• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@1terezicka No já doufám, že jí to kojení jednou denně bude stačit, mě doktorka říkala, že mám ještě dokojovat po jídle, aby se to udrželo, jenže ona prostě nechce...tak si mě aspoň uklidnila, jednou denně to snad dáváme :slight_smile: Jinak to UM s vodou bych taky asi udělala podle návodu z krabice, ale tu krupici nevim kolik, jestli jako vařit dokud to nebude mít nějakou normální hustotu?Mám strach aby tam třeba pak nebylo moc lepku, ale je fakt, že teď už by to tolik vadit snad nemělo a alergie v rodině nemáme. A pak bych jí tam dála kousíček másla a třeba nějaký ovoce, no to by byla svačinka...to bych jedla i já :grinning:

Jinak já mám dneska den, nejdřív zjistíme, že malá nemá náušnici, a pak najdu na prsu klíště...minulý rok jsem měla klíště mezi nohama a letos na prsu...my tu fakt máme nějaký nemravný klíšťáky....snad nebylo nakažený. No a ke všemu jsem byla na Kubu od včera naštvaná, už mě poslední dobou děsně štve, naštěstí díky ztracený náušnici a mojí panice, že jí malá spolkla, sme se zase usmířili..:slight_smile: No a brácha se asi rozešel s tou svojí a v noci spal zase tady....je nějaký divný období...no každopádně se dneska poohlídneme po nějakých nových náušničkách, nemáte nějaký tip?Kde koupit?Jaký?
30. čer 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 No libovej den, tak hlavně že jí nespolkla a mezi váma už dobrý. A klíště prasák!
Jinak kaši udělám hustou jako vychází ty večerní kupovaný kaše a taky s máslem a tim agávovym sirupem. Počítám tak dvě polívkový lžíce krupice s tím, že z toho budou dvě normální porce a třičtvrtě toho sním já :grinning:
30. čer 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 @1terezicka holky, tak pak dejte vědět, jak kaše dopadla, možná taky zkusím. Jonáš se ted rozjedl, kaši na noc sní celou, ted k snídani celej jogurt a křupky, odpoledne měl ovoce rozmačkany s kapkou jogurtu, fakt mu šmakuje, konečně :slight_smile:
jinak se opravdu rozlezl, v sobotu přišel děda domů, klekl si k němu a malej začal :grinning: a ještě se mamce s Jirkou zdálo, že řekl mama, a dneska ráno to přišlo i mě :slight_smile: tak uvidíme, jestli slovní zásobu rozšíří :slight_smile:
1. črc 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka No taky to určitě budu malej uždibovat :slight_smile: Krupicovou kaši já můžu :slight_smile:

@kkouzlo To je šikulka, no u nás je to pořád máma, táta...baba ani náhodou..:slight_smile: ale už začala i pápá občas, ale většinou když někdo odchází, tak na ní volá pápá a malá nic, pak odejdou, zavřou se dveře a Maruška zamává rukou a pápá...no trošku zpomalený reflexi..:grinning: A nebo se před nima stydí..:slight_smile:

Dneska bude asi hezky, neplánujete odpoledne nějakou procházku?
1. črc 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@werka87 plánuju, ale u našich na vsi :grinning: jsme tu do středy a pak jedem do neděle na Lipno :slight_smile:

to s tím papa to dělají snad všechny děti co znám, takhle později :slight_smile:
1. črc 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Ty jo, to se máte....:slight_smile: No já si teď domlouvám to focení, buď středa nebo pátek...tak jsem zvědavá, snad bude hezky...:slight_smile: Taky bych někam vyrazila...možná nakonec v létě pojedu s našima na tu Moravu, buď sama s malou a nebo uvidím, jestli Kubu překecám a pojedem všichni. Naši mají stejně zaplacenou chatku asi pro pět osob a budou tam jen dva....a můj táta pořád říká Marušce jak se bude na Býtově koupat v bazénku, tak by byl asi rád, kdyby jela...

Jinak zítra mě čeká zubař- jsem tam nebyla rok :confused: tak se bojim už teď...:slight_smile: a pak ke kadeřníkovi...:slight_smile: vůbec nevim, co si s těmi vlasy udělat....no na krátko nejdu, to už jsem jednou zkusila a už nikdy...:grinning: a s dlouhýma toho moc nejde....a asi si nechám dát melír...ještě nevim, když já jsem děsně nerozhodná, tak už vidim jak jen dvě hodiny ztrávim tím, že nebudu vědět jak to sestřihat....pro to asi nerada chodim ke kadeřníkovi :slight_smile:
1. črc 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werka87 focení bude bezva a Morava taky ;) určitě bych jela, jinak se nikam nedostaneš a budeš akorát doma.
Já dneska dělala Jonýsovi rajče-brambor-hovězí a moc mu to chutnalo, jinak sýr asi jedině lučina nebo něco podobnýho, možná mascarpone. Rajče měl poprvý, tak sand už nepřijde žádná reakce....
s vlasama ti neporadím, taky jsem expert, co se rozhoduje většinou až přímo na křesle v salonu :grinning:
1. črc 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Kam nakonec jdete na to focení?
K zubaři teda taky musim a co se týká vlasů - šla jsem na melír minulý týden a skončila s hnědýma vlasama :grinning: to já se zase rozhoduju až moc rychle..ale mám jen přeliv a ty vlasy jsou takový zdravější, navíc to nevypadá nijak zle, takže jsem spokojená.
@kkouzlo rajče zbodl, jo? No to já furt nevim jak ho do ní dostat. Ale musim říct, že jí jely brambory s ricottou a pažitkou a mám už v lednici připravený i to mascarpone. Dnes udělám květák, tak si pošmákne.. užijte si u vašich.
2. črc 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Já jsem právě rajče taky ještě nezkoušela, teda domácí, měla kupovanou skleničku s rajčátky, a šmakovalo jí to...no zkusim tu lučinu :slight_smile: už jsem si jí koupila...no s tou Moravou pořád váhám, Kuba určitě nepojede, musí hlídat psa...vlastně pokud bysme jeli, tak bude mít dva psy na starosti..:slight_smile: jedou právě i jeho rodiče a sourozenci, takže malá by se tam rozhodně nenudila a já bych možná měla čas i na odpočinek, když tam budou dvě babči, dva dědové, teta s přítelem a strejda..:slight_smile: no tady právě nikdo nezůstane, takže když tu zůstanu s Kubou, budu mít malou na starosti pořád, nikde žádná babička..a z toho by mi mohlo pěkně hrábnout...no ale zase ta chatka je opravdu nádherná, je to takový bungalov, s kuchyňkou, teráskou a nahoře spaní, jenže asi jedna místnost plná postelí a my už sme s malou zvyklý na svůj klid, můj táta i máma chrápou, a ke všemu se mi nelíbí ty schody (nebo spš žebřík) po kterých se nahoru leze. Jedině spát dole, malý vzít tu cestovní ohrádku a já si lehnu vedle na karimatku, ale to nás zase vzbudí až půjdou v noci spát....ale zase si říkám, když se nevyspim v noci, tak přes den, lidí na hlídání bude dost..:grinning: No váhám váhám, tak uvidíme, další možnost je, že cestou na Moravu mě vyhodí u babi (Marušky prababi) na chalupě a tam ztrávim celej týden a pak si mě vyzvednou, ale tam je ta sousedka, jak její malou pořád porovnávají s naší...tak to bude týden "Čí dítě je lepší" :grinning:
2. črc 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Nakonec nás bude fotit tady jedna maminka, no manžel nemá čas, tak bude asi fotit jen malou a třeba jednu fotku semnou, uvidíme...:slight_smile: Jinak zubaře jsem přežila, měla jsem dva kazy vedle sebe, tak to bylo rychle vyvrtaný a spravený....a půl roku klid..:slight_smile: Jinak obdivovala Marušku, ale říkala mi, že by neměla mít dudlíka, že jí mám pomalu odnaučovat, tak nevim proč...Juuu takže máš hnědou?Ty jo, to abych tě poznala...:slight_smile:Určitě ti to moc sluší...já jsem si říkala, nějakou hnědou s červenou...nebo třeba jen konce do červena, nevim, já bych potřebovala kadeřnici, která by se mě neptala a udělala si to po svým, ale aby to bylo vždy hezký :slight_smile:
2. črc 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 No já podvědomě už taky odnaučuju. S dudákem už vypadá prostě divně :slight_smile: má ho na noc nebo přes den když fakt mrmlá, ale jakmile ho nechám někde v jejím dosahu, tak si pro něj prostě "dojde" a dudá kdy může :slight_smile:
2. črc 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Malá dudlíka přes den ani moc nechce, spíš jen na usínání, nebo na zklidnění, ale u tý zubařky ho nechtěla vyndat a hned jak jsem jí ho vyndala, strčila si tam palec...:slight_smile: Ale přišlo mi, že to dělala, protože byla rozhozená, jak jí tam obdivovali, i jsem jí prvně viděla se stydět...:slight_smile:
2. črc 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 :grinning: no to je prdelka roztomilá..
2. črc 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka ahoj terezko, promiň nějak poslední dobou nestíhám na počítač...máme se dobře, malá leze všude kde může, sedí mezi patama, zaíná si dávat nožky před sebe, zatím si nestoupá, za což jsem ráda kvůli těm rehabkám :slight_smile: kamil má teď dovču tak jsme byli včera v zoo, bylo to fajn, ani ne moc lidí....kdyby jste chtěli přijet někdy v příštím týdnu jste vítáni :slight_smile:
3. črc 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@agent008 Jíto já bych přijela a asi už budou fungovat dveře, tak bych možná někoho mohla vzít s sebou. Ale to se domluvíme přes fb :wink:
3. črc 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Jituško, příští týden můžu :slight_smile: konečně !!! Tak se v neděli domluvíme :wink:
3. črc 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak kupujeme dům :slight_smile: na Slovanech v Nohově ulici. Ani tomu nemůžeme věřit :slight_smile:
4. črc 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1terezicka Ty jo, to je super...tak to moc gratuluju...:slight_smile: To je můj sen mít svůj domeček...a ještě v Plzni :slight_smile: A jak vypadá, má zahrádku, jak velkej? Budeš nám ho muset někdy ukázat...:slight_smile:
5. črc 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Terezko gratuluju,a není to ten původní, co pak nevyšel, kvůli dědickému vypořádání?
5. črc 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 @1terezicka Holky tak Lola dudlíka už taky skoro nechce. Ale je to asi tím, že jí malej už nechutná a vel. 6-18 už jsem jí prostě nedala. I když je máme a hezký. Někdy si ho vezme na usínání a někdy v noci, když se probere, ale většinou ho sama vezme a odhodí.
@agent008 Snad už bych ten příští týden taky mohla přijet s holkama.Záleží, jaký den se vám bude hodit :wink: Já zatím můžu libovolně.
5. črc 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Ahoj, zajímá mě váš výlet na Lipno :slight_smile: Taky bych se tam ráda podívala, ale nikdy jsem tam nebyla, tak mi třeba poraď, kde je to pěkný i s ohledem na prcka..? :slight_smile: A jak zvládnul Jonášek cestu?
6. črc 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87
@zusoka Ukážu, holky :slight_smile: Vánoce snad už budeme slavit tam. Ten v Hluboký to není, ještě neskončilo dědické řízení, nicméně tohle byla fakt hurá akce. Ve středu v 17.hod prohlídka, 15 zájemců, všichni hrrrr a ve čtvrtek ráno jsme poslali rezervační poplatek, byli jsme první, takže zítra podpis smluv a tradá :slight_smile: Pán ho napůl zrekonstruoval a došly mu peníze, bylo mi ho fakt líto, chodil tam jak tělo bez duše a jenom sledoval nás jak supy na mršině. Ale je to pecka kauf, prostě se to vyplatilo počkat si na to nej..snad už se nic nepokazí. Ťukťukťuk!
7. črc 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@lucinkka ahoj :slight_smile: my byli přímo v Lipně, je to tam hezký, všude dlážděný stezky, takže s kočárem super - umět víc na bruslích můžu jezdit s kočárem, nebo si půjčit kolo, ale my jenom chodili pěšky. Je tam taky aquapark, ale na ten nám nezbyl čas. Jonáš to snášel nad očekávání dobře. Určitě se tam vrátím tak za 2 roky, všude jsou atrakce pro děti, prolejzačky a tak, opravdu by se zabavil tak na týden. Možná je lepší nebydlet přímo v Lipně a dojet si tam, bylo by levnější ubytování :slight_smile:
7. črc 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo My právě dostali info, že bydlet třeba ve Frymbyrku by bylo levnější a že je to blízko :slight_smile: No hledala jsem nějaký ubytování, ale Michal má dovolenou nakonec už od 13.7., takže je to hurá akce a nikde jsem zatim neobjevila volnej apartman... No drž palce :slight_smile: Jo na stezce v korunach stromů jste byli?
7. črc 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucinkka JJ, s kočárkem super :slight_smile:šli jsme to celý pěšky. http://www.slunecnalouka.cz/ tady jsme byli my
7. črc 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak tam to podle fotek pokojů vypadá fakt krásně! :slight_smile: My se na to budeme muset zítra podívat s přítelem spolu a obvoláme to, snad někde místo bude :slight_smile: Když už by někam rád vyrazil, tak toho musím využít a podívat se taky do světa :slight_smile: Díky za tip!
7. črc 2013 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Terezko držím všechny palečky, ale určitě to bude SUPER.Kdo si počká, ten se dočká :wink:
7. črc 2013 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucinkka tady je pár fotek,zapomněla jsem, že je tam výstava lega, pro dospělý super zážitek ;) a jeli jsme na bobový dráze http://photobyrocker.rajce.idnes.cz/Lipno_a_zpet/

@1terezicka asi půjdu brzy na procházku do Nohovy ulice, abych si vytipovala váš domeček :slight_smile:
8. črc 2013 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Kači moc krásné fotečky a ty boty, skvělý nápad :wink: . Na bobovce jsem s mírou byla na Lipně asi před 5lety. Je tam fakt úžasně. Taky přemlouvám Míru k nějakému výletu. Pořád jen maká na baráku a odpočinek si moc neužije.Pro vás to trošku byla i předsvatební cesta,že :slight_smile:
8. črc 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka plánujem posvatební cestu v zime bez malýho :grinning: ale záleží na penězích ;) ale na lipno bych jela klidne zas
8. črc 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek