• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
autor
@lucinkka co Lipno? po návratu napiš ;) jinak s tou svatbou chápu, my máme vlastne za pár dní a počítám skoro všechno :D ale nějak to dáme :slight_smile:
15. črc 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka naše mudr? ta sotva :grinning:
15. črc 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, tak u nás pokrok-koupila jsem novou lahev, taky babylove, ale má pevný to pítku, nedá se cucat jako dudlík a malej pije víc :slight_smile: a taky dneska dostal první ovocnej jogurt :slight_smile:
16. črc 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@1terezicka Terezko vše nej nej nej !
17. črc 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo Vy jsre ale šikovní.Já zatím pítko nemám a ani nevím, jestli pořídit, to bych z Laury měla cisternu :grinning: Na flašce mám zatím pořád dudlík č.1 a i tak doslova chlastá :slight_smile:
17. črc 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Ještě jednou moc děkuji!
17. črc 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Je to borec! Nám už se taky pěkně rozpila a navíc rozpovídala :slight_smile:
17. črc 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zusoka
@1terezicka
@kkouzlo
@lucinkka
@agent008
@isis_mokos
Tak Maruška dneska snědla svůj první rohlík... vždycky se dusila, ale dneska viděla, že ho jim, tak si ho taky vyndala s pytlíku a jedla ho a bez zakuckání..:slight_smile: Ale teda těch drobků po celým pokoji..:grinning: A co vy, jak se máte?Co dětičky?Jak užíváte léto? My za týden jedeme na Moravu, už se těším..:slight_smile:
21. črc 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 To je šikulka! U nás se "povídá" a taky od včerejšího rána sedí :slight_smile: Užijte si Moravu, jedete sami s malou nebo i s vašima?
21. črc 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Tak vidíš, a ty ses bála, že bude sedět mezi kolínkama pořád..:slight_smile: No naše občas sedí, někdy má ten překážkový sed, ale stejně preferuje sed mezi patama....tak snad to nevadí, nevim jak bych jí měla donutit aby seděla správně, hlavně když vim, že to umí, jen to nechce dělat...:slight_smile: Na Moravu jedu nakonec s našima a s Kubovo rodičema, a Kuba zůstává doma, je mi to trošku líto, ale i tak si to snad s Maruškou užijeme....aspoň si odpočinou od chlapa :grinning: A vy máte v plánu nějakou dovolenou s malou?
21. črc 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Jo tak vyjedete bez chlapa? No já tak jezdim zásadně :grinning: Hele odpočineš si, to je k nezaplacení :wink: Já jedu s malou k našim zase příští čtvrtek na necelý týden, budeme na chalupě na horách, tak snad nebude hnusný počasí, jinak dovču jsme letos odpískali kvůli tomu domečku. Pojedeme na jaře určitě do Alp a když to vyjde s penězma, tak asi i na podzim někam k moři, možná i sami bez Áji, budou jí už dva, tak to nějak snad zvládne..
21. črc 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka jj bez chlapa..:slight_smile: No měla jsem zůstat doma s ním, ale říkala jsem si, že bez babiček to tu nedám..:grinning: Tak pojedu s nima, aspoň si občas vezmou malou a já budu lenošit..:slight_smile: Jo no vy teď budete mít asi starosti s baráčkem co?:slight_smile: My jsme zrovna dneska koukali na takový ty mobilní domy, že cca za 200 000 se dá sehnat, třeba 4 plus kk, sice jsou ty pokojíky maličký, ale dalo by se to....tak přemýšlíme, že bysme do toho šly, ale chtělo by to sehnat pozemek, jenže tady v Plzni to bude pěkně drahý..:frowning2: Kubovo máma právě má taky mobilní dům, ale novej, je moc hezkej, sice malej, ale jim to úplně stačí...je já už bych tak ráda bydlela někde ve svým...:slight_smile:
21. črc 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87

Tak my léto trávíme na zahradě u bazénu :slight_smile: Matýsek se hrozně rád čvachtá s náma, kope a plácá, vodu si cáká do očí a je mu to šumafuk! Je to hrozná kachna :slight_smile: Jinak sám si sedá, staví se, když se má čeho chytit, i udělá pár kroků s oporou takovýho toho vozíku pro dětičky (něco jako mají důchodci, aby se měli čeho držet když jdou). Ale furt neleze, stačí se plazut, rychlostí blesku teda :slight_smile: Já to říkam furt, že snad bude chodit dřív než lézt :D Papá na co přijde, otesánek. Rohlík, chleba, suchary, dětský sušenky, jablko, nektarinku, no je to o nervy ho hlídat aby něco nevdechnul, i když teda já už to beru v klidu celkem, ale Michal je z toho vždycky na infarkt :D Rostou už další zoubky, má jedničky dole, nahoře levou dvojkua klubou se další. Pěkně kouše, občas i kojení je bolestivý..ale zatim jen málokdy, uff :slight_smile: Ale jak já ho odnaučim na prso to nevim, je to hroznej prsomil :D

@kkouzlo Dovolená super! Apartmán krásnej, spousta místa, až moc pro nás tři! Vůbec se nám nechtělo domů, tři noci bylo málo... :( Jo a romantika ve vaně se nekonala :D Jako správná matka jsem dala přednost koupání s Matýskem ve vaně než sama se svíčkama .)) Ale jak jsem psala výš- když zmerčil moje nahý prsa, hned se po nich sàpal a zakousnul se, upír muj malinkej :slight_smile:) No příští rok tam chceme znovu, společně s bráchovo rodinou, čim víc tim líp. Takhle jsme se nemohli sami jít večer ani projít, což nás dost mrzelo :(
21. črc 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky neechtěly byste v tejdnu zas k nám na návštěvu? má bejt vedro tak můžem prcky strčit do bazénku :slight_smile: kdyžtak mi napište na mobil ju, moc tu nestíham bejt :slight_smile:
21. črc 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Já ti určitě písnu ještě na mobil, ale asi bych mohla ve středu třeba kolem 10.hod, zdržela bych se tak dvě hodinky....
22. črc 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka Tak to naše je uplnej opak s tím kojením, moc se jí nechce, radši normální jídlo, nebo kaši, jogurt a i UM...no asi nebude těžký jí pak odstavovat...:slight_smile: Jinak vodu má taky moc ráda, má na zahradě bazenek, tak tam řádí..:slight_smile: tak to opravdu bude dřív chodit jak lézt...Matýsek je fakt šikulka..:slight_smile: Maruška zase lezla a nikdy se neplazila...:slight_smile: No a 6. srpna jdeme na desetiměsíční prohlídku, tak jsem zvědavá na její míry....:slight_smile: A zkoušela si mu dávat třeba ten chleba s lučinou, s máslem, nebo tak něco? Já jsem si říkala, že bych to zkusila, ale malá pořád nemá zub, tak nevim, jestli by to zvládla..
22. črc 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 Ja si myslim ze by to zvladla, ono na tom zubu zas tak nezalezi, prckove maj uzasnej stisk a silu rozmelnit potravu i v dasnickach :slight_smile:) ale zatim jsem to nezkousela, i kdyz mi to taky napadlo. Dala jsem mu akorat na spicku lzicky ochutnat zerve ale pak jsem si precetla, ze je to v podstate tvaroh a nevim, jestli jeste nepockat az mu bude rok... Nevim no..
22. črc 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se nám v Británii narodil ženich :grinning: vévodkyně si to teda dala, skoro čtyřikilák přirozeně a ona přitom taková houžvička, bych tipovala tak tříkilový děťátko..
22. črc 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1terezicka gay to asi nebude, co :grinning: pro nás holt musí za rok ještě princeznu :slight_smile:
23. črc 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. črc 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
usínání se řevem, v noci 2h řevu (s pauzou půl hodky, aby mamka mohla spát, je tak hodnej :grinning: a zuby jsou vidět, stačí finální proříznutí a jsou dva, tak snad to bude brzo
24. črc 2013 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo Tak držim palce ať je to brzy za váma! A nabírej síly na další :slight_smile:
24. črc 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka zuzko prosimtě jak se jmenujou ty plínky jak kupuješ v německu?? díky moc
24. črc 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agent008 Jíťo jsou z Aldi, jmenujou se Mamia (premium), 7-18kg mají oranžovou barvu, je jich 50ks a stojí asi 6-7Eur
24. črc 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, tak já vás tady nějak zanedbávám, ani nestíhám pořádně číst, co tady píšete :( ted jsem už třetí den u našich, koupila jsem 13 kilo meruněk a mám hotový přesnídávky, marmelády a knedle do mrazáku, ale jsem vyřízená :grinning: konečně dneska směr domů :slight_smile:) sice jsem opálená jak za týden u moře, ale doma je doma :slight_smile: kort, když tady Jonáš moc nespí (dřív jo).
@werka87 Věrko, vám se blíží ta Morava, co? Už mám i termín, kdy bys mohla k nám - nidko to nebude, to ti písnu na fb ;)
@agent008 Jíto jedete do německa? Já ta taky musím kvůli příkrmům, JOnáš má děsnou spsotřebu, jogurty kupuju po kilech a ted i přesnídávky, v tejdnu jsem jich v bille kupovala 20 :grinning:
@lucinkka taky se na lipno chceme vrátit, s někým dlaším - kvůli hllídání i zábavě :slight_smile: je to tam pro děti fakt super :slight_smile:)))

holky a asi pomalu končím s kojením, malej chce jenom v noci 2x a zkouším teda večer, ale to je taková rychlovka, i v noci u toho spíš usíná. Už jsem zkusila UM a babylove pil úplně skvěle, tak nevím, jak dlouho to ještě půjde....
25. črc 2013 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo Je vy už budete mít zoubky..my pořád nic :grinning: Jinak Morava se blíží, už balim věci, budeme muset v neděli vyrazit hodně brzy,hlásí šílený vedra, tak aby se malá neupekla v autě....a dneska jedeme za kamarádkou k ní na chatu a večer se zase vrátíme...jinak kdybys pak měla cestu do Německa, myslíš, že bych tě mohla poprosit o koupi mlíčka, babylove?Teda pokud to tam vyjde levněji, jak tady...:slight_smile: My tam asi jen tak nepojedeme, jinak u nás kojení taky naprd, střídám to s UM...Jo a v pátek a v sobotu by měla být v DM v Olympii, nějaká akce, prej 20 procent na celej nákup, tak asi naběhnu pro mlíčko do zásoby a přesnídávky...

Jinak holky, totální mateřská demence- včera jsem zjistila, díky nevlastní tchýni, že má Kuba dneska svátek, já na to uplně, ale opravdu uplně zapomněla!! :slight_smile: Tak dneska musim něco vymyslet, co mu dát, jenže jedu pryč, tak to asi oslavíme až pozdě večer...
25. črc 2013 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkouzlo Teda meruňkový hody, knedle bych si dala hned! U nás kojení jede teda furt dál, ale jen 3x denně a spíš proto, abych jí uspala :slight_smile: kupovala jsem taky to babylove UM a občas jí udělám z toho shake třeba s banánem nebo broskvemi, a to do ní zahučí i 300ml, je fakt asi dobrý, ani po něm neměla nikdy žádnej problém.
@werka87 Zuby pořád taky nic, je to tam furt nalitý, ale ještě se neprořízly. Užijte si Moravu :slight_smile:
26. črc 2013 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Jo banánový koktejl, jsem už taky dělala a 300ml do ní v pohodě zahučí..:grinning: já to chutnala a vypila bych to klidně taky..:slight_smile: Dásně máme taky nalitý ale pořád nic, i mi příjde, že teď hodně plive dudlíka, tak uvidíme...:slight_smile:
27. črc 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky nějak nestíhám, v tom počasí jsme od rána do večera venku v bazénu nebo v pergole. Lauruš má po kontrole v 8měsíci 8435g a 73,5cm. Kojení se nám ustálilo na 2x denně a tak je Laura spokojená, no uvidím, jak to ještě vydrží dlouho.

@kkouzlo Kači klobouk dolu, taky bych si meruňkové knedlíky dala-mňam, ale Míra moc na sladká jídla není a pro sebe si je dělat nebudu.Jestli kupuješ chocenický jogurt, tak v Albertu je akce 9.90 .
@werka87 Přeju krásnou dovču, po cestě se neuvařte a pořádně si to tam holky užijte.
@1terezicka Vy se těch zoubků nedočkáte co Terezko? Taky si to u babi a dědy užijte. Ten koktejl děláš Tery místo sváči? To bych mohla taky zkusit.
28. črc 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Jj, dám dávku UM, převařenou vodu a ten banán či jiný ovoce a mixnu, fakt je to dobrý. A s těma zubama - aspoň je nemusim čistit :slight_smile: když jí ještě před spaním kojím, tak bych pak musela, aby se jí nekazily, takže jsem nakonec docela ráda..
28. črc 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek