• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@kkouzlo Jediná jsi nebyla, byly jsme dvě :slight_smile: minimálně! A je dobrý, že po tom očku jsou ty děti víc spavý :grinning: dneska jsem toho udělala tolik, co snad normálně nezvládnu za celý týden.
Určitě to Jonášek zvládne bez větší reakce, ten už má imunitu posílenou z toho špitálu.
19. únor 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo
@1terezicka jdeme už v pátek na tu vojtovku, bojim se toho :(...taky jsem dostala první krámy a jsem z toho strašně rozhozená, lituju kamila i violku myslim že musim bejt fakt na pěst, hroozně rozmrzelá a jemi blbě... :slight_smile:
19. únor 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Jestli budete mít nějakou milou rehabilitační, tak to bude v pohodě. Jinak maminky spíš píšou, že je jim miminek líto jak při tom naříkají. Ale ne bolestí, spíš jsou mimča naštvaný.
A s těma krámama, to se máme teda na co těšit :slight_smile: Já teď měla něco jako PMS a stačilo :grinning:
19. únor 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jen se ptám, kdy teda bude ta procházka?ve středu?Zítra a nebo až příští týden? a kde bude sraz? No už aby bylo to jaro, tohle počasí je na nic.....jen doufám, že mi malá venku vydrží, poslední dobou jí snad pořád, no ale je fakt, že roste před očima..:slight_smile:
JInak teda my možná taky budeme chodit na rehabilitace, pokud se malá pořád bude opírat o ty nohy a zvedat břicho, nebo aspoň s tím Dr. vyhrožovala...to ale pak budou scény až po ní budou chtít něco co ona nechce..:slight_smile: Dneska je celý den na pěst, nevim proč je tak protivná, ale jakmile se jí něco nelíbí hned řve a vzteká se, nevim po kom to má :slight_smile:
19. únor 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 Věrko až příští týden :slight_smile:
no Jonáš se dneska vzteká taky, snaží se otáčet na břicho, samozřejmě mu to nejde, od pěti jí zase co hodinu, už se těším na nějakou kašičku, snad na něj budou taky působit :slight_smile:
@agent Jíto, já se taky bojím, ale přesně jak píše Terka, bývají prý naštvaný, že něco musí, a ne jenom to, co chtí, to zvládnem ;)
19. únor 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, už se na vás fakt těšim :slight_smile:
19. únor 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Děkuju, já bych byla schopna tam čumákovat už dneska :grinning:
No já si zrovna říkám, že dneska jí kaši dávat nebudu, včera vůbec nekakala a dneska taky ještě ne...snaží se tlačit ale jenom prďánkuje, tak si myslím že jí ta kaše trošku ucpala, tak snad se brzy vykadí, ale pár dní jí to asi dávat nebudu...Holky nevíte co by mohlo zabrat na tu zácpu?dávám jí i hodně pít čaj.
20. únor 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 To vůbec netušim co by zabralo, klasika je, že si mamča dá švestky, kefír nebo mimču trochu heřmánkovýho čaje..ale s tim opatrně.
20. únor 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Moc děkuju, ale už je to dobrýýý...už se parádně vykakala :slight_smile: to by člověk nevěřil,jakou budu mít radost z plný plíny :grinning:
20. únor 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak naše jinak miloučká, usměvavá, upovídaná holčička je už druhý den opravdu libová! Teď pro změnu hysterák až se zalykala, vůbec nevim co s ní je. Jestli to může být reakce na očko? Zuby asi ne, dásně má v pohodě, nikde nic oteklýho, nikde ani náznak zoubku, prdí normálně, po vpichách taky ani památky, nepomáhá ani chování, prso, fakt nevim :unamused:
20. únor 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka tak to se mam na co těšit :( ale Jonáš i bez očkování v noci při každym krmení vyvádí, brečí tak, že se nemůže chytit, je jedno, jestli ho přebaluju před nebo po jídle. A miluje prsty v puse, občas si říkám, škoda, že nechce dudlíka...
ale párkrát jsem četla, že jsou děcka po očkování jako vyměněný :(
21. únor 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo No akorát jsem se tady dočetla, že vedlejším účinkem očka je neobvyklý pláč. Teda při prvnim očkování to měla taky, ale spíš začínala hodně plakat ze spaní, tentokrát to bylo dva dny skoro nonstop. Ty očkovací látky působí nějak negativně na nervovou soustavu. Ale není to u každýho miminka, třeba to Jonášek vezme úplně v pohodě.
Dnes už teda pohoda i u nás..ťukťukťuk
21. únor 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka tak jsme po druhém očkování, byl docela statečnej :slight_smile: uvidíme ještě reakci, zatím neni ani víc ospalej. A nechala jsem si ho zvážit, protože v tý nemocnici nepřibíral, a má 6.68, obřík náš :slight_smile: ale teda sestra zase nepříjemná, snad víc než jindy. a měla tam ještě jednu doktorku na pozorování - ale přišlo mi divný, že měla cedulku doktor pro dospělé...
@agent008 Jíto, držím zítra palce na tu vojtovku, určitě to zvládneš. Mě dneska doktorka ukazovala, jak Jonáše otáčet a pomáhat mu, a líbilo se mu to,ikdyž to bylo trošku silou.
@zusoka Zuzi, pořád bolí zuby? :(
@werka87 už taky toužebně vyhlížím posranou plenu:grinning: co dáváš Marušce za čajík? Mě doktorka řekla, že stačí slaboučký černý, spíš jenom obarvený
21. únor 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Tak držim pěst :slight_smile: A váha pěkná! A ta dr. tam byla i když jsme tam byly v pondělí...zvláštní.
Dnes 4. den bez hoven, taky čekám na tu nálož každou chvíli :grinning:
@agent008
@zusoka Tak jak jste dopadly?
21. únor 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Ahojky, tenhle týden je šílenej, každej den u zubaře, protože zánět místo aby se dal na ústup, tak se úspěšně rozšiřoval a v noci na dnešek už jsem prosila Míru, aby mi ho vytrhnul sám a to si myslím, že s bolestí vydržím fakt hodně, včera už jsem doma seděla a zoufalstvím brečela.V noci, když jsem bolestí nemohla spát, jsem alespoň odstříkávala do zásoby a za 2 dny mám v mrazáku skoro 300ml MM. Jak teď pořád odjíždím, tak se to fakt hodí, protože jsem u zubařky seděla i 3h-hnus!!! Ode dneška to mám na zkoušku zas zavřený a uvidíme prý, co to udělá. Zatím to bolí, ale snesitelně, tak třeba už to bude jen lepší.

@1terezicka Terezko na kyčle jdeme zítra, tak uvidíme, snad alespoň tam to bude lepší, jinak mě klepne.

A k tomu ke všemu, je na tom zdravotně hoooodně špatně moje babička. Zatím nic netuší a je to asi lepší, ale bude to jen otázka času. Pořád se snažím být statečná, hlavně kvůli Laurince a nechci přijít o mlíko, ale je to opravdu moc těžký.Nevím vůbec co by bylo s dědou atd........ Život je děsná mrcha nespravedlivá. Ale dost už fňukání.
Už se na vás holky ve středu moc těšíme.
21. únor 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Zuzko, to je mi líto, že se to takle všechno "sere". Ale až nabereš sílu po tom zubu, budeš mít sílu na další jobovky :( seš silná ženská!!
Držím palce na ty kyčle!! a ve středu se uvidíme, potřebuju mezi lidi :slight_smile:
21. únor 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdem až zítra na tu vojtovku, snad to bude dobrý...nakonec jde se mnou mamka, jsem ráda že tam nebudu sama...
@kkouzlo
@1terezicka
zuzko, to mě moc mrzí...přeju ti hodně sil a trpělivosti, jsi moc statečná!!
@zusoka

jinak holky taky se na vás moc těším, doufám že po těch všech zdravotních komplikacích to už bude všechno dobrý u nás u všech... :slight_smile:
21. únor 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Já dávám fenyklový čaj,docela jí chutná, teda Jonášek má krásnou váhu :slight_smile:

@1terezicka ty jo 4 dny bez kakání, tak to aby malá neprotrhla plenu :grinning:

@zusoka Teda to je strašný, posílám hodně síly ať to zvládneš, zuby už budou určo lepší, no a babičce držim pěsti ať bojuje co to jde...manželovo babi umřela týden před vánoci a to se byly v říjnu podívat na malou a nic jí nebylo, najednou jí zjistili rakovinu, strašně agresivní a bohužel takhle to dopadlo :frowning2: taky jsem se bála že příjdu o mlíko,ale snažila sem se na to nemyslet....tak u vás to určitě dopadne dobře...jo takový věci by se neměly dít....
21. únor 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nám to paní dneska zrušila onemocněl jí syn, takže jdem až v pondělí...už jsem to první setkání chtěla mít za sebou, zas čekat další víkend, ale byla do telefonu moc milá
22. únor 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@agent008 Jíto, to bude dobrý, netrap se tím, že to bude až v pondělí... jinak mít tam mamku je super, já taky nechtěla jít sama, hlavně proto, že když mi nejaký cviky ukážou, abych je pak dělala správně - víc očí víc vidí a zvládne :slight_smile:
@1terezicka jak se Aja vyspala dneska? Snad už ani vidu ani slechu po očkování. JOnáš měl v noci 37.2, tak jsem dala radši paralen sirup, ikdyz možná ani nebylo třeba, ale nevěděla jsem, jestli to v noci ještě neporoste, a jinak nic :slight_smile: teď si tu hraje, půjdeme i ven :slight_smile:
@werka87 tak já si ten čajík dneska koupím a zkusím. A už se moc těším na příkrmy :slight_smile: Jonášek je pořád hladovej, by mi ty prsa vycuc
22. únor 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo http://www.docsimon.cz/zbozi/hipp-caj-instantni-fenyklovy-napoj-200g já používám tenhle, ale je docela sladký, taky sem měla v pytlíkách, no tenhle mi příjde jednoduší na přípravu, ale je to asi jedno jakej...jo já zkouším ty příkrmy zatim jen po lžičkách a jednou týdně, teď o víkendu nás čeká dýně :slight_smile: ale až ukončíme 5. měsíc a začneme 6. tak už začnu asi normálně každý den přikrmovat...no taky je to kus chlapa, tak musí být pořád hladovej :slight_smile:
22. únor 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo No pořád nic moc :frowning2: jako zakřikla jsem to. Přes den dobrý, ale večer to začne. Vstáváme teď po čtyřech hodinách, a to nemá ani hlad. A aby toho nebylo málo, tak už dnes šestej den bez kakání. No říkám si, jestli jí nesere, že se nemůže vysrat :slight_smile:
Těch 37,2 ani u těch mimi neni teplota, ale chápu po těch zkušenostech, že jsi radši něco dala.
@agent008 No to bych taky byla asi nešťastná, člověk chce mít to nepříjemný vždy co nejdřív za sebou. Ale jak píše Káťa, je dobře, že tam nepůjdeš sama. Víc oči víc vidí :slight_smile:
@werka87 Tu plenu asi fakt prorve, jako šest dní je už rekord. A to ani nezkouší tlačit, takže zácpu evidentně nemá.
22. únor 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka My vydržely nejdýl tak 3 dny, tak to bude rachot až to půjde ven :slight_smile:

Jinak včera jsem vykonala dobrý skutek, když jsem šla s malou ven, tak jsme v ulici našly psa, máma ho tam viděla ležet už když šla z práce a myslela, že je mrtvej, no když jsme k němu přišly,tak tahal nožičky za sebou, vypadalo to, že je zraněnej,tak sme zavolali policii a čekaly tam na ní, pak se pejsek trošku probral a chodil sem a tam,ale byl strašně vyhublej, nemohl ani chodit,jak měl ty zadní packy propadlý, a ty kosti co z něho lezly, no hrůza. vůbec na nás nereagoval, byl apatický a chodil pořád do kolečka, vypadalo to, jako by snad byl v nějaký kleci a automaticky tak chodil, no bylo mi ho hrozně líto, měl na sobě takovej starej obojek, tak nevim jestli ho tam k nám někdo vyhodil, nebo co se mu stalo,jestli ho páníček týral, tak doufám, že se k němu nevrátí, policajti říkaly že má čip, tak si ho najdou. No bylo to strašný ho vidět takhle zbídačeného.Nejradši bych napsala do útulku,abych zjistila jak to s ním dopadlo,ale nevim jestli by mi poskytly informace. No kdyby nám zrovna nehárala fenka, tak by sme si ho snad vzali i domů..:slight_smile:
22. únor 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Terko, i 4h jsou super, já kojim fakt po 2, v noci tak po 3 - pokud se zadaří, občas jenom hodina :( už opravdu nemůžu, co jsme se vrátili z nemocnice, je pořád hladovej... takže jsem ted koupila čaj a dostane aspoň ten...snad mu bude chutnat, nakonec mám obyč dětský fenyklový a uvidíme @werka87
s tím pejskem ste hodný, naši by si ho nechali, ty mají rádi nalezence :slight_smile: ale mít víc psů je fakt náročný, stačí, dkyž o víkendu máme u našich dva...
22. únor 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Už jsem psala do útulku, tak uvidíme, co ho čeká, možná bysme si ho taky vzali. Ale to už nevim jak tady zvládnu se o to všechno starat...no hlavně aby byl zdravý, vypadal fakt hrozně, přišlo mi, že je snad i slepej, měl takový zakalený oči...tak snad něco odepíšou. nevim jestli je to mým sociálním cítěním, ale mám slabost pro zraněná, nebo postižená zvířata, jednou jsem si koupila i potkana bez ucha :grinning: To je fajn, že vaši mají rádi nalezence, ti jsou nejlepší, hodně si pak váží domova, já mám zase ráda různý voříšky, takový ty typický vesnický, kde nikdo neví, kdo s kým se zkřížil..:slight_smile:
22. únor 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Pořád ještě? Tak to to přeju hodně sil....jako zvykla jsem si hodně rychle, že dokázala spát i 9 hodin v kuse :slight_smile:
Mám zase od jednoho klienta práci v angličtině, takže docela horor. Se obávám, že procházku ani nestihneme. Vy jdete i když tam takhle sype?
22. únor 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Já jsem na to taky ulítlá, a teď co mám miminko tak už to mám i s lidma. Obracim každou kačku, ale stejně těm žebrákům dojdu aspoň pro rohlík a salám. Prachy jim nedávám, docela pak koukaj když jim řeknu, že jim koupim jídlo, páč to chtěj samosebou na krabicový :grinning:
22. únor 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka @kkouzlo @werka87 @agent008 Holky moooc vám děkuju za podporu, fakt je jí potřeba.
Kontrola kyčlí dnes dopadla na 1* , všechno je v naprostém pořádku a žádná další kontrola už nás nečeká-HURÁÁÁÁ alespoň Lauruška je v pořádku.
@kkouzlo Kači já dávám fenyklový čajík od sunárku a moc jí chutná a není ani moc sladkej no a krmení máme 19.30-1h spánek a pak po 3hoďkách kojení.O 9h spánku v kuse se mi může jen zdát, @1terezicka můžu jen závidět. Nejdelší spánek měla u našich na Šumavě od 22-3.50
22. únor 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Tak to musí čučet, když jim dáš jídlo..:grinning: ale je to pravda, taky bych jim dala na jídlo a ne na chlast. ale zase na druhou stranu, já být na ulici, tak asi začnu chlastat taky :slight_smile:

@zusoka To je moc dobře, že jsou kyčle ok. :slight_smile:
23. únor 2013 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka SUPER !!!!!!
23. únor 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek