• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
autor
@zusoka to bych byla naštvaná taky!! mě teda na tom kojení vyhovuje to, že je to bez práce, nerozdělávat mlíko, nehlídat zásoby.... ale kouřit u prcka :(
4. srp 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo To víš, je to střevo, je jí 21 a pririty má úplně jiné. Přesně jak píšeš, kojo je vždy připravený, má správnou teplotu, je bez práce a zbytečného vyhazování peněz. Jen nevím, jak to vysvětlit Lauře :confounded:
4. srp 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka To chápu, že ti to přijde líto. Sama si říkam, že už bych kojit teda taky mohla přestat, ale pak, když spokojeně pije a je mi tak blízko, tak si zase říkam, že když to jednou utnu, tak už to nikdy nevrátim a že je to hrozná škoda, mít toho mazlíka takhle v klidu blízko u sebe... Asi spousta maminek konec kojení obrečí :( Na druhou stranu jde ale o to mít spokojený miminko a jestli malej tak moc chutná UM, tak jí pomalu odstav, budeš se s ní šmudlat holt i bez kojení :slight_smile:)
4. srp 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucinkka To ta potvůrka odstavuje mě
4. srp 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak hlásím z dovolené nález zoubku a nečekaně je to jednička nahoře, našli jsme jí náhodou:slight_smile:
4. srp 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@zusoka U nás je to samé, malá vůbec nechce a odstavuje se, když jí dám k prsu, tak si dvakrát cucne a nic víc, občas v noci si třeba dá, ale to je jen někdy...UM jí už tak 1-2 denně dávám, nemůžu jí nutit k prsu, když nechce...je mi to docela líto...

Jinak hlásim, že už jsme zpět z Moravy...parádně jsme si to užili, akorád malá se tam trošku rozmazlila, je zvyklá na neustálou pozornost a nějak tam zanedbávala zeleninu, vůbec ty kupovaný obědy nechtěla, tak dostala třeba ovoce místo toho..no od zítřka jí zase nastane tvrdej režim...:slight_smile: a v úterý na desetiměsíční prohlídku :slight_smile: Jinak už si začala sedat správně, a dneska se dokonce postavila, pak se pustila a stála bez držení, no jen pár vteřin, pak spadla..:slight_smile: v ohrádce se taky třeba snaží už jít sama, že se pustí, udělá krok a hned spadne...:slight_smile: ale začíná to zkoušet, tak jsem zvědavá, kdy udělá první krůček...no a pěkně se rozpovídala, je to taková naše opice....:slight_smile: No pořád přemýšlim, co k tomu ročku?Co budete pořizovat?Já mám v plánu ty kuličky do bazenku, pak nějaký kostky na hraní, pak třeba nějakou hračku na rozvíjení jemný motoriky, třeba jak se nastrkávají různý tvary na tyčku apod., pak asi ještě jedny puzzle na zem, no a jinak nevim, od jedný babi dostane náušničky, ale ostatní se mi ptají, co by měli koupit a já vůbec nevim....
4. srp 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Ty jo gratuluju k zoubku...:slight_smile:, tak to Maruška bude opravdu poslední se zoubkama....:grinning: Ona je snad ani nebude mít....no že bych jí až se vzbudí zkusila taky kouknout nahoru, třeba tam taky něco bude, já pořád čučím dolu...:grinning:
4. srp 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Moc gratuluju k zoubku :slight_smile:
4. srp 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka Hezky :slight_smile: Tak teď poleze jeden za druhým :slight_smile:
4. srp 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isis_mokos@theera Holky co je s váma? Vy tu stávkujete? :slight_smile:
4. srp 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Krásky. Zuzi děkuji za "nakopnutí". No, já to sem nějak nestíhám :slight_smile: . A když jsem tady, tak se podělím :slight_smile: . Čekáme druhé miminko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Jsem ve 12 týdnu a už máme "fotku" bobíska ve stádiu medvídek :grinning: . Změnila jsem gynekoložku a bylo mi teď hodně zle - dost často a bohužel nejen fyzicky, ale hodně psychicky. Snad už je obojí za mnou, ale bylo to náročné, už jsem sama se sebou nemohla vydržet. Měla jsem strach, jak to všechno zvládnu. Bobísek se narodí až bude Maxímu rok a 3/4 a všude kolem slyšim (ach jak to člověka uklidní a podpoří, aby mu bylo dobře), jak "si máknu", jjak si užiju, že se nadřu a podobně. Dokonce i na té gyndě od sester. Ale snad už jsem z toho venku a těším se! Je to hodně jiné, protože i celá situace je úplně jiná, ale Maxí je božský poklad a můj muž je s námi doma (učitel) a moc mi pomáhá - taky poklad. Pusu a užívejte si :wink:
5. srp 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@zusoka @theera jenom nakukuje :grinning: viděla jsem ji v týdnu, září a malej je velikej kluk :slight_smile:
5. srp 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@isis_mokos Gratulace!!! A nic si z lidí kolem nedělej, já bych takový rozestup taky ráda :slight_smile:
5. srp 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isis_mokos Moni to je krásná zpráva, obrovská gratulace Vám všem. Na lidi a okolí se vybodni, hlavně ať jste v pohodě,šťastní a spokojení Vy, nic důležitějšího fakt není!!! A jestli jsi to tak chtěla, o to je to lepší :slight_smile: Užívejte léto a taťku.
5. srp 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isis_mokos krásná zpráva! Moc gratuluji:slight_smile:
5. srp 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkouzlo @zusoka @1terezicka Děkuju holky! Jsme si vědomi i toho, jaké je to velké požehnání, že jsme tak plodní. Že to není samozřejmostí pro každý pár. Jen to moře příští rok asi také odpadá :slight_smile: , ale byli jsme teď na 3 dny na Otavě a super a teď pojedeme na další 3denní minidovču na Šumavu a musím říct, že mi to vyhovuje. Víc krátkých dovolenek mi dělá dobře na těle i na duši a nestresuju se, zda to není na Maxího, a mě (!) příliš dlouho :grinning: . Přeju krásné dovči a jiná volna :wink:
5. srp 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werka87 já právě taky hledala jen dole a už se prořezává i druhá jednička nahoře a dolní to mají za pár. Takže Morava super rozmazlovací? Doufám, že pro vás obě:wink:
5. srp 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isis_mokos Gratuluju...:slight_smile: A nic si z toho nedělej, i když to občas asi bude náročný, budeš mít doma dvojnásobný štěstí a radost, já bych to takhle brala hned, děti k sobě budou mít blízko, já jsem s bráchou přesně o rok a měsíc a bylo to fakt skvělý, no taky bych už chtěla překecat manžela na nějaký snaženíčko, ale kdepak, prej je ještě moc brzy..:frowning2:

@1terezicka Tak jsem koukla nahoru a nic, prostě bude po mě a zubáky bude mít až na roce...:slight_smile: Jo rozmazlovací hlavně pro malou, ale i pro mě, jsem si tam dávala do nosu, měli tam strašně dobrou ledovou kávu se zmrzlinou a šlehačkou, i když kafe nepiju, tak na tu jsem si každej den zašla a občas na medovník a pizzu...:grinning: Teď abych celej srpen žrala jen lupení...:grinning:
5. srp 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, omlouvam se a polepsim se :wink:
Mame se s Matyasem moc dobre jen tenhle vikend plus dnesek katastrofa...musim si Vam postezovat:grinning:... Vubec nespi, ale vubec pres den sotva hodinu a to jeste pul odpoledne a pul dopoledne. V noci x krat vzhuru. Ted si dve noci dal 3 hodinove rvani v kuse. Od 2-5. Fakt super:frowning2: a uz v 7 vzhuru a opet cely den nespal:frowning2: rve a rve a rve je na zabiti. Vse ho bavi chvili. Nevim co s nim:frowning2:
Jak jsem si planovala prestat kojit, tak to ted nehrozi. Jedine u prsa je "chvili" klid.
ACh jooo, snad bude lip.
Ps: zubaku mame 8 :grinning: nastesti nekouse jen to parkrat zkusil, ale nastesti nepokracuje:slight_smile:
Doufam, ze brzo navidenou :wink:
5. srp 2013 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@theera u nás usíná se řevem, dle tebe nechávám 15minut, ale usne tak po 20:( a dneksa ve 2h hodku nošení, aby nevzbudil Jirku, no posilovnu nepotřebuju :grinning:
6. srp 2013 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak 10 ti měsíční prohlídka za náma, malá má 76,5 cm a 9,65 kg....:grinning: Cvalda...:slight_smile: Jinak prej je šikovná jak 12 měsíční, tak nás doktorka potěšila, říkala jsem jí i o tom sedu, že sedí převážně mezi patičkama, ale že občas si sedne už správně a nebo jednu nohu dopředu a jednu dozadu a prej je to takhle v pohodě, tak jsem ráda...měla jsem z toho strach...:slight_smile: a pak jsem říkala o tom, jak nechce kojení a že jí občas dám UM...tak prej jí už na to mám klidně učit, prej lepší, když se sama takhle odstaví...tak si říkám, že je to dobře, ale na druhou stranu mi to je celkem líto...už nemám to maličký miminečko...jo a prej v září už určitě budeme kupovat botičky, tak jsem na to zvědavá..:grinning: A můžeme dávat k jídlu už všechno, akorád nekořenit, nesolit, prej i když budu vařit něco pro nás, tak jí to odebrat...a rohlíky, chleba a dávat jídlo už na větší kousky...
6. srp 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werka87 @kkouzlo @1terezicka @theera Holky už jsem s kojením na vedlejší koleji :frowning2: :cry: :confounded: Dneska jsem definitivně přestala s nabízením, protože mě Laura po ránu i přestala tahat za košilku, nemá už o prso vůbec žádný zájem. Už jsem se z hoho i vybrečela. Volala jsem ještě doktorce a ta mi poradila homeopatika na zastavení laktace, pokud by bylo třeba, abych nemusela na gyndu pro hormony. Ujistila mě, že kojení do 8m je krásný, že je lepší, když odstavuje Laura mě, než kdybych musela odstavovat já jí.To prý bývá horší. Přesně jak píše Věrka už přestáváme mít ty maličky miminečka :frowning2:

@werka87 Máte krásný míry a váhu a malá je opravdu šikulka, já jsem zvědavá na tu naší pohodlnou princeznu, kdy začne s nějakým dalším pokrokem. Tedy vůbec...

@isis_mokos Moni přesně jak píšeš.... Ne každý má to štěstí.... Zabíračka to asi bude, ale zvládládnout se to dá. Alespoň k sobě mrňátka budou mít blíž :wink: Známá přišla do jiného stavu hned po šestinedělí a taky to šlo. Užijte si Šumavu a opatrujte se s mimouškem
6. srp 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zusoka Uplně tš chápu s tím kojením, ale je fakt, že doktorka taky povídala, že je lepší, když takhle se odstavují sami, div mi neřekla, aybch ze dne na den skončila, každopádně pořád zkoušim jí nabízet, ale přidávám UM...no jo, už jsou ty naše holky velký slečny..:slight_smile: Mě to teda včera taky přišlo docela líto, když mi doktorka povída, že klidně mám přestat kojit, nějak jsem si uvědomila, že mi to bude chybět..:frowning2: Laurinka určitě zače brzy řádit...:slight_smile: Já bych občas teda brala nějaký klidný díťátko, to co předvádí ta naše, i mudr. říkala, že je vidět, jak je čiperná a divoká...ale já jsem čím dál tim víc utahaná... :unamused:
7. srp 2013 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@theera je to občas s těma nocema hroznej boj :slight_smile: mně taky přes den moc nespí, je schopná jet pět i šest hodin v kuse a pak usne na 20 minut a je zase fresh, no zajíček duracell hadr :grinning:
7. srp 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Zuzanko, naprosto tě chápu. U nás budu asi odstavovat já a jak vidno, Áje bude příští týden 10 měsíců a nevypadá to...docela bych byla ráda, kdyby se odstavila sama. Nepřijedeš do Plzně? Dáme procházku?
7. srp 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1terezicka terez uz jsi prisla na to,kde se jim vyndavaji baterky:grinning:
7. srp 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@theera :grinning: pořád ještě ne!
7. srp 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isis_mokos moc a moc gratuluju! to je krásná zpráva, tak se moc opatruj :slight_smile:
7. srp 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak violka má už dole dvojky, z ničeho nic jsem si jich všimla že tam jsou :slight_smile:
@zusoka zuzko, nebuď z toho kojení smutná, co já bych dala za osm měsíců! :slight_smile: bohatě to stačí
7. srp 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
otázka do davu....co takhle dámská jízda příští týden???
7. srp 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek