• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
autor
@1terezicka mě včera vydržel tak 40m, ale nevim, jak bych se tam a kde s nim poutala, tak asi zase kočár. docela se tesim
16. dub 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Krásky :slight_smile: Už jsme doma, jen jsme ještě po výtahu byli fuč - jeli jsme na meditace - Hu-Rááá, celá rodinka - tatínek hlídal, abych já mohla, tak jak to bylo možné, být na "programu".
Jéééé, všem moc doporučuji nějaký pobyt, kde tatínek bude "ten hlavní" pečovatel. Chvílemi to bylo krušné, když toho na něj bylo moc, ale jinak si to i on užil a doma se mi pak omluvil, že mu došlo, že byl někdy protivnej a je krásně cítit, jak mě teď daleko líp chápe a tak jsme k sobě pozornější a jemnější :hearts:.
A já jsem zjistila, že to jde, že se můžu i vzdálit, ale taky si toho vážím - jak manžela, když pečuje, tak těch "aktivit", že tam můžu být.

@kkouzlo Moc děkuji, že se ptáš :hearts:
16. dub 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werka87 taky ráda poradím s látkovkama :wink:
16. dub 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a my máme židličku Chico, je polohovací, polstrování sundavatelné, omyvatelné, 5tibodové zapínání. Mám ji půjčenou, ale viděla jsem ji tady na bazaru za 800 kč. Za sebe můžu doporučit.
16. dub 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo
@1terezicka Tak jsme doma, doktorka říkala, že na zuby je to dost velká teplota a poslala na nás na ORL, tam vyloučily zánět středního ucha a doktorka jí tam koukala i na dásně a prej zuby budou brzy, tak nevim jestli to může být k tomu, jaký jsou ty příznaky? teplotu má pořád :frowning2: ještě dneska musíme odnést moč, tak třeba se něco dozvíme...a ještě jí brala kreva prej to podle ní vypadá na něco virovýho, každopádně zítra asi plavčit nejdeme..:frowning2:
16. dub 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 příznaky za zuby: nechtí jíst, může být průjem nebo víc kakají, samozřejmě brečí, teploty, podle sestřenice z jeji zkušenosti si pořád cucaj prsty a hračky.
a víš jak na tu moč, jak jí odchytíš? tu musí bejt docela těžký, u Jonáše snadný, jsou takový nalepovací pytlíky. Snad nic špatnýho neobjeví a bude to fakt od těch zubu!!
16. dub 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo jj máme taky pytlík, už druhej, při prvním se pokakala a on se odlepil a nic tam nebylo...ted už mám chyceno,jen musim na někoho počkat aby to tam odnesl. ona v noci zvracela, moc nejí, je taková malátná-ale to je asi z tý horečky, ale chvílema se chová jakoby jí nic nebylo, i se směje, ale celkově je protivnější a kňourá, no ruce si cucá...kéž by to byly ty zuby...
16. dub 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 No Káťa už to popsala, na ty zoubky to vypadá, ale to je fakt těžko říct. Snad budete mít výsledky v pořádku a nebude to žádná viróza. Kdypak ty výsledky budou, do druhýho dne? Jinak si teda nedovedu představit jak bych vyšilovala, kdyby mi malá začala zvracet k horečkám. Asi bych volala rovnou záchranku. Myslim na vás!
16. dub 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isis_mokos Jsem si na ní přihodila a někdo mě na poslední chvíli přehodil :slight_smile: ale našla jsem ještěj jednu netknutou na mimibazaru, tak uvidíme. Případně koupim novou, vydrží i pro druhý dítko :wink:
16. dub 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Je to moc pěkný, ale pokud by to byla dovča letadlem, tak já bych nejela. Máme v okolí známé, kteří jeli v 8m malého a ten tlak v letadle mu způsobil obrovské potíže s neuzavřenou hlavičku, takže já dokud Laura nebude mít uzavřenou hlavičku, tak bych nikam nejela. Asi jsem stará upjatá matka, ale mám strach.Moje mamča nás taky chtěla letos vzít k moři, a já jsem odmítla.Navíc z toho Lauruš ještě nebude mít rozum, tak pojedeme až za rok.
16. dub 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka já právě Zuzko nevím, hledám pořád pro a proti, ta hlavička je proti, ale je fakt, že jsem o tom nikdy neslyšela... je jasný, že Jonáš z toho nic mít nebude, mamka to bere tak, že já si odpočinu. Muj nápad byl jet někam v čechách na pár dní, pak ona přišla s tímhle...
16. dub 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 držím palce, aby bylo malé líp! .. a tím i Tobě :hearts:
16. dub 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka @kkouzlo No výsledky měla hned, asi jenom zkoušela ten papírek, moč má v pořádku, tak jsme dostaly nějaký zkumavky domů a když jí to zítra nepřejde, tak ve čtvrtek znova s močí a tu už budeme muset nachytat, teda dala nám i ten pytlík jako nouzovej, ale já nevim jestli jí to zvládnu na tu pipinku nalepit, musí se jí to úplně roztáhnout a tam někam přilepit..to raději budu chytat do zkumavky.Ale snad to nebude třeba.Jinak další příznak zubů, už třikrát kakala a teď to teda bylo fakt velký a trochu řídký oproti těm jejim tuhým bobánkům a smrdělo to teda pěkně.no a měla zase 39,4 st před odečtem, tak jsem jí dala paralen, střídám to snurofenem...prej se něco teprv může rozjet, že je moc brzy první den teploty, ráno mi říkala, že je lepší přijet až třeba po dvou dnech, když teploty nezmizí, ale to já bych ty dva dny doma akorád šílela a vymýšlela nejrůznější scénáře, možná vypadám jako matka, která jde s každou kravinou k doktorce, ale co kdyby...no je to naše první nemoc, nebo spíš tak vysoký teploty...
16. dub 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isis_mokos Děkuju, taky si moc přeju aby jí bylo líp, je to strašný vidět svoje dítě nemocný, je taková protivná, unavená,brečí, teď teda spí u mě v náručí :slight_smile: je mi jí strašně moc líto.
16. dub 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 To se ti právě vůbec nedivim, dva dny bych nevydržela ani náhodou. Tak ať to jsou fakt jen ty zuby!
16. dub 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Holčičky držím vám palce, aby to nebylo nic vážného a maličká ať je brzo fit.
@isis_mokos Nechceš přijet ve čtvrtek mezi nás na kočárkování?
@kkouzlo Odpočinek se hodí vždycky :grinning: já bych se jen bála toho letadla.
16. dub 2013 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak děvčátka hlásím, že naše slečna má ode dneška naušničky.Byla nesmírně statečná.Taťka jí držel a měla víc práce mu cucat prsty než brečet, ale trošku si kňourla, ale u mě v náručí to pak úplně zapoměla a taky pomohl náš nezbytný čajík.Viděla flašku a bylo po kňourání :grinning:
16. dub 2013 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka šikulka statečná :slight_smile:
17. dub 2013 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka a kdy je zítra srazík? zase v jednu? já už jsem docela fit ale zas nevim jestli budu mít auto, kamil potřebuje něco vyřizovat tak nevim jestli mi ho nesebere :(...jo jinak holky až bude teplo tak vás moc zvu k nám na vesnici, místa tu máme dost, můžem na prochajdu atak :slight_smile: když budete mít chuť...
17. dub 2013 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@agent008 @zusoka já klidně v 1 můžu :slight_smile: Jíto, to až někdy budu mít auto já (jsou to vyjimky, kdy se musim nahlasit tak týden předem), tak my rádi přijedem :slight_smile: děkujeme za pozvání
Zuzko, naušničky zítra okouknu :slight_smile: určitě je to parádnice :slight_smile:
17. dub 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Zuzi a v kolik a kde je sraz? U Dvořákovky? Jestli v jednu, tak bych to zkusila stihnout, nebo bychom přijeli o trochu dýl - většinou mezi 12 a 13 hod. Maxí obědvá :slight_smile:
17. dub 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoky tak zítra nám to bohužel nevyjde...když budete někdy chtít k nám jste vítány, klidně i jednotlivě, jsme skoro pořád doma tak se stačí ozvat, ted maj naši vedle 2 nádherný jehňátka :slight_smile: :slight_smile: užijte si to zítra!!
17. dub 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Ta je ale statečná, jsem na ní zvědavá :slight_smile:
@agent008 to tě beru za slovo :slight_smile:
@werka87 Tak jak vy? Je to lepší?
17. dub 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo @isis_mokos @1terezicka Holky tak klasicky, platí ta 13h,ne? Na Monču asi klíďo počkáme, že?
@agent008 Auto je můj nepostradatelný přízel, takže děkujeme za pozvání. Někdy rádi přijedeme.
@werka87 Věrko jak je maličké?

Pokud bude některá z vás holky mít zájem, tak se můžeme domluvit a jet k Jítě společně. Dnes jsem děvčátka byla u kadeřnice a jsem nadšená. Padající háro přistřiženo-zkráceno, obarveno a já se po dlouhé době cítím fain :slight_smile: Už sena vás holky na všechny moc těšíme.
17. dub 2013 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, vůbec nemám čas to tady číst, malá chce neustálou pozornost, je děsně protivná...Jinak včera dobrý, celý den bez teploty, ale přidal se k tomu průjem, a je takovej trošku do zelena, večer už mi to ani jako průjem nepřišlo, spíš nazelenalý míchaný vajíčka...no ale večer měla 37, 6 po odečtu, tak jsem jí raději dala Nurofen, i pořád kňourala, že jí něco bolí, no a celou noc spala, šahala jsem na ní a byla studená, akorád jednou se vzbudila na krmení, už začala i jíst a pít...tak nevim, asi s tou močí pro klid duše dneska skočim, řeknu jí o tom kakání a chci se domluvit. jestli když to bude už dobrý, tak zda bysme mohly aspoň na chviličku ven, nebo na zahradu, je tam vážně hezky, No a zuby stále nikde, tak nevim, ale jestli to ty tesáky budou, tak doufám, že nás tohle nebude čekat při každým prořezáváním, jinak skončim asi v Dobřanech :slight_smile: Předevčírem večer chudinka tak plakala, nemohly sme jí uspat, řvala ale jak, opravdu jakoby jí něco bolelo, no po dvou hodinách jsem brečela i já, nevěděla jsem co s ní, nakonec usnula vyčerpáním a spala skoro celou noc...kdyby člověk věděl jak jim pomoct...
18. dub 2013 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo
@1terezicka Holky a jak bylo na plavču?Přišly jsme o něco?Psala jsem jim maila, že nedorazíme...
18. dub 2013 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 Věrko, na ukázku se musela každá maminka potopit, aby plavčice viděla, jak to umíme/neumíme, asi to budem příště trochu trénovat... jinak jsme mimča jakoby pokládaly na záda a nic novýho
Snad už bude Maruška klidnější a objevíš zub...
18. dub 2013 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já s tím dnes počítám a zkusím to stihnout na tu jednu, ale kdyby něco, tak budu ráda za číslo na Vás - Zuzko, Kači, Terezko? Stačí na jednu, jestli tu jste/ budete do té doby :slight_smile: . A sraz přesně kde? Venku před kterým vchodem, nebo někde vevnitř? Děkuju, pa Moni a Max :wink:
18. dub 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Budeme tam, taky se moc těším!
18. dub 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isis_mokos Vchod z Koterovský u Crosscafe a tel. ti posílám do IP :slight_smile:
18. dub 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek