• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@zusoka Neboj, ještě prostě neni ten správnej čas, za pár týdnů bude dlabat s chutí a jako profík :wink: a teda s tim chcípem - je to vůbec možný? Ty potřebuješ to jaro jako sůl!
Dneska ráno když jsem koukla z okna a tam sněžilo, tak se mi chtělo řvát...a teď je tam krásný azurko a ptáci řvou jak šílený. Už aby bylo pár slunečnejch dní, potřebuju se dobít jako fík.
7. dub 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Ahoj Zuzi, malej dostal kaši včera, a snědl 4 lžičky, je to opravdu super, ale mrkev mu jede líp, tak nezoufej, až začneš přikrmovat, může to být úplně jinak ;) pořád ti závidím to pití, já asi koupím rovnou učící hrneček a budu doufat, že začne pít...
je zajímavý, že mě s tim TBC takhle neinformovala, ikdyž já ted nevím, jestli ho dát nebo ne, bojim se každýho očka.
Snad už ti bude líp a uvidíme tu vaší nevěstu :slight_smile:
8. dub 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 @1terezicka holky jak jsou na tom holčičky, půjdete plavat? my jo, pokud se nenastydne, ale venku je sluníčko, tak snad už ne :slight_smile: docela se těšim a děsim se toho, že si musim vzít plavky :grinning:
8. dub 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo My jdeme :slight_smile: těšim se jak blázen!
8. dub 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Jj my taky jdeme :slight_smile: Já se těch plavek taky děsím, ale co, děláme to kvůli dětem..:grinning: a konečně snad začne jaro :slight_smile:
8. dub 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Věrko, chceš vzít tu Azalii?
8. dub 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Terezko to mi povídej. Já už jaro přivolávám jak jen můžu. Trápení se zubem, se žaludkem a teď ještě ten chcíp. Opravdu si to užívám. Dnes je to přesně rok, co jsem manželovi oznámila, že jsem těhulka a to bylo tak nádherně a tady včera padal sníh-děsný. Dnešní kašička už byla trošku lepší, ale asi to bude chtít ještě pořádně a po troškách trénovat :slight_smile:
8. dub 2013 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Dnešní kaše měla tedy trošku větší úspěch, než ty 3 dny zpět, ale musela být trochu rychlejší než hlad :grinning: Chce to větší dávku trpělivosti. Zkusím každý den udělat udělat o trošku víc a uvidím.
@1terezicka @werka87@kkouzlo @agent008 Holky a dáme nějaké kočárkování třeba příští týden? Já doufám, že už budu OK a Jíťa by taky snad s Violkou už mohla. Jen v úterý jdeme na naušničky :wink:
8. dub 2013 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Zuzi, já včera udělala trošku řidší a nic moc, takže radši hustější. Normálně u toho jídla knoural ale otvíral pusu a dycky dkyz dostal lžičku tak polknul a pak zase knoural :D chce to vystihnout okamžik, než začne řvát hlady, protože pak už pomůže jenom prso a kaši si nevezme jak se pláčem zalyká.
pro kočárky jsem - co třeba hned pondělí, když pak máte ty náušničky?
9. dub 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, tak jsem dneska odcvičila tu slavnou Jill, poprvý celou, jindy se Jonás probudil a vyžadoval me, a teda je to docela nuda... asi budu muset sehnat někoho, kdo se mnou bude chodit cvičit někam ven. Tohle se dá sice v pohodě odcvičit, ale záživný to teda neni :grinning:
9. dub 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Zkus ten fitness blender, je to celej kanál na youtube. Já cvičim hlavně podle toho a pak co si pamatuju z power yogy a docela je to znát.
@zusoka no tak co příští čtvrtek nebo to pondělí?
9. dub 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka my bychom se taky rády přidaly na kočárkování, máme zatím volno tak se přizpůsobíme :slight_smile:
9. dub 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo @1terezicka @agent008 Holky nám by vyhovoval ten čtvrtek, jestli jste pro. Pondělí má většinou vyhrazené na Lolu tatínek, to bude mít akorát první den volno po týdnu práce a má vždy absťák, že si jí celý týden neužil :slight_smile:
Tak když koukám, že cvičíte i jako kojící mamky, určitě se do toho pustím taky, nemůžu se na tu postavu už dívat.Připadá mi, že tím porodem se úplně změnila :frowning2:
9. dub 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra nás čeká další profi focení, já se taaaaaaaaaaaaaaaak těším!!!!!Chtěla jsem s Lolou nějakou krásnou fotku, ale asi z toho nic nebude, protože s odřeným nosem o očima plnýma rýmy asi ani retuš nic neudělá. Snad se to povede. Je to za super cenu, tak doufám, že i kvalita bude OK 650,- za 20 fotek
9. dub 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Paráda, aspoň uvidíme malou s náušničkama :slight_smile: A kde je to focení? To nejsou ty Ledce, ne?
9. dub 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Já je objednávám přes to feedo.cz, dopravu máme zadarmo a 196 plen vyjde na 725 Kč a vlhčený ubrousky pampers se tam dají koupit v akci balení 3 ks za 90,- Kč. Stačí se jenom zaregistrovat a po prvnim nákupu ti načtou body a pak už máš vlastně dopravu skoro pořád zdarma. Mívají tam super akce na UM i příkrmy..
9. dub 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zusoka to je super cena, až podezřelý řekla bych :grinning: snad budeš spokojená!! já čekám naše fotky každým dnem :slight_smile:
čtvrtek klidně, píšu si :slight_smile:
@1terezicka to cvičení si jdu najít a mrknout se :slight_smile: díky za tip
9. dub 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Terezko je to ve Zbůchu, zítra vám poreferuju, jaké to bylo
9. dub 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Levné to je proto, že to paní dělá jako koníčka, nikoliv práci, takže na tom nerejžuje-ale fotky co jsem měla možnost vidět, jsou OK, ale uvidím zítra v reálu
9. dub 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo Prosim tě, zítra mi přijdou ty plavky, asi to stihne ppl před plavčem, ale jakpak je to s plenkou? Do nich se fakt už plenka nedává? Si to nějak neumim představit :slight_smile:
9. dub 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka @werka87 já vypochopila, že ne. Ani je nemám koupený ty plenky
9. dub 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Já vezmu teda dvě s sebou, kdyby náhodou :wink:
9. dub 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka
@kkouzlo Ahojky holky, sejdeme se teda nějak před tím?Já mám teda sraz s mámou ve čtvrt před bazénem, no nevim, ona si asi myslí, že jí tam taky pustí...:slight_smile: I když nejradši bych byla aby do tý vody vlezla za mě, já vodu moc ráda nemám...jinak Terko kdyžtak mi tu azalii prosím vem, děkuju. Kači já bych klidně někam na cvíčo chodila, samotnou mě to taky nebaví, ale mohla bych jedině až tak třeba v 6 večer, abych malou dala Kubovi na hlídání. Ale nevim co bysme našly aby to bylo blízko pro obě.
9. dub 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Ok, beru. Já tam budu třeba kolem 11:15 někde kroužit s kočárkem...
9. dub 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 jj, sejdem se před, vás poznám :slight_smile: hele naše mamka taky hodlá jednou jít s námi, aby malýho viděla, teda ne na první lekci, ale někdy půjde určitě :grinning: a to cvičení proberem
9. dub 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo
@werka87 Jo a co očkovací průkaz? Ten taky berete?
9. dub 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka to mi nenapadlo, ale v tašce ho vozim pořád :grinning: podle me nic takovýho chtít nebudou, to by napsali
9. dub 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka
@kkouzlo jj nás nepřehlídnete..:slight_smile: Já očkovák mám taky pořád u sebe a po plavču stejně jedeme na 6-ti měsíčni prohlídku, tak bych ho měla u sebe....a co všechno teda sebou berete? Já plavky pro mě a pro malou plus jednu papírovku do vody, pro sebe ručník, pro malou taky...pak asi ty pantofle, věci na přebalení co sebou vozim normálně, sprcháč pro malou ( s tím se můžu umýt i já :slight_smile: ) a asi olejíček po koupeli...ještě něco je potřeba?Já teda ještě vezmu ohřáté odstříkané mlíčko v termotašce abych jí to pak mohla rychle dát a šupajdit k doktorce. A nevíte jak je to s tím kočárem, někde sem četla že se zamyká někde u zábradlí?Tak jestli vzít řetěz na kolo :slight_smile:
9. dub 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 beru asi to co ty bez olejíčku a mlíčka :grinning: o tom zámku na kolo jsem uvazovala, musim se Jirky zeptat jestli to tu má
9. dub 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek