• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@zusoka Zuzanko, na to focení jsou třeba nějaký propriety? Já nedisponuju žádnýma těma čelenkama, chlupatinama, tylovýma sukýnkama..nebo to tam měla přímo pani fotografka?
14. dub 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo a taky ještě novinka - Áje začal chutnat ten čaj od sunárku - jablko se šípky. Dnes ho vycvakla skoro 100ml :slight_smile:
14. dub 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky tak jsme zpátky, bylo to užasný, fakt pěkný, malou tam všichni obdivovali, nejvíc němečtí důchodci :grinning: Byla s náma v bazenku a v solný jeskyni, jinak na pokoji byla připravená postýlka av jídelně i židlička pro malou, asi bych si takovou chtěla taky pořídit, byla teda plastova, s omyvatelným povrchem a nastavitelná i do polosedu....no a to jídlo tam, moc dobře vařili a hlavně sem to nemusila kuchtit já,byl to pěkný, ale mám tak minimálně dvě kila nahoře za ten víkend, od zítřka pěkně dietka a začít něco dělat, už asi začne jaro, tak abych mohla vylézt na ulici..:slight_smile: No ale užili sme si to, malá už baští masíko a ovoce...škoda že sem tu na ty trhy nebyla, tak příště...

@1terezicka S tim pláčem, když není poblíž maminka, není to zase až tak dobrý, já se vždycvky stresuju, když někam musim a nechávám jí jak u mámy, tak u druhý babičky...jsem nejvíc klidná když s ní jezdí v kočárku- to spí a je jí to jedno, no nebo když si jí někdo cizí chová, tak pořád kouká na mě s výrazem, co jí to dělám, proč jí dávám cizim lidem, pak se třeba i nechá, ale pořád si mě okem hlídá, abych náhodou nezmizela. Ale už je to trošku lepší a s některými to i vydrží a pořád se prodlužuje doba, než si všimne, že tam nejsem, musí jí zabavit, nejvíc mě mrzí, že i u taťky po nějaké době začne brečet...je to můj mazlící mamánek..:slight_smile:

@kkouzlo Kači měla bych na tebe prosbu, Kubovo kolega z práce má manželku a ty čekají mimi, a ta se mě ptala na látkování, tak jsem jí říkala, že já nelátkuju, ona by ráda, ale já o tom vim kulový, tak jsem jí slíbila, že se tě poptám, co a jak, a předám jí info, ptala se mě třeba jaký tip, značku těch plenek,co je osvědčený a tak...ještě sem jí říkala, že jí řeknu ať se sem zaregistruje, myslim, že je tu i přímo skupina na látkování ?
14. dub 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 To je fajn, že jste si to užily takhle krásně. A nevíš co to bylo za značku tý židličky?
14. dub 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Tak to bohužel nevím..:frowning2: to mi nenapadlo se kouknout, jen vim, že měla na opěrátku namalovanou berušku..:grinning: Ta se Marušce děsně líbila a strašně se vztekala, že když seděla v židličce, tak na tu berušku neviděla..:slight_smile: Zkusim se podívat po netu, jestli jí někde neuvidím, nebo podobnou...
14. dub 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 :grinning: to je prdelka. No děkuju, to budeš hodná.
14. dub 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Terezko nepotřebuješ vůbec nic. Paní má úplně všechno a dokonce si odemě i čelenky koupila :slight_smile: Jen vem Áje nějakou hračku, která jí zabaví nebo upoutá její pozornost-toť vše.
14. dub 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka No tak super! Už se těšim na výsledek :slight_smile:
14. dub 2013 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Tery kdy jedete? Já si zítra jedu vyzvednout hotové fotky na DVD.
14. dub 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 Věrko, at se kamarádka přihlásí sem na koníka, najde si mě jako přítele, a já jí pak bud poradím, nebo jí navedu na ty skupiny, alba na inspiraci a diskuze :slight_smile:
15. dub 2013 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@isis_mokos Mončo, jste v pořádku? Už se vozíte novým výtahem? :wink:
15. dub 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Jdeme 29.4. Akorát to byl takovej rychlej telefonát, že jsem se ani nestihla zeptat na jméno a kde pani najdu :grinning:
15. dub 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka terezko my máme taky tu rostoucí dřevěnou, dostali jsme ji k vánocům a vypadá dobře
15. dub 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky konečně jaro!! taky máte takovou radost jako já, hned je všechno veselejší i když mám rýmu jako trám :slight_smile: :slight_smile:
15. dub 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 A je skladná? A je pro nesedící mimi? :slight_smile:
15. dub 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka když už jí postavíš tak skaldná moc neni :slight_smile: my ji zatim máme ve volnym pokoji, pro nesedící asi nee, ta opěrka se asi dá trchu nahnout ale nic extra, já zatím krmím v lehátku dokud si nesedne sama, je to pak spíš na dýl že pak může malá sedět sama u stolečku, dostali jsme ji od švagrové, měli ji taky a by ly moc spokojený
15. dub 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Právě.. u nás to neni možný, aby se nedala složit někam do kouta :unamused: a zatim Ája papá v autosedačce, protože v lehátku spíš leží a blbě se jí polyká, tak to právě už docela řešim a ta chicco polly je podle recenzí fakt super. No už jsem na ní stejně přihodila na aukru, nějaká paní tam dostala darem dvě, tak jednu prodává...
15. dub 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Já vím, Renda mi říkala, že to byl zrovna špatný okamžik. Jmenuje se René Michnerová a cestu ti můžu popsat, nebo se o to alespoň můžu pokusit :wink:
15. dub 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka To budeš zlatá :slight_smile: a co ten čtvrtek a procházka? Já to mám tenhle tejden všelijaký, ale vynasnažim se zařídit si to.
15. dub 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Já s tím čtvrtkem počítám.
@agent008 @kkouzlo @werka87 A co vy a ten čtvrtek?
15. dub 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky malá má 39,4 bez odečtu...dala jsem jí před půl hodinou čípek, ale neklesá to, tak za chvíli vyrážíme k doktorce...myslete na nás, už včera byla taková protivná, nevim jestli zuby, má jenom rýmu, ale v noci i jednou zvracela a nemá chuť k jídlu....Je mi jí strašně moc líto :frowning2:
16. dub 2013 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 Věrko, to vypadá na zuby, příznaky mam nastudovaný... Každopádně držim palce!!!
@zusoka Zuzko počítám s tím :slight_smile:
@agent @1Terezicka Já mam taky vyhlídlou tu rostoucí dřevěnou, ale je až pro sedící děti, krmím taky v lehátku, ale já mam polohovací, takže malej skoro sedí - a konečně se rozjedl :slight_smile:
to počasí je úplně super, včera sem seděla v parku, četla si, malej spal v kočárku, kde má konečně bez zimního fusaku zase dost místa, ještě můžem sporták nechat uklizenej :slight_smile: sem úplně nabitá energií :slight_smile:
16. dub 2013 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
holky, babička nám navrhla, že nás vezme s Jonášem k moři do hotelu s bazénama, na konci května. mě to přijde trošku brzo, ale zase je výhoda, že by byl na skleničkách a nic jejich by vlastně nejedl. Jely byste? Já bych asi radši v září, až bude starší, ale to už to s tím jídlem bude horší. A plánujete vůbec nějaký společný rodinný dovči? Terka asi chaloupku, co? :slight_smile:
16. dub 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka
@zusoka
@werka87
@kkouzlo holky já jsem furt dost nastydlá, tak ještě nevim jestli budu moct, když se mi to víc nerozjede ale zklidní tak rády dorazíme ale na 100% ještě nevim, ozvu se určitě :slight_smile:
16. dub 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo jéé ká´to já bych jela hned, kdyby byly penízky :slight_smile: :slight_smile: my plánujem jen nějaký výlety asi jednodenní
16. dub 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@agent008 Jíto, to samý my :grinning: v létě to budou samý hasičský závody a pak možná i něco jinýho, jinak nic. Ale tohle je babči iniciativa a platila by to :grinning: nás straší ta hypotéka a auto, takže spíš šetříme
16. dub 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Kačí, neváhej :slight_smile: My měli už teď v březnu jet s našima do Itálie na lyže, ale ty nemoci nás složily. Každopádně v červnu jedem s maminkou k tetě do Holandska na týden a v prosinci určitě do Rakouska. Od toho půl roku není vůbec problém s cestováním. Jo a 9.5. si jdu vyzvednou Ájulky pas. Ta fotka tam je fakt krutá :slight_smile: vypadá jak největší gangster :grinning:
Taky jsem teď nabitá energií, včera jsem byla s kámoškama u Pechtů a všude jen maminky s kočárkama :slight_smile:
@werka89 Věruš, to jsou určitě zoubky, ty příznaky tomu odpovídají. Ale stejně držim pěsti!!!!
16. dub 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Zítra bazén? Jsem na tu naší prdelku zvědavá. Dorazily plavky jsou fakt rozkošný :slight_smile: Akorát si říkám,že když je takhle pěkně, tak jí možná vezmu v autosedačce místo hluboký korby. Na manducu si zatim netroufám, chodím s ní zatím jen doma, tak vlatně nevim jak dlouho v ní vydrží bez problému..
16. dub 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka jemu bude půl roku a tak 2 týdny....musim nastudovat letadla a pak se rozhodnout
16. dub 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Kamarádka lítala od 4 měsíců do Itálie s malym - za jeho otcem a nebyl problém. Vždy je navíc brali s předností do letadla, nemuseli nikde čekat, což je super..
16. dub 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek