• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
autor
@1terezicka Terko, byly sme včera nakoupit v penáči, a nic moc, dneska úplný závěje u našich, takže ven asi ne :(
@werka87 teda s tim chlastaním, mě uplně napadlo, jak bych si šla sednout někam do hospody na pivo nebo víno :D to si ještě počkám, achjo...
@zusoka kyčle super :slight_smile: my jdem v pátek, tak jsem zvědavá
teda to spaní vam VŠEM závidim, já už se tak těšim, že mu dám nákou kaši nebo cokoli, a bude zase spinkat, já nevim, jestli mam tak málo výživný mlíko už, nebo co se děje. I po UM ale jedl po hodině znova, tak jsem mu ho přestala dávat, když ho nezasytí víc než já
23. únor 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo No dneska katastrofa venku, taky na to prdíme....a k nám navíc odpoledne přijede návštěva, příbuzný z Vojtího strany - bude nás tady v tom našem minibrlohu 10 a z toho 4 malý děti. Se picnu!
A teda na drink bych už taky šla, včera jsem si koupila aspoň černýho Kozla, takže si ho dám než přijde návštěva, aby mě to víc bavilo. Po tom roce bez alkáče budu asi pěkně cinknutá :slight_smile:
To mi teda řekni čim to má ten Jonášek? Spurt už asi ne, že by pořád nějakej následek tý nemoci nebo pobytu ve špitálu?
A jak vůbec švagrová? Miminko tady ještě není slyšet :slight_smile:
23. únor 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Terko, ještě jsou v porodnici, možná zítra, spíš v pondělí domů. Adámek měl glykemii, tak mu ještě hlídají cukr, a musel jíst pravidelně, tak měl ještě nákou hadičku, taky chytnul žloutenku, tak pátek slunil a má zlomenou klíční kost, ale to se prej sroste samo. No už je jasně na prvním místě - podle tchýně chudák dřív narozenej a ještě takový bolesti. Trošku jsem to čekala, že Jonáš bude odsunutej na druhou kolej, ale takhle brzo teda ne...
No hele pivo si cucam od Jirky, ale to mi moc nejede, radši na točený a rovnou tatarák k tomu :slight_smile: tu návštěvu bych nevydejchala, tolik lidí by mi vadilo na tom prostoru - bych se ozvala...
23. únor 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Já jsem byla včera na těch kyčlích úplně mile překvapená. Přišla jsem tam s malou ve 12 a byla jsem úplně první.Míra šel pro kafíčko do Crossu a když, tak se mě ptal, jestli je ordinace zrušená nebo jestli tam nejsme ve špatný den, bylo to super. Laura je dneska nějaká mrzutá, chtěla do kočárku a ven, tak jsem jí nabalila, na kočár natáhla pláštěnku a teď je pod přístřeškem a chrní. To je super u RD, že když chce ven i v tomhke počasí, tak může, ale to ty u vašich určitě znáš.
23. únor 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Terezko pevné nervy, to bude dnes asi hukot.
23. únor 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Ty jo, tak to se určitě nudit nebudeš..:slight_smile: my sme měli jet k příbuzným kousek za Plzeň,ale vzhledem k počasí ještě nevim,abysme nezůstaly někde viset na půl cesty, s malou by to bylo blbý.

@kkouzlo Ty jo ,já bych si taky dala pivkoo!!!no nebo aspon vínečko, teda až dokojím, tak se asi opiju po jednom pivu, ale už se moc těším. Počkejte v létě si dáme všicni pivčo na Boleváku..:grinning:
23. únor 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo No jo, u nás je Ája ze strany tchána taky na druhym místě, oni to prostě vnímaj jinak, když rodí vlastní dcera nebo ta přivadná :slight_smile: Děda jí viděl asi tak pětkrát, a to když jsme přijeli k němu. Naši jsou tu samosebou pořád, a to dojíždí nějakejch 200km..
No to se teda jejich chlapeček pomněl :frowning2:
S tou návštěvou to naštěstí vypadá bledě kvůli tý chumelenici :grinning:
23. únor 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak návštěva nakonec byla u tchána na Doubravce a jako Ája zazářila, asi jsem porodila anděla :grinning: všichni si jí tahali jako kotě, děti jí strkaly prsty kam mohly a ona? naprosto nad věcí, jen koukala, poslouchala a pak se hromadný focení usmála, něco zabrebentila a dala si šlofíka :slight_smile: fakt boží
@kkouzlo Jaká byla noc? Lepší?
24. únor 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Terko noc hrůza, přes den mi ho mamka totiž držela od těla, tak jedl po 2 a víc, ale v noci 1,5 zase :frowning2: takže se vracím k modelu přes den často, v noci se pak trochu vyspim :slight_smile:
taky máte koukam tchány blízko a nic z toho.... u nás má hlídat ve středu, potřebuju na OSSZ, ale čekám, že to zruší :grinning: zato u našich jde z ruky do ruky, my odpočíváme, pohodička :slight_smile: a je na ně zvyklej, u Jirkovo rodičů se vzteká...
Anděl porodil anděla :slight_smile: počkej, až bude mít blonďatý kudrlinky :slight_smile:)
24. únor 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo No ty bláho, to už by mi asi šiblo kdyby to nevyspání trvalo takhle dlouho. A přes den ti spí jak?
Myslíš, že se fakt budí vyloženě hlady nebo prostě nemůže navázat z jednoho spacího cyklu do druhýho?
24. únor 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka No přes den spí dopoledne po druhym jídle tak hodku, odpoledne v kočáru, občas něco navíc. já myslim, že hlady to neni, bych mu dala víc, i jsem to zkoušela - dneska se pro změnu nechtěl ani chytit prsa, megařev a nic z toho, tak uvidíme, co se vyklube :D
24. únor 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo No zub asi :grinning: Spí ti docela dost přes den, to dá třeba i tři hodinky...My máme sotva hodinu a půl, takže to potom asi dohání fakt přes noc, ale až porostou zuby, tak to asi nebude jiný :slight_smile:
To budeš jak v ráji, až se vyspíš třeba pět hodin v kuse..to se vlastně asi nevyspíš, protože po třech hodinách vylítneš jako co se děje :grinning:
24. únor 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka jj, když spal hodně, tak sem se budila, co se děje :D
zub snad ješte ne :slight_smile: koukala sem a nic zvlastniho, sice cpe do pusy uplne vsechno, nejradsi prsty - i pri kojení ted, takze je to bojovka :D normálně mi saje i ruku, když ho chovam. snad už to skončí
25. únor 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Terko, on je to asi fakt zub :( neco sem ted videla na dásni. já už to nedávam, pořád brečí nebo spí, jídlo od rána moc nehcce, no fakt nevim co s nim. A k tomu mi přišlo, že měl hlen ve stolici
25. únor 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Mě malá teď taky vůbec nespí, už to trvá skoro měsíc a asi sem si na to už zvykla, spí tak 4 apůl hoďky v kuse a pak každý dvě hoďky vstává na nášup...:slight_smile: no pak nemá být tak velká, jinak včera sem zkoušela nějakou celozrnou kaši a teda vůbec jí to nejelo,jinak teď sem kaši moc nedávala,když měla tu zácpu. No a o víkendu sme zkusili dýni, všichni říkají jak je dobrá a marušce moc nešmakovala teda...no příští víkend zkusíme ovoce.
25. únor 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Fakt to odpovídá tomu zoubku i to chování. Hlavně ať se prořeže a zase se neschová, to prej ty první zuby taky dělaj. Nemá třeba i teplotu?
A to kakání s hlenem je snad problém když tam je navíc krev nebo je to hodně hnědý a smrdí jinak než obvykle. To vysleduješ, a když zavoláš dr. pro radu, tak se určitě vůbec nic nestane..
25. únor 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Dnes jsem koukala na nějakej pořad ráno a paní tam říkala, že pro ty nejmenší mimi jsou na první příkrmy prej super batáty, že jsou lepší než brambory a obsahujou daleko víc antioxidantů. Akorát teda jsou sladký, tak si myslim,že by se měly dávat až jako těsně před ovocem...určitě je zkusíme, my je máme taky strašně rádi.
A nerostou vám taky už zoubky?
25. únor 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 jojo, batáty jsou prej dobrý, já je ještě nikdy nejedla, ale malýmu je koupim a při tý příležitosti i nám :slight_smile: To spaní si holt užijem, no, a zoubky ještě nerostou? Já malýmu šoupnu kaši jako první, už jsem se rozhodla, 9.března to zkusím :grinning:
@1terezicka Terko, teplotku zatím nemá, snad ani mít nebude, venku spal ted necelou hodku a po jídle zase usnul, jinak pláče. Já ty jeho hovna ted pořád pozoruju kvůli tý infekci, už se toho asi nezbavím, včera jsem vyslýchala tchýni jaký bylo to hovno, který přebalovala :grinning: vypadalo a "vonělo" dobře, uvidíme, co další. Prej u zubů se kaká častějc, tak jestli to fakt bude, tak to i odpovídá, dneksa už podruhý, včera taky jednou....
25. únor 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@agent008 Jíťo, co cvičení? Určitě si to zvládla na jedničku a Violka na jedničku s hvězdičkou :slight_smile:
25. únor 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo :grinning: hele já takhle vyslýchala mamku když jednou přebalovala sraní. Ale u vás je to samozřejmě daný navíc tou blbou infekcí. No to jsem fakt zvědavá co z toho u vás bude...
25. únor 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 No taky na vás myslim...jak jste dopadly?
25. únor 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka @kkouzlo Jo taky už sem o nich slyšela,ale osobně nevim ani jak ty batáty vypadají :grinning: Ale určitě zkusim, děkuju za tip...no zoubky nevim, má veškerý příznaky,ale koukala jsem a nikde nic, ani nateklá dáseň.
Ale asi to je hlad, včera sem jí dala zase tu rýžovou kaši, ta jí chutná a spala od 21 h do pul 5..:slight_smile: sice se vzbudila v jednu rano ale to za chvili zase usnula bez jidla..no budu ji dávat teda hodně pít třeba tu zácpu mít nebude, ale už mi ta kaše stejně došla, tak musim koupit novou. Káťo, 9. března je už za chvíli, tak jsem zvědavá jak Jonýskovi bude šmakovat a snad už ti pak bude spát.:slight_smile:
26. únor 2013 v 05:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo
@1terezicka holky napíšu až se trochu vzpamatuju, neni to dobrý...zkusíme zítra přijít na kočárkování
26. únor 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Poslala jsem ti pozvánku do skupiny - poradny o motorickém vývoji dětí, určitě si tam toho spoustu přečteš a pomůže to. Eficenka - Eva je fyzioterapeut v Jánských lázních, dělají to oba s manželem, mají spoustu zkušeností.
26. únor 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka terezko nic mi nepřišlo
26. únor 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@agent008 @1terezicka taky jsem zkousela poslat pozvánku, asi to nějak blbne...

zítra počítam s 1 hodinou, kolem půl třetí pak musim domů předat Jonáše na hlídání :slight_smile:
26. únor 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 Věrko, jestli se ti nechce zítra až na Slovany, ve čtvrtek pojedu do města, pojišťovna je přímo na náměstí, tak pokud budeš mít čas a chuť, tak se můžem sejít někde ve městě. Půjdu nejspíš i na pas, tak tam můžu nakrmit
26. únor 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. únor 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo
@zusoka
@agent008
Holky, zítra musim na pracovní oběd, mám to v půl 1 :frowning2: rušila jsem to už minulý týden, když Vojtí byl na horách a já neměla hlídání, takže dnes už jsem mu to musela potvrdit. Ve čtvtek mám taky něco v kanclu a v pátek odjždíme s malou zase k našim na týden, trochu si užít rozmazlování..
26. únor 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka @agent008 @zusoka holky já tam budu, tak uvidíme, jak vám to vyjde, stejně musím jít ven a nakoupit, rozhodla jsem se udělat konečně polívku z č.řepy, ale chybí mi intgredience :grinning:
Terko, v březnu už vyjedem se sluníčkem :slight_smile: a už máte v baráku novýho obyvatele, dneska je pustili :slight_smile: musim si domluvit další návštěvu :grinning: vůbec nevěřim tomu, že byl Jonýs taky tak maličkej
26. únor 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek