• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
Ahoj maminky. Nepročítala jsem tady všechny komentáře, ale tak nějak podle zběžného zkouknutí jsem pochopila, že už jste asi docela dobré kamarádky :slight_smile: Ráda bych se seznámila s nějakou maminkou, mám skoro sedmiměsíčního prcka, narodil se 20.10.2012 a nemám v okolí vůbec nikoho, s kým třeba vyrazit kočárkem a tak..Bydlím v Chlumčanech. Jsem tu věčně sama s malým, protože jsem se sem stěhovala teprve loni a nikoho tu neznám a už mi to pěkně leze na palici :slight_smile:))
13. kvě 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka No vítej, my jsme otevřené novým maminkám a miminkům, tři z nás jsou taky mimoplzeňské a scházíme se jak čas dovolí :slight_smile:
13. kvě 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucinkka ahoj :slight_smile: přesně jak psala Terka, nikomu novému se nebráníme :slight_smile: já jsem třeba zrovna ta plzeňská a většinou bez auta. Jonáškovi bylo ted 6 měsíců a moc lidí kolem sebe taky nemám, proto jsem ráda za tuhle naší skupinku :slight_smile:
13. kvě 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda! A co tak spolu podnikáte holky? :slight_smile:
13. kvě 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucinkka když se nám podaří se sejít, občas je to dost složitý, tak většinou nějakou procházku a třeba kafe, nic extra :slight_smile: chystáme se třeba na bolevecký rybníky, ale počasí nám zatím nepřeje. Pokud něco vymyslíš, tak klidně :slight_smile: Já si myslim, že až mimča budou větší a budou vnímat, tak to bude lepší v tom, že se bude moct jít na nějaký organizovaný odpoledne třeba

Holky, tak už jsem Jonáše ráno neuhlídala, puzzle má kousek od Kájovo misky s vodou a granulema. Asi se mu zalíbil tweety na misce a vodu rozlil a granule už měl taky v ruce, no přijít o chvilku dýl, tak jí měl v puse. To bude hlídání, misky už přestěhovat nemůžem, to by se Karel urazil už navěky, že mu berem i to poslední místo
14. kvě 2013 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucinkka @agent008 @1terezicka @werka87 holky, dáváte už bílý jogurt? já ted snídám jogurt s marmeládou a vločkama a malej to ochutnal a moc mu to chutná. Vim, že na to, kdy začít jogurt se názory dost různí, tak aby to nebylo moc brzo....
14. kvě 2013 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo JJ já už dávala, ale ještě ne celej, jen pár lžiček a mooc jí chutná...jinak jak malá byla nemocná (v 6. měsících) tak když jsme šly na poslední kontrolu k doktorce, byla tam jiná doktorka (naší mudry dcera) a povídá, že už můžeme začít zase dávat normálně příkrmy a jogurt, protože když byla nemocná pila jen mlíčko, mrkev a rýži, kvůli dietě.No já si to uvědomila až doma, že říkala jogurt, tak už asi myslela, že ho normálně dáváme, tak asi od 6. měsíce se může. Mám v plánu jí ho někdy dát už celej, protože pořád jí jenom jablka, hrušky a banán...má to takový jednotvárný :slight_smile:
14. kvě 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo Na Bolevecký rybníky bych vyrazila ráda, nějakej čas jsem i bydela na konečný jedničky, je tam krásně :slight_smile:
14. kvě 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 tak jogurt se lžičkou domácí přesnídávky měl docela úspěch :slight_smile: asi bude občas dostávat na dopolední svačinu
14. kvě 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak já si taky myslim, že jogurt - bílej, se dávat pomalu od půl roku může. My zatím teda dáváme malýmu jenom zeleninu a masem k obědu, pomalu chci začít ovoce - je docela žravej a chtivej :slight_smile:)
14. kvě 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo :grinning: no Karel je teda bitej. Je to teď už masakr s tim hlídáním, já než se otočim, tak vidim Áju jak má ruce u pusy a něco jede a pak vždycky najdu můj vlas, je to vyhledávačka :slight_smile: Jogurt jdu dávat dnes poprvé, koupila jsem hollandii i choceň, tak uvidim
14. kvě 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka já mam taky tyhle dva, jim se pořád :grinning: nejdeš dneska sama na procházku? že bych došla na homolku. Půjdu tam asi stejně, nevím kam jinam
14. kvě 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Půjdu určitě a s největší pravděpodobností i sama, akorát nevim kdy. Musim udělat nějaký smlouvy nejlépe během dopoledne. Písnu ti na mobil a asi bych šla spíš tam dolu k řece, daly bychom si spicha u farmářskýho obchodu asi nejlíp..
14. kvě 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka to bych měla blíž :grinning: klidně. my se asi dřív než v jednu nevyprdolíme, ted sem byla nakoupit a usnul
14. kvě 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Kačí já jogurt začla dávat až po 9.měsíci jako odpolední sváču ... ale já na jogurty vůbec nemyslela :grinning: přišlo mi, že všechno mléčný až od roka, no, ale moc Maxímu chutnají - kupuju bio ovoce i bez :slight_smile: . Když jsem poslala Sobího poprvé pro jogurty Maxíčkovi, napsala jsem mu, aby koupil kvalitní .... no a on se vrátil s řeckým jogurtem, protože ten jedinej se mu zdál DOST kvalitní :grinning: . Ostatní stály 5,- nebo 9,- kč, tenhle 19,- :grinning:
14. kvě 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka Vítej :slight_smile: -te oba :wink: Já mám tady z nás nejstarší dítko - 10.měsíčního Maxíka :slight_smile: a bydlím na Doubravce - kdyby jste měli cestu.
14. kvě 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isis_mokos Díky za uvítání :slight_smile: kdepak na Doubravce bydlíš? Já tam bydlela dva roky u Husovo parku, ve Staniční. Ale to ještě bezstarostná se spolubydlícíma :slight_smile:)
14. kvě 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak jsem koupila skoro kilo lusků, že udělám hráškový pyré a zamrazim a co myslíte :slight_smile: ale připálený moc hezky voněly, skoro jako čokoláda :grinning:
14. kvě 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka Taky tě vítám mezi náma. To kočárkování mimo Plzeň je opravdu těžší, já to dobře znám.Budeme rádi, když se na kočárkování přidáš k nám :wink:

@kkouzlo @1terezicka @werka87 @agent008 @theera Holky tak kde je zítra sraz, a platí ta 15h?
14. kvě 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Vypadá to na Dvořák a v těch 15h :slight_smile:
14. kvě 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1terezicka OK děkuji, já mám teď šíleně starostí :frowning2: a nevím kde mi hlava stojí, tak jsem chtěla jet do té Plazy, asi mi to nějak uniklo.
14. kvě 2013 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka No tak se zítra pořádně vypovídáš! :wink:
14. kvě 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Spíš vybrečím, za chvilku mi asi slzy vyschnou :cry:
14. kvě 2013 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Terko, cuketa a brambory hy voní taky hezky :D poslední dobou se mi daří
15. kvě 2013 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@1terezicka @werka87 holky, na plavání dneska ještě nepůjdem, ale odpoledne počítám ve tři u Dvořáka :slight_smile:
15. kvě 2013 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Super, tak dnes jen s @werka87, Matýsek s @theera jsou trošku marodní..
15. kvě 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Určitě se ráda přidám :slight_smile: I když ten muj se mi smál, že jsem se takhle k vám vtírla :D Dneska nemůžu přijet, nemám tu auto, ale někdy příště to určo vyjde, už se těšim.
15. kvě 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak pise Terka na plavco nejdeme matyas ma rymu:frowning2:,ale na odpoledni sraz se pokusim dorazit. Boli me v krku:frowning2: uvidim, jak mi bude odpoledne. Matyas ted vyrazil s tatkou do Zoo, tak taky uvidim v kolik prijedou a v jakem stavu:grinning: budu pocitam ve 3 u dvoraka u kasny, kdyz nedorazim napisu Kate sms at necekate, zatim papa
PS: misto abych vyuzila, ze jsou pryc a polezela jdu uklizet, ble:frowning2:
15. kvě 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@theera
@1terezicka
@werka87 ahoj holky, tak já nakonec vyrážím za Vámi :wink:
15. kvě 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Zuzanko, ta čelenka jí strašně sluší!!!!! Sice jsem jí nestačila vyblejsknout, ale zítra to napravím. Na zkoušení šatiček už byla moc unavená, tak taky zítra :slight_smile: Moc děkuju!
15. kvě 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek