• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@kkouzlo
To mi povídej, rekonstruujeme starší domeček, teď už to nejhorší je za námi, ale přesně vím o čem mluvíš. Držím palce, abys úspěšně vybrala takovou, která se ti bude líbit :wink:
25. kvě 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Poradíte? Jaký máte doma internet? Já měla doteďka Pilsfree a docela spokojenost, ale do novýho bytečku nedosahuje signál. Uvazuju UPC, a dál hledam, ale nevím...
28. kvě 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my máme net od české sítě a jsme spokojený
- http://www.ceskasit.cz/ské sítě -
28. kvě 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, chtěla bych vás o něco poprosit. Moc by mi pomohlo v rámci mé seminární práce, kdyby jste se koukly na tento dotazník.Zabere to jen 2 minutky.Týká se to krémů proti striím.
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dF81UFBvb3lRdVRERUt5a1BrM2VrLVE6MQ
28. kvě 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulka444 dotazník vyplněn :wink:
28. kvě 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. kvě 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulka444 Taky vyplněno..:slight_smile:
29. kvě 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Tak pozítří už velký UTZ, viď? To se musíš těšit jak malá na Vánoce :slight_smile: My jdeme ještě jednou zítra na 4D do Černic, ať to máme se vší parádou vč. DVD :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka jj pozítří, už se to blíží...:slight_smile: nemůžu se dočkat a doufám, že bude všechno v pořádku....tak to se máte, že budete mít DVD:slight_smile: a to si se tam objednávala sama, nebo tě tam poslal doktor?taky bych chtěla DVDčko.. :sunglasses:...no hlavně doufám, že už se nám ukáže...když tam s náma bude taťka :slight_smile:
29. kvě 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Určitě bude všechno v pořádku! To dotáhneme až do konce :slight_smile:
Kam vůbec jdeš na ten UTZ? Taky Lochotín?
Doktorka mě objednávala právě na Lochotín, s tím ať se podívám kde budu nejspíš rodit, ale tam mi ani fotku nenabídli a kvůli časovýmu skluzu to vyšetření bylo takový rychlý, moc nám toho k tomu neřekli. Samosebou nejdůležitější bylo slyšet, že je vše ok, ale mě mrzelo, že z toho UZ nemám fotku, tak jsem se objednala ještě do těch Černic. Bude to stát 1.000,- , ale včetně 3D fotek a DVD.
Tak držim pěsti a dej vědět.
29. kvě 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Četla jsem,že jste se bavily a placené genetice ve 13. tt,stojí 1000 Kč a některé pojišťovny na ní přispívají a některé dokonce proplácí celou.
29. kvě 2012 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Já chodim na ultrazvuk na Bory....taky přemýšlím, že bych se do těch Černic objednala...:slight_smile: Tak zítra dám vědět jak to dopadlo... tak děkuju za držení pěstí... :sunglasses: zítra se ozvu...
30. kvě 2012 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky Ahojky, tak zítzra tě taky čeká UTZ viď?tak budu na vás myslet, ať je vše v pořádku a dej pak vědět...:slight_smile:
30. kvě 2012 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zdendy_2009 to ale neni pripad VZP, tam se mi pani vysmala. A ani zadny jiny vyhody, bonusy atd pro tehotny mi nebyla schopna nabidnout. Takze od VZP budu odchazet nejspis....
30. kvě 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 @1terezicka @zusoka @twininky a pokud sem na nekoho zapomnela, tak se omlouvam :wink: co takhle pristi tyden zajit na nejakou tu zmrzku, kafe atd? navrhuju stredu 6.6. kolem 16:00. Urcite se nejak dohodnem, padla tady Galerie Dvorak, tak jak se domluvime...
30. kvě 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Za sebe můžu doporučit pojišťovnu Ministerstva vnitra. Tam přispívaj dost, najdeš vše v jejich bulletinu na webových stránkách. Na ty předporodní záležitosti jako screening, kurzy apod přispívaj 800,- Kč.
30. kvě 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Ve středu by to šlo..
30. kvě 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 jéé ty sis vzpomněla .. :slight_smile: jo jo zítra a bojím se trošku aby bylo všechno OK, taky Ti zítra budu držet palečky, ať nám to oběma klapne na jedničku a můžem si konečně toho těhu víc užívat :slight_smile: a taky ať se nám Ti naši prckové konečně ukážou co jsou zač :slight_smile:
30. kvě 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo
Já jsem pro, naprosto vyhovující místo, čas i den :wink:
30. kvě 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, chtěla bych vás o něco poprosit. Moc by mi pomohlo v rámci mé seminární práce, kdyby jste se koukly na tento dotazník.Zabere to jen 2 minutky.Týká se to krémů proti striím.
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dF81UFBvb3lRdVRERUt5a1BrM2VrLVE6MQ
30. kvě 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky Hodně štěstí :slight_smile:
30. kvě 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo já jsem od ledna nově u Ministerstva vnitra a ty mi teda přispěli, přispívají na hodně věcí pro těhotné na cvičení, itamíny a tak..., záleží na co si to kdo vybere... Jediná podmínka je,že přispívají až od druhého trimestru. A pokud budete chtít měnit pojišťovnu, tak až od ledna 2013...
30. kvě 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka moc děkuju :zipper_mouth: :wink:
30. kvě 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak UTZ dopadl dobře, všechno je v pořádku a mimi váží 391 g....ale nožičky zase zkrčený, ale podle pana doktora na 95% holčička...tak jeden měsíc to vypadá na kluka a druhej na holku :grinning: tak nevim...teď na ní budu mluvit jako na Marušku..:slight_smile: no hlavně, že je v pořádku....a posledních pár dní začala pěkně kopat...:slight_smile:
31. kvě 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@werka87 No tak paráda! 391g, to je docela kus ženský :slight_smile:
31. kvě 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 gratulujiii moc, hlásim, že my máme 440g, velký UTZ na jedničku a holčička na 99,5% :grinning: takže já to rozjíždim v růžové.... jinak pohyby cítím málo, protože placentu mám na přední straně :confused:
31. kvě 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky Taky moc gratuluju! Holky vy máte fakt velký děti :grinning:
1. čer 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka děkuji, ale moc se neraduji, jestli to tak půjde dál koli bude vážit v 9tým měsíci??? :grinning: :grinning: :grinning: ale možná to je taky tím, že mám dle UTZ termín porodu posunutej už na 5.10., třeba budu rodit dřív... :slight_smile:
1. čer 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky Vždyť hezky odpovídáte v tom 22tt tabulkám, je akorát...nikomu bych nepřála rodit obříka :grinning:
posílám super odkaz pro váhu a UTZ míry plodu
http://www.gynweb.cz/fetalni-medicina/vaha-plodu-podle-stari
http://www.gynweb.cz/fetalni-medicina/ultrazvukove-miry-plodu
ale upozorňuju, že všechny údaje jsou spíš orientační, každý mimi je prostě jiný a nemusí odpovídat tabulkám :slight_smile:
1. čer 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo
@1terezicka
@twininky
@zdendy_2009
Holky co ta káva ve středu bude?
1. čer 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek