• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
10. kvě 2013 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@1terezicka já můžu :slight_smile: to se k nám tchýně tenhle týden nedostane, super :slight_smile:
10. kvě 2013 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka Já bych taky mohla
10. kvě 2013 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka rada Vas zase vsechny uvidim:wink:
10. kvě 2013 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kkouzlo
@zusoka
@theera Paráda, tak zase můžeme nasrat nějakýho cyklistu :grinning:
10. kvě 2013 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
10. kvě 2013 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
10. kvě 2013 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka Není ve středu plavání?Se mi moc nechce jet do města, pak domů a pak zase do města...ještě uvidim, jinak bych jela moc ráda...
11. kvě 2013 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@werka87 Jj, my jdeme plavat taky.
No a kdybychom se sešly třeba u Plazy? Tam můžeme do toho parčíku pod ní..nebudeš muset jet přes celý město.
11. kvě 2013 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka Jo Terezko s golfkama já bych asi neuspěla. Ten náš kočárek je složenej docela skladnej a navíc fakt lehkej, tak pokud bych nedostala ty golfky od sousedky, tak by to stálo asi dost velké úsilí Míru přesvědčit. Nějak nechápe proč v tom případě kupovat 3 kombinaci, když bych pak ještě chtěla kupovat další kočárek :frowning2:
11. kvě 2013 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka Takhle jsem přesně argumentovala mamince, ale přesvědčila mě, že na takový ty rychlý přesuny jsou golfky ideál...
11. kvě 2013 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka No a u mě tedy rychlé přesuny nehrozí, vzhledem k tomu, že vždycky musím vyjet od nás autem. Musím být spokojená s tím, co už mám :wink:
11. kvě 2013 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka rodila ve fakultce všechny tři kluky
12. kvě 2013 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
holky já ve středu můžu ale asi byh popravdě byla radši za ty slovany, nechce se mi zajíždět do města...ale jesti se domluvíte na plazu tak to nějak vymyslim a snad dorazíme :slight_smile:
12. kvě 2013 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@werka87 věrko my jsme se nějak domlouvaly na ty pleny viď, prosimtě to byly čtyřkový? a kolik ti dam penízků? promiň nějak jsme to zapomněla :slight_smile:
12. kvě 2013 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a prosím asi blbej dotaz ale :slight_smile:...jakej je rozdíl mezi hlubokou korbou a spor´tákem když ho máte stejně úplně v lehu? proč se jim tam líbí víc než v korbě? díky moc :slight_smile:
12. kvě 2013 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@agent008 U nás ta korba měla prostě vysoký okraje, ze sporťáku vidí i když je v lehu a hlavně tam má podstatně víc místa :slight_smile:
12. kvě 2013 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a krásnej Den matek, matky :slight_smile:
12. kvě 2013 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka Tery děkuju,ale asi se sejděte na Slovanech, mě se včera ozvala kamarádka, že možná v úterý nebo ve středu příjde, takže možná bych ani nemohla, tak abyste kvůli mě neco neplánovaly a já pak ani nedorazila...uvidím v tu středu, jestli příjde, když ne,a pokud nebudeme zničený z plavča, pokusim se dojet na ty Slovany :slight_smile: A taky přeji krásnej Den matek :slight_smile:

@agent008 JJ jsou to 4, je jich tam 70 a říkali jsme myslim 200 kč?Ale taky už nevim :sweat_smile: Kdyžtak ti je donesu, kdybych v tu středu šla, a když ne, tak příště(snad z nich Violka nevyroste, než ti je donesu) :slight_smile: Jinak ten náš sporťák jde do lehu, ale je to na šikmo ta ležící část, tudiž vidí líp ven, a já jí to občas i zvednu trošku do sedu, ať se kochá a nebo když jí krmim venku.

Jinak dneska jsem vařila pro malou čerstvý hrášek, mrkev a brambor a chutnalo jí to víc jak maso :grinning: asi jak je ten hrášek sladkej. A v pozítří chci zkusit avokádo...jo a holky, co dáváte dětem pít?Já čaj a vodu, ale chtěla bych jí to něčím zpestřit...
12. kvě 2013 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zusoka @agent008 @werka @1terezicka takže holky počítám ve středu ve tři. my bysme na plavání kvůli tomu očku jít ještě neměli...
Věrko já dávám na pití jenom vodu a čaj, ale pořádně nechce zatím ani jedno. Hrášek mu taky jede, já teda dávam mraženej, a včera a dneeska řepa měla megaúspěch :slight_smile:

Holky, tak ted mi jirka vyčetl, že jsem nesnášenlivá k jeho mámě. Jo, zreovna moc ráda jí nemam, nemam prostě ráda ldii, který si pořád stěžujou a litujou se. Za Jonášem nebyla přes 14 dní a ted na 10 minut (i s dědou teda), samozřejmě si nic nedali a jeli. Já chápu, že má svojí mamku v nemocnici a problémy, ale na kadeřnici ob tejden čas má a na JOnáše ne. Jako z těch pár minut si na ní ani nezvykne, prostě nic. Slibovala hlídání a ještě nehlídala večer nikdy. Jiřík řikal, že bysme mohli jít do kina až budem u našich, že pohlídají, ale přitom jeho rodiče bydlí tady a maj to blíž a od našich je to do kina dost daleko :D ani jeho nenapadne, že by nám pomohli. Já jsem na jednu stranu ráda, že tu neotravuje, ale dost mě to mrzí vůči Jonášovi. No a podle Jirky to prej nechápu. Já tede spíš nechápu proč by měla dělat rozdíly ve vnoučatech - mě osobně totiž fakt nechybí. A k tomu přidal, že se tenhle víkend staral až až o Jonýska - dva dny po 3 hodinách jsem byla na kurzu focení :grinning: no jsem vytočená zase na tejden :(
Jenom sem se z toho potřebovala nějak vypsat, páč tady to nemam komu říct....
12. kvě 2013 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Kači to naštvání úplně chápu. Moje tchýně s tchánem to k nám mají 20km/prý je to daleko/ a Lauru viděli naposledy 20.dubna, moji rodiče to mají 90km a jezdí každých 14dnío víkendu, co mají volno v práci. Tchýně si představuje, že pokud bude chtít Lauru vidět, tak jí naložíme a přijedeme k nim.S kočárkem s ní nebyl ještě venku ani jeden z nich, ale už se stará, kdy jim jí dam přes noc, ldyž u nich nemá ani kdye spát, jedině s nima na letišti-TO NEEE.No asi nikdy, protože na ně není zvyklá. 8.6. jsme od 19h pozvaní na svatbu, ale půjde asi Míra sám, vzhledem k hlídání a já nevím, komu bych jí mohla svěřit na celou noc, když je fakt skoro nezná. V týdnu potřebuju akutně dělat na zahradě, skalku, potřebovala bych umejt okna, tak jsem Mírovi řekla, že si Lauru jeden den musí vzít na starost, abych to mohla udělat a mi řekl, že nemá dost času na to aby s ní doma seděl a nic nedělal, že má moc práce.Tak jsem se rozčílila,že si myslí, jak doma s Laurou nemusím nic dělat.No skončilo to tak, že raději ty okna a skalku udělá. Štve mě, že on se sní jen pošmajchluje, a max. v pondělí,když má volno,tak jí vykoupe, na nic víc se prý necítí.
12. kvě 2013 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Jo taky tě chápu, že ti to vadí, že nejeví moc zájem o Jonáška, ono se jí to vrátí, až k ní malej nebude mít velkej vztah, pak jí to určitě bude líto. Jo rozdíly ve vnoučatech, to znám, teda malá je zatim jediný vnouče, ale když jsem byla já malá, tak babi s dědou pořád chtěli bráchu, pořád mu nadržovali apod. (Já teda byla zase tátovo mazánek)...no a pak se to nějak prolomilo a teď mě berou snad ještě víc, jak bráchu, hlavně mají radost, že mají pravnučku:slight_smile: ale když jsem byla malá, tak mi to hodně mrzelo..snad to u vás bude jiný a tchýně dostane rozum a začne se Jonáškovi věnovat pořádně. Jinak já mám jednu tchýni (nevlastní) kousek od baráku a ta malou vidí každou chvilku, a vlastní bydlí v Líních a malou vidí jednou za čas, chápu, že mají moc práce, taky jí umřela před Vánoci maminka (manželovo babička), tak se starají o dědu, no ale někdy mi mrzí, že tak často Marušku nevidí, teď tu byly před týdnem a malá skoro celou dobu řvala, vůbec se nenechala od nich pochovat.

@zusoka @kkouzlo Ten můj chlap taky pořád nadává, když má malou hlídat víc jak půl hodiny, ale navařeno, uklizeno by chtěl mít...já mu většinou pětkát řeknu aby něco udělal, a pak to jdu udělat sama...ale aspoň s koupáním mi pomáhá, asistuje mi :slight_smile: no ale taky poslouchám jak on pro nás děsně dělá, že malou hlídá,takže já bych mu měla děkovat ještě za to, že hlídá vlastní dítě, a to většinou hlídá, když mu jdu udělat jídlo. Nechápe, že já bychm potřebovala pomoct daleko víc, třeba s domácností, s úklidem, večer jsem vždycky utahaná jako pes, ale on přece vydělává, tak nic nebude dělat... A jakmile se začne malá vztekat, šup k mamince...no tak jsem si taky postěžovala :grinning:
12. kvě 2013 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka
@kkouzlo Jo holky moc prosím od kdy je to plavčo ve středu?Nějak jsem to zapomněla, jak malá byla nemocná..:slight_smile: A trénujete doma to polévání hlavičky, já akorád když koupu, a to jen když si na to vzpomenu, tak doufám, že se ještě potápět nebudeme...:slight_smile:
12. kvě 2013 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@werka87 Od 11:40 do 12:10 a přes pusinu přejíždim mokrou rukou při koupání a kdykoliv jí myju obličej tak vlastně taky, akorát teď u toho dělám ÁÁÁÁÁ :slight_smile:
12. kvě 2013 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Lepší než se přetvařovat a pak mu po deseti letech vmést, že jeho mátinku nesnášíš. Tohle co dělá ona jsou věci naprosto viditelný, to si Jirka přece musí uvědomovat. Jinak ale jak jsem už psala, ty vnoučata od dcer jsou vždy protěžovanější než od synů. U nás taky naši lítaj 140 km tam a zpět skoro každý víkend a tchán z doubravky přijede tak jednou za měsíc na 20 minut, a to navíc jen když sem přijede švagrová z Prahy a chce nás vidět..
12. kvě 2013 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka @werka87 @kkouzlo Nic ve zlém holky, ale jsem zvědavá jednou na nás jako tchýně :grinning: Jestli budeme nějaké jedule, nebo jestli nás protějšky našich dětí budou mít alespoň trošku rády. Já bych chtěla být milována zeťákem :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
12. kvě 2013 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka Tak na to jsem taky zvědavá :grinning: Nedovedu si představit, že mi jednou tu mojí prdelku odvleče nějakej mužskej, no to budu asi pěkná tchýně :grinning: Ale na vnoučátka se těšim už teď :grinning:
12. kvě 2013 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@werka87 Přesně tak!!!!!!!
12. kvě 2013 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zusoka @werka87 @1terezicka holky asi nikde to neni jednoduchý s našima tchýněma.... já jsem ráda, že mě nebere jako dceru a není tu třeba denně :grinning: Jiřík to asi vidí, ale nechce si to přiznat - u nich bylo totiž to rozlišování vnoučat (když on byl malej) dost veliký a ještě to pořád je. No můžu bejt ráda, že to neni ještě horší. Ale paradox je, že Jirka naší mamku a i tatího zbožnuje, tykaj si, vídáme se dost často....
Ono se to snadno řekne, jaká budu tchýně, ale ted si říkám, že lepší než ta moje :grinning: realita bude asi jiná.
Věrko, já malýmu tu vodu trénuju jenom při koupání, takže obden, ale jemu to vůbec nevadí. Po jídle ho totiž meju žínkou.
Zuzko, Jiřík doma pomáhal taky víc, ale co Jonáš vyžaduje víc pozornosti a nenechá ho třeba při hlídání číst, tak je to horší. Ale my jsme přece celý dny doma na dovolené :grinning:
13. kvě 2013 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek