• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@twininky No tak to budeme zase mačkat pěsti :slight_smile:
20. čer 2012 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@1terezicka tak děkuji, určitě to pomáhá :wink:
20. čer 2012 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka Letí to děsně, máš pravdu :slight_smile: . Tak jsem si právě říkala, že už bude nejvyšší čas na hledání doktora. Budu moc ráda, když mi dáš vědět. Nějak nevím, kam se vrtnout. Asi se příští týden zajdu podívat na polikliniku, jestli tam nějaký pediatr je. Ale za každou zkušenost budu moc ráda. Nejradši bych právě někoho na doporučení, abych třeba po roce nemusela měnit.
20. čer 2012 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@twininky tak to gratuluju...:slight_smile: no mě čeká zítřek, děsně se bojim, ale už to chci mít za sebou, tak na mě holky myslete....přijde mi, že nic neumim.....:frowning2:
20. čer 2012 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@werka87 na jednu stranu ti docela závidím, budeš už pak mít klid, věřím že to zvládneš neboj, bude to dobrý, ale myslet na Tebe budu o každopádně :wink:
20. čer 2012 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@werka87 Držim pěsti!
20. čer 2012 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky tak já s těma doktorama taky nevim :( nejradši bych taky někoho na Slovanech, ptala jsem se v práci, a nikdo neví :( o víkendu bych měla vidět známou, a ta jezdí někam do Plzně až z kaznějova, tak se zeptam, co jí k tomu vedlo a na kontakt.... ale bojim se, že to bude těžký někoho sehnat
21. čer 2012 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@werka87 tak co weru, hotovo?? :slight_smile:
22. čer 2012 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@twininky jj hotovo !!! :slight_smile: jsem tak ráda, že už budu mít klid...:slight_smile: a děkuju všem, že ste mi drželi palce...:slight_smile:
22. čer 2012 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@werka87 moooc gratuluji :slight_smile: :wink: seš holka šikovná a hrozně závidím, já se lopotím stále, v úterý další zkouška :unamused:
22. čer 2012 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@twininky Děkuju....tak to na tebe budu v úterý myslet, to zvládneš.. :wink:
22. čer 2012 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@werka87 moc děkuji, ale už mě to vůbec nebaví... :confounded:
22. čer 2012 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminky, tak hlásím, že jsem dnes absolvovala oGTT v Železniční poliklinice. Po pročtení zkušeností jiných jsem se připravila na nejhorší a světe div se, ono to není nic strašnýho :slight_smile: první odběr po příchodu nalačno, po půl hoďce sestřička rozdala půllitrový kelímky s normálně sladkou vodou ochucenou citronem, zkontrolovala jestli jsme to vypily do dna a za dvě hoďky další odběr a domů. Je to akorát nuda, protože musíte sedět celou dobu v čekárně. Výsledky jsou druhý den u OG.

A k těm pediatrům: obecně je v Plzni hrozně chválená MUDr. Koželuhová, ale ta má vyhlášen stop stav, takže se budu registrovat u MUDr. Pečenkové, která má sice zrovna taky plno, ale říkala mi, že když se miminko narodí až v říjnu, tak nebude problém. Jmenuje se Radana a sídlí ve Francouzský na poliklinice. Starší dáma, taky si jí chválí..
26. čer 2012 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@1terezicka tos mě uklidnila, já už jsem taky objednaná, do Privamedu, tak snad to bude taky v pohodě :slight_smile:

mě taky ta známá doporučovala Koželuhovou, ale ta Pečenková je hodně blízko, to by se mi líbilo, asi tam zítra zkusím zavolat, schválně jestli mi řekne co tobě :slight_smile: mít blízko, je výhoda :grinning:

já jdu zítra na další screening do Černic, tak doufáme v potvrzení chlapečka :slight_smile: znova jsme otevřeli diskuzi nad jménem, místo Adama možná Honzíka. Jsem zvědavá, kolik návrhů ještě padne :grinning:
26. čer 2012 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Jé, tak snad vás nebude zase ještě napínat a nebude držet nožky křížem :grinning: to dej pak vědět.
Jinak ta Pečenková mě právě taky zujala tou blízkostí, tak by to bylo super, kdyby to klaplo..
Byla jsem dnes na joze v Yogafriends na Roudný a bylo to fakt pěkný, rychlý, příjemně náročný. Akorát teď mají do 19.7. pauzu, ale pak se bude cvičit každý úterý a čtvrtek odpoledne, tak min. 1x týdně tam budu chodit, dokud mi to stav dovolí.
26. čer 2012 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@1terezicka budeme mit kluka :slight_smile:)))
27. čer 2012 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
:grinning: gratuluju!
27. čer 2012 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Obr gratulace, závidím, že už víte co to je za dobečka. Ten náš mrňousek je buď otočený zády nebo tisknul nožičky k bříšku a nebylo nic vidět :frowning2: To ty Sparťanské dupajdy opravdu užijete :slight_smile: ten taťka to měl ale zmáknutý
2. črc 2012 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, hlásily jste se na předporodní kurzy?
2. črc 2012 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@1terezicka zatim ne, trochu jsem se na to dívala, a asi se ani hlásit nebudu. Jenom bych si šla prohlídnout porodnici, to jde po předchozím zavolání a domluvě na Lochotíně. U Mulače nevím...
2. črc 2012 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
btw holky, co naplánovat zase nějaký setkání? Vím, že je doba dovolených, ale určitě nějaký termín najdeme :slight_smile: jak nám rostou břuchy ;)
2. črc 2012 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo No tak to máme podobnej plán, mohla by nám to zařídit i moje kamarádka na tom Lochotíně :slight_smile: se domluvíme..
2. črc 2012 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka Zatím o tom jen uvažuju, ale co jsem tak zjišťovala, není to prý nutné. Stejně mimi musí ven ať na kurzu jsi nebo ne.V mém okolí jsou jen maminy bez kurzu,PA prý stejně před porodem vysvětlí co a jak. Uvidíme
3. črc 2012 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka Právě že v mém okolí jsou také samé maminky, co kurz buď vynechaly anebo šly jen na tu dvouhodinku na Lochotín, ale potvrdily mi, že jim v průběhu porodu neustále PA říkaly co dělat, jak dýchat, ukázaly jim jak pečovat o miminko, takže asi o nic nepřijdu...
3. črc 2012 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Jsem pro :slight_smile: jedete teď do toho Chorvatska? Já můžu od příštího týdne v podstatě kdykoliv.
3. črc 2012 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@1terezicka jojo, jedeme, samozřejmě sem volno v práci nedostala delší, mam chuť se jim na to už vykašlat.... snad odjedeme od tutěch bouřek, vůbec se mi to počasí nelíbí :(
počkáme až se vyjádří Zuzka, možná ostatní, a pak něco domluvíme, my budem od úterka zase tady....
3. črc 2012 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo @1terezicka
Jéé ženy já jsem úplně přehlédla ten návrh na kávičku. No jasně, že jsem pro. U mě trvá jen to omezení 13-19 jinak je to v pohodě :wink: Jo a přeju pěknou dovolenku, já má smůůůlu a navíc mi to horko stejně nedělá moc dobře, tak si to sluníčko a moříčko užij i za mě.

Jinak k těm jménům, já mám bratrance Adama a byl vždycky děsně naštvanej, že má svátek na Vánoce, ale uvidíš, jak to nakonec dopadne :wink:
4. črc 2012 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zusoka @1terezicka tak holky, jsem zpět :slight_smile: hodte do placu den, místo a čas, od 4 můžu snad kdykoli, a je mi jedno kde :grinning:
9. črc 2012 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo @1terezicka Určitě tam bylo nádherně,co? Já tenhle týden docela nestíhám. Máme v rodině jeden pohřeb a proto i spoustu zařizování. Nebudu tedy navrhovat nic a uvidím, jak se holky dohodnete a buď bych se zůčastnila nebo pak až příště. Jinak příští týden už bude volnější, to už bych měla stíhat.Holky mějte se fain
9. črc 2012 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo No paráda, jak jste se měli? S ohledem na Zuzku bych to viděla ideální na příští čtvrtek, pokud můžete vy...
9. črc 2012 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek