• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@werka87 Já taky až někdy v 9 měsících, ale pak naráz skoro všechny :slight_smile:
28. kvě 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Ája v manduce krásně vytuhla po cestě domů. Hele ten pán z plavání s tím Martínkem - to vypadá, že je s nim sám, podle toho co říkal. Jestli jo, tak má můj neskonalej obdiv. Akorát teda jak ho vytáhl za nohy až pomalu visel malej hlavou ve vzduchu :grinning:
29. kvě 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka
@werka87
Holky děkuji za držení palečků. Včera jsem chodila doma jako mlsnej pes a čekala na sebemenší info o babičce. Operace dopadla dobře, teď jen doufat, že histologie dopadne dobře a ještě se bude muset vyjádřit onkolog, jestli bude nutná chemo....... nebo ne.
@kkouzlo Kudrnáčka bereme, to bude Jonášek krasavec a neboj zuby budou. Kamarádky malé začal první zub růst v 17m, ale nevím, jestli je to lepší nebo horší na prožívání té bolesti.

Naše skóre k dnešku, přesně 6měsíců 7460g a 70cm a oficielně povolené příkrmy :slight_smile: nebo zeleninové polévky. Jestli bude dní jako je ten dnešní víc, tak se zbláznim. Od rána je protivná, uřvaná, chce se jen chovat a nemůžu se stratit z dohledu ani na 1min.-řev řev řev. Vzpoměla jsem si živě na šestinedělí, jak já jsem to jen zvládla-neskutečné, obdivuji sama sebe :grinning: Mluvila jsem s dr. o tom jak ty naše poklady nespí a říkala, že to je celá dnešní generace mrňousků, ale že pár let zpět to tak nebylo, a že nikdo neví co to způsobuje.Máme prostě ,,štěstí,,
29. kvě 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky vůbec ne, registrace se nedělá
29. kvě 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzejnyy ahoj promiň jestli jsem někde něco překoukla, ale nepamatuji co jsem se ptala, asi to bylo někdy hodně dlouho dozadu.. co by mělo být s registrací?? :slight_smile:
29. kvě 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka To je dobře, že operace proběhla v pořádku,a ostatní snad bude taky dobrý...a můžu se zeptata, co babi je? Naše babi měla rakovinu prsu a taky prodělala operaci, i ozáření a je teď naprosto v pořádku, tak to u vás určitě taky dopadne dobře...:slight_smile: naše babi se už pomalu se všema loučila, ale teď co má pravnučku, tak si na nějakou nemoc ani nevzpomene,nalezla nový smysl života, před tím se pořád pozorovala, chodila k doktoru, pořád říkala, jak umře a teď konečně žije naplno a neřeší choroby. Doufám,že to tak bude ještě hoooodně dlouho.Přeji babi moc zdravíčka...:slight_smile:
29. kvě 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Děkujeme. Ztrácela se jí krev a nakonec to dopadlo nádorem na tlustém střevu, tak uvidíme.... Taky doufáme, že bude vše OK. Babi už si dokonce sepsala i parte, kdyby náhodou
29. kvě 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky Tak podle mě k porodu, řešily jsme to tu někdy v květnu :grinning:
29. kvě 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zusoka Uff, tak držim dál pěsti.
29. kvě 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky Promiňte. Došlo mi až pak, že jsem vstoupila do diskuse a odpovídám na dotaz 80 stran dozadu... Ale smazat už mi to nešlo. Ptala jste se tam, jestli je třeba se v porodnicích v Plzni registrovat.
29. kvě 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak já Vás nestíhám :grinning: Ale dočetla jsem to :sunglasses: .
Chci přispět k DM-ku. Moc ráda tam nakupuju - papání i jiné věci v eko a bio kvalitě a dobrý ceny - babylove a alverde. Ale - před 14 dny jsem jela do Německa na nákup (kamarádka tam tak běžně jezdí) a chtěla jsem právě do DM. Úžasný! Doporučuju! A ty ceny! Babylove ovocná přesnídávka, co tu stojí 24 kč, tam vyjde na 13 kč, masový příkrm babylove tu stojí 29, vyšel na 19 kč, taky jsem nakoupila eko jednorázovky 200 kč za balení (40ks) - tady stojí od 400 kaček, no a třeba toaleťák 8 rolí v přepočtu za 50 kč. .... Tak jsem tam nacpala přetékající koš a doma jsem pak nevěřícně kontrolovala ceny :sweat_smile: . Jeli jsme jen kousek za hranice do Weidenu - prostě zírám, jak to tu vedeme a pojedu zas (až to všechno Maxí sní a pokadí :grinning: ).
29. kvě 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zusoka parte? to je krutý :( ale třeba taky jednou budem takhle dopředu chystat... Držim palce!!
@terezicka Terko já mam pocit, že tam s tim pánem jednou byla paní, ale každopádně ho obdivuju i tak, já ažehlení :grinning: ty plenky má úplne vzorový a dítě spokojený :slight_smile:
@isis_mokos Mončo, taky to mám v plánu, ty ceny jsou masakr :( ale zatim to Jonášovi moc nechutná, tak to třeba ani nebude nutný
30. kvě 2013 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka
@kkouzlo Jo ten pán s tím malým je hustej, můj chlap ani neví jak žehlička vypadá :grinning: teda a ještě látkuje, smekám před ním :slight_smile: Jinak holky, jak tu byl ten starej dotaz, tak mi to nedalo a začala jsem všechno číst z týhle skupiny od první stránky a zavzpomínala jsem si...je to sranda, jak sme na začátku řešili komu jak roste pupík, co budeme mít za pohlaví a ty jména :slight_smile: no ještě jsem to nedočetla, ale je to úžasný se vráti o rok zpět :slight_smile:

@isis_mokos jo taky jsme byly v německu v DM a v kauflandu a nakoupili jsem "žrádla" :grinning: Pro ty děti to mají hoodně levný, mají tam prej na to dotace od státu, to není jako tady, tady naopak na tom stát vydělává..:frowning2: To se Maxík bude mít, určitě má samé dobrůtky...vyjde tam levně i kaše a je dvakrát tak velká jak tady..:slight_smile:

@zusoka no nejhorší je, že psychika dělá hodně, babi by vůbec na takový věci, jako je parte myslet neměla, chce to optimismus a věřit. Určitě to nakonec všechno dobře dopadne :slight_smile:

Jo a jinak dneska se malá postavila v postýlce (někteří už ví z FB:slight_smile: )...no vůbec jsem to nečekala a mrzí mě, že ani neviděla, vyklízela jsem skříň a malá lezla v postýlce na kolenou, to dělá normálně a pak jsem si všimla, že je nějak moc vysoko a ona už nebyla na kolenou, ale stála :slight_smile: jsem jí pak nevěřícně ze všech stran obíhala...no každopádně, už by to asi chtělo snížit postýlku co?Máte jí už danou také níž?
30. kvě 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Věru vy jste ale přebornice, gratuluju, to už bude jen chvilička a běháte :slight_smile:
No jo já to babi taky říkám, ale moc ji dodává energii to, že to má 2 pravnoučátka 6m Lauru a 2,5m Radimka a moc by je chtěla vidět až jim bude rok, tak doufám, že to jí bude nutit bojovat. V neděli dokonce i v tom lijáku šla se mnou za spící Laurou do auta, aby jí ještě viděla.
@kkouzlo @1terezicka Holky moc vám všem děkuju za podporu!!!!!!!!!!!!!!!!! Minulý týden toho na mě fakt bylo moc. Míra měl nějakou protivnou náladu, všechno jsem dělala blbě, do toho babička a info o nádoru a starání se o nemocného dědu.Opravdu už jsem nemohla a brečet jsem pak chodila do sprchy :frowning2: aby to Laurinka neviděla a nevnímala.Snad už bude jen líp.Dneska pokud mě za babi pustí, tak jí uvidím prvně od operace a těším se jak malá holka.
30. kvě 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isis_mokos Moni ty ceny v SRN jsou fakt fain. Moji rodiče bydlí kousek od hranic, tak vím, že tady je to opravdu hodně předražený. Viděla jsem tu slevu na tu malinkou skleničku Hipp z 31,- na 27,- a tam stála ta samá 14,- hrůza
30. kvě 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Věrko, já zrovna taky včera četla všechno :grinning: taky jsem si skoro pobulela :slight_smile: Jinak Maruška je veeeeelká šikulka!
30. kvě 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka @werka87 Nedá se nic dělat holky, musíme si to ještě jednou zopakovat :slight_smile: a oživit, opravdu ten čas neuvěřitelně rychle letí.
30. kvě 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jen v rychlosti: https://www.facebook.com/events/652885748060122/ - jestli bude počásko, tak se uvidíme, ne?
Dnes mám práce nad hlavu a tak strašně bych spala díky tomu počasí! A velká pochvala mojí milovaný Áje - spala jak dudek :slight_smile:
30. kvě 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@agent008 @1terezicka @zusoka @werka87 Jonášek má další nápadnici :grinning:
30. kvě 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kkouzlo :slight_smile: slušelo jim to tu spolu :slight_smile:
30. kvě 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo
@agent008 Juuu sluší jim to :slight_smile: A zdá se mi to, nebo je Jonášek větší?..:slight_smile: To bude pořádnej chlapák jednou :grinning: Jinak oba mají nádherný kukadla...:slight_smile:
30. kvě 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 myslim, že jsou stejně těžký, ale Violka možná trochu větší :slight_smile:
30. kvě 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Jé, já bych Violku vůbec nepoznala, takhle jsem jí vlastně nikdy neviděla :slight_smile: Moc jim to sluší!!!
30. kvě 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Alenka už umí udělat pápá :slight_smile:
30. kvě 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kkouzlo Krásný páreček
31. kvě 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isis_mokos Tak to koukam teda, jak to jinde jde za pár korun a tady ne... Já kupovala příkrmy teď nedávno na rychlo v bille a protáčely se mi panenky, jak je to drahý.. Tak jsem se rozhodla, že budu vařit..
1. čer 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda tam je hnusně venku :( Taky jste z toho už tak otrávený jako já? Ani s kočárkem nejdeme, furt prší. A ty dny se pak tak vlečou, když jsme s prckem od rána do večera doma, brrr.. Máte už nějak naplánovanou prochajdu kolem boleveckých rybníků, nebo jste to odložily na neurčito? Už bych vás taky mohla poznat osobně :slight_smile:)
1. čer 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka laurince vše nelepší, ať vám roste ve zdraví a radosti :slight_smile:
1. čer 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Jitulko děkujeme moc :slight_smile:
1. čer 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Všechno jen to nej Laurince :slight_smile:
A krásnej den dětí pro vaše děti :slight_smile:
@lucinkka Jako je to peklo už, včera jsem vyrazila aspoň na chvilku večer s kočárkem, přestalo pršet a bylo asi na hodinu úplně azuro a dnes se probudíme a tohle!
1. čer 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek