• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@kkouzlo No právě až ten příští můžeme, to je škoda. Takže příští pátek očkování, to na vás budu myslet ať to zvládnete co nejlíp. Jakpak to vůbec budete mít s tim dalšímo čkováním? Jako to MMR a tak? To už jsi se s dr. bavila?
29. dub 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka očkovanej bude už ve čtvrtek, ale my tam budem přes noc, snad to bude dobrý, v sobotu jsem si naplánovala kurz focení :D
no ted dostane synflorix a další bude až v roce poslední hexa a roce a půl synflorix, co je MMR nevím.... pro doporučení si mam přijít na začátku května, tak mi asi něco řekne - pár otázek taky mam
29. dub 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo no MMR je taky prasárna, to je ty zarděnky a tak, prej jsou na to taky blbý reakce, ale to je ještě čas. Kurz focení? Kampak budeš chodit?
29. dub 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka a to se musí dávat to MMR? mě řikala, že ted do roka nic dalšího nebude, pak ta hexa až, takže tak daleko jsme nedošli
no jdu na jednorázovej kurz - jak ovládat foták, nemusim na tý zrcadlovce manuální nastavování, foták za 20t a já fotim na automat :grinning: je to jenom na 3h ve světovaru,
29. dub 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Malá mi taky zatim jen couvá a točí se dokolečka :slight_smile: Některý děti se prej ani neplazí a pak jdou rovnou na kolínka, takže bych se tím nějak nestresovala....:slight_smile:

@kkouzlo
@1terezicka Holky teď teda to plavčo není?A o co jsme minule vůbec přišly?snad už ste se nepotápěly?:slight_smile:

Holky teď je tam docela hnusně, ale v pátek by mmělo být slunečno, chtěly jsme jít s mužem do ZOO, nechcete se některá přidat?Jo a asi nám už fakt rostou zuby nebo nevim, malá celou nic probrečela, plivala i dudlíka jako by jí to bolelo, jenže bez dudlíku neusne, takže začarovaný kruh :slight_smile: teda byla to náročná noc...
29. dub 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Plavčo je teď ty dva pátky místo těch střed, my jdeme až ten pátek 10.5 a Káťa jde teď toho 3.5.a je to od 17:30 s nějakym dalšim kurzem, takže nás tam bude asi hafo. Potápění ještě neproběhlo, jen nácvik toho, aby mimčo nedejchalo pod vodou, to máme trénovat doma, prostě na ní uděláš áááááááa a pak jí přejedeš mokrou rukou přes čumáček, aby si to spojila, že při áááá se nemá nadejchnout :slight_smile:
No s těma zubama mi nemluv, já furt nevim taky a doufám, že to zuby jsou, protože ty nálady naší princezny jsou už na palici a poslední týden k ní v noci vstávám tak třikrát, takže taky nic moc :slight_smile:
29. dub 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Děkuju, už jsem se informovala u Káti, tak půjdeme tenhle pátek asi taky plavat a ZOO odložíme až bude pořádně hezky...jinak jsem koukala, že zítra je v ZOO akce, pokud se příjde v převleku čarodejnice tak vstup je zdarma, tak sem si říkala, že bych si na hlavu dala nějakej čarodějnickej klobouk a šla bych tam..:grinning: ale nemám s kým, kdo by do toho šel semnou :slight_smile:
29. dub 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 my ten válec máme a Maxí ho nepoužívá - je to na něj hodně vysoký a nestabilní - ujíždí mu to. I když ho nedofouknu - pak se to zas bortí a tak. Takže ho taky nepodporučuju. Ale máme doporučeno i ozkoušeno menší gymball - může mít průměr tak 30cm a ten je fajn a na něm cvičení taky :slight_smile:

@1terezicka Jooo, jooo do ZOO :grinning:

My plánujeme další velký krok! Tenhle víkend bychom, jen ve dvou s manželem, jeli do Příbramy - budu mít narozeniny a rodila jsem tam, tak i zavzpomínat a tak :sunglasses: S Maxím mají být naši u nás doma. Začínám z toho být nervózní, jestli je to v pořádku. Naše miluje, ale přece jen... no v nejhorším zas přijedem.

@werka87 S těmi banány. Poznámky k té přednášce teď nemůžu najít. Ale to pro mě byla až doplňující informace. Hlavní pro mě je zkušenost mé duchovní mistryně, že banány nás odpojují od sebe samých, od Proudu, Univerza ... jak to kdo vnímá a nazývá. Jinak to vnímám i trochu z pohledu makrobiotiky - je to pro nás naprosto cizí, ne-místní ovoce, na které naše těla - DNA nejsou zvyklá - jí se tu "běžně" až od revoluce a to je děsně krátká doba. Taky ještě z pohledu ayurvédy - banán se jeví jako hodně sladké ovoce, ale vlastně je děsně kyselý, jakmile se sní, tak hodně zakyseluje ( -vede k pálení žáhy a dál). No, ale to jsou vše jen moje náhledy. Třeba Maruška teď zrovna potřebuje rychle velké množství draslíku, nebo něco jiného, co tam je.
29. dub 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 my jedem doktoru, jinak bych do toho s tebou šla ;)
29. dub 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isis_mokos Jé, tak si to užijte :slight_smile: to bude premiéra bez Maxíka?
29. dub 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Tak focení pecka a paní strašně sympatická. Jsem zvědavá na výsledek :slight_smile: A ty šatečky a overálky ála 20 léta navíc v tom stylovym kočárku, paráda! Říkala jsem jí, že bych ráda každoročně udělala pár fotek a měli bychom pěkný vzpomínky. Navíc s náma jel taťka, kterej původně že mi jen půjčí auto, pak že nás tam odveze, pak že se tam vyfotíme spolu a on půjde čekat ven a nakonec tam byl s náma celou dobu. Udělal mi fakt radost.
29. dub 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1terezicka Terezko to mám obrovskou radost, že jste spokojení.Už se na Áju na fotečkách moc těším, doufám, že se o nějaké podělíš :wink: René je fakt moc fain a fotečky s taťkou budou určitě super. Hezky si to u vašich užijte :wink:
29. dub 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Terezko už jsem viděla 2 fotky na facebooku- NÁDHERA !!!!!!!!!!!!!!!
29. dub 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. dub 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Jééééééé :slight_smile: no to jsem zvědavá na zbytek :grinning:
29. dub 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nesla byste nejaka zitra na prochazku?:wink:
29. dub 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isis_mokos Ty jo, no je fakt, že mě babi krmila banány neustále, hlavně proto,že měla zafixováno, jak se na ně stály fronty, no po revoluci je kupovala pořád a zůstalo jí to do teď. Kdykoliv k ní příjdu nabízí mi banán :grinning: Já už je nemohla ani vidět,dávala mi je vždycky do školy na svačinu, tak jsem ho jednou v tašce nosila asi 14 dní, asi si dokážeš představit jak vypadal a jak smrděl..:grinning: museli jsme ho z tašky vysloveně vylejt. No ale teď na něj mám chuť, ale opravdu jen občas, pěkně se šlehačkou, politej čokoládou :slight_smile: No dneska mi malá spapala jedno celý,syrový jablíčko místo banánu, tak se to taky budu snažit omezovat :slight_smile: dík za info.
29. dub 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@theera Terko já zítra nemůžu, máme doktora. ale čtvrtek klidne
29. dub 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 To jsi mě pobavila s těma banánama u babi :grinning:
29. dub 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@theera Terezko, odjíždíme k našim, takže budeme až příští týden..
29. dub 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Tak mám už fotky neupravený, vypadají moc pěkně, i ty rodinný :slight_smile:
29. dub 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo ve ct by to slo, napiseme si:wink:
@1terezicka Terez tak priste:wink:
29. dub 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@theera Já bych šla, ale musíme být ve 13h u dětské dr. na očkování v Přešticích, tak jedině pak
29. dub 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Tak doufám, že nám taky nějakou společnou ukážeš :wink: Ája je hotová modelka, krásná a ty kukadla
29. dub 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka zuzko, tak bohuzel uz take nemuzu:frowning2: tatinek nam na odpoledne nakonec naplanoval oslavu naseho "pul roku" :grinning: tak snad nam to vyjde jindy:wink:
30. dub 2013 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka To je jasný :slight_smile: dnes jí pošlu seznam k úpravě a příští týden až se vrátím si je tam pojedu vyzvednout. Ale jednu asi pustim hned - já v pozici totální vášně, Vojtí na pohodu a Ája kouká do blba, no u týhle fotky jsem se fakt hooodně nasmála
:grinning:
30. dub 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@1terezicka :grinning:

holky, včera měl malej maso. Přečetla jsem si, že další až příští týden (2x), dělaly ste to taky tak?
30. dub 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Terezko moc vám to spolu sluší
30. dub 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@theera Tery nevadí, já nakonec taky musím v Přešticích ještě na úřady. Laura už má hotovou občanku, tak od doktorky půjdeme tam a hurá, zas budu tahat sama kočár do schodů a ze schodů a ten agent na vrátnici bude opět jen čumět
30. dub 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Kači, vím o dvou pediatričkách, co říkají - maso každý den. Ta moje dokonce pronesla - alespoň 1x denně! Ale já dávám tak 1x za 3-4 dny. Když jsem byli o velikonoce pryč, nějak se to semlelo a Maxí měl maso každej den, takže 5x za sebou a sám ho už nechtěl - až když jsem doma několik dní vařila rejži se zeleninou, tak pak si zase s chutí dal. Taky se mu udělaly ty stroupky na hlavě - dle kamarádky, co se vyzná v "těle" a jeho reakcích - signál od přetížených jater. Takže u nás tak, ale každý jsme jiný :wink:

@1terezicka fotka - úúúžasná kombinace! Jak to máte každý úúplně jinak! :grinning: A Ája jak "vyvažuje" :grinning: Krásný.
30. dub 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek