• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@1terezicka
@zusoka nechcete přjet třeba ve středu?? :slight_smile:
10. čer 2013 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@agent008 Jituško, my máme ve středu to plavání a v 6 musím ještě do kanceláře :frowning2: Copak případně zítřek? Pokud by mohla i @zusoka... já zatím totiž nevím jak na tom budeme s autem, takže bych se spíš svezla, kdyby to šlo.
10. čer 2013 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Káťo, no to jsme měli teď asi šest týdnů. Úplně tě chápu, je to fakt na palici. A taky jediný odpočinek byl, až když jsme s ní byla na víkend u našich a ty si jí v těch půl 6 ráno vzali a zabavili jí, než jsem se aspoň trošku dospala.
10. čer 2013 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka my zítra nemůžem, jdeme na kontrolu kyčlí :(
10. čer 2013 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@agent008 @1terezicka No já ve st taky nemůžu, protože mám zubaře, už zase :cry: . Zítřek by šel, ale to zas nemůže Jitulka.A co čtvrtek?

@1terezicka Nechceš jí Tery zítra jen tak s kočárkem?Jinak odvoz není problém:wink:
10. čer 2013 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka@agent008@werka87@isis_mokos @kkouzlo Holky v časopise Maminka na červen, je jako dárek super kousátko s držátkem od Canpol Babies nebo dudlík od Lovi časopis stojí 50,- zkuste kouknout, obojí je moc pěkný.
10. čer 2013 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka
@1terezicka škoda, já ve čt taky nemůžu, jdu s kamarádkou na koktejlík do foresta :slight_smile:
10. čer 2013 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@agent008 Tak si to užij
10. čer 2013 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zusoka No jasně, ráda. V kolik a kde?
10. čer 2013 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka Záleží jak máte krmení a Ty čas. Můžeme přijet k vám před dům, nechám auto někde okolo nebo poblíž a pak se domluvíme, podle oblohy :slight_smile:
10. čer 2013 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka Tak jo, oběd máme kolem 12-13, přesně to budu vědět ráno, tak napíšu, ale předběžně kolem té 14.hod budeme připravené. Vyhovovalo by taky?
10. čer 2013 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka Určitě super, ale raději písni SMS, protože nám zítra 7,30-13.30 nepůjde elektrika. Já musím zítra jídlo vyřešit kojením a ovocným příkrmem, tak by to mělo být v pohodičce.
10. čer 2013 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka Jasný. Papání můžete obstarat u nás doma :wink:
10. čer 2013 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka Jsi hodná děkuju, uvidím ještě zítra, jak moc bude Lauruš hladová. Teď s přikrmováním někdy i jedno jídlo vynechává, asi jí to stačí a já jí nenutím, tak uvidíme.
10. čer 2013 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka Jste každopádně vítány i u nás v malobytě :slight_smile: Na Homolce pořád stojí ten kontejner kavárny Anděl, tak si tam můžeme dát kávičku s nějakou dobrotou. Akorát nevím jestli pak jít přímo na stezku přes park, protože je to všechno podmáčený a já mám strach, aby se nevyvrátil nějakej strom..ale nějakou trasu vymyslíme :wink:
10. čer 2013 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka Děkujeme :slight_smile: jsi zlatá. Nebo to můžeme sejít do skejtparku a pak spodem do hradiště třeba, no uvidíme i jaké bude zítra počasí.Těšíme se na vás
10. čer 2013 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
My taky :slight_smile:
Holky, spí vám dětičky už pod normální peřinkou? A odkopávají se případně? Al je pořád ve spacáčku jako malá bleška, ale dostala jsem krásný povlečení, tak bych už možná povlíkla...
10. čer 2013 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@1terezicka malej spí pod peřinkou od narození. Nikdy necestoval, až teď začal a to se nejdřív odkope, asi je mu teplo, a pak se otočí a spí na tý peřině :slight_smile:
11. čer 2013 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka Maruška taky spí pod peřinou od narození, zkoušela jsem ten spací pytel, ale strašně se mi v něm vztekala, ale ona neměla ráda ani zavinovačku, asi se v tom cítila moc sepnutá. Jinak peřinu si vždycky odkope, a já teď mám v noci i pootevřený okno, aby byl čerstvý vzduch, a stejně se odkope.Snažim se jí přikrývat, ale kolikrát má pěkně studený nohy..se divim, že není nemocná... bude z ní asi otužilec...:slight_smile:

@kkouzlo Jdeš zítra na plavčo?Že bych ti vzala tu krabičku, teda jestli na to nezapomenu.. :wink:
11. čer 2013 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@werka87 nejdu, jsem u těch našich, tak tam nepojedu, když bude hezky, tak hodíme JOnáše do bazénu na zahradě, ale kvůli tomu nepojedu, má bejt hezky, tak ať si ho babička užije, když si kvůli němu vzala zítra dovču. Já na tu krabičku už zapomněla :grinning: jinak třešně Jonáškovi moc nejely, akorát s jogurtem jo
11. čer 2013 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@werka87 No tak já už taky povlíknu. Tak zítra na plavču..
11. čer 2013 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Užijte si to :wink:
11. čer 2013 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo To je škoda, že mu nejely...každý dítě má holt jiné chutě, Marušce králík moc chutnal :slight_smile: Za to lososa nechtěla...:frowning2:

@1terezicka Terez teď jsem prolézala tu skupinku o vývoji dítěte a četla si příspěvky o tom sedu, tak tam píšou, že to jak si sedá mezi ty patičky, že je v pořádku, pokud to nedělá dýl jak tři týdny, pak by měla sedět v překážkovým sedu a pak už normálně...tak je to asi normální vývoj...:slight_smile: tak snad to u těch našich slečen bude v pohodě...:slight_smile:
12. čer 2013 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@werka87 a co plavčo? Potápěli ste se?
12. čer 2013 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo JJ dneska prvně jsme se potápěli, ale jenom jednou....s tím kelímkem (v kolotoči), a docela dobrý...všechny děti to ustály..:grinning: příště asi budeme zase...
12. čer 2013 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@werka87 Jé, to je dobře :slight_smile:
@kkouzlo Potápění bylo a v pohodě, akorát strach budu mít stejně jí potopit úplně, páč jí moc nevěřim, že se fakt nenadejchne pod vodou :slight_smile:
12. čer 2013 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky,, jaký ovoce dáváte? Já zatim hrušku a třešně (nechutná mu), jablíčko, broskev a švestka v přesnídávce, banán. A dneska jsem mu chtěla dát meruňku nebo broskev, ale nevím, jestli to ještě povařovat. Nejradši bych mu to dala rozmačkaný syrový...třeba s tím jeho oblíbeným jogurtem :D
Včera jsem zkoušela těstovinu, neplival jí, ale jak byl rozeřvanej, tak toho moc nesnědl, tak příště zkusím asi pohanku a nebo jáhly :slight_smile: a co rajčata? Taky bych je už zkusila
13. čer 2013 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Jedeme jablka, hrušky (už nedusim, jen strouhám), banány, koupila jsem v německu bebivitu třešňovou, malinovou, jahodovou a dnes jsem našla pěkný meruňky, tak je jenom v syrovym stavu rozmixuju a případě loupnu do jogurtu :slight_smile: jinak ty rajčata - škoda mluvit :slight_smile: a strašně se těšim až jí udělám domácí jahodový pyré. Možná už zkusim i ricottu a nějaká maminka mě inspirovala kedlubnou a paprikou, ty samosebou budu dusit a asi je dám s kuskusem, ten fakt slaví úspěch. Dnes zrovna dělám kuskus s hráškem, cuketou a krůtím..
13. čer 2013 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@1terezicka jo kedlubnu už mám u prababi na záhonku tak akorát na jídlo :slight_smile: taky jí chci zkusit, asi zítra. Na dnešek má rejži a brokolici. Jahody mám v lednici, ale těch se trošku bojím. Prababi právě malýmu nakoupila, tak asi všechno otestujeme :grinning: a okurku mu dávám do ruky :slight_smile:
13. čer 2013 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Tak dej vědět jak ta kedlubna, já jí ještě nekoupila. A zkoušela jsi už květák?
13. čer 2013 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek