyž jinak je moc spokojenej :slight_smile: ale kolem billy jsem se dneska motala několikrát, nevěděla, jsem kam jít na prochajdu, tak jsem procházela ulice 2 hodiny :grinning:

já ve středu můžu, tchýně stejně čas mít nebude, protože právě teď se klube na svět Jonáškovo bratranec, budou moct s Ájou plakat důchodcům duet :slight_smile:
18. únor 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka deka má obrovský úspěch :slight_smile:
18. únor 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Už? Mně ten její říkal, že až 13.3 :slight_smile: jé, tak to je mazec, další miminko v baráku.
Takže jsem tě fakt dneska viděla :slight_smile: Tak na tu středu si můžeme klidně plácnout, akorát nahoď nějakou hodinu.
A k tý dr. možná raději skoč, znáš to...lepší xkrát zbytečně než jednou pozdě, ona to určitě pochopí.
18. únor 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Věrko, můžu ti vzít tu Azalii, jestli půjdeš ve středu s námi ven ...
@zusoka Zuzko, vezmu ti knížku?
:slight_smile:
18. únor 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Jestli to s tou příští středou klapne, tak budu ráda, když mi jí půjčíš.Terezko kolik jsi cca potřebovala odstříkaného mléka na jedno kojení?Já budu potřebovat na čt, za dnešek mám 60ml, jenže nevím, kolik mám
nastřádat.
@kkouzlo To mám radost, že se Vám deka líbí.

Holky jinak u zubaře opět nic moc. Našla mi další ohnisko zánětu :frowning2: , takže dnes mě celá ta anabáze čekala znova a zas se bude čistit, dávat hojivá vložka a zavírání zubu zatím nehrozí :frowning2:
18. únor 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka jj, v 5 kontrakce po 4m, před sedmou volala, že se Adam narodil . 50cm a asi 3300, docela velikej, na to, kolik měl ještě času

v tu středu někdy kolem 1
18. únor 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Tak to měli rychlý :slight_smile: takže v 1 s tim budu počítat..
18. únor 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Jé, to je mi líto, že tě to čeká zas. Odsála jsem si 130ml na jedno kojení..
18. únor 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Terezko děkuji, já už mám za dnešek odsáto 120ml, tak to by snad na jedno kojení mohlo stačit :wink: No jo, jak psala Monča ,,zuby jsou pohroma huby,,

@kkouzlo Tak to měla rychlé podobně jako já, to je super!

Tak příští středu okolo 1 a ve čtvrtek nás čeká první očkování :unamused:
18. únor 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka 120ml za den? Proboha jak jsi to udělala? :slight_smile: Co máš za odsávačku? Já bych si právě ještě ráda doplnila zásoby do mrazáčku, protože až budu u našich na horách, tak chci vytáhnout prkno a aspoň na tři hodinky si zajezdit..
Jinak holky ťukám...Ája zatim bez teploty a v pohodě spinká :slight_smile:
18. únor 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka No jo, taky mě to překvapilo (ale mile), dnes jsem se dozvěděla, že ve čtvrtek dopoledne nebudu doma a nechci Laurinku tahat sebou po doktorech, tak bude s Mírou doma.Terezko mám klasickou ruční od Aventu, ale někdy a nevím z jakého důvodu, jakoby přisává falešný vzduch, tak to dnes bylo asi 60ml růčo(sakra to byla dřina) a 60ml odsávačkou.Ájinka je šikulka, tak už to určitě zůstane dobrý.
18. únor 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka CHA! 60 růčo? No tak to bych měla noční program jasnej :grinning: Držim pěsti k tomu zubákovi..
18. únor 2013 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Děkuji, budu ty pěsti potřebovat.Už mám zase pusu rozvrtanou, bolí a tak ze spánku asi nic nebude, tak budu asi odstříkávat do zásoby, ale jestli bude ta odsávačka tak stávkovat, tak budu za chvilku jako kulturistka :slight_smile:
18. únor 2013 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1terezicka Ahojky, no já mám ve středu sraz s kamarádkou, ona už za pár týdnu bude taky rodit :slight_smile: ale možná že bych to v tu jednu stihla, uvidim, a teda sraz zase před Dvořákem?tak mi kdyžtak tu azalii vem, ale kdybych to nakonec nestihla,tak se předem omlouvám:slight_smile: a kolik si teda mám přichystat?

Jinak zrovna jsem o víkendu rozmražovala mlíčko a přišlo mi, že děsně smrdí, jako i sem ochutnala a přišlo mi takový zatuchlý, jako kyselý nebylo, ale prostě divný, tak sem to malý nedala a 200 ml jsem vylila....tak nevim, jestli takhle po tom zmražení to má vypadat, nebo jestli tomu něco bylo?nevíte náhodou? Jinak malá měla včera zase kaši a docela pěkně spinkala, už jí to budu asi dávat pořád, snad jí to nějak neuškodí...
19. únor 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Věrko za 400,- ti jí nechám, ok?
19. únor 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Dobře, moc děkuju...:slight_smile:
19. únor 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka tak jsem byla u Pečenkovy, byla i příjemná, a je to ok, takže jsem plašila :slight_smile:
19. únor 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Aspoň máš klid :slight_smile: a ve čtvrtek jdete tedy na to očkování?
19. únor 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka jj, a myslím, že Jíta jde na cvičení s Violkou
19. únor 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo No tak snad to proběhne v pohodě. Dáte i ten synflorix? Dr. ti určitě nedoporučí píchat to odděleně, že prý se je lepší to dát dohromady, doporučují to epidemiologové. A tečka. :slight_smile:
Ája má kolem 37, ale výš to neleze, akorát má "skvělou" náladičku, asi vstávala prdelkou napřed, ale přičítám to tomu očkování :slight_smile:
19. únor 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka jj, dáme synflorix, už jsem ten papír i odevzdala, nemám z toho dobrej pocit, ale po zkušenosti s nemocnicí dáme. Já už to na Pečenkovou zkoušela s tím, napíchat to odděleně, prej je to víc stresu, nedoporučuje to, a jsem jediná, kdo si to vymyslel. takze dostane obě.
Náladičku zvládnete, teplotka je dobrá. Já dávala minule panadol sirup a pomohl okamžitě, tak ho budu mít zas připravenej, ven se dneska stejně moc nedá, bylo to utrpění to sněžení...
19. únor 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek