• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@werka87 Ježíš to bylo přesně dnes u nás :grinning: začíná se stavět, jsem z ní úplně vedle, už musim dávat všechno do výšky a samosebou zásuvky jsou nejzajímavější. Naštěstí jsou s pojistkou už od výrobce.
21. kvě 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Já jsem z toho taky celá vedle,hlavně mi zaráží jak už je zručná, no k zásuvkám taky leze, máme tam takový ty zástrčky, ale jak zabezpečit šuplíky, to nevim...no budu muset pokoj nějak přeorganizovat aby byl bezpečnější, nejhorší je, že každou chvíli jak se zvedá a někam se snaží vylézt, tak spadne, včera byl řev asi třikrát, chudinka malá. asi si musim zvyknout, že teď bude víc padat :slight_smile: kde máme ty malinký bezmocný miminka? :slight_smile:
22. kvě 2013 v 05:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka
@werka87 holky, tak to jonáš se jenom plazí, ale dneska ráno otevřel postupně všechny tři šuplíky,který tady máme :grinning: víc jich nemáme, ale nevim, až začne vyndavat věci, co v tom máme, tak asi budem muset nutně do IKEY pro nový krabice a úložný prostory :grinning: a kabely jsou taky dobrá hračka, takže preventivně záslepky do zásuvek :(
22. kvě 2013 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, holky to si vůbec nedokážu představit, že už se vám staví na nožky :slight_smile: to je rychlost teda, my budem v tomhle asi opožděnější, ještě ani neleze, jen se tak občas posune dopředu jako žabička :slight_smile:...jinak už čtvrtej den mi úplně odmítá jíst mlíko, jsem z toho neštastná, nabízím horem dolem a nic, prostě z ničeho nic ho nechce pít, konzultovala jsem to s dr, říkala že to je přechodný tak to doufám, že se to brzo změní, takže už dávám jogurt aby měla aspoň nějakou mléčnou stravu...a taky je furt unavená, vzbudí se po sedmý hodině a kolem půl devátý už zase cchce spát, tak nevim jestli to s tim mlíkem souvisí nebo ne, mám trošku obavy, snad to bude v poho...
22. kvě 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo My taky chceme jet do IKEY, mají tam i zábranu na schodiště docela levnou, a kupovaly jsme tam i ty zástrčky do zásuvek za pár korun, jo je to strašný, co už všechno dokážou (hlavně pak ten nepořádek) :slight_smile: Kubovi tady zase začala vytahovat nějaký kabely od počítače, tak to bude muset prej taky dát vejš, nebo nějak schovat :slight_smile:

@agent008 Maruška ještě před týdnem taky ani nelezla, tak aby to taky nepřišlo takhle najednou :slight_smile: To bylo, že v jeden den se na kolínkách posunula dopředu a i se zaplazila a pak už to dělala pořád, a je každým dnem lepší a rychlejší, no a teď už si začíná stoupat, zatim teda zvedá zadek a kolínka, když je na čtyřech, (takovej komín), ale jakmile se má o co opřít tak se natáhne...ale zase máš klidm já se teď bojim jít i vyčůrat aby za tu chvilku něco neprovedla, včera jsem jí nechala pár vteřin v obýváku na zemi a už se sápala na jablka na stolku a samozřejmně se převážila a spadla na šišuli...
22. kvě 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka
@werka87
@kkouzlo
@agent008

Ahoj holky, jak starý máte ty vaše prcky, že už jsou tak šikovný? :slight_smile: Jen abych měla představu, kdy mě asi tak čeká něco podobnýho :slight_smile:)

Jinak jsem se chtěla ještě zeptat, jestli chodíte na plavání na Slovany? - budou 1.6. otevírat posílání přihlášek, tak bych s malým chtěla začít, zatím nechodíme - jakou tam máte zkušenost? Díky
22. kvě 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucinkka já, Terka a Věrka chodíme na plavání 6 - 9 měsíců. Za mě dobrý, učí/učili nás jak mimčo držet, jak s ním vůbec v tý vodě zacházet,dojde i na potopení. Ale jestli se přihlásím i na další kurz, to rozmýšlím, jestli už s ním spíš nechodit sama, když vím jak na to. A místo plavání bych nás přihlásila na nějaký cvičení, aby byl v kolektivu.
Jonáš je narozenej 9.listopadu, takže cca 6,5 měsíce, ale chodíme na rehabilitace
22. kvě 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka Áje je 7 měsíců a týden, začala někdy před 7. měsícem, ale to co předvádí teď je tak poslední tři dny :slight_smile:
22. kvě 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Terko a je Alence něco? Nebo jste plavčo vynechaly jen tak? Zatim bez potapění, akorát jsme je polejvali vodou z kelímku
22. kvě 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Prosim tě, já mám stehy, páč mi vyndavala kožní znamínko a bude mi je vyndavat až příští pondělí, tak se nesmim namáčet a Vojtí dnes nemohl. Jinak teda kelímkování jsem myslela, že bude až příště, tak snad abych s tim doma pomalu začala :slight_smile: A jak to Jonášek zvládnul?
22. kvě 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka s přehledem jako vždycky :grinning: jemu je to prostě jedno. Já už ho teda dřív polejvala hrstí vody a občas ho sprchuju, jemu to prostě nevadí :grinning: akorát při ležení na zádech chce na bříško, takže se skoro pořád otáčí
22. kvě 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucinkka Naší je 7, 5 měsíce a začala dovádět teprv před pár dny, ale z ničeho nic se umí plazit a lézt...a má čím dál tím víc energie, za to já čím dál tím míň....:slight_smile: Plavání je fajn, ale asi bych se na další kurz nepřihlásila, taky přemýšlím, že bych chodila plavčit sama s malou, a třeba i tady na Lochotíně abych nemusela přes to město.
22. kvě 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Věrko, nepsala jsi náhodou ty, že už se ti malá posadila? Nebo si to pletu? Já jen kdy to bylo a jak? Ája má tendenci zkoušet to přes bok a když se třeba snaží přelézt Vojtíška, tak jak má oporu pod rukama, tak si sedá mezi kolínka, ale ještě se samozřejmě neudrží..Jde mi to, že v tom sporťáku se mi prostě pořád zvedá, dělá sklapovačky a já už nevim co s ní, nejdradši bych jí to už zvedla do sedu (což ale samozřejmě neudělám). Už aby seděla sama :grinning:
22. kvě 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka Jako úvod do plavání dobrý, ale taky pokračovat v kurzu nebudu, stejně až to skončí, tak malý bude 9 měsíců, a to už si asi troufnu jako holky i někam sama...ideálně s holkama :slight_smile:
22. kvě 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo a ještě to tady zahltim jednou :slight_smile: dnes jsem udělala ke sváče jablko s dýní a pecka. Zítra zkusim hrušku s polentou a koupim tu jáhlovou kaši. Kupovala jsem nějaký ty nemléčný a míchala to ve vodě a hnus..malá to teda jedla, ale příště jí to už nedám, koupim ty mléčný. Jinak máme pořád peklíčko, ne už ani tak přes noc (otáčim z bříška tak 2x, kojení až kolem 5hod), ale přes den a tentokrát jsou to asi fakt zuby, už jsem koupila calgel a po něm je vždycky chvíli v pohodě, dásně má nateklý a lehce tam ty dva zoubky prosvítají. Tak snad konečně taky zacinkáme :slight_smile:
22. kvě 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1terezicka No mě se posadila, že se chytla trubky od topení a jako se přitáhla, ale z boku to zkouší taky, třeba si na ten zadek sedne, ale nevpřímí se úplně, podpírá se jednou rukou, jinak v kočáru se mi taky zvedá, a v lehátku se kolikrát taky posadí a drží, no nevim, to asi zrovna není správný, ale nejde udržet v lehu :slight_smile: Jinak s tím, že bys jí nejradši zvedla do sedu, já když jí dávám dolu k našim,tak kolikrát příjdu a ona jim tam sedí, nebo Kuba to dělá taky, můžu jim to říkat stokrát, ale stejně si udělají svý, už to neřešim, jen jim řeknu ať jí položí a jdu si po svým..:slight_smile: Já dělala včera dýni s bramborem a moc jí to nejelo, tak dneska můžu zkusit s jablíčkem...:slight_smile:a mám tam brambory rozmixovaný, tak mi napadlo jí tam dát trošku UM a udělat bramborovou kaši..:slight_smile:
23. kvě 2013 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 No u našich to je taky tak, přede mnou dělají, jakože mě berou vážně a jakmile zmizím z dohledu, tak si jí posadí na klín :slight_smile: Byla jsem v DMku s těma kuponkama a docela super nákup za pár peněz. Koupila jsem i skleničky, ale jen ty ovocný - jahody, třešně, švestky, prostě to co teď není a pak mléčný kaše s vanilkou a pak nějakou malinovou, tak uvidíme. Ta bramborová kaše Marušce určitě pojede :slight_smile:
Jinak vedle přebalováku mám na zemi jeden koš na látkový pleny a na něm jeden koš na papírový pleny a ona na ně lezla, strhla to na sebe a začala se hrabat v těch papírovejch...samozřejmě vytáhla tu s hovnem :grinning: a to jsem byla v koupelně snad minutu!
23. kvě 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka :grinning: jj to je jasný, že vytáhne tu pokaděnou, já jsem jí zase tuhle přebalovala když byla pokaděná a dala jsem tu špinavou plenu, zabalenou vedle jejich nohou, no samozřejmě jí vzala a začala s ní mávat, že se rozlepila a vysypaly se z ní bobky..:slight_smile: no byl to fofr...já v DMku kupovala to mlíčko a s tím kuponkem to vyšlo něco přes 100 kč, pak jsem koupila sadu tří plastových lžiček asi za 30 kč, mají tam i ty kaše docela levný, no někdy tam zase vyrazim, mám tu kartičku dm, ale neměla jsem tam aktivovaný ten babyprogram, tak jsem to přes net udělala, tak snad mi nějaký kuponky taky dorazí :slight_smile: A mají tam ty ovocný skleničky ty babylove?Na ty jsem nekoukala,tak jestli jsou s cukrem nebo bez?Já jsem úplně koukala, že převážná část skleniček v krámu je s cukrem, akorád ty dražší jsou většinou bez přidaného cukru. a co jogurt, chutná Alence?Naší cácorce jede moc, sní celej kelímek, nejradši s banánem. Dneska jsem jí koupila takovej ten "dudlík" se síťkou, jak se do něj dá ovoce a může to cumlat a nemusím se bát, že se zakucká. Už tam má jablíčko a děsně jí to baví..:slight_smile:
23. kvě 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 :grinning: no ty bobky mě dostávají, nechali jsme jí nahou na puzzlích a pak jsme měli co sbírat :grinning:
Určitě ti ta knížka pro baby dorazí. Jinak skleničky babylove jsem právě kupovala, jsou fakt dobrý a jedou jí, zatím jsem zkoušela švestku a müssli s banánem a dobrý. A kde jsi kupovala tu síťku, na netu? Já bych to asi taky koupila..
23. kvě 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Jo a ty babylove jsou bez cukru, akorát nějaký ty dezerty od nestlé (od 4. měsíce) mají cukr psanej. Zjistila jsem to, až když jsem jí ho dala. No ale snad se nic nestane, když to dostane jednou za čas :slight_smile:
23. kvě 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 ta sítka mě taky zajímá :slight_smile: Jonáš se ted cpe už vším v ruce, včera dostal i chleba, křupky taky začal milovat. Na ty skleničky se asi zajdu mrknout, přijde mi, že to ovoce má takový jednotvárný, max s jogurtem :slight_smile: ale ten mu teda chutná.

Včera jsem mu poprvý dala zeleninu až po pátej hodině,protože dřív brečel, a pak v osm všechno vyzvracel, přitom cuketu i brambor i měl, tak je to asi vajíčkem, ke žloutku jsem nechala takovej malinkej kousek bílku, tak snad už to bude dneska dobrý a dám si akorát pozor na vejce.... vyděsil mě teda hezky, tolik toho šlo ven, že jsem si říkala,že to nikdy neskončí, i nosem
24. kvě 2013 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Určitě se nic nestane, když to má jednou za čas, mě jenom příjde zbytečný, tam dávat cukr, když ovoce je samo o sobě sladké. Ale taky jsem koupila s cukrem, zjistila jsem to až doma..:slight_smile:Jinak já jí dávám i piškoty do přesnídávky, tak ty jsou taky sladký ( prej sacharidy potřebujou, tak mi to řekla doktorka) :slight_smile: Jo tu síťku jsem kupovala v Géře v Tetě, je tam drogerie, ale zároveň i mini hračkářství.....za 99 kč.

@kkouzlo Ty jo chudáček malej...no tak to bylo asi tím vajíčkem a nebo se moc přejedl..:slight_smile:Hlavně aby už byl v pořádku.
Mě taky příjde, že ovoce má pořád dokola, v těch skleničkách je přece jenom větší výběr, až bude léto, bude to lepší....
24. kvě 2013 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Káťo, to může být alergie na žloutek! Je to docela častý..
24. kvě 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 No ta babylove ovocný určitě nedoslazuje. Tu síťku zkusim, protože jak jí dám něco větší cumlat, tak si to rve až do krku v kuse :grinning: A jogurt jsem dávala zatím choceňskej s banánem a zdlábla to. I když na první sousto se moc netvářila :slight_smile: ale to je skoro u všeho a pak to do ní padá jak vojáci do krytu.

Holky, po šesti týdnech jsme se vyspali! Schválně jsem jí nechala večer delší dobu s náma, takže do pelíšku šla kolem půl 9, hned usnula a probudila se až někdy před pátou, protože byla na bříšku a pak spinkala až do 8. LUXUS! Kéž by to alespoň pár týdnů vydrželo..
24. kvě 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Terko, ale žloutek už měl předtím tak 5x, proto si myslím, že mu nesedl ten bílek... no uvidíme, až se y odhodlám mu dát znova žloutek.
Jinak jsem taky nakoupila babylove ovocný na zkoušku a uvidíme :slight_smile:
Tyjo, malej chodí spát ted až tak v půl desátý, dřív prostě neusne, tak to závidím :slight_smile: a ráno v šest je vzhůru, v noci tak 1x 2x, jak kdy, jenom jednou spal pořád. Většinou se probudí právě na tom bříšku, ale pak už neusne a musim krmit
24. kvě 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo
@1terezicka No mě malá chodí spát kolem devátý, no a v noci se mi vzbudí kolem půl noci, to jí dám mlíčko a pak spí tak do 4-5, nakojí se a pak třeba ještě chvilku spí, ale většinou v 6, 7 je vzhůru a pěkně čiperná. No ještě týden a budu tu mít taky dmku :slight_smile: no možná ve středu po plavču zase zajdu do dvořáka se podívat na ty přesnídávky.
Jinak já dneska dělala červenou řepu, nakonec jsem jí vařila, zapomněla na ní a tak se mi připekla, tak jsem odstranila to připečený a dala ještě vařit s bramborem. No mě osobně to vůbec nechutnalo, cítila jsem tam takovou pachuť jako hlína...ale do Marušky to zaplulo jedna dvě :slight_smile: Ty děti mají ale chutě...:slight_smile:
24. kvě 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Ahojky přeju Violce všechno nejlepší k svátku :slight_smile: Má moc krásný jméno...:slight_smile:
25. kvě 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Od nás patří taky Violce velké blahopřání k svátku :wink:
25. kvě 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent007 byla jsem mimo net, ale taky zpětně přeju Violce vše nej :slight_smile:
26. kvě 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87
@zusoka
@1terezicka moc děkujeme holky, jste zlatý :slight_smile: měli jsme tu oboje prarodiče, violka dostala nějaký oblečky, pleny a mobil od fisher price - taková blbůstka, už si oba s kamilem zpíváme ty písničky z toho a to si s tim ještě ani pořádně nehraje :slight_smile: :slight_smile: za ty peníze bych radši koupila pleny nebo tak..ale což, darovanému koni na zuby nehleď :slight_smile: :slight_smile:.....co říkáte na to počasí? já jsem z toho už fakt nešťastná, jakoby nestačila ta strašně dlouhá zima :( jinak jsem včera poprvé byla na fotbale, byl to zážitek, poctivě jsem fandila, ale nakonec marně no :slight_smile:...docela bych šla zas a to mě fotbal nikdy nezajímal :slight_smile: :slight_smile:
27. kvě 2013 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek