• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@zusoka Moc díky :wink: Jj, tak vím kde je to. Vlastně kolem Krtečka občas jezdím, člověk si to ani neuvědomí :sweat_smile:
16. bře 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werinka1 A ještě možná něco málo seženeš i v Kika, mají tam postýlky, povlečení, lahvičky, komody, přebalováky...ta je naproti Olympii.
16. bře 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Tam jsem byla zrovinka včera, ale no....nic moc. Něco se tam dá sehnat, ale teda alespoń mě to nijak nenadchlo. Každopádně díky :slight_smile:
16. bře 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Dneska se jdeme s Lauruškou podívat na chlapečka do porodnice, já už se tak těším na toho drobečka :slight_smile: Představ si, že od pondělí do středy, se na Lochotíně narodilo 26 dětíúto je masakr, co/ tak se na sestřenku asi nadstandart nedostane. Terezko brzy se uzdrav, ať můžeme brzy všichni vyrazit s kočárkama
16. bře 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 A co vy Jíťo, už je vám lépe?
16. bře 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka zuzanko, nějak nestíham sem nic psát...s náma se furt něco táhne, jsem vyčerpaná...teď pro změnu to vypadá že violce nabíhaj neštovice :( :( včera měla dva pupínky, dneska už má pět a mění se ve vodový puchýřky, nic jinýho to asi bej nemůže, hned v pondělí volám doktorce jestli se přijede na nás podívat...holky nějak se nemůžem z těch tarostí vyhrabat, vleče se to s náma už od porodu, jinak je to zlatíčko, kéž by už konečně byl chvíli klid...moc nevim co jste sem kdo psal, jen terezce moc držim palce ať je jí už líp jo a ty miminka, já znám tři nazozený v tomhle týdnu, v pondělí sofinka a ve středu anetka a vojtíšek všechno na lochotíně :slight_smile: jen ať přibejvají dětičky, mám z toho radost :slight_smile:
16. bře 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Jíťo, vy si to fakt vyžíráte :frowning2: Budu na vás v pondělí moc myslet..
16. bře 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka No to byl babyboom :grinning: to může být sestřenka ráda, že si to neodrodila sama! To tam teď ta péče stojí asi pěkně za prd, když je tam takovej frmol..
16. bře 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Jitulko budu vám držet palečky a moc na vás myslet. Už si holky zasloužíte fakt klid a oddech. Máte můj obdiv obě!!!

@1terezicka Terezko péče je fak dost bídná. Dneska jsem jí ukázala, jak malého přebalit, převlíct, a jak kojit a co s prsama. Ještě štěstí, ža jsem rodila v listopadu. Prý snad chtěla porodnice vyhlásit stop stav, ale nakonec to nějak zvládají a rodí se tam dál.
Když jsem toho našeho drobečka dneska viděla, tak vím na 10000000%, že chci určitě ještě jedno mimi. Je to nádhernej uzlíček. Není ani možný, že byla Lauruška taky takový mrňátko.
16. bře 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, vůbec nestíhám sem chodit, každopádně Jíťo držim moc palce, je to hrožný, už aby ste měly klid, A Terko ty ať jsi brzy zdravá, naše babi taky nosila roušku a snad to pomohlo, malá zatim nemocná není, občas si pokašle, ale myslim, že to jsou sliny, jak jí stečou do krku, teď děsně slintá. Jinak dnešní noc se budila po dvou hodinách!!! Vůbec nevim co jí je, když se budí tak pláče jak kdyby jí něco bolelo, včera přes den taky protivná a řvala...no teplotu nemá, tak myslim že to budou ty zuby, pořád si šahá do pusy. A nebo má vážně takovej hlad pořád, asi zase začnu zkoušet tu kaši...včera jsem v noci už šla pro UM ale moc jí to nechutnalo...no snad jí to brzy přejde...mějte se hezky...konečně snad začne jaro :slight_smile:
17. bře 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj, tak jsem vás dočetla, ale nevím, jestli úplně všechno. Malej dneska v noci zlobil jako Maruška @werka87 taky po 2h jedl a v mezičase jsem ho ještě jednou chodila uspat, večer si nevzal ani trochu kaše, ale dneska to zkusím znova. U nás to jsou asi zuby. Pod dásní to má úplně bílý.
@1terezicka Terko držím palce, ať už nic horšího vás nepotká, rouška pomáhá, naše mami jí taky měla, a jste brzy obě fit, už budeš mít Vojtu doma ;)
pořád si říkám, jak seš Jíto @agent008 statečná, já bych asi neštovice ani nepoznala, ale u někoho jsem četla, že i takhle brzy nejsou nijak nebezpečný. Já určitě pak malýho vezmu někam nakazit, aby si je prodělal...
@zusoka Zuzi já se ptala v porodnici, co by dělali, kdyby nebylo místo, a to se prej jen tak nestane, ale jinak by posílali k Mulačovi, že je to tak dohodnutý. Když jsem rodila já, tak ten den nás tam bylo 10 a taky už nás neměli kam dávat, tak pouštěli domů i večer... gratuluju k přírůstku!! Jinak já když viděla malýho Adámka, tak bych chtěla klidně hned, ale musím se v dubnu zeptat doktorky, co a jak....

holky, taky někdo z vás psal, že když pasou koníky, tak zvedaj nohy a jsou jakoby jenom na břiše. Jonáš to ted začal dělat (jenom oblečenej), ale zabránit mu v tom nejde. Když je nahatej, tak se naopak točí kolem svojí osy a už se i trochu plazí. Kde je to malý miminko? :frowning2:
17. bře 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Jo já si taky začínám myslet, že to fakt budou zuby, začala se mi vztekat i u kojení,jakoby jí to bolelo a nebo naopak mi tak strašně kouše (ještě že zuby zatim nemá :slight_smile: ) no a pořád si strká něco do pusy, no dásně se mi zdají být trošku naběhlý, možná trošku světlejší, no tak ať už ty tesáky vyrostou, nebo příjdu o nervy :slight_smile: no a půjdem teda v týdnu podívat se někam na ty věcičky?Jestli bude hezky?Potřebuju někde nějaký ty bodíčka, když mi z nich vyrostla žížala jedna.
Jinak večer dám kaši, jo a taky mi dělá že leží jenom na břichu, nohy a ruce nahoře, se divim, že se tam udrží, já bych to nezvládla, kolem osy se mi taky točí, no už jen čekám kdy se začne palzit, no jo, oni už to nebudou maličký miminka, který jenom spí a baští....taky si to říkám, že to je strašný jak to utíká, za chvíli půjdou do školky...:frowning2:
17. bře 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo
@werka87 No to malá dělá taky, prostě lítá a pivotuje :slight_smile: snaží se pod sebe strkat kolena a ještě se k tomu pořád vzteká, protože je jí to nejspíš málo. Dnes opět vstávala nejspíš prdelkou napřed. Nebo alespoň v tom doufám, protože jinak by ty její náladičky mohly zase být předzvěstí toho, že jí neni dobře...a jestli jsem jí zase stačila nakazit, tak se fakt zcvoknu.
17. bře 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 ahoj, kromě úterý můžu kdykoliv :slight_smile:
18. bře 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky moc za podporu, violka je osypaná už skoro všude, má celou hlavičku, záda a v plence, začíná jí obličej a bříško...byly jsme u dr, dala nám nějaký kapičky proti svědění a homeopatika, řikala že když je takhle komplet osypaná tak už to znova nechytne - toho jsem se bála, že to dostane znova, tak aspoň něco no...snáší to dobře, je to naše statečný zlatíčko, už si toho tolik prožila...na pohled to vypadá strašně ale i se na nás směje, tak snad v rámci možností dobrý...nebudem moct minimálně dva tejdny vůbec ven, asi se z toho tady za chvíli zcvoknu, procházka byla vždycky záchrana :slight_smile: jinak mi dnes dorazilo nosítko meitai, jsem z něho unešená, už jsem ho zkoušela a je supr, těšim se na jaro, vycházky a nošení :slight_smile: a taky na vás, na kočárkování :slight_smile: infekční budem asi tři tejdny, tak třeba někdy za měsíc :slight_smile: :slight_smile: hrozná představa, bude to dlouhý...
18. bře 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, me to nedá - náš beach boy :grinning: těšíme se na plavání
18. bře 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@agent008 Jíťo vy jste fakt holky statečný!!!!! Ale buď ráda, že to Violka chytila teď, to je prý nejmenší zlo(máš tušení kde to chytla?). Nejraději bych vás navštívila, aby to Lauruš měla taky za sebou.Tak hlavně ať to máte brzo za sebou :wink:
@kkouzlo To je ale kus krásnýho chlapa, mě tak strašně mrzí, že nemůžeme chodit taky :cry:
18. bře 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@agent008 Jíto, a jak se Violce v nosítku líbí? Já zkouším doma manducu, ale malej vydrží jenom chviličku a pak pláče, nezkoušela jsem teda, za jak dlouho brečet přestane. Ale na procházky se psem to budem muset natrénovat. A sehnat mu neprofukovou bundičku :slight_smile: důvod pro nákupy :slight_smile: Jinak se asi pořád opakuju, ale seš statečná a zvládáš to dobře. My se pak budem neštovic bát a ty je budeš mít už za sebou :wink:
18. bře 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka no zuzanko jestli to myslíš vážně tak tě tu rády uvítáme :slight_smile: :slight_smile: řáděj teďka u nás ve školce, ale s nikym odtamtud jsme v kontaktu nebyly tak tomu nerozumim...
18. bře 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo káťo zatím jsem jí tam měla jen po chvilkách ale myslim že to bude dobrý, vypadalo to že se jí v tom líbí
18. bře 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo No to je fešák, já marušce budu muset plavečky teprv vyzvednout, ale vůbec nevim kdy se dostanu do města v tomhle počasí, včera sem na podobný plavečky koukala v sekáči tady na locháči, byly růžový ze sukýnkou, tak sem si říkala že by měla dvoje, ale ty co jsme objednaly, mají i takový nohavičky, asi aby opravdu nic neproteklo....:slight_smile:
Jinak dneska to byla zase noc, v 8 dostala najíst, tak v 9 jsme usnuly a v 11 už zase vzhůru, pak ve 12, no a pak už by spala skoro do rána, ale mě psala kamarádka, že porodila, tak jsem nespala zase já...:slight_smile: Měla termin až 4. 4 , no a včera celej den bolesti, ale nepravidelný, tak jsem ji říkala ať radši jedou, tak jí něco píchly, že buď se to rozjede a nebo jí ráno pustí domů a rozjelo se to...malá má 2,62 a 47 cm...tak už se na tu prďolku moc těšim, to bude o proti Marušce strašně maličkata :slight_smile:
19. bře 2013 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 Věrko, na ty s nohavičkou jsem taky koukala, no tyhle jsou mu akorát, takže za chvíli bude mít taky dvoje :slight_smile: nebo troje :slight_smile: jsem z nich unešená :grinning:
gratuluju k přírůstku, je maličká, ale dožene to, podívej se na ty naše buřtíky :slight_smile: jak hezky rostou. Jonáš ted jí v noci 2x, ale stává v 6, tak se trochu bojím posunu času, co to s ním udělá, snad nic...
s tím sněhem mi ani nemluv, chtěla bych mezi lidi, vidět vás, a ono si napadne sníh :((( v sobotu jsem byla s kamarádkama v Plaze, tak mi Jirka malýho přivezl až na jídlo, trochu jsem si odpočla a naivne si myslela, že proberem chlapy, nedětskej svět, a my celou dobu řešili mě, Jonáše a kamarádku, co je těhotná - ta se byla doma dokonce podívat, jak Jonáše přebaluju, protože chce taky látkovat :slight_smile:
19. bře 2013 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už máme taky plavečky...:slight_smile: asi taky nezůstaneme u jednich :slight_smile:
19. bře 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kkouzlo
@werka87
Holky, to jsou fešácí v těch plavkách :grinning: fakt kouzelný !!!!!!!!!!!!
My se snad od dubna na to plavčo taky dostaneme, ale začneme nejsíš v Hobitu těma vaničkama.. Kde jste kupovaly ty plavky?
19. bře 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 No to mi řekni odkud to má :frowning2: ale zase budete to mít za sebou a my si ty tři týdny v izolaci vyžereme určitě v létě :slight_smile:
19. bře 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Terko díky. Já koupila tady na bazárku, jinak mám v KZ pár tipů, to až budu kupovat nový, tyhle mu budou tak dva měsíce, možná ani to :grinning:
už je vám líp?
@werka87 fešanda:slight_smile: tyhle asi objednám jako další, jsou takový prdácký:slight_smile:
19. bře 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka http://www.malyplavec.cz/category/kojenecke-plavky-a-plenky/6 tady jsem objednávala, no snad budou plnit svůj účel a zadrží to, co mají..:slight_smile:

@kkouzlo no já zase v jednom sekáčku koukala na takový podobný jako má Jonášek, ale růžový a se sukýnkou, tak pokud tam ještě budou asi taky pořídim..:slight_smile: Jinak tyhle nám jsou trošku větší, tak snad je bude mít dlouho, jen nevim jestli ty první hodiny nebudu pod ně radši dávat ty jednorázový do vody...jinak nevíš, co všechno sebou na tu první lekci?
20. bře 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 nevím, jenom tuším, ale vyzjistím :grinning: počítám zatím s osuškou, plavky, moje plavky a ručník, náky plenky látkový asi, myslim, ze toho moc potřeba nebude.

ted jsem začla shánet jarní bundičku - ideálně neprofukovou pro JOnáše a zatím teda nic nezkýho, a pro holčičky přitom tolik hezkých kabátků :slight_smile: takže jsem objednala taky fleecový kabátek :grinning:
20. bře 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Terezko do toho Hobita se můžeme domluvit a jít spolu, tedy pokud to půjde. Na plavčo mi Lauru nevezmou, je to ještě mladice, ale na ty vaničky bych ráda. Vodu a koupání naše princezna přímo miluje.
21. bře 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Je to krasavice v tom koupacím úboru :wink:
21. bře 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek