• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
Á dnes tu máme přesně 5 měsíců :slight_smile: snad nám dr. řekne, že průdušky jsou ok a začneme vysazovat ten sirup. Z miminka mám uzlíčekn nervů, ty vedlejší účinky jsou fakt hnus!
13. bře 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme fit, jupíjej :slight_smile:
13. bře 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Terezko moooooooooooooooc vám gratuluju k uzdravení. Skvělá zpráva. A jako to dopadlo s focením, byla jsi s Ájou nebo jsi to nakenec zrušila a jdete jindy?

@kkouzlo Kači ten Jonášek je ale vážně borec. UM moc nechtěl co a kaši mu šmakuje, to je jedině dobře. Já jsem zkoušel Lauře dát čerstvou mrkvovou šťávičku po lžičkách a ta jí teda chutná moc mlaskala a byla to hrozná legrace, jen byla celá plína okolo krku od té šťávy, ale to asi bude běžný :slight_smile: až začnou příkrmy.
13. bře 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnešní kontrola v 5. měsících a týdnu- malá má 7, 85 kg...prej je to spíš baculínek než, že by strádala hlady...:grinning: No takže mlíčko jí prej stačí, tak příkrmy asi šoupneme opravdu až na půl roček...ale říkala jsem dr. že se mi v noci budí, a prej mám teda zkoušet tu kaši,ale stejně to prej moc nepomůže....taky mám zkusit taky vodu v noci na pití,no tak uvidíme.
Jo a už máme i pro Marušku pas :slight_smile: Je tam fakt fešanda :slight_smile:

@1terezicka To je super, že je malá zdravá!!:slight_smile:
13. bře 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka super!!!
@zusoka Zuzko, a tu stavu můžou? možná to zkusím o víkendu. Jonáš se konečně naučil polykat tu kaši, takže ted jí snědl docela dost.
@werka87 já zkouším tu kaši, na ostatní pořád nevim, Jonáš hlady totiž taky určitě nestrádá :grinning: Marušku dohání..
13. bře 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Dětská doktorka mi říkala, že jí můžu zkusit tu šťávičku dávat, prý po tom i lépe kakají :slight_smile: . Nastrouhala jsem mrkev(nemáme odšťavňovač) a vymačkala jsem tu šťávu přes plátýnko nebo gázu.Taky už se těším, až zkusíme kaši. Hlavně napiš, jestli Jonášek spal v noci dýl s tou kaší.
13. bře 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem vážně přetažená, odpovídám tady sama sobě :grinning:
13. bře 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo
@zusoka Téda vy si to jedete :slight_smile: Jinak my po špitálu taky trošku jinej režim ( v noci dvakrát vstáváme, pořád pláč a chce se nosit ), jsem grogy, padám na ústa, ruce mám vytahaný až ke kolenům :grinning:
13. bře 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka A to jen chováte, nebo i papá? Určitě se to zas upraví :wink:
13. bře 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Terko, tak to držím palce, at se brzy vrátíte do normálu. JOnášovi to trvalo skoro tři tejdny :( ale v noci stávám dvakrát pořád :grinning: a je to pro mě málo.
Pořád si říkam, co mi asi řekne Pečenková při prohlídce na téma příkrmy, kaše, čaje atd.
@zusoka přesně takle mi to dneska říkala kadeřnice, že mrkev dělala svym dětem... přišla jsem o 15cm svejch vlasů :( zkusim si koupit ten šampon, ale asi budu muset stejně vydržet, holt to ke kojení patří
13. bře 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Já těm zaručeně přírodním šťávám nevěřím, tak jí přírodně dělám sama :slight_smile: Ten šampon je falt super a ještě k tomu prodávají tonikum a společně to funguje náramně. Ale s těma vlasama fakt vydrž, prý se na vlasech vše projevuje o něco později(s odstupem až 3m), tak neboj ono se to usadí.
13. bře 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejsem ještě maminka, tak snad nevadí, že zasáhnudo vaší konverzace, ale chtěla jsem se zeptat, o jakém šamponu se bavíte? Mám trochu problém s vypadáváním vlasů, taky se mi dost třepí, ale hormony to asi nebudou, HA neberu už přes dva roky... Děkujiiii :o)
13. bře 2013 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka @kkouzlo Mě se teď malá taky pořád budí, třeba i třikrát za noc, já už sem si zvykla na to že spí do rána a ted tohle, jsem dtrašně nevyspalá..:frowning2: pak sem akorád na všechny protivná, no nsad se vyspim o víkendu..jinak se mi budí s pláčem, tak třeba to budou zuby, no uvidíme, možná jí tu kaši zase začnu dávat a třeba bude spát dýl...
14. bře 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nika_mpoumpou ahoj, vůbec nevadí :slight_smile: mě začly právě padat po porodu :frowning2: našla jsem Alpecin C1, je to ten kofeinový, ještě jsem ho ale nezkoušela sehnat - až dneska. Nicméně mi včera kadeřnice řekla, že to chce čas a nic na padání vlasů nepomáhá... tak nevím
14. bře 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka no já bych taky nic nekoupila, hezky doma :slight_smile:
@werka s tou kaší, u nás to zatím nefunguje, zatím jí dostává málo... s větším množstvím asi počkám až po kontrole, co mi na to řekne doktorka...
14. bře 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka
@kkouzlo No dnešní noc zas peklo, navíc se mi asi vrací ta viróza. Vojtí je v Chamonix, naši v Itálii a jestli to ode mě malá zase chytí tak si to půjdu fakt hodit :frowning2: To noční nespaní přikládám pořád tomu léku co bere, on je to fakt dryják, ale za dva dny s nim úlně končim, tak se to třeba vrátí do pucu. Jo a dnes 8. den bez kakání. Nevypadá, že by jí to nějak trápilo, prdí a smrdí, nijak netlačí, tak snad ok.
Asi na mě leze jarní únava a nějaká depka. Navíc mi zase hacknuli web a mail, takže ještě řešim tohle...prostě když se to s...e, tak pořádně :slight_smile:
14. bře 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Kdypak jdete na kontrolu? Teď tam bylo pořád strašně narváno..
14. bře 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji @kkouzlo :slight_smile: tak můžu vyzkoušet alespoň ten Alpecin. Možná bude trochu šetrnější než y co jsou běžně k dostání :slight_smile:...
14. bře 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka To je pravda!!!Že když .... tak pořádně. Nejblbější je, že k tomu kojení si člověk nemůže skoro nic vzít na chcípání a musíme si to pěkně vyžrat. Laura včera odpoledne spala od 14-17.45 a to jsem jí musela vzbudit. Tak jsem jí chtěla trošku oddálit večerní spánek, ale jak je zvyklá usínat okolo 19.30,ta byla u zpráv tak protivná, že jsem jí musela dát fakt spinkat, ale pak se zas vzbudila ve 3 a povídala do 4.15.Já jsem teď taky jako mátoha - úplně vyřízená. Tíží tě samota? Koukni na Ájinku a musí tě to přejít, vždyť je to ztělesněná radost a štěstí :wink: Lauruš začala taky pěkně u prdění smrdět a nadílka v plíně, to je taky vždycky pěkná facka od smradu :slight_smile: V noci nebo ráno, když nadzvedávám deku, abych jí nakrmila, tak se sama divím, že tam z toho smradu neomdlívá :grinning:

Terezko a co to foceníčko?
14. bře 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo @nika_mpoumpou Holky jestli máte někoho poblíž SRN, tak tam se vyplatí daleko víc ten šampon koupit a stojí skoro 1/2 toho co tady. A navíc je tam vyrábí víc firem, myslí, že nějaký ho prodávají i v německé DM. Mamča si ho tam kupovala.
14. bře 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka :grinning: jj, smrdí slušně. Focení jsem musela zrušit, ale určitě si domluvim jiný termín, paní je fakt šikovná...
14. bře 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem tak naštvaná, to je slabé slovo. Sestřenice má TP 20.3. , minulý týden jí její dr. řekl, že jí stárne placenta a pokud neporodí, tak že dnes půjde raději na Lochotín. Od 9h tam seděla do 15.30. A dozvěděla se,podotýkám za celé těhotenství až dnes, že má vysoký tlak 150/90 a bílkoviny v moči je i dost oteklá. Doktory vyděsil její zdravotní stav víc než stav maličkého. Každopádně jí posílají domů, má si zavolat, jak dopadnou náběry krve a pak se rozhodne, jestli hospitalizace nebo každodenní docházení na ambulamci. To je šílený, takové zprávy a její dr. celé těhotenství dnes 39+1 vůbec nic neřešil, bych zvracela. Zaplať bůh, za mého pečlivého gyndaře.
14. bře 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka no to teda :frowning2: minimálně by mu měla napsat špatný hodnocení. snad budou oba v pořádku!!
Jinak šampon jsem koupila včera a pak četla tvůj příspěvek, takže jsem platila za něj i tu kůru asi 450 :grinning: no nic, si ho budu víc vážit :slight_smile:
@1terezicka už Aja kakala? Malej taky nějak stávkuje...

jinak holky,my jdem na focení dneska, jsem na to zvědavá, můj šatník moc možností nenabízí, tak snad z toho bude něco pěknýho. Chceme spíš přirozený fotky, žádný hodně aranžovaný, a jsem ráda, že je to tady v Plzni - náhodou hned u bazénu, tak snad budem spokojený :slight_smile:
15. bře 2013 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak holky, JOnáš mě dycky přimo fascinovaně pozoroval, když piju kafe, tak jsem mu začala dávat hrneček, at si na něj sáhne, že je teplej :slight_smile: a hrozně se mu to líbí. Už to děláme i se studenou vodou. On to určitě ještě nevnímá, ale je švanda, jak se mu to líbí a opatrně sahá :slight_smile:
15. bře 2013 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo Sestřence se dnes ve 13.11h narodil zdravej Radim 3100g a 47cm oba už jsou teď naštěstí v pořádku, ale nástup měla hned dnes ráno na akutní vyvolání porodu, malý musel rychle ven.
15. bře 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo JJ, převčírem a rovnou dvakrát :slight_smile: Tak pro velký úspěch jsem dnes skončila na pohotovosti já, horečky, bolí mě i kůže..zatim žádný atb, tak se to snad nerozjede. Jako 14 dní v kuse bejt nachcípaná je fakt med, hlavně ty neustupující bolesti hlavy mě ničej. Koupila jsem si pro jistotu roušku, abych nenakazila tu mojí lásku, tak doufám, že to zabere!
A aspoň se mi dnes rozeběhl služební email...a holčička je zlatá, sice spánek pořád nic moc, ale je to určitě lepší než počátkem týdne :slight_smile: Tak a teď jsem to určitě zakřikla :grinning:
@zusoka Moc gratuluju, hlavně že to zvládli!
15. bře 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Děkujeme, jinak Terezko drž. Máš už alespoň Vojtího doma?Abys mohla trošku zalézt
15. bře 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Kdepak, vrací se zítra v noci. Ale je mi líp :slight_smile:
To je otřený s tim gynekologem! To je zanedbání jako vyšitý..
16. bře 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, já se omlouvám, že vám sem vstupuju, chtěla jsem jen poprosit o radu. Kde v Plzni na jednom místě nakoupit nebo se aspoň podívat po výbavičce, postýlkach, povlečení....kočárky ani ne, ten už máme. Ale jinak od dudlíků, plenek apod. Pocházím od Plzně, ale už delší dobu bydlím jinde a ztratila jsem přehled. Něco bylo myslím u tesca na rokycanské, ale nevím jestli to nebyly jen kočárky? Díky moc :slight_smile:
16. bře 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werinka1 Ahoj, u Tesca na Rokycanské je Megababy a nebo u Kauflandu ve městě je dětský obchod U Krtečka, Lochotínská 18, Plzeň http://www.ukrtecka.cz/ a na Slovanech u bazénu je obchod s kočárky a dětským zbožím http://www.chmelarova.cz/
16. bře 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek