• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
autor
@agent008 já jak psala, tak radši ten další týden... :slight_smile:
19. kvě 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Tery děkuju za pozvání, ale my jsme grilovali a měla jsem tu tchánovce...:slight_smile:

Jinak malá se už opravdu plazí a leze po kolínkách, pomalu ze dne na den se to naučila....teď mi začínají starosti, vleze uplně všude, dneska ráno lezla pořád za psem a měla děsnou srandu z toho když jí oblízla, no mě už se to líbilo o něco méně...:slight_smile: Asi si pořídím ohrádku, jen nevim kam jí dám...Jo a pokud bude hezky, co dát v týdnu ten bolevák?Já vyrazím asi dneska odpoledne to tam omrknout...
19. kvě 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@werka87 Věrko, počasí nevypadá nic moc :( ale doufat můžet ;)
hele, náš karel olizuje malýho normálně, už jsem se s tím smířila, jinak to nejde, když jsou oba doma a na zemi
19. kvě 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Tak to necháme až bude hezky...vypadá to opravdu, že počasí nic moc...no já dneska poslouchala přednášku od dědy, že by ten pes k Marušce vůbec nesměl a podobně, naši zase říkají, že aspoň bude mít imunitu...:slight_smile: No stejně jí při každý příležitosti oblíže a malá má pak strašnou radost, tak myslíš, že je mám nechat?Je fakt, že já od mala taky vyrůstala se psem a nic mi není...jinak Karel je super jméno :slight_smile: My máme Sáru. Před chvílí jsem přišla z Boleváku a měli jsme to tak akorád, vypadá to na pořádnou bouřku...jinak až tam pojedeme chce to vzít síťku proti hmyzu na kočár, je tam strašně mušek, nebo komárů, nebo co to bylo, jsem strašně poštípaná.
19. kvě 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Jituško, já zítra nemůžu, mám odpoledne klienta. Mohla bych jedině čtvrtek,ale to už je pasé. No tak třeba příští týden :wink:
19. kvě 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Jíťo já zítra taky nemůžu, už máme v plánu něco jiného. To už máme domluvené přes týden, tak asi opravdu až ten příští týden
20. kvě 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak to vám musím napsat, tak ta slečna, co spolykala s bráchou ty prášky bydlela u nějakýho kluka a ten jí vyhodil, takže teď bydlí u nás, já už se tomu musim vážně jenom smát...už teď nás tu bylo jako psů a to nemluvim o tom, jak budou určitě v noci spolu chodit z hospody a budit mi malou, no jsem čekala, že muž se bude chtít odstěhovat, ale ten jenom nadává, ale stěhovat se nechce...no ale má to i dobrou stránku, údajně si brácha najde co nejdřív podnájem a půjdou oba tam....takže kdybyste o něčem věděli, nějakým nájmu bez kauce, tak prosím o info..:slight_smile:

@1terezicka Chtěla jsem se zeptat, teď když už dáváš příkrmy a kojíš jen párkrát za den, nevadí to Alence?Mě se malá totiž u toho začíná vztekat, třeba když nestíháme svačinu, tak si trošku cucne, ale stejně si vyřve nějaký ovoce, příjde mi jako by se mi odstavovala, jako by jí to nebavilo a raději normální jídlo, v noci jí to taky nestačí, po kojení se hned tak za hoďku budí hlady, takže jí dávám UM, to pak spí klidně i 5 hodin. Myslim si, že od toho 8. měsíce už bude plně na umělým mlíčku, docela mi to mrzí....původně jsem chtěla kojit do roka.
20. kvě 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Věrko, právě spíš naopak. Pořád se mi hrabe do výstřihu, večer se přisává i přes triko :slight_smile:, ale kojim fakt už jen 3x, 4x denně. Ona si to spíš užívá, než že by chtěla mlíko, to vidim hlavně v noci, že se prostě přisaje a jakmile to přestane stříkat samo, tak je tuhá.
Ale já ještě navíc neměla od otěhotnění ms, takže až to dostanu, možná se odstaví rovnou :grinning:
20. kvě 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Ty kráso, no to je mazec, proboha jak velkej byt máte?
20. kvě 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka my jsme začali s kaší až v 7. měsících - dřív nebyla nutná - stačilo mlíčko. Jinak jí dávám tak v 7 hodin a spát jde před 8., kdy mu dávám čaj - aby se dodržel ten uspávací rituál - sání před spaním :o) a funguje to. Večeře-když už to je večeře :o) se prý nemá dávat hned před spaním, takhle mi to doporučili v mateřském centru i doktorka :o)
20. kvě 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1terezicka No občas se na mě taky sápe, ale bere to spíš jako takovou chuťovku mi příjde a ne jídlo..:grinning: Já jsem to taky ještě nedostala, ale mám pořád pocit jako by měla přijít, ale teda netěšim se na ní vůbec..:slight_smile:
No my bydlíme v domku, my s manželem obýváme v horním patře dva pokoje, jeden celkem velkej a druhej docela malej, v tom malinkým jsem já a malá. No a je tu i třetí pokoj a v něm je brácha, teď teda i se slečnou, pak koupelná, společná pro všechny. Dole mají naši obývák a ložnici (ta je udělaná z bývalý jídelny)...no kuchyně, jinak záchody máme naštěstí dva, jinak bysme asi čekaly frontu :slight_smile: No barák plně obydlen. Jako tu holku vůbec neznám, je to takový divný, ještě jsem jí ani neviděla, prej studuje, práci asi nemá, tak tu nejspíš semnou bude i přes den...no jsem z toho fakt nadšená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 Věrko, to je mazec.... já se trochu divim vašim, že to dovolí, nebo třeba jim to víc vysvětlil a tu holku jim představil. Já bych asi v baráku s cizim člověkem nebyla, bych se bála. Snad to zvládneš dobře a ta slečna bude v pohodě a brzy si najdou byt, často jsou vidět i na tom fb bazárku nabídky a na netu jich je spousta, jenom nesmí bejt líný a hledat
20. kvě 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Já už se lekla, že bydlíte v nějakym bytě, ale i tak je to teda nad míru. Vaši musí být strašně tolerantní. Myslim, že si jen tak něco hledat nebudou, když bydlí patrně zadáčo a mají určitě teplý dobrý jídlo :slight_smile: Kdybych o něčem věděla, tak písnu..
20. kvě 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isis_mokos Já tu kaši nakonec zatim vzdala. Malej se zase budí jenom jednou, nebo dvakrát a to je docela pohoda :slight_smile: Místo kaše jsem začala dávat dopolední přesnídávku - ovoce :slight_smile: S kaší počkam na dýl :slight_smile:
20. kvě 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka @werka87 Tak děvčata už je mi to jasný. Já mám MS od ukončení šestinedělí průměrně 3týdny v kuse a pak pauza 3-5dní. Tak to já tu mrchu mám i za vás, to se trošku nestydíte :grinning: ? Koukejte si to vzít už konečně k sobě, mě už to fakt nebaví :slight_smile:
Věruš vaši rodiče, musí mít svatozář!!! Všem vám přeju pevné nervy.
20. kvě 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Našim se taky divim, ale prej jí nepošlou na ulici, no snad si něco najdou, Kuba říkal, že to vydrží tak dva měsíce, pak bysme se stěhovaly my..:slight_smile: Jo Kači, jak si nabízela ty kuponky do DMky, nemáš náhodou na to DMkovský mlíčko?

@1terezicka No dal na facebook, jeslti někdo neví o nějakým podnájmu, tak doufám, že to neskončí jen u toho a že opravdu budou hledat...no je fakt, že našim sice dá 5000, ale už se o nic nemusí starat, máma mu zaplatí pojistku na auto, mobil, nějaký pojištění, jídlo má, vypráno má, to se nedivim, že se mu tu líbí, já vždycky peskuju, že by mohl aspoň jednou koupit třeba toaleťák, kupujeme ho pořád my, a než aby mu to naši řekly, raději ho koupí za něj, prostě o nic se nestará a nemluvim o tom, že mi ani s ničím nepomůže. Asi vypadnu s kočárem na celej den a budu mít klid...:slight_smile:

@zusoka Ty jo, tak to jí máš asi opravdu i za nás...:grinning: já se toho děsim až příjde, teď mě pořád pobolívá pravý vaječník, tak se asi něco chystá, dokonce včera sem se vzbudila a měla nějaký fleky na posteli, tak jsem myslela, že už to příjde a nic...jen doufám, že to nebude nějaký uhnizďování, já jsem si v pátek zapomněla vzít prášek, zjistila jsem to až v sobotu a to už bylo po tom...:slight_smile: Ale snad z jedný zapomenutý pilulky otěhotnět nemůžu....
21. kvě 2013 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka nene, jen si ji ještě nech :grinning: já taky čekám a doufám, že ještě někde zůstane :slight_smile:
@werka87 mam a dam .-) dva kuponky na slevu 25% na jeden kus
21. kvě 2013 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo To budeš moc hodná, děkuju :slight_smile: Koukám, že ti Jonášek vydržel spinkat, malá mi vstávala jednou na kojení, ale až někdy v 5 ráno :slight_smile: a šly jsme spát někdy v půl desátý, jindy chodí tak v 8. A teď už tu od 6 zase pěkně zlobí, chtěla bych mít tolik energie jako ona...:slight_smile:

Jo a jinak s Jill končím, po těch 8 dnech, mě skoro týden bolí záda, ale teď už to vypadá líp, už můžu ráno vstát aniž bych myslela, že umřu bolestí, snad to nezakřiknu, každopádně jsem si stáhla jogu a půjdu do ní, z toho mě snad nebude nic bolet...:slight_smile:
21. kvě 2013 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 Věrko, snad nezapomenu a dám ti je zítra na plavání.
No většinou se budí jednou na jídlo a tak 2x ho musím otočit zpátky na záda, protože pláče, dneska to je asi zázrak, snědl víc kaše než obvykle, dala jsem do ní jablíčko, ale nedělám si iluze, že ted už to tak bude pořád, můžu zase vstávat co hodinu :grinning:

a tu Jill chci dneska zase zkusit :grinning: záda mě minule nebolely, spíš nohy strašně
21. kvě 2013 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Jo děkuju, stejně musim počkat než mi tady otevřou dmku, bude na locháči vedle alberta, tak už se těším, prej tam při otevírání bude 20 % sleva na celý nákup, a měly by to otevřít asi 30. 5...ale nejsem si jistá. Mě malá taky snědla víc kaše, nejdřív se u toho rozčilovala a protože byla vykoupaná a nechtěla jsem aby se ušpinila, tak jsem jí to dala do flašky, trošku naředila aby to teklo a vymlaskla to celý, pak se ještě trošku dokojila a spala pěkně..:slight_smile:

Mě bolely i kolena a zápěstí, ale záda nejvíc, no možná že mi bolí i od toho jak tahám malou, ale už mám starch to zkusit znova, tak si dám jogu a možná se pak k Jill vrátim, a nebo zkusim rovnou level 2....a pak už se z postele nezvednu :slight_smile: Ale ta joga je hodinová, což s malou nedávám,. tak musim počkat na večer až někdo bude hlídat, ta jill je fajn, že je to asi jen půl hodinka, jsem to cvičila, když malá dopoledne spala.
21. kvě 2013 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 teda ta sleva 20% přímo vybízí k tomu obnovit moje zásoby malovátek :grinning:
když já jsem na jogu chodila, a mě to přijde takový nudný, doma bych se k tomu asi nedonutila :( zatim mam dneska na odpoledne takový plán, ale musím si ho ještě odsouhlasit s tou holčinou. Když to nevyjde, co děláš odpoledne? Pokud nic, tak bych třeba jela na Locháč... můžem se domluvit na fb,stejně se tam potkáme :grinning:
21. kvě 2013 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo no já mám dneska sraz s kamarádkou, ale asi dopoledne, takže odpoledne bych mohla, já budu jedině ráda, že budu celej den venku..:slight_smile: tak pak dej vědět.

@1terezicka
@kkouzlo jo a holky, nezkoušely ste dělat třeba jáhlovou kaši s ovocem?Přemýšlím, co na svačinu, má to takový pořád stejný, jenom rozmixovaný ovoce, nebo jogurt, nebo mě napadla rýže s ovocem třeba?Navíc jí to ovoce strašně rychle tráví...:slight_smile:
21. kvě 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 zkoušela jsem uvařit kaši z jáhel a kukuřičných lupínků, ale nechtěl to, bylo to takový víc lepivý. mě konečně začal jíst ty domácí přesnídávky, jogurt miluje, ale uvažuju taky co dál na svačinky. Piškoty mu do toho přidávat nechci, přijdou mi sladký. Rýži zkusím zítra s něčim k obědu a jinak nasladko už mě to taky napadlo pak na sváči, opravdu na to nemám fantazii...
dávám mu teda cucat mrkev, jablko, meloun, to se mu líbí, ale na jídlo to neni
21. kvě 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Mě právě řekla doktorka, že piškoty mám přidávat kvůli sacharidům, že je prej potřebuje, nebo prej i rozdrobit rohlík.A cucat jablko mu dáš jen tak do ruky?Já jsem jí tuhle nechala ho oblizovat a ona se do toho zakusovala a začala se mi tím dusit...od tý doby jsem to nezkoušela...a ten meloun?chutnal?musim taky vyzkoušet :slight_smile:
21. kvě 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 jo jo do ruky :slight_smile: ukousnul kousek toho melounu a vůbec mu to envadilo, banánu taky, ostatní je zatim na něj tvrdý. No já dneska koupím křupky a teda piškoty asi taky, doma je ani nemám a zkusím mu občas dát třeba kůrku
21. kvě 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87
@kkouzlo
No zkusim tu polentu s hruškou, jinak jáhlovou kaši jsem už okukovala. Zatim na noc pořád jen kojim, ale možná kaši už taky zařadim. Jinka to buzení je xkrát za noc a vždy jen kvůli tomu, že se přetočí a je jí to nepohodlný :slight_smile:
21. kvě 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Věru já vařím kaši z jáhel, podle návodu a v pohodě - přidám trochu ovoce a mňam :o) Já si ji dělám i někdy ke snídani. Jinak vařím taky z jemně mletých ovesných vloček (DMko :wink: ) no a krupicovou! Mmmmmm - jsme ji z toho začali jíst i my :grinning: .
A s jablkem - Maxího moc baví, ale musí být bez šlupky, jinak se taky dusí.
21. kvě 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isis_mokos Děkuju :slight_smile: já mám doma právě jáhly co mi zbyly, když jsem dělala jáhelník, a to si teda dala vařit ve vodě?nebo v UM. a pak akorád ovoce, aby to bylo sladký?A nebyla třeba nahořklá? A jak prosím děláš krupicovou, z dětský krupičky a UM?Jé dala bych si krupicovou kaši s kakaem :grinning:
21. kvě 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky dneska malá trhala rekordy, nejdřív taťkovi roztahala obal na notebook a věci v něm, pak dolezla ke stolku, otevřela spodní šuplík a začala z něho vytahovat papíry, a pak se snažila vylést na lehátko a div u toho nestála, ukážu vám foto, je teda trošku rozmazaný....no já už se od ní nemůžu hnout na krok, vůbec to nechápu, ještě před týdnem se ani neplazila a teď je taková čiperná.... :confused: začínám se bát, nemám zábrany na schodišti ani ohrádku.
21. kvě 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@werka87 Věrko, ta jede :slight_smile:)))
21. kvě 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek