• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@1terezicka Terezko i vám moc moc moc děkujeme za přáníčko :slight_smile:
1. čer 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to vypadá, že JOnáš konečně objevil kouzlo "stání" na čtyřech, zatím nejistě, ale v úterý to určitě na rehabilitaci ukáže v plné síle :slight_smile:
2. čer 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A mam doma dvě mimina, Jirka přišel v takovym stavu, že jsem mu pomáhala převlíct, skoro sám se najedl a než vypil kafe, tak usnul na JOnášova hrací ploše :D a ted mi tu spinkají oba, naštěstí. Co dokážou jedny úspěšný hasičský závody, achjo
2. čer 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo už jsem si myslela že slavil titul plzně :slight_smile: :slight_smile:
3. čer 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@agent008 to by plakal :grinning: ale tak ožralýho sem ho neviděla hodně dlouho. A to chtěl pořád chovat malýho a já se bála,že ho upustí
3. čer 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. čer 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka @lucinkka @werka87 @kkouzlo Holky jak jste n tom s krmením a kojením? Kolikrát dáváte mlíko a kolikrát příkrm?
@1terezicka Koukala jsem, že se tu kdysi ptala na jídelní židličku. Já jsem Lauře ještě před narozením koupila Chicco polly magic, byla použitá, ale spokojenost je maximální. Je i hodně skledná a navíc má vložku a dala se používat od 0m, tak jsem nepotřebovala ani lehátko.
3. čer 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Už máme, koupila jsem taky chicco polly. Jinak kojím tak 3x - 4x, spíš si tak ucucává a jinak jedem sváču, oběd, sváču a kaši, cca po 2- 3 hodinách teda jí a k tomu samosebou pije čajíky.
3. čer 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Terezko moc děkuju. Já zatím dávám jen odpolední sváču a večer kaši, ale vzhledem k tomu, že zkoušíme příkrovat už měsíc, tak jsem nevěděla, jestli mám už zkusit stejný režim jako ty, nebo mám ještě počkat.
3. čer 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Zuzi já začla zeleninou k obědu, kaše večer, pak jsem přidala dopolední svačinu a nakonec odpolední svačinu. Zatim teda nejí velký porce, takže kojím tak 5x, záleží kolik toho sní, ale fakt cucá, nehraje si, v noci většinou jednou. S dalším pitím jsme zatím pozadu, takže si tím asi nahrazuje pití
3. čer 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo @1terezicka Holky děkuju.Zkusím to jako vy, ale mám pořád divnej pocit, že jí okrádám o MM, no blázen na svobodě.
3. čer 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zkoušela jsem poslední dobou občas k večeři kaši od Hami - koupila jsem mléčnou, protože ty nemléčné rozmíchané ve vodě jsou hnus a já už nic neodsaju. Kaše je ovocná, sladká samozřejmě díky normálnímu cukru..no a moje dítě po kaši? Je jako zfetovaná !!! Nevím, jestli je to tím cukrem, ale po té kaši do deseti minut zešílí, začne být nejaktivnější z celého dne, vříská, směje se, má oči jak švestky, uklidní se tak za hodinu, příp. o něco dřív, když jí dám prso. Fakt super. Zítra zkusím tu osmizrnnou nebo jáhlovou, snad v nich ten cukr není. Nemáte taky podobnou zkušenost? Nebo co dáváte za kaše, resp. která kaše neobsahuje klasický cukr?
3. čer 2013 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka mě to dělá od soboty po domácí ovesný.... takže těžko říct, asi přesunu kaši na odpo sváču. Koupenou mám nákou jako nouzovku v časovym presu, ale jemu moc nechutnaj.....
4. čer 2013 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka My máme taky dopoledne svačinu, většinou jogurt, v poledne zeleninu a odpoledne ovoce, večer kojim nebo občas kaši. Židličku taky máme nějakou takovou od Chicca, taky to má tu vnitřní vložku pro uplně malinký miminka....

@1terezicka Jo mě to dělá občas taky, takže večer většinou kojim, ale zrovna včera měla kaši, ale naštěstí byla hodně utahaná tak usnula celkem hned.

Teda holky to je počasí pořád co?A nám ještě včera pořád vypínala elektrika, spadnul nám venkovní hlavní jistič, a kolem něj to smrdělo spáleninou, tak to vypadá, že se tam dostala voda...no jestli to vypne i dneska, já nevim ani jak to nahodit, tak počkám než někdo příjde, jen doufám, že mi do tý doby nerozmrzne mrazák....no a volali jsem na elektrárny a ty říkaly, že oni to nespraví, že si za to ručí majitel a že nový jistič bude pěkně drahej...no snad ještě vydrží...ale já myslela, že to patří elektrárně, dřív to tak prej bylo...
4. čer 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Terezko já už kupuju jen kaše bez cukru od Hippu, koupila jsem ji v Rosmannu 500g za 99,-

@werka87 Věrko hlavní jistič a veškeré podružné jističe jsou opravdu v majetku zákazníka. Pokud smrdí, bude ho opravdu potřeba vyměnit, aby vám ta skříň nevyhořela celá. Elektrárnám patří vedení pouze k hlavnímu jističi.
4. čer 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 jak píše Zuzka, Jirka nám to tu taky měnil...no sehnal něco levnějšího z práce :slight_smile:
4. čer 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka
@kkouzlo No už jsme volaly strejdovi a večer to příjde vyměnit a snad by to taky nemělo být nějak extra drahý :slight_smile: tak jedna zkáza zažehnána..:slight_smile: ale od včera tu máme samý události, včera ta elektrika, večer mi umřela Myšpule (myška), dneska se od bráchy dozvim, že se podřezával, protože ta co tu s ním bydlí (už prej si myslel, že spolu chodí), tak se líbala s někym jinym...no tak snad už máme to nejhorší za sebou, ale pozitivní je, že brácha už má byt, jen nevim jestli se radovat, nebo strachovat aby si tam něco neuděla, přece jen tady je pod dozorem....občas mi připadá, že mám dvě děti, starám se o mimčo a o puberťáka, aspoň budu mít nácvik...:slight_smile:
4. čer 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Ještě k tomu krmení - já malýmu dávam dopoledne svačinu - uvařený ovoce rozmačkaný, v poledne k obědu masozeleninovej příkrm a zapít vodou a pak svačinu odpoledne - zbytek toho ovoce co měl dopoledne nebo už jsem mu do toho zkusila přidat bílej jogurt. Jinak ráno, večer, před spaním a v noci, když se vzbudí kojim. Taky si občas říkam, aby toho mlíka neměl málo :slight_smile:) Ale nestěžuje si, tak to bude ok. Kaše mi nejí a když jsem zkusila dát UM, abych se občas večer taky dostala z domu, tak to mi vůbec nechce jíst, ani tu flašku nechce ani do pusy zkusit...
4. čer 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Terezko tohle vůbec neznám - po kaši nával cukru. Já jsem dřív vařila, takže bez cukru a bez mlíka, ale pak mi doktorka řekla, ať raději dávám ty mléčné kupované, kvůli přidaným vitamínům, minerálům atd. ... dívala jsem se, že má ještě mít takový přísun "mlíka", že s tím souhlasím a tak má Maxí k večeři kaše od Nutrilonu, nebo Alnatura (ty jsou bez příchutí) a takovou reakci neměl.
4. čer 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka Já taky vařím obědy, ale když je maso, tak ne - to mám právě ty skleničky, u kterých vím, že to maso je bio a v pořádku. Maso dávám jednou za 4 dny a většinou nám to vychází krásně - zrovna ty dny Maxí spinká do oběda a tak je to pak rychle, jinak vařím zeleninu v páře a to musí tak 20 minut počkat :slight_smile: .
A asi jí méně často - ráno mlíko, v poledne oběd, ve čtyři jogurt, nebo ovoce a večer mléčná kaše. Čtyři jídla denně už dlouho, ještě před půl rokem a vyhovuje mu to :slight_smile:

@werka87 na to se dá napsat snad už jenom přání, aby bylo to nejtěžší za Vámi.
4. čer 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka @werka87 holky, tak já zase uvažuju o tom, že bych nás na to plavání přihlásila.... nebo budem chodit s malýma spolu?
4. čer 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isis_mokos Díky, já si říkám, že už zlé sme si vyčerpaly a teď už příjdou jen samé dobré zprávy....:slight_smile: doufám..:slight_smile:

@kkouzlo já bych chodila sama s prckama, jakto vůbec chodí na těch Slovanech když bych chtěla jít sama, jsou tam nějaký hodiny pro veřejnost?jinak je tam takový brouzdaliště přímo v bazenu, tak tam bysme taky mohly..:slight_smile:
4. čer 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87
@kkouzlo Já bych se taky nebála chodit s nima sólo, to zvládneme, po prázdninách už to budou velký děti :slight_smile:
5. čer 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak je to tady :D
6. čer 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
6. čer 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@kkouzlo týýjo, krásný, strašně moc vám to tam sluší :slight_smile: přijedem se podívat a už se moc těšíme :slight_smile:
6. čer 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo Jé, krásná pozvánka! Už to máte fakt za pár, to uteklo :slight_smile:
6. čer 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak patálie se zoubkama už jsou tu.. Máme za sebou dva dny vysokých teplot, mrzutosti a pláče. V noci na dnešek už konečně bez teploty, dneska taky v pohodě.. Ale co mě zaráží je to, jak moc je unavenej - spinká mi tu od půl desátý a jsou skoro dvě! Vzbudil se s pláčem v půl dvanáctý, nakojila jsem ho a u toho mi zase usnul, tak jsem ho přendala do postýlky a doteď furt chrní. Teplotu nemá. Tak nevim, co si o tom myslet. Máte některá podobnou zkušenost?
6. čer 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mi vzbudil až teď, v půl třetí, mazec. ALe zase vypadá konečně odpočatě :slight_smile:) Já už tady brouzdala po netu, hledala všechno možný, jestli je to normoš..
6. čer 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucinkka my zoubky zatím nemáme, ale při teplotě malej spinká. Snad už máte nejhorší za sebou!!
6. čer 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek