• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
Jo a teda holky držte nám pěsti, asi leze zoubek. Už tři dny je Ájulka taková stěžovací a k našemu překvapení občas přes den i pláče. Dala jsem jí kousátko a jede ho jak blázen, tak snad už to bude brzy venku..a doufám, že bez teplot.
22. dub 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka já mam dýni, a pak uvidíme. Hrášek možná zmrazený bych taky mohla zkusit, na řepu má podle těch tabulek ještě čas...no uvidíme, je to věda :grinning: na zoubek držím palce. Podle toho jak Jonáš cucá a okusuje věci by už měl celej chrup, takže takhle to u nás nepoznám :(
Asi na homolku chvíli nepůjdu, fuj, já se takových věcí pořád děsim.... třeba jdu v lese a říkam si, co bych asi dělala, kdyby tu někde z pod listí vykukovala ruka a tak, fuj.

@zusoka teda ta vaše Laurinka je vážně jedlík, já ani celou porci nezkoušela :D bych to vyhazovala
22. dub 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka
@1terezicka
@kkouzlo Holky moc děkuji za podporu, vypadá to, že se blízká na lepší časy, nechci to zakřiknout, ale malá dneska kakala jen třikrát a normální hovínka :slight_smile: A já od rána taky už na záchodě nebyla, už je mi líp, i jsem zvládla jet na brigádu na uklid, sice žaludek trošku na vodě, za celý den sem snědla jen dva rohlíky, ale jinak v pohodě :slight_smile:Doktorka taky říkala, že by snad malá už měla být v pořádku a dehydrovaná prej rozhodně není...tak snad to nezakřiknu a už všechno bude dobrý, ale plavčo tenhle týden ještě vynecháme aby se nám to nevrátilo a hlavně abysme někoho ještě nenakazily.
Zuzi s petrželkou počítám, docela mi mrzí, že mě vubec nenapadlo, že by o ní byl zájem a minule jsem vytrhala takových pěkných trsů...ale ona roste jak divá :slight_smile:
Ty jo Terko, a byl jako fakt mrtvej?To je hrozný, já jednou šla kolem senečáku a tam byl utopenec, policajti na něj daly plachtu, ale nohy měl pořád ve vodě, byl tak jako napůl vytaženej a modrej, fakt hnus...a jednou byl utopenec u Bolevaku, já projela kolem na kole, ještě si říkám, proč tu stojí ta sanitka a vůbec sem si ho nevšimla, všichni pak na mě jestli jsem ho viděla jak tam leží,vůbec jsem ho nepostřehla,asi jsem si myslela, že se jen někdo opaluje :slight_smile:
22. dub 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 To je dobře, že je líp. No fakt se mohla nakazit v těch Frantovkách třeba v tom bazénu, jestli si lokla.
A mrtvola to byla, no hnus. Já chodila teda na soudní lékařství, takže jsem byla i na pitevně, ale tam jsou ty mrtvoly čistý, omytý, nic tam vyloženě nesmrdí. Tohle byl trošku jinej level, bylo mi docela šoufl :slight_smile:
22. dub 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 @agent008 dneska jsem byla na kontrole na gyn, otěhotnět můžeme rok po porodu :slight_smile:
holky to jste neviděly tu radost, když se to Jirka dozvěděl
Věrko držm palce ať už je to všechno opravdu za váma
22. dub 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kkouzlo Nó, tak po svatbě můžete začít :grinning:
22. dub 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Terko až po Vánocích asi :D
23. dub 2013 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo No jo vlastně, Jirka umí hned napoprvý :slight_smile:)))
23. dub 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak máme za sebou vítání občánků - no příště bych tam nemusela. Celý to trvalo půl hodiny, bylo nás 10, takový rychlý, na začátku náký dítě zahrálo na dudy, pak podpisy, fotka, igelitka s dárkama - kachnička do vody vhodná od 18m, sada na jídlo (talíř, miska, hrnek), chrastítko, knížka alá první vzpomínky (tu asi někomu darujeme) a vše to bylo v plastovém průhledném batohu :grinning: nejlepší na tom všem byla zmrzlina, kterou jsme si dali u Dvořáka :slight_smile:
23. dub 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@1terezicka to zjistíme :grinning: nezlobila bych se
23. dub 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo dítě hrálo na dudy, no to bych vážně nečekala, takže navíc kulturní zážitek :slight_smile:
23. dub 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Teda vy ste dostaly věcí, my jenom plastovou misku se lžičkou :slight_smile: A dudy nám taky nehrály, ale skupinka malých dětí nám zpívala, a šlo vidět jak byly nervozní, v půlce se zasekly a nevěděly jak dál a pak tu sloku opakovaly pořád dokola, ale bylo to strašně roztomilý :slight_smile: Jo tak já bych taky klidně začala po Vánocích, ale Kuba se zatim nějak netváří :slight_smile: Jen doufám, že jak mi je poslední dobou občas blbě, že už není zaděláno, dokonce se mi začalo strašně dělat akne, a to i v dekoltu a tam jsem ho měla jen když jsem byla těhotná, tak snad to je jenom nějaká hormonální nerovnováha nebo tak něco...:slight_smile: asi si pro klid duše koupim test,přece jenom občas tu pilulku zapomenu vzít, když večer padnu do postele a hned usnu...
Jinak hlásím, že to fakt vypadá, že už je klid, malá se už v noci zase budí tak třikrát na papání, kaká tuhý bobany a krásně zlobí, jediný, tak možná že vždycky ráno pokašlává, ale pak přes den už ne...asi jak jí přes noc natečou hleny do krku, ale nic hroznýho. A já už jsem taky v pohodě. Snad to nezakřiknu. Dneska jsme byly i po týdnu na procházce, bylo to skvělý, jsem hned nabitá pozitivní energií...:slight_smile:
23. dub 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 a to ten dudák i zpíval, ale hezky, bylo to asi to nejlepší.
A dovedeš si představit, že seš ted tehotná? já ne, zatim, ale je fakt, že u nás nehrozí, že bych teď otěhotněla :grinning:
To je dobře, že jste holky zdravý, škoda, že na plavání zítra nemůžete ještě a pak bude až v půlce května :(
23. dub 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 No tak to je dobře, že je líp. S tim akné jsem to měla hooodně podobný, musela jsem být těhotná fakt max. týden a osypala jsem se snad ze dne na den takovym stylem, že jsem na sebe ráno čuměla jak zkoprnělá,fakt děs a vylízávala jsem se z toho až do třetího trimestru. Díky za biodermu!
23. dub 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Nedovedu, už jsem Kubovi říkala, to bych se šla asi oběsit a on, že ne, že by šel on :grinning: Hlavně teď jak byla malá nemocná, vůbec si nedovedu představit mít do toho ještě jedno, já neměla čas se ani osprchovat a byla jsem jak psychicky tak fyzicky vyčerpaná, no byl by to mazec.Jakto, že bude až v půlce května?No já bych klidně šla, ale mám ještě strach aby se jí to nevrátilo...přece jenom v sobotu měla ještě teplotu. Tak zpívajícího dudáka závidim :slight_smile:

@1terezicka Já byla taky od začátku skoro až do konce, je fakt že na konci trošku míň...jsem si už na začátku říkala,že to určitě bude holka, že jsem tak osypaná :slight_smile: Ale právě,že na prsou se mi nikdy nedělaly, až v těhotenství, si pamatuju, jak sem to maskovasla na svatbě tunou make-upu, tak mě to teď trošku vyděsilo, snad to bude v pohodě.
23. dub 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 jsou 2 státní svátky :( oba ve středu.
Právě, druhý bych brala hned, ale po tý nemocnici jsem se nějak zablokovala, dost nad tím přemýšlím, bojim se, nemoci, nemocnice a dvě děti, jak se to má asi zvládat....
24. dub 2013 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo To mi vůbec nedošlo, že jsou státní svátky..:grinning: Ty jo, to to utíká, to už jako bude květen?A Marušce bude 7 měsíců za chvíli :confused: No to je něco,na tý mateřský to fakt letí ten čas...Taky nechápu jak by se zvládly dvě děti, třeba obě dvě nemocný najednou, no musí to být hrůza, mě stačilo jedno...já se ti nedivim, že se bojíš nemoci a nemocnic, já se teď bojim malý měřit teplotu, tak dokud nebude vysloveně horká a nebude pořád jen spát, tak jí to ani měřit nebudu, zbytečně bych se stresovala, že to má třeba jen zvýšený, pořád jí ohmatávám, jestli má studený tváře.:grinning:

Jinak holky jdete někam na Májku? My půjdeme na Boleveckou náves, je tam vždycky nějaká kapela (takový to vesnický hraní:slight_smile:), griluje se tam, je tam stánek s pivkem a tak...už se moc těším, snad nebude pršet...
24. dub 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 já se taky bojim měřit :grinning: od rána pláče, je rozmrzelej, ted usnul, pořád hladim hlavičku přes fontanelu a osahávám, ale teploměru se vyhýbám, mám v sobě blok, že zase hned skončíme v nemocnici :( takže tě úplně chápu

Věrko, my na májku pojedeme k našim, hasiči, takže i Jirka pojedou pro strom už teď v sobotu, já se těšim na buřta a pivo, jinak je to takový klidný, plno dětí, JOnáš bude sice nejmenší, v kočáru, ale pak může hlídat babi a my aspon budem chvíli mezi lidma. Bejvá to taková vesnická chlastačka :grinning: ale to se mě letos netýká, jako zodpovědné matky, že ;)
24. dub 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Vesnický chlastačky jsou nejlepší, tady je něco podbnýho, taky se těšim na buřtíka, na pivko mám děsnou chuť, ale nevim jestli si ho dám, ale vlastně dostane odpoledne sváču a večer jí můžu udělat kaši a teda kojit až v nocii, to bych si jedno dát mohla ne?Abych neskončila po jednom pod stolem, už jsem vyšla ze cviku :grinning: Jinak my už vytáhly sporťák pro malou, dá se to sklopit do lehu, ale má to trochu zvedlý aby viděla ven, do korby se mi vešla už jen tak tak a navíc se pořád vztekala...teď jer spokojená a když usne tak jí to sklopim a spí v lehu :slight_smile:
24. dub 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka tak Terko tys tu mojí tchýni zakřikla :grinning: dneska tu byla celých 40m, stihla nám vyčinit, že nezvedáme telefony - máme oba vyplej zvuk, a prej už nakupuje na svatbu!!! My dva to prej neřešíme, tak někdo musí. A opět téma vejslužky, pro Jirkovo kamarády si je prostě udělá. Vidim to tak, že se brzy pohádáme. už to řekl i Jirka,že to řeší lidi který nemaj, tak snad pak necouvne. mě zas tak naštvala!
24. dub 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo :slight_smile: tak to jsem vážně nechtěla! No ale klasika :sunglasses:
Jakpak ten hrneček? Koukla jsem doma na recenze nakonec jsem večer sjela koupit ten od babylove, tak jsem zvědavá co na něj řekne Al :wink:
24. dub 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Jedeme zase potěšit moje rodiče, takže mě místo májky čeká masáž a kadeřnice, což docela kvituju -) Jinak občas si dáváme večer vínko, páč malá spí od těch půl 8 do 5 vkuse a teda asi před měsícem jsem se solidně picla, až mi to bylo blbý :grinning:
24. dub 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka mam taky od babylove :slight_smile: zatím si hraje a občas něco vypije - jsou videt bublinky, tak snad si zvykne. Me se lítí ty barvičky, vzala sem zelenej :slight_smile:
25. dub 2013 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo určitě to půjde, má skvělý reference od maminek co zkusily snad všechno. Máme samozřejmě růžovo fialovej :slight_smile:
Tak poplakávání a strkání všeho do pusiny pokračuje, ale zatim na dásničce žádnej náznak zubu...možná se nám prostě z naší holčičky klube nerváček po mamince :grinning:
25. dub 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka od osmi do půl druhý jsme byli venku a vzal ho celkem na milost, zato kojení moc nedal.
Terko ty zuby já taky nepoznala, včera mu Jirka koukal do pusy a už jsou zepředu na dásni 2 pěkně vidět, jakoby prosvítaj pod kůží, je fakt že víc brečí a kaká taky časnějc a řidší, takže nám se dva asi blíží. Ale kdyby neviděl u jedný holčičky rostoucí zoubky, tak to nepoznáme a pozorujem dásen zezhora....
25. dub 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka koukni na uživatelku kixi, má tam ty zuby vyfocený zrovna
25. dub 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo aha aha, já koukám samozřejmě zezhora :slight_smile: takže u nás zuby ne e...tak holt nerváček.
25. dub 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1terezicka Jo tak to se ti líbí? :grinning: Tak ještě přidám, že cestou na zahradu a zpět jsem se spálila jak prase. Ája byla teda pod stříškou a napatlaná tou 30kou, co jde tak pěkně rozmazávat, ale nějak jsem se zapomněla natřít i já. Ať žijou Apačové!
25. dub 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka jojo líbí :D tak to já šla dneska z Doubravky pěšky do města, pak do Plazy a domů, a mam hezky opálený nohy a ruce, akorát červenej nos :grinning: Ale JOnáš byl jak sněhulák, se to nechtělo rozmazat nějak...
25. dub 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je mumraj s Vámi :grinning: .
Tak Maxí už má sedm zubů, najednou se vyrojilo pět nových - každý den jeden a pak ten sedmý, dvojka dole mě dost překvapil. Maxí slintá a sem tam béká, ale máme ty homeopatika - doporučuju, tak jsme docela spokojení a taky je to skoro v pohodě oproti těm dvoum prvním zoubkům v 5 měsících! Tak nebojte - zdá se, že je to lepší a lepší - stejně jako s prdíky :slight_smile:
Jééé, Maxí dnes slaví 10. měsíců - huráááá - to už je úplně jiný, než na začátku - moc si tohle období užívám :slight_smile: . Nebo jsme konečně pustila nějaký uklízení a co všechno musím a konečně si to užívám? Hmmm :slight_smile: . Maxí leze po bytě, konečně přestal zoufale plakat, když odejdu jinam a leze si za mnou - nebo do koupleny, tu má nejradši :sunglasses: .
Včera jsme byli na 10.měs.prohlídce a konečně doktorka, která chápe, že Maxí není tlustej, ale celej velkej! Ptala se mě, jestli mám vysokýho manžela :grinning: No, nemám, ale někde ty geny máme v obou rodech. Zato sestra na recepci - ach jo - seřvala mě, že jdu dovnitř s kočárkem, tak jsem jí řekla, že tam mají nápisy, že za věci v čekárně nezodpovídají a ona, že si doma do obýváku taky nevozim kočárek, ne? Vrrrrrr!

@werka87 Už to vypadá v pohodě? Obě? :confused:

@kkouzlo
@1terezicka ať žijou sněhuláci a Apačové :grinning:
26. dub 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek