• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
jinak holky pozvání k nám stále platí, jestli se vám to hodí nějak v týdnu, akorát je furt ošklivě no, mimča by si mohly pohrát u nás doma, obývák je velikej, nebo to chcete nechat až bude hezky? my jsme tu furt samy, takže můžete přijet častějš jestli se vám bude chtít :slight_smile:
27. kvě 2013 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@agent008 @werka87 @1terezicka holky, co děláte s malejma, když je venku pořád takhle ošklivo? Nám se zhoršilo spaní, nehce usínat přes den jinak než v kočáru, v noci se pak budí často, odpoledne už začíná bejt mrzutej, prostě ho nedokázu zabavit celej den, nevim už čím, hračky nezabíraj žádný. Kvůli lezení na zemi ho musim víc oblíkat, protože je mu místnost malá a má pak studený bříško, ach jo, kde je to jaro
Jinak si dneska jdu koupit gumovky, už na tohle počasí rezignuju :frowning2:
27. kvě 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@agent008 Jíto, JOnáš dostal o víkendu u našich muj starej mobil a nedá ho z ruky :grinning: plazí se za nim, teď ho taky ožírá v postýlce, no paráda.

Jinak já k vám pojedu klidně tenhle týden :slight_smile: vůbec nevím, co s tím doma dělat
27. kvě 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo taky chci najít starej telefon, myslim že jí bude zajímat víc než ten za pětikilo :slight_smile: :slight_smile: jinak my chodíme ven furt, i když prší, nebo když někam jedem tak spí aspoň v autě, já už jsem z toho počasí taky tak unavená :(....no určitě doražte, budem rády :slight_smile:
27. kvě 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nakonec budem objednávat tu autosedačku zopu, dražší si teď bohužel nemůžem dovolit :( tak snad bude dobrá...akorát teda nevim jak to budem dělat když někam pojedem, doteď jsem vozila podvozek a prdla na to pak to vojíčko, takhle budem muset buď sebou vozit korbu nebo už přejít na sporťák a to se mi nechce ani jedno :slight_smile: :slight_smile: a nebo jí nosit v nosítku no, ale to neni na dlouhý nošení, to bych se strhala :slight_smile:
27. kvě 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@agent008 Ahoj, napadlo mě - nerodila jsi náhodou v Rokycanech? Byla jsem tam před porodem s vysokým tlakem a dali k nám na pokoj mladou holčinu, vyvolávali jí porod a pamatuju si, že chtěla dát malej jméno Viola, to se nedá zapomenout, je to krásný jméno :slight_smile:
27. kvě 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Jo ten telefon je jako totální lákadlo :slight_smile: Náš malej je na něj taky jak prdlej, vidí telefon, ovladač nebo počítač a může se utlouct. Ale je to dobrý lákadlo, aby trénoval lezení :slight_smile:
27. kvě 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Matýskovi roste první zoubek :slight_smile: Se musim pochlubit, mam z toho radost jak malá holka :D
27. kvě 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lucinkka Jé, vy se máte. Nám se pořád nějak nechce vyklubat, malá je zase dnes libová :slight_smile:
27. kvě 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka ahoj, no jasně, to jsem byla já :slight_smile: takže se známe co :slight_smile: :slight_smile:
27. kvě 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1terezicka No á si všimla minulej tejden takový tmavší tečky na dásni, tak sem si říkala, že asi půjde brzy. A včera mi to nedalo a redila jsem mu tam prstem a hledala (pač jsem měla pocit, když jsem ho krmila lžičkou, že to nějak drhne..) no a najednou jsem ucítila něco ostrýho - letěla jsem pro kovovou lžičku, zaťukala a už to cinkalo :slight_smile: jako není samozřejmě ještě vylezlej, aby se to dalo třeba fotit nebo tak, ale už se klube a cinká už dneska i o tu plastovou lžičku :slight_smile: Budeme mít doma veverku :slight_smile:)
27. kvě 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo No je to děs to počasí. Doma kolem ní lítám jak čamrda, jakmile se začne nudit, tak mi to dá dost zřetelně najevo. Dávám jí věci z domácnosti, to jí zabaví celkem dobře, každou chvíli něco jinýho - měchačka, hrnec, chňapka silikonová, lahev naplněná ořechama nebo vodou, pak třeba na chvíli hrazdička, pak jí nosím chvíli v manduce, mezitím papání, nějaký básničky, říkadla, zrcadlo - to miluje :slight_smile:
27. kvě 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@agent008 Tak to je dobrá náhoda :slight_smile: No jak jsem tam byla v těch Rokycanech s tebou na pokoji, pustili mě domů v pátek 19., že už tlak je dobrej. Dojela jsem domů do Chlumčan, večer jsem si šla lehnout a v noci jsme jeli zase zpátky, pač to přišlo :D Jsem si říkala, že jsem tam už rovnou mohla zůstat :slight_smile:)) Takže malej je nakonec 20.10. a termín byl 1.11.
27. kvě 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1terezicka Je to těžký ty padánky zabavit, to znam..ale podle toho co píšeš, si vedeš na jedničku hele :slight_smile:))
27. kvě 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka no to už si tam fakt mohla zůstat :slight_smile: a kdo tě rodil? já sem nakonec skončila na císaři u vilety
27. kvě 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka teda tolik nápadů :slight_smile: kuchyn už jsem skoro vybrakovala, ale zatim to funguje, básničky ho moc neberou, jenom když brečí, tak pak přestane když začnu zpívat, jinak pořád leze do kájovo misek, za pantoflema a tim mobilem :D ted jsem byla venku a naštěstí usnul, tak jsem stihla pověsit prádlo a připravit si na talíř oběd. ale jako hrůza to počasí :( já už nemám energii, o víkendu u našich co hodinu pláč v noci, kolem 4 končil u nás v posteli - a to jsem se zařekla, že nikdy, no vydržela jsem půl roku :D
27. kvě 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a koupila jsem fenykl. poprvý. Myslíte, že ho můžu přidat do rejže s masem? Šla jsem pro brokolici a řepu, ale ani jedno neměli...
27. kvě 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo To by mě taky zajímalo co s fenyklem. Koukala jsem na něj, ale nevěděla jsem co s ním, ani jak se připravuje..
27. kvě 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Taky mě nakonec fikli.. Dělala to nějaká doktorka, ale na jméno si už nevzpomenu. Já jsem to pak už brala jako vysvobození, rodila jsem normálně, ale pak už se ztrácely kontrakce a ozvy malýho, tak to byl bleskovej úprk na sál..
27. kvě 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka no jo, mně se taky ztratily...hlavně že to dobře dopadlo :slight_smile:
27. kvě 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Přesně tak, hlavně že jsou prckové zdravý a my taky :slight_smile:
27. kvě 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo
@agent008
@lucinkka
@1terezicka Ahoj holky, no to počasí je fakt hnus, my jsme si s malou dali peřinu na zem a na tý se skoro od rána válíme, dopoledne u mě usnula, tak jsem si četla, pak jsem si jí dala do kočárku a vařili jsme spolu koprovku a pečeme ještě kuře. Teď lezla Kubovi do šuplíků, tak jsem jí nechala ať si pohraje, vytáhla jen pár papírů, teď přilezla ke mně a snaží se po mě šplhat :grinning: Je to děsnej mazel..:slight_smile: No jinak se zabaví čím koliv co najde v pokoji :slight_smile: A přemýšlim, že se půjdu vysprchovat, to jí taky baví mě pozorovat, od rána tu běhám ve vytahabým tričku, teplácích a s mastnou hlavou :slight_smile: když nebude pršet možná se půjdeme i na chvíli projít, ale nejradši bych zalezla pod peřinu a odpočívala...jo a fenykl s rýží a masem je dobrej nápad, já ho přidala k bramborům a hrášku a jak jí chutnalo..:slight_smile: ale k rýži se hodí určitě víc..:slight_smile: Malá dneska měla mrkev, brambor, trošku květáku a kuřecí maso a docela dost toho zbaštila..:slight_smile: Jo a jinak meloun jí moc nejel :frowning2: a já ymslela jak jí bude chutnat :slight_smile:
27. kvě 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, mě už to noční vstávání ničí. Samozřejmě kojím, protože jinak bych jí chovala snad hodinu. To by mi Pečenková dala :slight_smile: Zuby pořád nic, já už nějak nevěřím, že bude zase spát celou noc. Si to druhý asi rozmyslím :grinning:
27. kvě 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka u nás se už taky zase nespí:( ale druhý to neohrozí :grinning:
28. kvě 2013 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka
@1terezicka
@werka87 holky, kačenka s jonáškem k nám pojedou v e čtvrtek po poledni, nechcete se taky přidat?? :slight_smile:
28. kvě 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka
@kkouzlo Malá se mi poslední dvě noci pořád kroutí, hlad přímo nemá, spíš jako by jí něco trápilo, takže já jsem taky vyřízená, ale za to mi docela spí přes den :slight_smile:

@agent008 Ahojky, já jsem zrovna bráchovi slíbila, že s ním ve čt půjdu od tří do Borskýho parku, má tam být nějaký psí den, tak vytáhneme Sáru mezi psíky. Pokud buded hnusně tak možná nepůjdeme. Tak pak bych klidně přijela, ale nevim jak bych se tam dostala, to bych se musela vetřít někomu do auta :slight_smile: Nebo jezdí tam nějakej autobus?
28. kvě 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Jíťo zatím nemůžu říct, protože dnes operujou babičku , to nás za ní nepistí a ve čtvrtek přijede mamča, aby jí viděla po operaci, tak nevím, jak to všechno bude. Pokud by to jen trošku šlo, tak dám vědět.Alespoň bych s váma přišla na jiné myšlenky. :wink:
28. kvě 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@agent008 Jíťo, já ve čtvrtek taky nemůžu :frowning2: ale příští týden už se na vás určitě přijedeme podívat, případně i ze @zusoka, aby právě přišla na jiné myšlenky. Zuzanko, budu na vás myslet.
@kkouzlo
@werka87 no zakřikla jsem to v dobrym - spala do půl 6 a pak až do půl 9 :slight_smile: ale když jsem včera Vojtímu říkala, že fakt nevim jak s tim druhym, tak se na mě úplně vyděšeně podíval..asi do toho nemám co mluvit :grinning:
A ZUBY POŘÁD NIC !!!!!!
28. kvě 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
holky, tak to vypadá, že Jonášek bude asi kudrnatej :grinning: a bezzubej
28. kvě 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zusoka Tak to budu držet palečky ať všechno dobře dopadne...určitě to bude v pořádku :slight_smile:

@1terezicka My taky pořád ani náznak zubů. sama jsem je měla až na roce, tak asi opravdu bude malá celá já :slight_smile:

@kkouzlo juuu kudrnatej Jonášek, to bude fešák :slight_smile: malá bude taky bezzubá :slight_smile:
28. kvě 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek