• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
autor
@1terezicka ne, v obchodě byl zatím dost drahej a nehezkej, ale mám ho v seznamu :D
13. čer 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, taky máte takový problém s oblíkáním a přebalováním? Já pokaždý bojuju tak 15 minut, hrůza, prostě chce bejt nahej a nezabaví ho žádná hračka ani pes :grinning: Jsem z toho pokaždý hned po ránu vyčerpaná na celej den.... pořád se točí na bříško. A navíc se rozhodl, že asi nepoleze, ale rovnou si stoupne a učí se to na každý možný věci, i o psa se zkouší zvednout :grinning:
14. čer 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo To samý, musím mít po ruce pořád nějaký zábavný věcičky, jinak to v klidu neproběhne :slight_smile:
14. čer 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo
@werka87 Holky, na Slovanech jsou ještě dvě místa na plavání 1-2 roky od září 2013, čtvrtek 12:30-13:05....
14. čer 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka budeš chodit? Já nevím.... jestli ty jo, tak nás napíšu taky
15. čer 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Já dávám ovoce- banán, meruňky, jahody, dneska chci zkusit hroznový víno, jablko, hrušky, švestky, třešně- za chvíli budou čerstvý..:slight_smile: Jo s přebalováním to máme stejný, musím jí dát něco do ruky, většinou krém, nebo hřeben, prostě co mám po ruce, pak je celekm v klidu, drží tu věc,tváří se děsně důležite a něco jí povídá..:slight_smile:

@1terezicka Květák jsem zkoušela, měla jsem ho z trhů a moc chutnal..:slight_smile: a tu ricottu už si zkoušela?Já jí tuhle měla doma a nenapadlo mě, že by to mohla malá, jinak bych zkusila, nakonec jsem z ní udělala cheesecake..:slight_smile: Napadl mě třeba i cottage, jestli by už mohla?Jinak já bych asi chodila na plavání už individuálně, potápět malou zrovna nemusim a vím jak jí držet...třeba se mi podaří někdy i vytáhnout muže...:grinning:

Nejdete náhodou někdo dneska na náměstí? Na ty strašidla? My asi vyrazíme celá rodina...:slight_smile: Tak třeba se tam potkáme...
15. čer 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 hrozen malýmu moc nechutnal. Až budem v Plzni, tak zkusím koupit cottage, mascarpone nebo philadelphii (nebo jak se to píše), to by mu mohlo chutnat :slight_smile:
a strašidla nee, od neděle budem v Plzni :slight_smile:
15. čer 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Nakonec jo..tak se taky přihlašte :slight_smile:
15. čer 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 ricottu už taky asi můžou, chci jí vyzkoušet.. a ty třešně taky. Hrozny jí jely taky.My jedem za chvíli do Vejprnic k prababi a pak na grilovačku do Křimic na chvíli..
kkouzlo
Holky tak Ája měla reakci na ty meruňky, asi moc kyselý, osypala se jí ručička v ohybu lokte a když je vysrajdila, tak měla úplně rudou prdýlku, naštěstí bepanthen a vzduch zabírájí. Ale na tý ručičce to má pořád, takový tři malý flíčky zhrublý kůže.
15. čer 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka a nejsou na ten kurz ještě moc maly?
Jinak u nás merunka, jahoda a zřejmě i broskev bez reakce, tak snad to Alence brzy zmizí a nebolí jí to...
15. čer 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Vždyť na našem 6+ byl i čtyřměsíční...
15. čer 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
holky, nechcete jít někdo v pondělí nebo úterý na bazén? Venku je brouzdaliště, myslím, že i ve stínu, já bych šla, ale samotný se mi nechce...

co k Jítě @agent008 ve čtvrtek?
16. čer 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Když já mám zase tenhle (asi jediný letošní letní) týden plno lítání:frowning2: šla bych hned, dětičky by si to užily a my taky..uvidím zítra jak se to vyvrbí, možná v to úterý bych mohla mezi 10 - 13 hod. Ještě dám zítra vědět.
16. čer 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka Terko to nevadí ;) ono léto snad ještě bude :grinning:
17. čer 2013 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Jé já bych šla do bazénu, dneska ale musim ještě na nákup a za babi...a zítra hlásí asi 34 stupňů, tak jedině jít tam už ráno, dokud není takový vedro a vydržet tam do večera, abych malou v tramvaji neupekla....no a pořád jsem si nekoupila normální plavky, tak budu strašit v těhotenskejch...:slight_smile: Jinak mám pro malou takověj nafukovací kruh, že se tam prostrčí nožičky, ale na to je asi ještě malá co?chtěla bych to někdy vyzkoušet, myslim, že tam psali od 8-mi měsíců, ale asi pro děti, které sedí, naše sedí jenom občas..:slight_smile:
17. čer 2013 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 já taky nemam plavky :D zejtra si je asi koupim a rovnou otestuju :D dnesks sme byli venku 3x, tady se nedá bejt :( koukni k @theera do alba s dovčou, má tam kruh, který chci sehnat i já :slight_smile: a myslím, že už ho mít můžou
17. čer 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Jo my máme podobnej kruh, akorád to asi nemá to opěrátko, jinak taky žlutej..:slight_smile: Ale volaly mi. že zítra někdy přivezou ohrádku, tak tu musim být, ale kdyby jí náhodou přivezly už ráno, tak bych ti napsala, jinak bych vyrazila až odpoledne, až nebude to polední slunko...a naše máma by prej po práci taky přišla..:slight_smile: ale až tak někdy po 4...a jak to je ze vstupem na ten venkovní bazen? Tam se dá jít venkem že jo?Že bysme mohly mít sebou kočáry....tak bych ten kruh vzala...no taky potřebuju nový plavky, ale zatim to vydržim v těch, co mám...dneska jsme Marušce dali bazenek na zahradu, tak si užívala..:slight_smile: To vedro je fakt děsný...
17. čer 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 já uvažuju, že seženu bazének/vaničku na balkon :D to vedro je děsný. Ven se dá jít s kočárem, ale asi jsou tam schody, alet o neni tak velkej problém, dneska jsem tam miminka i kočáry viděla :slight_smile: mě je jedno kdy, já oběhnu ráno vjetnamce a asi tesco na ty plavky, mam jenom ty jednodílný a to fakt nee :grinning: a bud se sejdem nebo ne :slight_smile:
17. čer 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Ty jednodílný jsou dobrý :slight_smile: Nechceš půjčit vaničku?My tu co měla malá už nepoužíváme a zrovna jsem si říkala, že mi tu překáží, že by sis jí u sebe na léto uschovala :slight_smile: ale bazének je lepší, vem někdy Jonáška k nám do bazénku..:slight_smile: Marušce se tam moc líbí...:slight_smile: No kdyžtak si zítra písneme, já bych šla k vodě, protože to vedro je děsný....no a vstupné je asi stejné jako do vnitřního bazénu viď?Dá se jít i dovnitř...máma má totiž pernamentku, tak jestli na ní může jít...
17. čer 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo už máš plavky? :slight_smile: Já se před chvílí vrátila z kanclu a teda vedro je tam asi jako v pekle. Jdete na ten koupák?
18. čer 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka mam :grinning: už asi hodinu je vlastním :D zrovna to s Věrkou řešíme, možná i zítra po plavání že zůstanem. Dneska Věrka nemůže, ale já asi půjdu, se potím i v bytě, takže chudák Jonáš
18. čer 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo hParáda:slight_smile: no jestli zůstanete po plavču, tak zůstanu s váma. Zítra bych to měla všechno taky zvládnout přes dopoledne, aspoň doufám a když tak čtvrtek je taky den.
My tu teda máme taky vedro, a to větrák běží na plný koule.
18. čer 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka větrák nemáme, takže asi vyhraje ten bazén
18. čer 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo @1terezicka @werka87 Holky loupete třešně, měruňky, broskve, hrozny atd. ?

Včera jsem byla s Laurou v ZOO, bylo to fain, ale šílený horko. Zpátky jsem šla s kočárem ze ZOO pěšky až na Slovany. Laura byla spokojená jako želva a já stahaná jako kůň.Dnes bylo jako v prádelně, to bych asi nezvládla .
18. čer 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka loupu :slight_smile: a jak se ZOO líbilo? my byli minulý týden a malej to prospal a líbila se mu voda, v tý si namáčel ruce :D
18. čer 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo No, Zoo dobrý, jen jsem jela s hlubokým kočárkem hned po vjezdu, jsem jí musela vzít do náruče a zvedat podhlavník a podkládat, aby viděla. Asi budu muset co nejdřív vyjet se sporťákem a to se mi vůbec nechce, ale asi jí už v hlubokým dlouho neudržím.
18. čer 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Třešně a hrozny jsem neloupala, mixer to všechno zvládnul krásně rozmixovat...ale broskev a meruňky jsem asi loupala...a líbilo se Laurince v ZOO? Marušce se strašně líbily lemuři, jak tam volně pobíhají, málem jí jeden skočil do kočáru...:slight_smile: Dneska je tam hrozně a zítrta má být snad ještě hůř...:frowning2:
18. čer 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Jo jo vypadalo to, že se jí tam líbilo, hlavně když jsem jí měla v náručí a viděla všechno kolem sebe. Ty lemuři jsou fain, ale ke kočárku jsem je nepustila.
18. čer 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Já jsem taky měla v plánu ho kopnout, když se přiblíží, byl drzej, ale já se ho docela bála..:grinning: naštěstí si pak vybral jinej kočár a o něj se suveréně opřel. Tak to je fajn, že se líbilo, ale to sis musela dát pěkně do těla, jestli si jí nosila co?
18. čer 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 To ti povím. Chvilku nosila, pak zas vozila, ale to se jí moc nelíbilo. Víc jsem si dala tou cestou pěšky na Slovany. Včera jsem byla čistého času s Kočárkem venku 9,5h Dnes a zítra pohodička na zahradě a ve čtvrtek návštěva a pak jdu ke kadeřnici. V sobotu jdeme na svatbu, tak abych tam nebyla za strašidlo :slight_smile:
18. čer 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek