• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@agent008 to je bezvadný :slight_smile:
6. bře 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Terezko tak hlavně ať je Ája brzo zdravá. Laura taky k ránu trošku pokašlávala, tak jsem jí celý den mazala tymiánovou mastičkou od Justu a je to o 100% lepší, hlavně aby byla v pořádku, když zítra jdeme na ten synflorix. To budu zas řvát :cry: já i ona. Zub-no ani se neptej, musela jsem si vzít maličkej šroubováček a ubrousit ten cement, co s ním mám zalepenou tu hojivou vložku, protože jsem myslela, že mi ta bolest zabije-už jsem ale asi otupěla a na tu bolest si zvykám. Já jsem se rozhodla, že si první rok nechám fotit Lauru po 3-4měsících(tak by nás mělo čekat focení v průběhu měsíce, ale to musí líp pást koníčky), aby měla krásné vzpomínky na první rok života, tak se do těch Ledců taky chystám, ale na podzim, tak mi alespoň řekneš, jaká paní je. Lauruška se dnes sama přetočila z bříška na záda, tak snad to nezapomene a bude se jen zlepšovat.
6. bře 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka @kkouzlo @werka87 @agent008 @isis_mokos Holky co nějaké kočárkování třeba příští týden? Teda pokud budou mrňouskové v pořádku.
6. bře 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka nemůžu v úterý a pátek
6. bře 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka jsem pro, my máme příští týden čas v pondělí a ve středu
7. bře 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka @agent008 @werka87 @1terezicka pár míst na plavání od 6m, já přihlášku pošlu. Kurz začíná v dubnu, tak snad se vejdem :slight_smile:
7. bře 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo To mě štve, já bych chodila taky a ráda, Laura vodu miluje, ale bude nám měsíc chybět. A kde to je a co bude třeby nevíš? Jedině že bych Lauru postaršila :wink:

@1terezicka @kkouzlo @werka87 @agent008 @isis_mokos Holky mě by se nejvíc hodilo pondělí.
7. bře 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo No klidně můžeme ten příští týden na ty hadříky,pokud teda nebudou ty mrazy jak hlásí...a domnácí chleba děláš normáůně v troubě?já ho dělám akorád v pekárně,ale chtěla bych zkusit v troubě nějakej pořádnej kulatej, jinak občas dělám housky,ale chutnají uplně jinak než v krámu,a nikdy se mi nepodaří aby byly hodně křupavý...A kde je to plavčo?
8. bře 2013 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka http://www.rosnickaplzen.cz/kursy-pro-verejnost/kojenci-6-12-mesicu/ já na odkaz zapomněla. vyplnujes datum narozeni.. .leda zavolat a zeptat se
@werka87 Slovany bazén

pondělí ok, snad nebudou mrazy, jinak to platí i pro Věrku, co dyztak streda? čtvrtek? jinak další týden.
Hele chleba peču v troubě, kyne sám do tvaru, mám kuchařku od Vanka, tak tam jsou super recepty, neni to nic složitýho apřjde m to dokonce rychlejší nez v tý pekárně nějaký programy..když budeš chtít recept, tak ti ho bud vyfotim, nebo přepíšu. Ty rohlíky byly spíš chutově jako housky, ale čerstvý s máslem nepřekonatelný :slight_smile: křupavý byly - mazala jsem je olejem
8. bře 2013 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Tak jsem přihlášku odeslala..:slight_smile: Tak uvidíme...no ve středu jdeme k doktorce, ale čtvrtek by šel, tak se pak ještě domluvíme...jo tak to bych poprosila receptík jak na chleba tak rohlíčky...děkuji..:slight_smile: Jinak možná se ukážu i v pondělí na kočárkování, uvidim jak malá bude protivná, aby mi celou dobu zase neprořvala..:slight_smile:
8. bře 2013 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 chleba dělám z poloviční dávky a je to takovej akorát bochánek a ty rohlíky jsem dělala z celý dávky, akorát jsem je nenakrojovala. Mělo by to jít dobře přečíst, kdyby ne, tak ti to opíšu :slight_smile:
8. bře 2013 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo Děkuju, přečíst to jde :slight_smile: Jinak mi přišel mail z toho bazenu, že sraz před první lekcí je v 11,25, to asi myslí už toho 10. dubna ne?...vy tam teda taky budete?že bysme se mohly sejít před bazenem a jít tam společně... :slight_smile: jinak nevim, když sem dala že to zaplatim hotově, jestli to stačí až na tý první lekci, nebo tam budu muset zají, nic v mailu nepíšou...
8. bře 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 já dala platit převodem a ted čekám na mateřskou, abych to zaplatila :grinning: ale pokud nepíšou, že dřív, tak bych to zaplatila až ten první den 10.4. jj, můžem se tam sejít, já na tebe počkám, jsem nato zvědavá, ještě budu zjišťovat, v čem má JOnáš bejt - jestli tu jednorázovou plenku do vody či co, tak když si někde něco přečtu, tak ti můžu dát vědět :slight_smile:
8. bře 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Jo myslím, že budou muset mít tu plenku do vody a to asi stačí, a my budeme asi taky muset do plavek co?no jsem na malou zvědavá, snad se jí to bude líbit...kdyby si někde teda zjistila co a jak tak mi dej prosim vědět...děkuju...:slight_smile:
8. bře 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky něco na nás leze, tak zítra asi nedorazíme :(
10. bře 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes nás pustili z nemocnice. Ve čtvtek ráno jsem s malou šla k obvodní lékařce v Chomutově na kontrolu, ráno mi nějak hrozně sípala a dr. nás rovnou posala do špitálu - obstrukční bronchitida :frowning2: takže tři dny ve špitálu v Kadani, inhalace, pára, stres. Kočička to zvládala bez teplot z úsměvem, já o dost hůř. Takže výčitky tisíckrát větší, prostě s návštěvama fakt končim než Áje bude alespoň půl roku, tohle mi za to nestojí.
10. bře 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka @kkouzlo @werka87 @agent008 @isis_mokos Holky taky zítra bohužel nemůžeme. Ohlásila se nečekaná návštěva :frowning2: a nešlo to přehodit. Už se nám po vás stýská, tak snad už to příště klapne.
@1terezicka Terezko držím palečky hlavně aby byla Ája brzo v pořádku. Docela jsi mě vylekala, takže návštěvy taky omezujeme na minimum.
10. bře 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka jejda terezko to mě moc mrzí, koukam že si nemmocnicí musíme projít skoro všechny :( to je hrozný...hlavně že jste to zvládly. jste doma a už bude jenom líp :slight_smile: jsi statečná!
10. bře 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Terko, to je děs, že už nás tolik skončilo v nemocnici - a každej s něčim jinym... ale Aja byla asi opravdu moc statečná a ty určitě taky, jenom to tak nevnímáš ;)
@zusoka Zuzko, ty návštěvy se týkají asi hlavně malých dětí. Ty se u náš naštěstí nekonají, dětí máme kolem minimum, a když, tak je Jonáš v kočáru.

tak domluvíme jiný termín, mě včera večer zaskočil ten déšť. Jonáš o víkendu spal jenom v kočáru, byl skoro pořád venku, ale jak ho budu uspávat v Plzni pořád venku, to nevím :grinning:
11. bře 2013 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Kači já mám právě těch malých dětí mezi známejma a kamarádama docela dost, tak to budeme muset trošku omezit, alespoň než se umoudří počasí.Teď každým dnem čekáme narození chlapečka od sestřenice.Má termí 20.3., ale dr. na kontrole jí řekl, že pokud neporodí do téhle středy, že jí pošle do nemocnice.Placenta už prý dobře neplní svojí funkci a má už tendence stárnout, takže by maličkej mohl mít problémy

Laura zas už 2dny přes den skoro nespí a to ani v kočárku :frowning2: Včera třeba za celý den spala dohromady max. 1,5h a večer už v 18.45 byla protivná, jak chtěla jít spát. Teď se Lauruš naučila vydávat zvuky jako když by byla zakuckaná a dělá to neustále, pak se tomu sama směje a já k ní pořád lítám, protože má neustále prsty v puse a já mám strach, jestli se fakt nedusí. Ona se na mě pak usměje a udělá to jako na truc jen co se otočím a poodejdu :slight_smile:
11. bře 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka No JOnáš si právě žmoulá očička, chce spát, ale nejde mu usnout. Jsou dny, kdy spí jenom v kočáru na procházce max 2h. Je to šílený, brečí, knourá, ale neusne. Teď jsem pořád dělala šššš než usnul, tak spal skoro hodinu... nevím jak na to, aby spal víc. Po jídle spí 5minut a budí se s řevem. Je mi ho líto, ale nevím...

Budete mít pro Lauri kámoše ;)
11. bře 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Někdy si říkám, že jí snad uvařím odvar z makovic :slight_smile: , aby usnula. Když se jí to pak povede usnout, tak je to tak max.15min tak bych tu nejradějí lítala, jen aby jí nic nevzbudilo.
11. bře 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zusoka no mě už zase fnuká :frowning2: je to na palici ten nespánek. Večer zkusim kaši aspon na noc, tak snad to zabere. A v tejdnu rozmixuju mrkev..
@werka podle počasí, co čtvrtek?
11. bře 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Chudinka, tak hlavně ať se brzy uzdraví...no já sem dneska byla u babi a ta má chřipajznu,ale malá vypadá v pohodě, za to mě je nějak divně...tak sem to asi chytla já, tak snad malé nic nebude. No my naštěstí taky kolem sebe dětí moc nemáme,ale tak do půl roka tu budu mít kolem sebe dětí,teď je takových těhulek..:slight_smile:

@zusoka @kkouzlo Jo naše malá dneska taky ne a ne zabrat, pořád kňourá, mne si oči,ale neusne, ani houpačka už nezabíra a to je co říct...jo a v noci mi už taky zase nespí, teď sem jí kaši nedávala, tak asi zase začnu...Jo Kači čtvrtek by šel, ale ještě uvidim jaký bude počasí a jestli se mi nerozjede chřipajzna, děsně mě bolím hlava, ale možná že to je jen z nevyspání....
11. bře 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo @werka87 Tak se mi princezna probudila z odpoledního spánku.Byla jsem s návštěvou na procházce s kočárkem, tvrdím jim, jak Laura 2 dny přes den nespí a ona usnula ve 14.30 a probudila se teď, no samo že mi to nikdo nevěřil :slight_smile: Jsem zvědavá, jestli Jonášek vezme tu kaši na milost.Taky uvažuju o kaši po tom 4 měsíci,protože na kojení i v noci neustále vstáváme po 3h, tak pak písni, jak jsi byla úspěšná.
11. bře 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo
@werka87
@zusoka
@agent008 Tak jsme byly na kontrole u dr. a ve čtvrtek začneme vysazovat ten spiropent a bude to snad už ok. Holky s tim spánkem přes den je to fakt děs a bude hůř :slight_smile: Ája mi nevydrží už ani v klidu pod hrazdičkou, furt se přetáčí na bříško a pivotuje a snaží se strkat kolínka pod sebe. Ve špitálu jak nebyl mantinel u postýlky, tak se na boku snažila zvedat do sedu a přidržovala se za ty špricle, mě vomejvali :slight_smile:

S tou procházkou budeme moct nejdřív přístí týden, máme zatím zákaz.

Jo a ty návětěvy se fakt vztahujou jen na děti 1+, ty jsou nejnebezpečnější. Ty jejich viry jsou fakt daleko zákeřnější než viry dospělých lidí. Vojtí chytil ten virus od Josefínky (1,5r) a ještě dnes bere Sinupret. Já to chytla a už to bylo zmutovaný, tak to nebyla taková hrůza když to Ája pak chytla ode mě, jako kdyby to chytla přímo do Fíny.

tak zdraví zdar!
11. bře 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka @werka87 @1terezicka tak holky, Jonáš vzal na milost první 3 lžíce kaše - rozvařila jsem ovesný vločky a přidala tam trochu UM, aby to bylo jen malinko sladký, na flašku hustý. Myslim, že to půjde, když enbude mít žádnou reakci, jdu do toho znova, aby se naučil toho jíst víc. Jinak mam kaši ještě tak jednu dospěláckou porci :grinning:
11. bře 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Je to šikulka! takže lepek máte v podstatě odzkoušenej...
Já se chystám na mrkev za ten měsíc, tak jsem zvědavá jak dopadneme :slight_smile: a pak taky zavedu lepek, asi zkusim ty kukuřičný křupky dlouhý jak se samy rozpouští při kontaktu se slinou.
11. bře 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Holky, možná už je to passé a jste všichni zdravý jako řípa - to všem moc přeju!!! Ale napadlo mě - Terezko, nevím, čím bobíska léčíte, ale můžu za sebe doporučit homeopatika - třebas jako podpůrnou medicínu, protože se homeopatika s ničím netlučou a nejde se jimi předávkovat - já dávala Maxínkovi sirup Drosetux, ale jsou i jednotlivé "složky" - konkrétně třeba na horečku atp.

Mějte se parádně :o))
11. bře 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Po velikonocích se k Vám snad už plnohodnotně přidám - těším těším :grinning:
11. bře 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek