• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@zdendy_2009
Já jsem za tu genetiku 12.-13tt. zatím nic neplatila, nevím jestli po mě nebudou něco chtít ještě na gyn. u mého doktora, protože výsledky přijdou tam.
1. čer 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já s tím počítám. Sice jedeme zítra na pár dní do Itálie, ale ubytko máme jen do úterý, tak se snad nezblázníme a nezůstaneme třeba někde ještě o den déle..kdyby ano, tak dám vědět.
1. čer 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka já s tim počítam, akorát nam v práci začli monitorovat net, tak nestíham pročítat a hlásit se :grinning: co holky? myslim, že Terka taky
1. čer 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo
@1terezicka
Holky tak to vypadá, e se sejdeme ve 3 nebo ve dvou. Já si moci vybrat, tak bych v Itálii zůstala, pokud by bylo slušné počasíčko, ale nebudu tě navádět, když máme jít na kávičku :wink:
2. čer 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo
Ve které kavárničce se ve středu sejdeme?
4. čer 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka klidně před krosem, u tý fontány, sand se nějak poznáme :grinning: pojedu rovnou z práce, tak to budu stíhat nat u 4 :slight_smile:
4. čer 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Tak ty budeš s bříškem to tě poznám a já bez :wink:
4. čer 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka holky já se omlouvám, ale já nejsem plzeňská, jsem od Klatov, takže já se neúčastním :slight_smile: ale jinak děkuji za pozvání :wink:
4. čer 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky
třeba někdy jindy :wink:
4. čer 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zusoka Ono záleží na tom jestli je ta genetika z doporučení lékaře kvůli nějakému riziku nebo ne... Já jsem jí chtěla pro svůj klid,tak jsem si to zaplatila... Třeba mojí kamarádce vyšla špatně krev co se nabírá na genetické vyšetření,tak jí potom poslali na genetiku,potom musela ještě na plodovku a dozvěděla se až v 21. tt,že je vše v pořádku a já jsem to věděla už od 14. tt tím,že jsem si vyš. zaplatila.
4. čer 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendy_2009
Tak já už jsem o jedno mimi přišla, proto to bylo na žádost lékaře.Ale pokud by bylo třeba, tak si raději ten klid taky ráda připlatím :wink:
4. čer 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlásím se zpožděním, bohužel jsem neměla od úterního dopoledne přístup na net, takže jsem nestačila napsat, že si to tam prodloužíme. Nicméně jsme zpět všichni tři a dítě tam hrozně ožilo :slight_smile: už se v podstatě nezastaví, mám pocit, že snad ani nespí! Co je u vás nového?
7. čer 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka ahoj :slight_smile: u nás nic, nekope, hejbe se málo, a na kontrole nohy neroztáhnul, takže se kluk nepotvdil... budoucí tchýně přitáhla tašku pidivěcí a já neco už koupila, tak začínáme syslit :grinning:
no a v tu středu jsme se sešly ve dvou, ale bylo to fajn :slight_smile: příště jdeš s náma :slight_smile: budu tam mezi váma nejmladší :grinning:
11. čer 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, já se teď pořád učim, 21. 6. mě čeká absolutorium, takže doufám, že pak už budu mít klid. Tak bych pak s váma taky někdy někam vyrazila, pokud to neva.... :wink: Jinak mě příjde, že to naše mimi je taky čím dál tim víc akční :slight_smile: ono se snad nikdy nezastaví...:slight_smile: ale je fakt, že když už náhodou spí, tak si zase říkám, to je divný, že se nehýbá..už mi z toho všeho hrabe asi :slight_smile: no tak mi prosím příští čtvrtek držte palce, ať to zmáknu...mějte se moc krásně a pozdravujte prcíky v bříšku.... :slight_smile:
12. čer 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo To je ale stydlínek :slight_smile: tak ještě se snad ukáže v tom 30tt, jinak to bude prostě obrovský překvápko! My už taky máme tašku těch mimi mini věcí, akorát ty čepičky mi přijdou nějaký velký :fearful: snad nebude mít takovou hlavu!
Kdypak razíte na tu dovču? Abychom neměly zase kolizi až budeme plánovat sraz :slight_smile:
12. čer 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Jé, tak těch posledních pár dní zmákni pokud možno bez stresu (což samosebou nejde) a pak dáme určitě sraz a oslavíme to ... tou zmrzlinou :slight_smile: Budu držet pěsti! Si pamatuju tu neskutečnou úlevu po posledních státnicích, svět mi ležel u nohou v tu chvíli :grinning: pro tenhle pocit to stálo za to.
12. čer 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werka87 no ani nevíš jak tě chápu, mě čeká ještě pár zkoušek a už se týden nervuju nad zkouškou z psychopatologie teď v pátek, ta učitelka je hodně vostrá a učení je milion a nejde do hlavy, tak držím palečky, ať to všechno klapne :wink:
12. čer 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky Asi to nebude doc. Kvapilová, viď? :slight_smile:
12. čer 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka néé kdepak, dělám školu na jihočeské... tadyta se jmenuje Franclová :slight_smile:
12. čer 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@twininky @werka87 teda holky, kloubouk dolů :slight_smile: já když si vzpomenu na svoje státnice, tak už nikdy! A těhotná bych to asi vzdala, že to nemam zapotřebí :grinning:
12. čer 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo no však taky mě to napadá každou chvíli... :grinning: ale po každé úspěšné zvládnuté zkoušce jdu dál... :grinning:
12. čer 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka my chceme jet jak jsou ty svátky v červenci a prodloužit si víkend, pokud mi to vyjde v práci, zase tam jsem od rána do večera :( pokud to vyjde, chci jít zejtra cvičit, ale to se rozhodne až během dne... jinak se sejdem, co holky? zase něco naplánujem...
12. čer 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka No zatím se nestresuju vůbec, až mě to trošku děsí...:slight_smile: ale ono to nějak dopadne...jo tak na zmrzlinku bych šla :slight_smile:
@twininky Tak to ti budu držet palce at tu zkoušku dáš, ja jsem poslední dvě zkoušky dala a ani nevim jak, řekla bych, že mi dost pomohlo břicho, pač ta učitelka po mě skoro nic nechtěla... :wink:

@kkouzlo jj to si taky občas říkám, ale už jenom chvíli a pak už bude klídek snad...:slight_smile:
12. čer 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 no to mě asi břicho nepomůže, test je písemnej a píše ho asi 30 lidí, takže doufám, že to půjde opsat z taháku, jinak jsem v hajz..u :grinning:
12. čer 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky Uvidíš dopadne to dobře, budu držet palce....jo některý testy bez taháku nejdou, taky jsem jich letos už několik použila :slight_smile:
14. čer 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, všechny vás zdravím. Občas sem nakouknu, abych měla přehled, jak se nám rozrůstá Plzeň :slight_smile: . Chtěla bych se zeptat, jestli náhodou nevíte o nějaké dobré dětské doktorce na Slovanech. Bydlím tu teprve rok, tak tu nikoho neznám...díky :slight_smile:
20. čer 2012 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 ahojky děkuji za podporu, zkouška dopadla za 2 bez použití taháků, ale za to s opsáním od kolegyně, test byl nakonec s variantami a,b,c,d :wink: :grinning:
20. čer 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@diableria Ahoj, taky zrovna procházím net a hledám nějakého pediatra na Slovanech. Jsem domluvená na spicha s kamarádkou co má čerstvě mimi, tak zjistím od ní nějaké info a dám vědět. Koukám, že už jsi ve 29tt, to letí jako blázen!
20. čer 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky Gratulace! tak ještš werka ať to zítra dá s přehledem a pak hurá na nějakou baštu :slight_smile:
20. čer 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka děkuji moc, a už šrotím na další zkoušku v úterý :angry:
20. čer 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek