• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v říjnu/listopadu 2012, Plzeňsko

23. července 2015 
autor
@agent008 v sobotu jdu na fotbal! :slight_smile: ale jindy kdykoliv :slight_smile:
7. srp 2013 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@1terezicka @zusoka Zuzko, já taky budu muset odstavovat já a ne Jonáš a nevím jak :grinning: a hlavně kdy. už teď řve v noci skoro pořád, tak ještě aby nedostal mlíko :.D to bude řevu. A navíc babylove mu asi nejede, tak musím zkusit koupit sunar nebo něco jinýho, jinak ani nemá na co přejít :(
7. srp 2013 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@agent008 Počkám až navrhnete nějaký termín a doma si to zařídim :slight_smile:
7. srp 2013 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@1terezicka @agent008 @werka87 @zusoka a další :slight_smile: tak co třeba čtvrtek? někam posedět? Mě je jedno i čas, našeho lumpa uspat stejně nezvládnu, tak třeba v sedm? Osm?
8. srp 2013 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka Terezko ráda, jen jsem myslela, že jste ještě u rodičů.
8. srp 2013 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Kači jestli myslíš dnešek, tak to by asi šlo a jestli myslíš příští čtvrtek, tak to nemůžu, protože bube Míra celý týden v práci a st,čt budeme na Šumavě u našich.
8. srp 2013 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@agent008 Jééé tak taky gratuluju k zoubkům a děkuju za podporu. Začínám se s tím smiřovat, ale jde mi to hůř, než bych čekala.
Jo a dámská jízdy příští týden je pro mě pasé, protože nemám hlídání, Míra ce celý týden v ráci od 6-23.00
8. srp 2013 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Kači já jsem zkusila nejdřív Nutrilon, v DM prodávají jednoporcovky, je to sice 1, ale na zkoušku to stačilo. Ten jí šmakoval, tak jsem ho koupila a až pojedu k naši ho koupí v SRN tam 800g stojí asi 10eur něco málo přes(ale jmenuje se tam Aptamil)ci taky zkusit to babivita mlíčko, tak buď jim taky řeknu, nebo si tam zajedu až budeme na Šumevě příští týden.
8. srp 2013 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@agent008 Jíťo co plenky?
8. srp 2013 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky musim si na Matyase vic stezovat :grinning: od te doby jsou noci lepsi a pres den i dve hodiny spanku v kuse vid Kato :wink:
9. srp 2013 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak pokud me vezmete rada se k vam na nejake posezeni pridam :wink: :wink: :sunglasses: :sunglasses:
9. srp 2013 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka zuzko to odstaveni zavidim. Matyna je hroznej,sosal by porad a po prsu jde jako das :grinning:
9. srp 2013 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@theera no jako ale vyměnili si to :grinning: Jonáš skoro nespal a pak usnul v sedm večer :slight_smile: přidej se, pokud termín dohodnem..
9. srp 2013 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
JOnášek má dneska 9 měsíců a vážila jsem ho ráno, tak měl 8.9 (minulý týden 9,2), tak nevím :grinning: ale i tak přibral za měsíc půl kila :slight_smile:
9. srp 2013 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Holky, tak já dnes poprvé vyrážím do víru velkoměsta. Jsem říkala Vojtíškovi, že snad nepřijde ve čtyři ráno na plech a ten se mi vysmál, že prej jsem v deset doma a mezitím tak pětkrát zavolám jestli je vše ok :grinning: Nu jdeme s kamarádkama do tapas baru a pak Archa nebo Dominik, tak otipuju hlavně ten tapas bar a mohly bychom pak třeba tam, je to tam nekuřácký..
9. srp 2013 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Tak to je krásný. Já to taky nevydržela a zvážila Áju a má 8,70kg, takže mi přibrala za dva měsíce skoro 900g. No jo, je holt nenažraneček náš :slight_smile: Ale teď má už tři dny takový řidší kakání, tak snad je to k těm zubům a ne nějaká bakterie.
9. srp 2013 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@1terezicka JOnáš má tak první dvě bobek a pak řidší, ale přijde mi to jako z mlíka (i barevně), ale zub mu taky roste, tak možná je to tím) to je hrozný, že rozebíráme jejich stolice :grinning: nějak nám teď rostou :slight_smile:
hele asi už jsem dlouho nikde nebyla znám jenom Archu :grinning: a to jenom, že tam dělal kamarád :grinning: užij si to!!!
9. srp 2013 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo :slight_smile: holt to k tomu patří. Když mě ta změna konzistence vždycky trochu rozhodí. V pondělí jdu k mudr., tak se jí radši zeptám. Dnes jsem nasadila vlastně dietku - banán, rýže a kojim, tak snad se to nějak srovná. A večer se teda těšim, ale brala bych trochu lepší počasí :grinning:
9. srp 2013 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka tak zuzko, violí se mi po nich opruzuje :( takže nic no, ale už jsem je udala kamarádce :slight_smile:
10. srp 2013 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@agent008 Jéééé :frowning2: tak to mě mrzí
10. srp 2013 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@1terezicka Terezko docela Ti ten flám závidím, já bych taky šla a hned.Doufám, že se vám to vydařilo :slight_smile: Ája krásně roste :slight_smile: gratuluju
10. srp 2013 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo Kači je vidět, že kojeníčko Jonáškovi dělá fakt dobře, což je super :slight_smile:
10. srp 2013 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak nás taťka dneska vyvezl :grinning: Opět jako před rokem na výlet do Domažlic na Chodské slavnosti a pouť. Bylo tam fain, dost lidí, ale to k tomu patří. Lauruš byla mezi lidma spokojená, asi to bude společenské dítko :slight_smile: smála se snad úplně na každého
10. srp 2013 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zusoka No flám se vydařil. Vydržela jsem nezavolat, ale kontrolovala jsem mobil co 15 minut :slight_smile:, nicméně dorazila jsem domů ve 3!!! Alkoholu jsem moc nedala, to už se holt asi budu držet zkrátka, ale užila jsem si to moc, byla prča a hlavně se kolem nás motali takový mladý ocáskové, tak to zase bylo něco pro naše sebevědomí. Ale teda ráno nic moc, hlavně celej den ta dětská párty, jako měla jsem co dělat, abych neutekla do peřin. A tam se chystám každou vteřinou :grinning:
10. srp 2013 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zusoka Zuzi děkuju za podporu! Bobísek už měří 6 cm plus nožičky, roste a s ním roste moje radost. Hurá! :slight_smile:
No a s tím kojením - taky mi z toho bylo smutno a oplakala jsem, když mě Maxí odstavil. Tak to chápu, ale 8 měsíců je super :slight_smile: .

@agent008 Děkuju! :slight_smile:
11. srp 2013 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@1terezicka rozmixovaný meloun super :slight_smile: teď "vypil" 120 :slight_smile:
11. srp 2013 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, byla jsem na víkend na chalupě s mojí babi a dědou, tak malá si to užívala, dostávala čerstvý ovoce rovnou ze zahrádky...:slight_smile: Jinak řekla bych, že nám taky už konečně začínají zoubky, malá je protivná, v noci pobrekává a strašně jí tečou sliny.y chodí častěji na záchod, je to takový řidčí, ale ne uplně řidký, ale taky ne bobek...ale to nevim jestli nemá z těch meruněk a švestek, co baštila :slight_smile: Taky má pár pupínků na tvářičkách, tak nevim jestli z ovoce, nebo jestli by to mohlo být k zubům??no uvidíme, možná, že zase nic...:grinning: A jak se máte vy?Někam bych určo vyrazila, teď má Kuba týden dovču, tak by mohl hlídat i přes týden a pak se z toho druhý den léčit, mám dojem, že mu malá celej večer probrečí :grinning: Jo a holky nechtěla byste některá repelent z DMky?píšou tam od 12 měsíců, ale já používám i teď... protože jsem ho nechala doma,koupila jsem si na chalupě druhej,( děda povídal, že už měl 4 klíšťata), no nakonec jsem ho ani nepoužila, takže je uplně novej, stál asi 93 kč, tak třeba za pozvání na pivko, ho klidně někomu přenechám...:slight_smile:
@kkouzlo @1terezicka @zusoka @theera @agent008 @lucinkka @isis_mokos
11. srp 2013 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkouzlo No tak paráááda!
11. srp 2013 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@werka87 Věrko, tak u nás k zubům podobně, řidší kakání a byla dva dny osypaná, ale ne teda na obličeji, ale na hrudníčku a bříšku, nicméně ta vyrážka k tomu může být. No tak už lezou :slight_smile:
11. srp 2013 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@werka87 Věrko u nás zubákům zase nemůžu přičíst žádnej náznak :grinning: všechno dělal dýl a pak tam najednou zub byl a asi je už další. Co procházka tenhle týden? :slight_smile:
12. srp 2013 v 06:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek