• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
@lucinkka
@kkouzlo
Koukněte sem, po té Kačky dovče, bych taky někam chtěla a kupodivu se to doma setkalo s ohlasem, tak musím rychle něco vybrat :wink:
http://www.slevoteka.cz/pobyty/romantika/detail/1390/
8. črc 2013 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zusoka meli byste to levnejší asi než my :slight_smile: my dali za 3 noci 4500 se snídaní :grinning:
8. črc 2013 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo ....ale zas to bylo přímo na Lipně, tohle je kousek od Lipna.
Kači už jste nějak domluvené s Jíťou?
8. črc 2013 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zusoka ne... akorát psala, že třeba středa nebo čtvrtek, což me vyhovuje oboje. záleží spíš na vás
8. črc 2013 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Krásný fotky, krásná dovča :slight_smile:
Jinak dům má č.p. 12 a zpředu na něj není sáhnuto, ale zezadu je celý po rekonstrukci.
8. črc 2013 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@1terezicka jéé, to jsme skorosousedky :grinning:
8. črc 2013 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo No jasný :slight_smile: už tam mám najetý nějaký stezky s kočárkem :wink:
8. črc 2013 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Nádherný fotky, je vidět, že ste si to parádně užili...závidííím...já tu svojí lemru (myslim tím manžela) nikam nedostanu :confounded: :grinning:

@kkouzlo
@1terezicka Holky co zuby?Už? U nás pořád nic :grinning:
9. črc 2013 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@werka87 zuby nic :grinning: zato ted v noci nespí a zase kojím 1-2, nepříjemná změna :grinning:

@1terezicka sem omrkla vase nový bydlení, pěkný to bude :slight_smile: zahrádka asi tak akorát, škoda, že se musí asi dělat i okna, střecha, tím se asi všechno dost posune, ale jak jsem tam chodila, tak sousedi asi samý důchodci :slight_smile: a i dispozičně mi to přijde velký, prostě super kauf :slight_smile:
9. črc 2013 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo No naštěstí ale jen vepředu, vzadu je to hotový a to i ty místnosti směrem dozadu. Ale i tak počítáme, že se nastěhujeme až nějak před Vánocema a budeme to pytlíkovat jak se dá :slight_smile: ale těšíme se strašně. Jinak spánek to samý, poslední tři dny jsem jak zombie :grinning:
@werka87 Dásně má naběhlý, zuby prosvítají :slight_smile:
9. črc 2013 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kkouzlo Káťo jak ty zítra pojedeš za Jíťou, resp. v kolik asi hodin?
9. črc 2013 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@1terezicka no nevím, minule jsem jela už v 10 a předtím po obede, jedes taky? me je to totiž jedno a Jíte nejspíš taky bude ;)
9. črc 2013 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Klidně bych jela zas. Ještě uvidíme jestli nám náhodou nepošlou smlouvy na barák, to bych se tomu musela během zítřka nějak víc věnovat, ale i tak bych to asi nějak zvládla. Tak si dáme ráno ještě vědět? Já jsem navíc prodala svojí mazdičku, takže nevím jestli vojtí nebude potřebovat passata, bych se případně právě svezla s tebou..
9. črc 2013 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@1terezicka nám jeste nefungujou zadní dveře, ale to bysme nejak zvládly :grinning: já se domluvím s Jítou, kdy by se jít ohodilo
9. črc 2013 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zusoka @1terezicka tohle MC? http://www.mc-barvinek.cz/ ? koukala jsem na to, ale asi zatím nejde se přihlásit, nebo blbe hledám ;)
10. črc 2013 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Jj, to je ono. Zuzanka to vyřešila tak, že tam poslala mail..
10. črc 2013 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Kači já už jsem tam s Laurou přihlášená, budeme chodit od září, ale asi už není volno. Byla prý větší poptávka než nabídka. Ale zkus tam taky poslat email a uvidíš. Slyšela jsem na to jen a jen chválu :wink: V Září nás čeká očkování proti TBC, tak nemůžeme na plavče, proto jsem nás přihlásila alespoň sem. A hlavně chci, aby byla Laura zvyklá na děti.
10. črc 2013 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka
@werka87
@kkouzlo
Ahoj holky, tak nakonec pojedeme už v pondělí na to Lipno, jupííí, těšim se jak malý dítě :o) Budeme bydlet v Lipně v apartmánu Pink Antik :slight_smile: Dáme za tři noci 5400, ale 3000 hradí přítelovi zaměstnavatel, tak to jde. Hlavně se těšim na romantiku ve vaně, doma máme jenom sprcháč a vana mi hrozně chybí :slight_smile:) Vracíme se ve čtvrtek, tak pak napíšu, jak se nám tam líbilo. Matýsek už dostal novou autosedačku, tak je spokojenej, kouká na nás a neřve :slight_smile:

Jinak zoubky má zatim pořád jen dva, ale stopro se mu klube jeden nahoře. Už aby bylo po, aby zase hezky spinkal, teď se budil co hodinu, na palici!
12. črc 2013 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@lucinkka užjte si to!! Ale romantiku na dovolený s malým si nedovedu představit :grinning:
12. črc 2013 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Hele já si klidně zapálim v koupelně svíčku, lehnu do vody a budu klimbat. A budu spokojená jako dlouho ne :slight_smile:))) To mi ke štěstí stačí :slight_smile: Jinak snažili jsme se nalákat i mojí ségru, aby jela s náma a vzala malou Elišku (té budou tři roky v říjnu) - aby nám malýho třeba mohla i pohlídat a my mohli alespoň na véču nebo samostatnou prochajdu nebo tak, ale nepodařilo se... Možná náš záměr vytušila :D
12. črc 2013 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Ája dnes snědla dva plátky hajzpapíru, pak si jí loupla o ten chránič rohu stolu a stejně má bouli jak Afrika. Jestli to naše dítě přežije bez větší úhony první rok, začnu věřit v Boha :grinning:
12. črc 2013 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@1terezicka Teda to je ale dracice! :slight_smile:
13. črc 2013 ve 02:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka Hlavně že si pochutnala :grinning: boulím se asi neubráníme, jen aby to přežila dítka a naše nervy :slight_smile: Naše Lola ty boule asi dlouho mít nebude :slight_smile: jestli se její pohybová zásoba rychle nerozšíří
13. črc 2013 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucinkka Hezkou dovču. Já dnes rezervovala pobyt 5-7.9 tak se snad taky dočkám. 9.8. máme 10let od svatby a 7.9. má Míra 35. tak to bude malá doča k tomu všemu.
13. črc 2013 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@zusoka Tak to je pěkný :slight_smile: A kam pojedete? Já si tak říkam, jestli svatbu vůbec budem mít, z mateřský se blbě šetří korunky... :slight_smile:)
14. črc 2013 ve 02:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucinkka Míra byl nadšenej z tohoto http://www.slevoteka.cz/pobyty/romantika/detail/1390/, tak pojedeme tam. Zkusíme to a uvidíme. Neboj i svatba bude :slight_smile: Já pokud bych nebyla vdaná užb 10let, tak bych asi taky řešila finance. Ale žít se dá i bez toho papíru :wink: já se vdávat nikdy nechtěla, jenže můj manžel na to vyzrál a požádal mě o ruku na moje 23nar. a před celou rodinou, tak to se nedalo odmítnout :grinning:
14. črc 2013 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka Tak to bude pěkná dovča :slight_smile:

Mě požádal na mý 29. narozky, letos v únoru :slight_smile: Nedavno jsme sli v Plzni na namesti kolem radnice a padl napad vzit se proste hned, spontanne :slight_smile: Docela mi lakala ta predstava toho jak je to neobvykly a jak by vsichni cumeli :slight_smile:)) No uvidime jak to s nama dopadne...
14. črc 2013 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@1terezicka Ty jo, ta jede, boule teda zatim nemáme, ale škrábance a občas modřinu jo..:grinning: Teda sníst hajzlpapír, ta má teda chutě..:grinning: Naše zase minulý týden vytáhla ze šuplínu takový papírový lampionek, dává se to na řetěz a svítí...no a ocumlala to tak, že byla od toho celá červená, pusu, jazyk, ruce...jsem se bála a by se nepřiotrávila, ale nic jí nebylo :slight_smile: .Ale nejvíc mě našval muž, seděl vedle ní tak 50 cm u PC a nemohl se podívat, co tam dělá....no a tuhle zase našla na stole moje náušnice a šup s nimi do pusy, já jsem si říkala, že je nějak potichu a ona si vesele cumlala..:slight_smile: Jo vždycky, když je podezřele ticho, něco se děje...:slight_smile:
15. črc 2013 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@werka87 Přesně, to ticho je nebezpečný :grinning: jsou to prdelky. A ta naše navíc pořád ještě nesedí! Udělala to asi třikrát, jinak max. mezi kolínkama, snad nás mudr. nepožene na rehabky.
15. črc 2013 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka My jsme na tom podobně, taky sedí mezi patičkama...ale občas si už teda sedne normálně, ale fakt málokdy, spíš teď začala, že jednu nohu má dopředu a druhou dozadu..:grinning: ale já myslim, že to bude v pohodě a obě se to brzy naučí...:slight_smile:
15. črc 2013 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek