• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
Holky tak jsem dneska byla za tou kámoškou v porodnici, malinká je úžasná, ale opravdu strašně maličkatá....teď má nějakých 2, 4 kg...ale to je takovej pinďa, byla snad třetinová jak maruška, měla ty nejmenší plenky a div je neměla obtočený dvakrát, úplně jsem se jí bála dotknout, aby se jí něco nestalo. Ale krásná, teda je to hrozně poznat to kilo na miminkách, malá měla víc jak o kilo a byla úplně jiná...hlavně Zuzanka ani pořádně nebrečela, spíš kňourala, ta naše řvala přes celou porodnici....:slight_smile: No krásnej malej uzlíček, už se těšim až holky budou doma a navštívim je i s malou...jinak to prostředí v porodnici ve mně vzbuzovalo pěknou nostalgii, teda už se těšim až tam zase budu ležet s mimčem..:slight_smile: (jestli někdy budu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).
21. bře 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 Věrko, tak tyhle pocity jsem měla u Adámka taky, a to měl 3.3 kila:grinning: hrozně se těšim na to druhý mimčo, v dubnu jdu doktorce, tak se musím zeptat co a jak, Jirka chce určitě - to je výhoda oproti tobě, ale věřim, že manžela taky zpracuješ - ono to vážně asi rozdíl nebude až tak velkej. Ikdyž většinu věcí po jonýsovi prodávám nebo dávám kamarádkam, vidim, kolik toho nebyla potřeba :grinning:
v pondělí máme očkování, ale myslim, že bude zase bez reakce, nepůjdem v týdnu ven? samozřejmě je ohlášená tchýně, ale neví, kdy jí vyjde čas :grinning: mam chuť nakupovat (dokud můžu) a Jonášek pořád potřebuje bundičku :grinning: teda záleží zase na počasí

@zusoka @1terezicka @agent008 @isis_mokos po Velikonocích bysme mohly zkusit domluvit nějaký kočárky, což? :slight_smile:
22. bře 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo snad už nebudem infekční a budem moct vyrazit taky :slight_smile:....violka měla dva dny horečky kolem 39, byla unavená nebo mrzutá, moc nespala, skoro nejedla byla jsem z toho vyřízená...od včera už nemá teplotu a už jí i zajímaj hračky tak snad už to bude jen lepší :slight_smile:..jo a do toho se nám ještě prořezává zoubek, už má hmatatelnou ostrou špičku na dásni, stálo nás to hodinu vytrvalýho řevu - když už tak už ( asi se naše dcera drží tohodle hesla :slight_smile: :slight_smile: )
22. bře 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo No není nad to mít pořádně velký dítka, aspoň se člověk nebojí si je pochovat :grinning: No já půjdu k doktorce asi až někdy v létě, no ale zajímalo by mě, třeba kdyby se stala nehoda a otěhotněla bych třeba v létě, jestli by v tom byl nějakej problem nebo ne...já si myslim, že bych nebyla první ani poslední, někde píšou, že po císaři počkat alespoň půl roku, někde rok a četla jsem i tři roky..chtěla bych mít děti blízko od sebe, ale zase bych nechtěla rodit v létě ani znovu nosit břuch přes léto...takže jaro by bylo ideální, nebo zima....no a to by chtělo aby se to povedlo v létě :slight_smile:
Jinak ven bych šla klidně ten příští týden, potřebovala bych taky nějakou tu bundičku, já jsem jela do města tohle úterý, že skočim do nějakých těch bazárků a ony měly zavřeno (bylo už po 17 h)...tak jsem moc nepochodila..:slight_smile:
Snad bude hezký počasí, akorád asi čtvrtek, pátek nebudu moct, nebo jedině dopoledne...
22. bře 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky v kauflandu maj akci na pampersky za dvě stovky
22. bře 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už jsme všichni doma fit, příští pátek třetí hexa a synflorix, ukecala jsem jí včera ať nám ještě počká, když je malá po nemoci.

My bychom mohly příští čtvrtek ven....jak se vám to hodí?
22. bře 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 No malá řve pořád a několik dnů, dáseň má nateklou,ale ještě tam nicmoc nahmatat nejde, jenom takovej hrbolek, no tak si asi ještě nějakej čas užijeme...chjo už aby ty tesáky byly venku...

@kkouzlo @zusoka @1terezicka @agent008 @isis_mokos Jinak mě dneska tak napadlo, ještě je brzy, ale už ste přemýšlely, co prckům k prvním narozeninám? Chtěla bych udělat seznam a ať si přibuzenstvo vybere, tak nevíte o nějakýcj tipech, co by se jí mohlo líbit, bylo to užitečný,a hlavně aby jí to zabavilo?
22. bře 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 Věrko, mě zatím jenom napadl bazének s těma míčkama plastovejma a teda odrážedlo nějaký. U nás nemusim vymýšlet tolik dárků:grinning: prababči dávají peníze. ale už mě občas taky napadlo, jakej asi budu péct dort.. :grinning:
22. bře 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Anoooooooooooooo :slight_smile:
22. bře 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Ve čtvrtek odpoledne bohužel nemůžeme, čeká nás druhá Hexa
22. bře 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Věrko zatím jsem to ještě moc neřešila, je fak moc brzo :sweat_smile: Lauruš jsou za týden 4měsíce. Taky nejvíc řeším dort :slight_smile: a Míra už Lauře pořídil s dost velkým předstihem houpacího koně :grinning: :grinning: :grinning: tak ten bude od nás. Ale ted nad tím začnu vážně uvažovat. A k tomu mimi, po návštěvě sestřenice minulý týden v porodnici, jsem se rozhodla i já i Míra, že vážně určitě ještě jedno mít budeme-doufám. Děsně rychle to s těma dětičkama letí a já si to chci ještě zoopakovat.
22. bře 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo
@zusoka
@werka87
@agent008 Zrovna jsem si říkala, že za dva týdny máme doma půlroční dítko, končí pomalu kojení a začne normálně dlabat, lézt a mně se najedou strašně zastesklo po tom začátku :slight_smile: a to nemám v okolí žádný čerstvosti :slight_smile:
Zuzanko, na čtvrtek držim pěsti, jinak ty vaničky dáme určitě, domluvíme se ten další týden, to budeme po očku obě.
No a na pečení dortu pro holčičku se taky těšim!!! A dárky? Tak to nemám tucha, my se musíme hlavně přestěhovat, abychom mohli koupit alespoň nějakou novou hračku :slight_smile: Odrážedlo se super nápad..
22. bře 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Káťo, prosim tě, ta tvoje švagrová kouří? Vojtí mi říkal, že jí viděl kouřit z okna :grinning: si myslim, že se musel přehlídnout...
24. bře 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka nekouří, možná nějaká návštěva :grinning: ale divila bych se, protože i tátu nutí chodit kouřit ven :grinning: se asi Vojtí překouk
24. bře 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Právě tátu jsem viděla kouřit venku párkrát, ale Vojtí tvrdí, že to byla ona, že měla ještě i dioptrický brejle :slight_smile:))) bůh ví kam koukal, chlapec :grinning:
A jak jinak u vás? My jsme sice zdravý, ale nějak se mi zpomalil spouštěcí reflex, je to začarovanej kruh, páč se na to samozřejmě soustředim a tím je to ještě pomalejší :slight_smile: malá měla na váze v kadaňskym špitálu před těma 14ti dnama skoro 7 kilo a u naší dr teď sotva 6,75 a na naší váze taky tak, tak mám z toho zase nějakou divnou náladu, snad je ok. Ať už je teplo, včera jsme byli na procházce a ačkoliv na teploměru bylo na 0, tak jsme přišli domů zmrzlý tak, že mi brněly i prsty u nohou, dneska se mi tam teda vůůbec nechce.
24. bře 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka no hele, ona kouřívala, tak třeba něco tají :grinning: at vojtí dál pozoruje, třeba něco odhalí ;)
hele z tý váhy si nic nedělej, páč Jonáš v nemocnici taky vážil jinak - ono každá váží jinak, vážně :slight_smile:
to teplo mi chybí taky děsně, malej byl včera s dědou, vrátil se tvářičky červený, blyo mi ho líto a pořád sem hlídala teplotu :grinning: no pošuk. A dneska byl jenom kousek u babi, a cesta autem, nic víc :grinning: azejtra k pečenkový jenom a budu hlídat zase teplotu. mam program jasnej.
24. bře 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo No tak snad to zítra zvládnete bez problémů, držim pěsti! A Jiříkovi vše nej :slight_smile:
24. bře 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Tak jak to jde s těma příkrmama? Já jsem na to zvědavá a pořád nevim, jak s tim zaváděnim lepku...asi se zkusim v pátek optat mudr.
24. bře 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky máte facebook?
24. bře 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@agent008 jj, seš tam častějc? Ti písnu do zprávy celý jméno
25. bře 2013 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Jo taky si říkám jak to utíká, za deset dní jí je půl rok, no příkrmy zatim v pohodě pěkně papká,zatim mám teda skleničky, takový ty malinký první lžička a vždycky jí dávám půlku,ale snědla by i celou asi klidně...jinak od příštího víkendu začínají farmářský trhy tak uvidíme zda tam brzy budou mít nějakou zeleninku, pak jí to budu vařit doma...:slight_smile:

@kkouzlo děkuju za tip na dárek, sice bazének super ale asi bych ho neměla kam dát,ale odrážedlo je bezva, to si zapisuju :slight_smile:

@agent008 jj mám,koukala jsem že už sis mě našla, super :slight_smile: a koukám, že znáš Aničku :slight_smile:

Jinak dneska jsem dala malou na hrací deku a když sem za chvíli přišla byla v půlce pokoje, sice to celý vycouvala,ale už se přemísťuje, ale dopředu to ještě nejde :slight_smile: kde je to ležící miminko...:slight_smile:
25. bře 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Jj, posílám do IP :slight_smile:
25. bře 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Šikulka, já se na ty trhy taky chystám právě, chtěla bych vařit spíš než kupovat. I když špenát, dýně a cuketa v týhle době asi jinak než ve skleničkách nepůjde..
25. bře 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Tak to se tam třeba potkáme(můj kočár nepřehlídneš :grinning: )..:slight_smile: Já chci taky spíš vařit,ale teď tu mám hodně skleniček,co máma přivezla z německa, tak to sdělám, než bude nějaká zeleninka na trzích, ono prej když si jí koupíš v krámu,tak může být taky plná nějakých hnojiv a dusičnanů, či něčeho podobnýho,tak doufám, že z trhů to bude bez nějakých humusů..:slight_smile: no ale teď ze začátku tam budou asi spíš nějaký bylinky, no možná nějaká zelenina ze skleníku...jinak jsem si říkala,jak to utíká a ten druhý půl rok bude ještě horší, vlastně kolem toho 6. 7. měsíce se začne plazit, pak si sedat, pak stoupat u nábytku a pak běhat....to bude fofr a máme tu rok...nevim jestli jsem na to psychicky připravená :slight_smile:
25. bře 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo
@1terezicka
@werka87 holky díky, na facebooku bývám víc, tady to moc nestíhám...jojo věrko, znám ji z farnosti, vzala si kluka od nás z gymplu, taky se snaží o miminko tak snad se jim zadaří :slight_smile:
25. bře 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 @1terezicka koukam, ze se na trhách asi všechny sejdem :grinning:
25. bře 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87
@kkouzlo Se můžeme rovnou domluvit :slight_smile: Jinak uvažuju o bedýnkách..víte o tom něco? Jo a v Lobzích máme ten farmářskej obchod, tak budu tu první zeleninu kupovat právě rovnou u nich.
25. bře 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka U nás jsou Lobzy? jeden je tady u kruháče u Penny v Částkovce, ale nevím jak se ta ulice jmenuje. Už jsem tam párkrát byla pro sýry a jogurty :slight_smile:
http://www.farmarsky-obchod.cz/kontakty.htm
25. bře 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Jitulko mám facebook, taky pošlu IP
25. bře 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo @1terezicka @werka87 Já mám holky taky v plánu příkrmy vařit, tak budeme dělat kočárkování směr farmářské trhy :slight_smile:

Holky já jsem měla zvracecí víkend, mě bylo tak zle fuj fuj fuj. No a co myslíte, celá rodina mi povídá-ty jsi těhotná.
25. bře 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek