• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@kkouzlo Kači mooooooc hezký.Jste krásná rodinka!!!!!
6. čer 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jsme byli na osmiměsíční kontrole, 8500 g a 71 cm, očkování úspěšně odloženo až na srpen a objednán pediacel, mám radost :slight_smile: jinak malá už taky leze, začala se opírat o mě a zvedat se na kolínkách a roste jí třetí zoubek :slight_smile: nějak moc ryychle to utíká co říkáte :slight_smile: nechtěly byste příští týden dorazit?? snad už bude hezky...
7. čer 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hlásím, že máme babičku úspěšně doma a čekáme na verdikt onkologa. Ale prý se cítí lépe, jen ta narkoza a morfium jí udělalo v hlavě pěknej maglajs. Snad už bude jenom líp.Holky já mám ovocný dítě. Ona tak nerada zeleninu, to je děsný co u toho dělá. Jadiné co veme na milost je mrkev a mrkev + brambor. Zato ovoce miluje s snědla zatím úplně každé,které dostala.Včera ochutnala kukuřičné křupky a 1 sušenku sunarku a byla nadšená. Hned věděla, co s tím má dělat :grinning: Jinak vám všem přejeme krásný víkend.Měla jsem jít zítra večer s Mírou na svatební veselici, ale nemám hlídání, tak půjde taťka sám, společně půjdeme jen na radnici.Než bych Lolu svěřila na noc tchýni, tak raději zůstanu doma. 22.6. jdeme na další svatbu, na Karlštejn, tak si to vynahradím, to zas nedostane Míra dovču, tak bude dámská jízda
7. čer 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Krásná Violinka má i krásné míry. Jestli bude opravdu pěkně, tak přijedeme rádi :slight_smile:
7. čer 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Paráda, šikulka veliká :slight_smile: určitě dorazíme!
7. čer 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Super zpráva, Zuzanko. Vojtí má dnes oslavu, tak jsem vyrazila s malou jen na odpoledne a teda natočila jsem si jedno pivko a měla jsem hrooooznou slinu :slight_smile: radši nebudu chodit nikam, kde se pije :grinning:
7. čer 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak už dorazila. Čekala jsem na ní rok a půl a bohužel jsem se dočkala. Mrcha jedna. Břicho mě bolí jako čert a nevim, jestli můžu používat tampóny, mám z toho divnej pocit. A vložky jsou teda peklo, já je vždycky nesnášela. Chjoo, snad se u mě moc dlouho nezdrží.
7. čer 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka A já mám radost, že už v tom nejsem sama-huráááááááá!!!!!Do teď jsem to měla snad já za vás. No příští rok na podzim u nás začne asi snažení o druhátko, ale uvidíme co život přinese.

@1terezicka Tak až to půjde, uděláme si dámskou jízdu, co Ty a vy ostatní na to?
@agent008
@kkouzlo
@werka87
@isis_mokos
7. čer 2013 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka
@zusoka Přiznávám, že mě mrzí, až bolí, když se o menstruaci mluví jako o "mrše", bez radosti a úcty. Pravděpodobně Vám to přijde divné. Já ji vnímám jako dar. Bez ní bych nebyla tím, kdo jsem, ženou, matkou. Děkuji menstruaci.

PS: Terezko já půl roku po porodu naprosto v pořádku začala zase používat menstr. kalíšek, tak by tampony měly být taky ok.

Koho by zajímaly menstr. kalíšky - jeden je třeba na celý život, jsou z lékařského silikonu a tak se v nich nemnoží bakterie reagující s buničinou tamponů a vložek, takže krev se nekazí, ale je čistá a "nesmrdí". K sehnání třeba tento typ na: http://eko-biorodina.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2898195. Je to úžasná věc, která šetří naše těla (do tamponů jsou přidávána antibiotika, aby se předešlo PMS např.), šetří matku Zemi a taky naše peníze :o) Doporučuji z osobní zkušenosti.
7. čer 2013 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Já jsem pro! :wink:
7. čer 2013 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Kačí nádhera - přeju krásné počasí a hlavně POHODU. :slight_smile:
7. čer 2013 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@isis_mokos Já jí jako mrchu nevnímám, k ženské to patří, tak to tak beru,ale od porodu ji mít 3-4týdny pak 3 dny pauza a znova 3-4týdny, je fakt hrůza, to mi věř.
7. čer 2013 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Ano, to jsi říkala, to už je na pováženou, proč to tak je. A co na to gynekolog?
7. čer 2013 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Moooc krásný oznámení...:slight_smile:

@1terezicka @zusoka Teda holky, docela vám tu MS i závidím, já pořád nic, jestli je to tou antikoncepcí, ale kamarádka jí má taky a dostala to hned jak jí začala brát....takže já si akorád říkám, snad nejsem těhotná, a i na druhou stranu, že když jí nemám, tak vlastně otěhotnět ani nemůžu, tak si připadám, jako bych byla neplodná..:slight_smile: no jsem zvědavá, kdy zavítá ke mně...:slight_smile:
@agent008 Krásný míry...:slight_smile: je to šikulka.

Jinak jsem pro dámskou jízdu, napište kdy a kde....:slight_smile:
8. čer 2013 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isis_mokos ....že dokud kojím, mi nikdo nepomůže :cry:
8. čer 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka @kkouzlo @agent008 @werka87 @lucinkka
16.6. je den otců chystáte něco?
8. čer 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka ne. Na den matek jsme taky nic nedělali
8. čer 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Ahoj, taky nic nechystame... Myslim ze ten muj ani nevi, ze neco takovyho je :slight_smile:))
8. čer 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isis_mokos No mrcha je pracovní název :slight_smile: ale že bych skákala radostí....každý to prožíváme holt jinak.
8. čer 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Ráda bych Vojtíška nějak potěšila, ale moc nápadů nemám..copak chystáš ty? Já mu asi upeču domácí rohlíčky, tuším, že @kkouzlo sem někdy v zimě dávala vyfocený recept z tý knížky od Vaňka. Zkusim to dohledat, případně mrknu na netu.
8. čer 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 A kolikrát denně kojíš? Já právě od minulýho týdne už jen třeba 3x, tak to bude asi hodně tím. V noci vlastně už skoro dva měsíce vůbec ( až na pár výjimek ). Jako nečekala jsem, že to bude takhle hodně. Snad se to nějak srovná, jinak snad vykrvácim :grinning:
8. čer 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Jo, jsem pro všema deseti!
8. čer 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka No právě já už přes den moc nekojim, malá prostě nechce...:frowning2: je zvyklá na normální jídlo, když chci třeba místo svačiny kojit, vzteká se, dokud jí nedám ovoce, když chci pak dokojovat, tak si jenom tak cucne, ale nic velkýho...no a doktorka právě říkala, ať jí ještě i po oběde dokojim, aby se mi mlíčko neztratilo, že by to byla škoda. Ale copak já to ovlivnim, když nechce, tak jí nepřinutim..:frowning2: no takže kojim ráno, a pak většinou večer, když se povede, tak trošku přes den a v noci...tak třeba taky dorazí brzy...:slight_smile:
8. čer 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Terezko asi jen poděkujeme s Laurinkou taťkovi za to, jaký je a řekneme že ho máme moc rádi a max. taky ještě něco upeču
8. čer 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak vám musim napsat, jak dnešek probíhal..:slight_smile: Měla jsem večer slučák ze střední, takže hlídal Kuba, ani naše máma tu nebyla...tak to dopadlo tak, že malá chudinka pořád řvala,takže jsem tam byla hoďku a půl a spěchala domů. Když jsem přišla, tak jí tady Kuba nosil po pokoji, ona o něj opřená a vypadala, že spí, jakmile uslyšela můj hlas, úplně sebou trhla a zvedla honem hlavu...pak na mě těma uplakanýma očima koukala tak nevěřícně a usmála se...normálně mi to strašně dojalo, pak se na mě sápala a nechtěla se mě pustit, když jsem šla na záchod zase řev...ani Kubovi nejedla, až když jsem přišla tak baštila...teda nevim, co by chuděrka dělala,kdyby se mi něco stalo,ani by se nenajedla :frowning2: Jinak prej celou dobu brečela a žvatlala mamama...myslim si, že už si začíná uvědomovat, co to slovo znamená...Ale musim jí naučit si zvykat u někoho jinýho, třeba u naší mámy je docela v klidu, i když po čase taky začne....a teď už klidně spinká, je to moje zlatíčko :slight_smile:
8. čer 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Stejnej scénář jako u nás :slight_smile: Na jednu stranu je mi to líto, protože ona je nešťastná, Vojtí pak taky, protože si myslí, že ho nemá ráda, na druhou stranu ale vidět tu radost, když se máma objeví ve dveřích, to je k nezaplacení :slight_smile: Vždycky pak vzlyká ještě půl hodiny a drží se mě jak klíště.
8. čer 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Možná má Maruška jenom ten bojkot, může to trvat i pár týdnů. Doporučujou kojit fakt jen když je napůl vzhůru, takže brzy ráno a před spaním pro udržení laktace a ono se to zase srovná :wink:
8. čer 2013 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Terko myslím, ze jsou kolem strany 60, ale kllidne ti to vyfotim znova ;)

holky, tak to u nás včera hlídal Jiřík a úplná pohoda, až jsem se divila, akorát jíst prej malej nechtel,ale to venku nikdy nechce, protože toho má moc na pozorování. Dneska odjedu asi na celej týden k naší mamce, tak potom bysme mohly třeba někam s kočárama
9. čer 2013 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, jdu si postěžovat...malej vstává co hodinu do půl čtvrtý, pak si dá dvouhodinku a jsme vzhůru :( už je to na palici, budí se v různých krkolomných polohách, jenom ne na bříšku, brečí ze spaní, když ho chci nosit, aby se sklindil, tak sebou hází, ale pořád spí.... snad to brzo skončí. Ted čekám, až se nají a půjde do služby k prababi, at si odpočinu :grinning:
10. čer 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo třeba jsou to zoubky, snad to bude brzo lepší...violí probrečela celej víkend, dásně nateklý jak blázen, trochu nám zabíral ten cal gel, to vždycky zklidnila, v noci teda naštěstí spí, ale ty dny jsou za trest, snad už se brzo prořeže...
10. čer 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek